forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
tprodanov написа:
Напротив - аз ти давам. Написах го някъде - имам възможността да гледам честичко тренировките. И Мъри непрекъснато им показваше различни упражнения в двустранната игра - ситуации при защита, развитие на атака - неща, които се учат навсякъде, и които добре научени дават възможност на някой талант да добави своята импровизация към тях и тогава гледаме футбол. На Вуцов засега наставленията са - ае играй бе! и толкова. Мъри при грешка на играч го вадеше от играта, застава на негово място, обяснява му какво се прави, после го прави в игра и го връща обратно. Докъде ще стигнем с нахъсване? Аз не искам играчи, които имат нужда от нахъсване, аз искам професионалисти...

Ми аз за Мъри не съм казал нищо лошо.Единственото което съм писал лошо е,че ми е малко повече тактик,отколкото на мен ми се иска.Просто смятам,че допусна грешки,а и не съм го сменил аз.Казах,че беше нужна промяна.Мотивирах си омразата към чорбата,Вие ми се нафърлихте.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ми аз правя сравнение между двамата и затова ти давам аргумент защо лично аз предпочитам единия пред другия. И не се кефя на идеята такъв тактик като Вили да ни е треньор, по-добре да е на мястото на тепсиев.
Отговори сега на така конкретния ми въпрос за Табаков и злобата?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
tprodanov написа:
Аз да питам нещо конкретно - явно основното му качество е злобата, хъса и смелостта (нали застана на пейката срещу цеца)
Защо не вкара дори в групата Боян Табаков - това е точно неговия тип играч, има злоба като за цел отбор, хъс, желание, мрази чорбата повече и от Вуцов. Пък и талант има - досега мисля на всяка юношеска формация е бил капитан, на сезон вкара колкото целия ни А отбор, е, що не го вкара?

Еба ли му майката що не го е вкарал,може да е бил в мензис.Те сега нали разбираш,днешните са малко разглезени,знам ли.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
tprodanov написа:
Ми аз правя сравнение между двамата и затова ти давам аргумент защо лично аз предпочитам единия пред другия. И не се кефя на идеята такъв тактик като Вили да ни е треньор, по-добре да е на мястото на тепсиев.
Отговори сега на така конкретния ми въпрос за Табаков и злобата?

Спокойно и това ще стане.Ми ако беше направил нещо по революционно и бехме паднали случайно ,нали щехме го изедеме после бе.Той не е толкова глупав,все пак. :D

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Еми нали е смел, Боянчо определено е от смелите? Работата е там, че го е страх да пипа много много нещата, които Мъри е направил. Вуцов пусна същата група, която Мъри беше определил, като сложи в нея Лусио, щото явно толкова му дреме за здравето на играча. От Лусио нямахме никаква полза в този мач, но можеше да се доконтузи както е неподготвен. А Боян и аз не бих го пуснал, щото не е готов още за играч на това ниво, но нали Вуцата разправя тия неща за духа и хъса, еми да заложи на тях, да пусне нахъсаните и да си застане зад думите, аз така ги разбирам нещата..
Иначе нали знаеш - кучетата дето лаят не хапят


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Гурела тебе те пропуснах, като посочвах дъртите. Влизай веднага в кютека :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Black Jack написа:
Ми от писанията му разбирам, че е бил свидетел на онези времена, тоест минимум на 30г. е. Единстевните хора, които могат да му се противопоставят са Бай Иван, Анарион и Гил Галад.

А къде забравяш стария :D ?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Чест му прави,че пое отбора 2 дена преди мача със свинете.Само това на този етап е достатъчно,или смяташ,че не е имал шанс да изчака 2 седмици.Ще се види,но тотално отричане и оплюване на този етап не е оправдано.Никой,ама никой треньор до момента в историята на Левски откакто аз се помня не е посрещан толкова враждебно.За това ме боли,не за друго.И за това се надъхвам с айде Вилииии.Взех го от момичето дето викаше Айде Валерииии.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
SZ_FEN написа:
Black Jack написа:
Ми от писанията му разбирам, че е бил свидетел на онези времена, тоест минимум на 30г. е. Единстевните хора, които могат да му се противопоставят са Бай Иван, Анарион и Гил Галад.

А къде забравяш стария :D ?

