forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:43 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 10:08 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 6:23 pm
Мнения: 27
Хбаво е да достигнем до тук :arrow:
Велика публика + добри играчи + умно ръководство = Успехи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
Susipaha ni otbora !
Drugo prosto nqma kakvo da se kaje.... :smt006

P.S. SAMO LEVSKI !!!!!

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Ако тея играчи не бяха в Левски...за 6цата нямаше да се класират!
Следващият мач в прованса...не ми се мисли.
Евала на публиката!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Поздравления отново за Жеан. Доказа че е великолепен талант въпреки че изпусна 3 положения. На него му е простено, ние ще си го чакаме. Иначе каквото и да си говорим играхме безобразно с тъпи и нецеленасочени пасове. Доста неточни отигравания, разни стихиини глупости които не се получаваха. Без Рабех ще берем ядове и в Пловдив :?

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Голямо благодаря на ЛСФК и на Руси за това,че се вкараха големите знамена. И се присъединявам към Змея,като твърдя,че част от публиката е почнала сериозно да клошарее,най-малкото за чупенето на седалки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Цитат:
Иначе то се видя 5 минути след края кои останаха в СЕКТОРА и ревяха с пълно гърло "Само ЛЕВСКИ обичаме те!".......това са тези които няма да отстъпят.......няма да чакат пак да сме много силни за да дойдат на стадиона...ТЕ СА ЛЕВСКИ СОФИЯ.....те го представляват в момента!


Аха, 200 човека са Левски София, значи МиньорО е по-голем отбор... :smt006

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
По-добре 200,но качествени,отколкото 2000 клошара,които си чупят собствения стадион,а после се опитват да ти счупят главата и то в гръб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
The Associate написа:
По-добре 200,но качествени,отколкото 2000 клошара,които си чупят собствения стадион,а после се опитват да ти счупят главата и то в гръб.


Има и много други, които си обичат отбора не по-малко от тея 200 и не са клошари, но идват рядко на стадиона по съвсем други причини и това, както беше писано и преди, започна с "ерата Чорни", когато спряхме да бъдем "Сами срещу всички", а станахме "едини от всички", демек част от далаверата в смешния БГ футбол

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Всъщност не малко, а АДСКИ МНОГО хора останаха накрая, и в трите сектора (което ме учуди :shock: ) Това със седалката е било голяма простотия... :roll:

И само искам да попитам още нещо- аз бях в Б откъм А и щях да питам що нямаше мегафон, ма от горните постове разбирам, че е имало... Не може ли да се направи нещо по въпроса? :?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 12:04 pm
Мнения: 18
Първо за играта:

Според мен като цяло представянето на отбора беше на ниво.Показахме желание и борбеност,ама нямахме късмет.Ловеч от половин положение отбеляза, ние изпуснахме 2-3 чисти положение плюс дуспа...Дотук с положителните неща.Има някои играчи които просто не са за този отбор и Миро Иванов е просто първия който ми изниква в съзнанието.Вчера игра наистина с невероятен хъс(стана ми страшно жал когато почнаха да го освиркват),но просто му липсват физиката и класата за да бъде в Левски.Не знам защо Мъри само го мъчи...Другите които разочароват са бразилците,а още по-жалкото е че с парите дадени за тях можехме да оберем всичко по-читаво като таланти в България.Изобщо Левски, според мен, се нуждае от двама-трима опитни играчи с физика и които не ги е страх да поемат отговорност за да ГАЗИ.

За Публиката:

Много голямо браво за това:И САМО ЛЕВСКИ АЛЕ! накрая.Просто цялото изпълнение беше великолепен жест към отбора и Левски като цяло.Чак не ми се тръгваше от стадиона :!: .Но пък от друга страна съвсем не бяхме толкова мощни по време на мача...Аз лично съм по стадионите от сравнително скоро,но когато съм сектор Б се старая максимално много да пея и да подкрепям отбора,което съвсем не може да се каже за едно поне 50% от посетителите.Е освен ако това да се псуват Мъри и играчите,да се чупят седалки и да се мятат по пистата(на едни дечица за малко да им надам шамарите,въпреки че по принцип съм много спокоен като човек)и да се люпат семки не се брои за подкрепа... :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Shakespirt написа:
Ivan63 написа:
И преди да продължите с критиките,погледнете тая снимка,тя говори доста добре

Изображение

Само ше вметна, че Живко се разплака след мача. Мисля, че има и моя снимка, на която се вижда. Ше я има в http://pfc.levski.eu

Освен Живко и Миро се разплака , кво да им кажеш , като ги боли наистина за ЛЕВСКИ , ама тоя Жеан , Меан ВЪНКА !

