forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 5:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:40 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
kruc написа:
Сега остава за цел да бием прасетата на КОЧИНАТА

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
greeny написа:
КУР за тези, които ще псуват отбора сега. И аз мисля, че има 2-3 играчи, които не са за Левски, но като цяло отбора има потенциал и днес това се видя.


От кое точно отиграване, атака или удар разбра ,че отбора има потенциал ? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Марк Улпий написа:
За дузпата не съм никак съгласен, че е късмет, както и за тези в ловеч. Биенете на дузпи си е голям проблем при нас.
Мисля, че единственият който можеше да вкара е ENYО. Може и да греша, но 100% трябваше да я бие той.


ENYO би доста добра дузпа в Ловеч.
Наско каза,че ще изисква ENYO и Хичо да тренират допълнително изпълнение на дузпи и те да бъдат изпълнителите ни, когато бъде отсъдена дузпа.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Let There Be Rock написа:
greeny написа:
КУР за тези, които ще псуват отбора сега. И аз мисля, че има 2-3 играчи, които не са за Левски, но като цяло отбора има потенциал и днес това се видя.


От кое точно отиграване, атака или удар разбра ,че отбора има потенциал ? :smt006


Атаката за пропуска на големия негър преди гола на латекса. Страхотен пробив на Хичо, пас с пета на Еньо и нелош удар на Карлос. В сайта на ГА се вижда доста добре.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Слабички сме си. Тва изречение на знам за кой път го пиша вече? Умрях от студ на стадиона, мамка му.
После ще раздам сериозни курове на играчи и ръководство, сега отивам да ям, че и сандвичите у кетърингО беха свършили и съм умрел от глад.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Аз въобще не искам да дъвча дузпата .. ние ако се надяваме на дузпи в домакинските си мачове, то ..

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
shalala написа:
Let There Be Rock написа:
greeny написа:
КУР за тези, които ще псуват отбора сега. И аз мисля, че има 2-3 играчи, които не са за Левски, но като цяло отбора има потенциал и днес това се видя.


От кое точно отиграване, атака или удар разбра ,че отбора има потенциал ? :smt006


Атаката за пропуска на големия негър преди гола на латекса. Страхотен пробив на Хичо, пас с пета на Еньо и нелош удар на Карлос. В сайта на ГА се вижда доста добре.


Там вдигнаха засада :shock:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:47 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
Let There Be Rock написа:
greeny написа:
КУР за тези, които ще псуват отбора сега. И аз мисля, че има 2-3 играчи, които не са за Левски, но като цяло отбора има потенциал и днес това се видя.


От кое точно отиграване, атака или удар разбра ,че отбора има потенциал ? :smt006


Ами гледай мача и ще видиш!

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:55 pm
Мнения: 52
Местоположение: София
The Associate написа:
Днес ще видите новите седалки,които са с Емблемата!

НЕкой да качи снимка на седалките? :twisted:

_________________
Изображение
SHE IS THE ONE!!! SHE`S MY NUMBER ONE!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
greeny написа:
КУР за тези, които ще псуват отбора сега. И аз мисля, че има 2-3 играчи, които не са за Левски, но като цяло отбора има потенциал и днес това се видя. След почивката излязоха здраво надъхани и мотивирани за обрат - просто не се получи. Много добри атаки се полчиха, скоростни, с едно докосване. Е, имаше и селски изпълнения като това на големия и малкия негър. Дузпата - късмет, който не е бил, той не е изпуснал.

САМО ЛЕВСКИ!


Това са думите, които исках да кажа, но greeny вече ме е изпреварил!
Първото полувреме беше апатично, но ако вземем само второто... Това беше най- доброто полувреме, което Левски изигра от мача с Литекс за шампионата (6:2). Аз съм много доволен. Както каза колегата, има 2-3, които не са за Левски, но останалите изораха терена и дори с 10 души тотално надиграха ловяч... които впрочем за цял мач имаха 1 положение (не говоря за това при гола- тва не беше положение за мен). Този отбор има страхотен потенциал. Има и детински грешки, но на това му се вика младост и неопитност...