Ама вие много станахте старите нещо :lol: Аз се чудя, що като отворя форума ми мирише на земя.
Айде влизай и ти в боя, ако имаш нещо да кажеш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Дъртофелници :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
GENE-66,недей да лъжеш децата :lol: :lol: .Между другото една от най-мощните сини тумби, тръгваха на мач,за годините които говориш от Стамболийски,сборното им място беше на ъгъла срещу Вагона

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Не мисля, че имаше някакъв избор да не поеме треньора. Мисли разумно, не какво е по договори и тн, ти представяш ли си като виждаш сега какво е посрещането, ако се беше скрил, тогава какво щеше да е - просто няма такава опция пред него. Не му го броя за плюс.
А отдавна не е имало такава разлика в манталитета на стария и новия треньор, затова и посрещането е такова. Защото много хора спряха да виждат светлината в тунела. С омразата към чорбата най-много да станем селско отборче, което играе само два мача - тия с чорбата. :smt018


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
BLUE YOUTH написа:
Дъртофелници :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Гъзар,аз имам още живи съученици бе и внимавай с обръщенията,че община Илинден ще ти стане мащеха :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 6:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Няма за какво да обвиняваме Вили във връзка със свинския мач. Той направи най-доброто предвид обстоятелствата. Да. И аз имам 1-2 забележки (безсмислената размяна на местата между Хичо и Зе Соареш, влизането на Лусио особено като дефанзивен халф и т.н.), но ако не беше гейската дузпа можешe и да изненада свинете неприятно.

Това което ме шашка при Вили са следните 2 неща:
- 9 години треньорски стаж с никакъв опит в ЕКТ и с постижения от рода на победа с 2:1 с/у свинете на Армията и вкарване на Калиакра в А група
- Обявяването на вътршнтото първенство като приоритет.

Липсата на опит може да доведе до още едно Тампере и Беверен.
Спечелването на шампионската титла не изисква кой знае какви треньорски умения ако водиш отбор като Левски. На всичкото отгоре Вуцов не е от хората без връзки така, че при него спечелването е почти гарантирано. Манталитета каквото стане в Европа може въпреки всичко да му изиграе лоша шега. Печелим шампионата и от другата година се класираме или директно в ШЛ или отново сме подставени (според плана на Мишел Платини). Какво правим тогава?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Вто Май 13, 2008 6:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 6:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Отрасъл съм в кв. "Буката" - славистка махала по разбиранията от едно време, нямаше нито един славист, имаше левскари от всякаква възраст и тук-таме локомотивец и чорбе 1/20. На мачовете на цеца с Нотингам, лузърпул и байерн, идваха САМО селяци от прованса - София беше толкова червена, колкото винаги е била - николко. Идваха с шубите и агнетата на гръб, за да гледат английския отбор, а не техния. А помна в сектор "Б" на мача с ония келеши от ливърпул колко много левскари имаше, и колко малко туристи от прованса, подкрепящи техния си отбор. Сите селяци от "Младост", първите шофьори-заселници от градския транспорт, сложиха началото на инвазията.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
tprodanov написа:
Не мисля, че имаше някакъв избор да не поеме треньора. Мисли разумно, не какво е по договори и тн, ти представяш ли си като виждаш сега какво е посрещането, ако се беше скрил, тогава какво щеше да е - просто няма такава опция пред него. Не му го броя за плюс.
А отдавна не е имало такава разлика в манталитета на стария и новия треньор, затова и посрещането е такова. Защото много хора спряха да виждат светлината в тунела. С омразата към чорбата най-много да станем селско отборче, което играе само два мача - тия с чорбата. :smt018

Може и така да е,но според мен Вили го отнася незаслужено най-вече заради Батков.А относно Иван 63-за какви лъжи става въпрос бе човече.Казвам и повтарям ясно за да ме разбере този който не е.Чорбарите в днешно време спрямо Нас процентно са значително по малко,отколкото за времето за което говорех.Изобщо от началото на 80-те години според мен везните се наклониха силно към Левски/с едно изключение от времето на Кюрда-края на 80-те/ и това продължава и до днес.Който разбрал,разбрал,който не-да пита баща си.Ебати резила,да пиша 5 часа като за световно и все да съм крив.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ivan63 написа:
GENE-66,недей да лъжеш децата :lol: :lol: .Между другото една от най-мощните сини тумби, тръгваха на мач,за годините които говориш от Стамболийски,сборното им място беше на ъгъла срещу Вагона


Бай Иване, всъщност София - Запад не възникна ли точно в кино Аура, за кви прасета си говорим там, GENE, според мен бъркаш квартала, не Западен Парк, ми малко по-нагоре - Факултето, там е доста по-вероятно да има прасенца :lol:

SZ_FEN смяната на местата на Хичо и Зе я правеше и Мъри, още като бяха Мечо и БижутерО. Но за мъничко само, колкото да е изненада, при връщането им пак изненада... Вили е гледал, ама не е догледал щото е чупел седалки през това време...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Значи това което правиме в момента съм го правил едно време всеки ден.Немаше компютри и т.н.,по цел ден играехме мач и после се карахме за Левски и цеца.Кой с какви впечетление е останал е едно на ръка,циганите си беха чорбари верно,но имаше и други.Пък и къв интерес имам да заблуждавам който и да е.Просто ми е кеф,че нещата от детството ми са се променили и от 10.11.1989г. взехме тройно повече титли отколкото чорбата,промени се и титлата евробоец,вече не е тяхна.Къв Ви е проблема не разбирам.Фанахте се за некакъв недотам сполучливо използуван израз от мен и айде давай.Казвам Ви кво съм видел и кво е било,кво толкова.Ех мамка му и прасе.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Ivan63 написа:
GENE-66,недей да лъжеш децата :lol: :lol: .Между другото една от най-мощните сини тумби, тръгваха на мач,за годините които говориш от Стамболийски,сборното им място беше на ъгъла срещу Вагона



Преди 7-8 години точно там, където имаше и паметник, но не помня на какво, вече е унищожен се събирахе свине... :( Помня много добре този момент, защото от 5 клас си ходя със син шал по кварталО...