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 6:23 pm
Мнения: 27
Отборът трябва да се подкрепя дори и да губим точки важно е да се окуражават. :) Трудно е финансовото състоние, затова трябва да се примерим че не можем да искаме да дойдат при нас звезди от ранга на Роналдиньо, Бербатов или Кака.
Затова не е важно в близките години на кое място ще сме в класирането, важно е да се подкрепя ръководството и играчите. :lsfc1 :lsfc3 :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Абе специално за Миро, ако става на въпрос, аз никога не съм го харесвал, но вчера игра с голямо желание. Че пропусна сам срещу вратаря- пропусна. Ма то за нашия голов шанс в момента щеше да е по- странно да вкара. Тъпо е публиката да го освирква..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Мамка му, защо съм болен. :evil: Евала за всички викащи след края.

Само Левски !

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Тия дето останаха след мача, са същите дето останаха и след мача с Барселона, и след мача с Тампере.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Black Jack написа:
Тия дето останаха след мача, са същите дето останаха и след мача с Барселона, и след мача с Тампере.
Трите мача носят три съвсем различни послания и не е вярно,че едни и същи са отанали след тия мачове

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Black Jack написа:
Тия дето останаха след мача, са същите дето останаха и след мача с Барселона, и след мача с Тампере.


Тия, дето жените им са ги изгонили от къщи и не бързат да се прибират :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Ivan63 написа:
Black Jack написа:
Тия дето останаха след мача, са същите дето останаха и след мача с Барселона, и след мача с Тампере.
Трите мача носят три съвсем различни послания и не е вярно,че едни и същи са отанали след тия мачове

Ми аз бях и на трите мача, и хората около мен си бяха същите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Aspirina написа:
http://sportni.bg/ph/pictures/2008.15.03levski-litex/pages/4L6A4507.htm

Стига с тия мелодрами бе. Гонзо виждали го е някой да реве? Като го е толкова еня за Левски Живко, що не би дузпа в Ловеч, нали е капитан? И аз ако бях на терена щях да се разрева, това први ли ме футболист?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:09 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Доброто е ,че нямат и намерение да си тръгват :!:
----------------------------------------------------

В мача ,който гледах по телевизията(за жалост) ,най-много ми допадна играта на Сърмов.. това момче си му пише на челото ,че е новия Боримиров.С тези индивидуални пробиви просто ми изпълни душата.Струва ми се,че ако той и Деко потренират малко завършваяия удар с бързите комбинации Хичо-Жоазиньо-Сърмов-Деко ще можем да вкарваме пак по 6 гола на мач.Много добра игра снощи липсата на шанс си беше очевадна,а мога да отчета една грешка на страничния ,който вдигна засада ,когато наш човек излезе сам срещу вратаря ,а на повторението се видя ,че той е 2 метра зад защитника....БРАВО на публиката,че след края на мача запя даже още по силно :fgod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Споко , ЩЕ ГИ СМАЧКАМЕ ВСИЧКИТЕ , ясно е че сме без трофей тая година , само искам да играят наште със сърце на Армията , а тва е достатъчно да ги смажеме , САМО ЛЕВСКИ !

