forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 875 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
за херта и кайзери съм съгласен че са по-плашещи , обаче аз лично не бих искал и Цюрих или Маритимо

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 3:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 9:50 am
Мнения: 975
Местоположение: Мюнхен
air_J написа:
VarNaHooLs написа:
аз предпочитам някои от румънски отбори :boisw

За слаби ли ги имаш, или? :roll:

Нем просто ми се ходи някаде на Балканско гостуване :Д :Д :Д иначе и чехите и поляците също са добър избор за "КОРАВО" гостуване :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 9:10 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Nekuv shans da se padnem sus shveicarski otbor?

Ako ima,to neka e fcz ili gcz.....yb shte ni ebat zdravo,ako turchina ostane :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
fcz може да са

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 9:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Dano ni se padnat :smt006

Golemi durveta sa....smetam che i s 10 dekovci da izlezem,nema da zagubum :smt003

Vili Vucone sled machO shte moe se hvurli v ezeroto i da pliska horata ot kef...ima si i rusnaci da im vika GAD BLIAD...taka che,stiskaite palci da ni se padnat fcz :8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Левски с най-голям шанс за групите на УЕФА
Сините единствени са поставени от българските отбори в първия редовен кръг на турнира

Заради високия си коефициент от 32.664 Левски се намира в най-изгодна позиция при жребия в Купата на УЕФА, сочат данните на холандския футболен статистик Берт Касиес. Сините натрупаха актив от достигането до четвъртфинал за Купата на УЕФА и участието си в Шампионската лига през 2006 г. Останалите български представители имат по-нисък коефициент - лит(*кс-етрополе е с 19.644, Литекс - 18.644, а Локомотив (Сф) - 11.644.
В първите два квалификационни кръга българските представители Левски, Локомотив (Сф) и Литекс ще имат съперници от т.нар. южно-средиземноморска зона. В тази група са представителите на Албания, Андора, Босна, България, Хърватия, Кипър, Гърция, Израел, Италия, Македония, Малта, Черна гора, Португалия, Румъния, Сърбия, Сан Марино, Словения, Испания и Турция.
Първи квалификационен кръг (74 отбора)
Локомотив (Сф) е поставен при жребия заедно с Хайдук (Сплит), Славен Копривница (Хърватия), кипърските Апоел и Омония и по два тима от Сърбия и Израел. Евентуални съперници на Локомотив (Сф) от урната на непоставените са макенодските Милано (Куманово) и Пелистер, албанският Влазня или друг тим от страната, както и тимове от Малта, Андора и Черна гора.
Втори квалификационен кръг (64 отбора)
На този етап се включват Левски и Литекс, които ще бъдат поставени при жребия. В една урна с тях са още турският Бешикташ, гръцките АЕК и Арис и евентуално носителят на Купата на Сърбия. Тъй като трофеят принадлежи на почти сигурния бъдещ шампион Партизан, най-вероятно представител на страната ще бъде загубилият финалист Земун. Тези отбори ще играят срещу победителите от първия кръг в южно-средиземноморската зона.
Първи кръг (80 отбора)
В тази фаза отпада разделението на зони. Жребият се извършва, като отборите се поставят в осем урни от по десет отбора. Във всяка урна има пет поставени и пет непоставени тима.
Ако се класира, Левски попада в групата на поставените заедно със Севиля, Валенсия, Бенфика, Тотнъм, Рапид и Динамо (Букурещ), Удинезе, Хееренвен и Фейенорд, плюс представители от Англия, Германия, Франция, Италия, Турция, Гърция, Белгия, Австрия, Русия и Украйна, които евентуално ще влязат от предишния кръг. Те ще играят със съперник от непоставените.
В урната на непоставените отбори ще попаднат евентуално Литекс, Локомотив (Сф) и дори лит(*кс-етрополе, ако отпадне в третия квалификационен кръг за Шампионската лига. При непоставените са още португалските Витория и Маритимо, румънските Унирея и Политехника, турският Кайзери и Металист (Харков). Там ще влязат и тимове от Дания, Норвегия, Шотландия и Белгия, както и някои от класиралите се от предишните кръгове. Те ще играят с противници от поставените. Не е възможно да се срещнат отбори от една и съща страна.


Лично аз предпочитам румънските Унирея и Политехника за 3-ти кръг - хем са близо, хем не са толкова силни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 23, 2008 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Селтик как са станли шампиони, останах шокиран. Последно бях чул, че стрейнджърс имат 3 мача по-малко, а са с горе-долу равни точни, явно мощно са се осрали. Ще ми е кеф да гледам Р. срещу свинете, да видим чия от двете дефанзивно-антифутболни стратегии е по-добра. Залагам на шотландците :mrgreen:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 23, 2008 3:56 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Pozdravi ot Patrick Andersson i Alex Frei s pesenta "Ihr werdet NIE deutscher meister" :smt006

KUR ZA SCHEISSE!


Последна промяна Citizen_Kane на Пет Май 23, 2008 3:57 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 24, 2008 6:14 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 02, 2008 1:21 pm
Мнения: 84
Nqkoy moje li da kaje koi 6te badat potencialnite ni sapernici v turnira za kupata na UEFA?
Infoto za tova e vajno! Ako nqkoy znae molq da go napravi tuk!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Пичове, ние поставени ли ще сме за Уефа?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Доколкото знам във втори кръг със сигурност, май за 3ти е 99%. Натам в групите не знам имаше ли урни, нямаше ли...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И за 2 предварителен и за 1 редовен е 100%

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 11:57 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
angysarmy написа:
Пичове, ние поставени ли ще сме за Уефа?