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 7:13 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 4:42 pm
Мнения: 443
Местоположение: София
GENE-66 написа:
И за това се надъхвам с айде Вилииии.Взех го от момичето дето викаше Айде Валерииии.

Не е същото , като не го викам за Валери :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Teodora написа:
GENE-66 написа:
И за това се надъхвам с айде Вилииии.Взех го от момичето дето викаше Айде Валерииии.

Не е същото , като не го викам за Валери :lol:

Определено не е същото :lol:
Може вече да викаш АЙДЕ ВИЛИ, че взе да ни липсваш :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 7:31 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 4:42 pm
Мнения: 443
Местоположение: София
MiniGonzo написа:
Определено не е същото :lol:
Може вече да викаш АЙДЕ ВИЛИ, че взе да ни липсваш :wink:

Между другото спрях одавна да го викам от съображение към тези,които не харесваха това провикване :wink: Все пак цял стадион няма мен да слуша,като се има в предвид,че до В сектор са ме чували :lol:
А като Еньо го взехме в Левски и на няколко пъти някой се изпробва да вика Айде Еньооо :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Абе стига сте давали примера с Пелето, Наско го организира тва, не Батков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Boyo написа:
Абе стига сте давали примера с Пелето, Наско го организира тва, не Батков


Би ли споделил източниците си, ако разбира се не са твърде секретни?

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
1. Който е сложил клаузата и не я е променил е организирал това
2. Ако Сираков е направил това, то значи е направил огромен (меко казано) номер на Мъри

Не ме разбирайте погрешно, Сираков не ми е любимец, но в случая много по-нацапан е адвокатът

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
И друго нещо е странно. Станислав Ангелов определено ни беше основен играч, когато подписа с Енерги се задейства клаузата в договора му и щяхме да получим 250 000 евро ако не се лъжа. Батков дигна ебати олелията, но си остана само с нея. Сега друг наш, още по-важен играч - Георги Петков иска да си ходи и Батков му казва да си намери отбор, който ще даде за него 150 000 евро и да си ходи по живо по здраво...

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Писах и в друга тема - Енерги са доплатили още стотина хиляди евро за Пелето, само че не знам къде точно са отишли парите. Това е и причината нашите да си затраят.Информацията ми е от сериозен източник.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Просто не мога да го обвиня Пелето - съжалявам. Предателство, незнам си какво си, ама видяхме какво стана с тези, които не предадоха Левски. Отблагодари им се бай ти Ганя и Насо, няма що. Кривия можеше да джитка в Ювентус, ама той рече - няма да предам Левски - айде като не го предаде в наймакасиспор до края на кариерата. Илиян Стоянов и с него добре се отнесохме, Иванков и той добре се уреди човека, а левскар беше та ревеше след загуба от чорбата, Топчо, Мечо, Йовов, Бардон - до един в Израел ... че как пък не се намери един качествен отбор дето да е готов да извади джобни пари за тея футболисти, бе дейба ... :?

П.С. Сложете и Копи и Ангелов към изброените ...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 8:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
tprodanov написа:

SZ_FEN смяната на местата на Хичо и Зе я правеше и Мъри, още като бяха Мечо и БижутерО. Но за мъничко само, колкото да е изненада, при връщането им пак изненада... Вили е гледал, ама не е догледал щото е чупел седалки през това време...

С Мечо и Бижутеро става, ама ми се струва, че със Зе Соареш, който има само десен крак и Хичo това е по-трудна задача. Като идея е много нестандартен ход, признавам (Мъри направи същото и с Марто Петров и Бижутеро в нац. отбор).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Смяната на местата се прави от всички отбори по света,било за малко,било за повече.И се прави освен за някаква изненада,също и за напасване към по-удобния краен защитник и т.н.,в нашия случай обаче беше съвсем ненужно,щото За Соареш почти не овладя топка,а Ники Димитров се въртеше около себе си.И изобщо къв е смисъла от смяна,при положение че не се играе ек на ек от никой от крилата.Само пасове по широчина на игрището.То по тая логика и с беговете да си сменят местата-същата работа.Изобщо тоя стил,който Мъри наложи,подлежи на сериозна корекция-индивидуални влизания и шутове от средно разстояние определено липсват,а да не говориме колко красота носят.Е требват и съответните изпълнители.Дано Вили ги намери.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com