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
тука някои изгониха вече половината отбор. жеан не може за 4 мача да вкара 7 гола, викат му процес на интергация. аре малко търпение,а? иначе enyo цепи мрака, много ме кефи. ще стане отбор от тях, ама аз и преди писах, чакат ни немалко загуби тоя полусезон. тва, което е хубавото е,че не се бориме вече за нищо, така и футболистите са по-спокойни, а ние феновете също. нека сега се обиграват, наесен ще колиме и бесиме ако не могат да играят.
и някои черногледци пак нещо недоволни от публиката. 200 пеели, те били левски, другите не...дрън-дрън та пляс.аз пък ще кажа: СТРАХОТНА ПУБЛИКА, 90+ минути пеене !!! браво

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
доста повече от 200 пеехме накрая.В общи линии накрая си беше и най-силното викане :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Black Jack написа:
Aspirina написа:
http://sportni.bg/ph/pictures/2008.15.03levski-litex/pages/4L6A4507.htm

Стига с тия мелодрами бе. Гонзо виждали го е някой да реве? Като го е толкова еня за Левски Живко, що не би дузпа в Ловеч, нали е капитан? И аз ако бях на терена щях да се разрева, това први ли ме футболист?


Black Jack, гледам го Живко от известно време не пести сили като играе, раздава се до край, гори в мача. Със Славия пак лежа по терена след мача, пак циври, това е похвално поне според мен. Ти направи паралел с Гонзо, но аз ще направя с Иванков. Митко в началото беше неубедителен, правеше много грешки, но гореше в мача, ядосваше се, ревеше, пък сега ако кажа лоша дума за него, ще ме изядете с парцалите. Така, че според мен Живко след някоя и друга година ще стане добър защитник(в момента е на 23). За мен лично той има качества( е не много големи, но ги има), има желание, може би трябва му време

Относно капитанството и според мен рано му го дадоха. И вчера се видя кой трябва да е капитан.

Айде приятен ден, отивам да ритам :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
basma написа:
тука някои изгониха вече половината отбор. жеан не може за 4 мача да вкара 7 гола, викат му процес на интергация. аре малко търпение,а? иначе enyo цепи мрака, много ме кефи. ще стане отбор от тях, ама аз и преди писах, чакат ни немалко загуби тоя полусезон. тва, което е хубавото е,че не се бориме вече за нищо, така и футболистите са по-спокойни, а ние феновете също. нека сега се обиграват, наесен ще колиме и бесиме ако не могат да играят.
и някои черногледци пак нещо недоволни от публиката. 200 пеели, те били левски, другите не...дрън-дрън та пляс.аз пък ще кажа: СТРАХОТНА ПУБЛИКА, 90+ минути пеене !!! браво

Не искаме да вкара 8 гола, а искаме като е сам срещу вратаря да вкарва :smt006 Мисля че е постижимо за "голаджия" или бъркам :smt006 И пак правя съпоставка с първите мачове на Бардон, сетете се че той нямаше подготовка и струваше 0, а тоя е от 3-4 месеца в Левски, и подготовката си я направи с отбора.

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:42 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 16, 2005 10:50 am
Мнения: 32
Това което се случи за пореден път след мача... просто ми изпълва душичката! Евалата на всички!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Големия бразилец май сам каза ,че ще вкара над 15 гола тоя полусезон или аз бъркам нещо ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Не знам защо толкова хора му намират толкова кусури на Живко. Момчето играе с невероятен хъс и злоба, личи си, че е левскар, наистина не притежава някакви феноменални футболни качества, но да не би Топчо да ги притежаваше...Всички наши любимци от близкото минало и настоящето са правили много вересии...И Митко Иванков, и Топчо, и Гошо Петков...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Let There Be Rock написа:
Големия бразилец май сам каза ,че ще вкара над 15 гола тоя полусезон или аз бъркам нещо ?


Всъщност бяха 30 за джипа на Мъри, но няма значение. За мен си има качества и съм готов да му дам време да ги материализира. Двамата с Еньо отпред играят добре. Този отбор ще бъде ОТБОР! :lsfc4

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Последна промяна acrimonious на Нед Мар 16, 2008 1:54 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2008 1:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:59 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
Че то и Гонэо доста време го чакахме да влеэе във форма,но си личеше че има сърце,че е роден де бъде лидер,докато при сегашните ни футболисти,в никой не эабеляэвам онэи хъс-эа съжеление!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com