И нещо офтопик- при мен в Б беше един моя приятел свиня, които мнооого искаше латекс да бие. Но накрая беше тъжен. Не заради нещо друго, а заради това, че си подкрепяхме отбора 5 мин след края на мача, като повечето от нас бяха доволни. И ако забелязахте, хората масово си стояха и в Б, и в А, и във В.. Тази любов към отбора те просто няма как да я разберат :levski

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Аз съм изключително доволен от публиката, другото няма смисъл от коментиране :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Сега си влизам и да ви кажа - очаквах да сме по-зле, може да се каже, че съм приятно изненадан! За съжаление паднахме, но според мен ги надиграхме, което определено не очаквах след мача в сряда! Има признаци на подобрение, като например това, че след излизането на Дедо Боре, учудващо но Сърмов (като видя, че топката не хапе) се справи доста прилично с изнасянето на топката! Варианта с Жеан зад Кръстовчев може и да е по-правилен, въпреки че негрото продължава да ме подлудява с тия пропуски (ебаси, все пак го взехме за нападател, не може така дебилно да се пропуска). Зе Соареш беше другата приятна изненада - ако се понадъха и вкара малко самочувствие, може и да свърши някаква работа.
Видяхме, разбира се, и някои други неща. Като например, че Деко трябва да бъде изритан моментално от отбора и да прочистим терена с шамани от некадърността му, че може да е заразно! Тоя човек трябва да плаща да го пускат в комплекса, а на терена трябва да му се забрани без право на обжалване! Видяхме и че Минев просто не става за Левски на тоя етап, защото играта му в офанзивен план е пародия, а не можем да си позволим да нямаме силен краен защитник! Видяхме, че спешно ни трябват поне двама футболисти с нормален ръст и прилична физика!
Много слаб Хичо днес, да си наляга парцалите, защото от него се очаква да е основна фигура! За съжаление нямаме равностойна смяна на Дедо Боре, оставаме само със Сърмов - ако има кой да му помага ще му е много по-лесно и играта ще върви повече!
Имаме голям проблем с вкарване на голове! Не може да имаме толкова положения и да не вкарваме - не знам психолог ли трябва пак или какво, но спешно трябва да се направи нещо за това!
Трябва да се работи за статичните положения - нямаме никаква идея какво правим при корнери и центрирания от фал, както в атака, така и в защита!

Малшанс днес, дано продължат да работят здраво! С още малко желание и много труд може и да излезе нещо от някои момчета - други явно не стават и трябва да се вземат мерки за нови!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Голямо евала на публиката. Играта няма да я коментирам.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
FLAME написа:
shalala написа:
Атаката за пропуска на големия негър преди гола на латекса. Страхотен пробив на Хичо, пас с пета на Еньо и нелош удар на Карлос. В сайта на ГА се вижда доста добре.


Там вдигнаха засада :shock:


По някаква уникална случайност Канал 1 имат кадър, от който се вижда, че няма абсолютно никаква засада. За справки, вече съм посочил къде, но сърце не ми дава да пусна линк... :wink:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
Let There Be Rock написа:
Аз съм изключително доволен от публиката, другото няма смисъл от коментиране :smt006

:idea: :idea: :idea: :smt023

_________________
За всеки един успех или неуспех на даден отбор е виновен само и единствено неговия треньор


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
greeny написа:
Let There Be Rock написа:
greeny написа:
КУР за тези, които ще псуват отбора сега. И аз мисля, че има 2-3 играчи, които не са за Левски, но като цяло отбора има потенциал и днес това се видя.


От кое точно отиграване, атака или удар разбра ,че отбора има потенциал ? :smt006


Ами гледай мача и ще видиш!


Прав си, сега ще си го изтегля от торентите и ще му отделя още два часа в събота вечер за да видя ,че всъщност съм гледал кварталните чичковци на изкуствения терен, сигурно съм се объркАл :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 22, 2006 3:08 pm
Мнения: 579
Отново ще изглеждаме така както ни се иска ... Не за друго , а заради публиката.Поклон.Днес не можах да дойда , но другата седмица с Бела съм на линия :) .Страшно много ме радва промяната в мисленето на хората , преди 3 години май беше като паднахме с 0:1 от литекс на Герена се псуваха футболисти и замерваха със снежни топки.От мачовете в УЕФА до сега има едно страшно израстване ... айде ще се видим срещу Бела .. САМО ЛЕВСКИ :8)

_________________
:drinkb :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Въпросното положение : http://4storing.com/845c2/0869fe78a9fd2 ... 9eb16.html

Цитат:
„Проблемът бе, че не успяхме да си вкараме едно или две от многобройните положения. Другото е, че трябва да търсим щатен изпълнител на наказателни удари. Ако вляза на терена, няма да ми е много трудно да я вкарам тази дузпа, но вече ми е минало времето. Имаме двама души като Еньо и Хичо, които можеха да се нагърбят със задачата. Ще тренират още, и ще искам да се нагърбят следващия път. Аз съм привърженик на това, нападателите да бият дузпите”

Уцелил е Сираков

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
PiRoMaN eLeKtRo6oKoV написа:
The Associate написа:
Днес ще видите новите седалки,които са с Емблемата!