Най-вероятно ше сме поставени във всички кръгове преди групите,но не забравяй,че с този състав и тази игра има доста непоставени които могат да ни отстранят. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Проблемът е, че за УЕФА често се класират отбори, които нямат друго участие в ЕКТ последните 5 години и така имат много нисък коефициент и са непоставени. Така ще са Херта например, Портсмут и т.н. отбори на нашето ниво, срещу които шансовете са 51-49 в наша полза (два процента аванта заради опита) :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Човек, забелязал съм последните години че особено английските средняци са изключително куци в ЕКТ - Болтън, мегаотбора Тотнъм, Блекбърн и сите останали с малки изключения (мидълсбро на финал преди години)

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
То и аз съм го забелязал, ама ние срещу Белгийски и Английски отбори сме такъв тестикъл, че всеки път на жребия се моля да е от друга държава :) А като играят други отбори изглежда толкова лесно да излъжеш англичани :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако под ние визираш бг отборите то за малко да преебем някой от тях, ако локо пд и чорбата не бяха насрали мачовете щяха да ги отстранят. А ние като Левски играли ли сме скоро с такъв английски средняк?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 1:52 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 1:26 pm
Мнения: 684
Местоположение: DE
А кога е жребия някой знае ли?

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Дебърцини - Левски 0:3
36' - 0:1 (Тасевски)
52' - 0:2 (Бардон)
72' - 0:3 (Зе Мангалеш)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 1:55 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Абе що никой не я чете тая тема,ами само пита неща които ги пише на предните 2 страници?
Ето всички дати:
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/calendar2008.html

Мисля да разчистя малко от офтопика.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2910
Местоположение: Valhalla
Kryten написа:
Човек, забелязал съм последните години че особено английските средняци са изключително куци в ЕКТ - Болтън, мегаотбора Тотнъм, Блекбърн и сите останали с малки изключения (мидълсбро на финал преди години)


Не спомена любимия ми Евертън, който злощастно отпадна след дузпи от Фиорентина :smt001

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 2:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И тях съм ги гледал и те се излагат редовно срещу смешни отборчета

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
абе къквито и да са традициите , аз предпочитам словашки колос , от английски средняк :smt042

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
Kryten написа:
И тях съм ги гледал и те се излагат редовно срещу смешни отборчета


Само да спомена,че през 2005 преди ние да бием Динамо Б. в групите,Динамо отстрани Евертън след 5:1 в първия мач и загуба 0:1 на реяанша :smt006

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Ако под ние визираш бг отборите то за малко да преебем някой от тях, ако локо пд и чорбата не бяха насрали мачовете щяха да ги отстранят. А ние като Левски играли ли сме скоро с такъв английски средняк?


За Левски говоря и не само за средняци, а английски по принцип - играем слабо срещу тях. Иначе за УЕФА с Челси - следващият кръг отпаднаха от некви израелски дървета. Тогава си беха средняци


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Да, сетих се за тях, но все пак бяха малко над средното, имаха играчи като Джими и оня дъб Гудйонсен. Не помня кой беше тренер, но и двата мача играхме ужасно срещу тях

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Boyo написа:
Kryten написа:
Ако под ние визираш бг отборите то за малко да преебем някой от тях, ако локо пд и чорбата не бяха насрали мачовете щяха да ги отстранят. А ние като Левски играли ли сме скоро с такъв английски средняк?


За Левски говоря и не само за средняци, а английски по принцип - играем слабо срещу тях. Иначе за УЕФА с Челси - следващият кръг отпаднаха от некви израелски дървета. Тогава си беха средняци

Отпаднаха от отбора на Мечо и Топчо :smt006

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Да, сетих се за тях, но все пак бяха малко над средното, имаха играчи като Джими и оня дъб Гудйонсен. Не помня кой беше тренер, но и двата мача играхме ужасно срещу тях


Не беше ли Наско? :) Нали точно беха изгонили Люпко и реално немахме тренер. Този бездарник Гудьонсен ни вкара найсе гола :) А аз бих път до Лондон за тоя мач. Поне на трибуните ги надиграхме - над хиляди наши и мощно пеене, тотално надвикване на смешната им агитка


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 25, 2008 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
inzaghi написа:
Отпаднаха от отбора на Мечо и Топчо :smt006

Отпаднаха, ама трябва да се отбележи, че поради страх от атентати в Израел, Челсито отиде с некви резерви и отнесе май 2 или 3 парцала... Поне аз така си спомням момента! Иначе мачовете Левски-Челси тогава се случиха във възможно най-неподходящия момент. След отпадането от Галатасарай Люпко си тръгна и ни водеше Георги Тодоров-"Пожарникаря"... Първия мач в Лондон бе насрочен за 12-ти септември май, ама на 11-ти станаха "събитията в Ню Йорк" и мача беше отложен. Веднага след тва, докато играеше тенис, Гонзо взе, че се контузи и накрая англичаните ни го подадоха... :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 26, 2008 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Отложиха го, но това се разбра точно след кацането в Лондон, та имаше "може да слезнете на пистата за 10-15 мин докато заредим и се връщаме обратно". Следващата седмица при второто пътуване в самолето на отиване седях до Гонзо, който пушеше цигара след цигара :) И плякаше белот с Мъри, Наско и не помня кой беше четвъртия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 26, 2008 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
че на футболистите не им ли е забранено да пушат :?: :lol:

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 875 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 30  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: YaCy [Bot] и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com