НЕкой да качи снимка на седалките? :twisted:


http://sportni.bg/ph/pictures/2008.15.0 ... 6A4138.htm

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Трябват ни по две нови попълнения във всяка линия, по възможност да не са от Бразилия :smt006 Трябва да се вадят кинти, без тях нещата не стават :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Какъв потенциал имат играчи от които няма един да може да стреля от средно/далечно разстояние, няма един които да изпълни дузпа , няма един които да изпълнява свободни удари :roll:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Последна промяна Mr. Smith на Съб Мар 15, 2008 10:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Let There Be Rock написа:
Много съм доволен от отбора и особено от Миро Иванов, продължавайте в същия дух момчета :smt006 Още малко и навлизаме във форма :smt006

Има желание, бе дееба и кюфтето, ама не може и това си е... общо взето е неоснователно да го обиждаме него точно, мъчи се, бори се, просто толкова му позволяват качествата... започвам да си мисля, че Деко е новият незаконен син на Мъри след Живко :lol:

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:03 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 22, 2006 3:08 pm
Мнения: 579
Да отбележа само няколкото добри пробива на Сърмов :smt006

_________________
:drinkb :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Добре им стоят, от лятото да са на линия :smt006

http://sportni.bg/ph/pictures/2008.15.0 ... 6A4542.htm

http://sportni.bg/ph/pictures/2008.15.0 ... 6A4524.htm


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ако може и вратарчето :mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:05 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Изпотребал ни е тоя първият... :roll: Изобщо не 'фащам какво намират чак толкова в него


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
:shock: Аз съм шокиран :shock: ... това малкото момченце, осемнайстка мисля, че е... и преди го бях забелязвал. Викам си - още не е добър футболист, но еваларка на Мъри, че налага юноши в отбора... за да пускаш такъв голобрад дребосък, набор '92 или '93, се изисква смелост. Ще мине време, ще дръпне с още двайсетина сантиметра... пък и футбол ще се научи да играе... И днес след мача един приятел ми пише в скайп, че пича тая година щял да удари 27 лазарника. Официално бил 164 см, родом от Габрово, а ника му бил - 'Шуменския Деко'... ОК, много е колоритен... даже и корните бие по иновативен начин, ама какво по дяволите прави в нашия отбор и то като футболист !?!?

Публиката много ме израдва, а като дадоха как даже чичковците с шубите пляскат на Рабех след червения картон - направо се изпълних... Браво!

Иначе малко странни ми изглеждат приказките тук какъв 'страхотен потенциал' има тоя отбор и как едва ли не всеки е изнесъл мача на живота си... Желанието за игра - доволно, ама не знам какво толкова впечатлително имаше в самата ни игра...

Поздравявам Локото с титлата и им пожелавам успех в щурма за Шампионката Лига... Време е вече за втори железничарски тим в 'клуба на богатите'... Пуф-паф, пуф-паф...

;-)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Kryten написа:
Голямо евала на публиката. Играта няма да я коментирам.


+1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Повечето от вас наистина сте ми странни,появи се някой безработен от Франция,направи 2 мача и половината го обявявате за легенда,този наш отбор ще ни носи много,много радост,самият факт,че страдат след загуба е показателен.Днес момчетата играха добре,а второто полувреме беше може би най-доброто в първенството до този момент.А мен,това което ме интересува много повече от футболистите,е публиката,еми днес пак си беше нашата си

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2008 10:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
Не мога да разбера всички недоволни във форума. Това явно е някакъв български синдром. Уж всички се съгласихме, че градим нов отбор, а вече бързат да изгонят половината отбор. Хайде малко търпение, да им дадем време до края на сезона, тогава да правим изводи кой прав, кой крив. Моето лично мнение е, че бразилците не стават, но дано греша. Тука некви заревали, все едно са очаквали за 2 месеца да заиграем като Реал. Преди ревахте, че Мечо спал цял мач, сега момчетата изораха тревата и пак сте недоволни.

САМО ЛЕВСКИ!

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 137 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com