forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Бе къде го набутахте Рейгън при "Левски" и Мъри Стоилов пък и вие? :shock:
Покойният има една - единствена снимка с футболна топка от 1987 г., когато още беше президент и Щатите тъкмо бяха спечелили домакинствотот за Световното през 94 - та.
Що се отнася до отбора не се е случвало да ги освирквам на стадиона и дано не ми се налага. Мисля, че бих го направил на онзи злополучен мач със "СлаГия" през пролетта на 2003 г., но тогава просто не бях на трибуните.
А и принципно не бих си позволил да освирквам играчи на "Левски", освен в един - единствен случай - ако се влачат като пълни мърди, без грам да им пука за отбора или ако почнат като Гейлизар на кочината преди време да вдигат средни пръсти към публиката.
Даже Николайчо Татин не го псувах на мача с "Вердер" и то не от християнски чувства ами защото някак ми се видя абсурдно нашите да играят с пълни сили, пък аз да освирквам и викам - излизаше, че го правя против всички тях. Иначе след мача хубаво го благославях, де.
Що се отнася до Борат и Наско за мен лично те имат страшно много грехове пред нас и отбора, но друг клубен шеф като Наско няма откъде да намерим дори с недостатъците му. Борат пък е мажоритарен собственик и да вдигам плакати с призиви да си ходи ще е точно толкова нелепо и безмислено, колкото ако призова собствениците на банката, в която работя да подадат оставки.
Не че са идеални, обаче я си представете алтернативите - Вили Вуцов треньор и някой като Христолов или Глупи, а недай Боже пък Дражев - президент?!?!?!

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
NewBalance написа:
Що ги нямаше тия курове за Наско и Мъри преди няколко месеца ?
А ония дето обича Рейгън повече и от майка си най-хубаво да не се обажда,щото си спомням какво писа преди време за "най-перспективния треньор в БЪЛГАРИЯ през последното десетилетие-Станимир Стоилов" :smt006

Една от грешките, за който упреквам Мъри е, че така и така си остана само на ниво перспективен и все още си стой там, а вече очаквах да е минал в графата "добри треньори". :roll:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
За мен в тази ситуация Мъри има една - единствена вина.
Чистката. Ако той е бил съгласен с нея и всички напуснали (ила хайде, без едно - две изключения) са били освободени с негово знание и съгласие - ОК.
Ако обаче това е ставало без никой да го пита и дори против волята му, той имаше правото и задължението да излезе пред всички нас и да обяви - "Това е решение на ръководството, аз с него не съм съгласен, тази политика с мен не е съгласувана и ако зависеше само от мен, нямаше да стане така". Вече неща като това да влияе на тази политика, плашейки с оставка или наистина да си тръгне, ако пренебрегнат мнението му не мога да искам. Но ни дължеше едно откровено обяснение, дори с риск да стане неудобен на ръководството. В крайна сметка той е треньор на "Левски", а не обикновен наемен служител в кантората на Батков.
Що се отнася до грешките и пропуските му като треньор - то кой ги няма? А за сегашното състояние на отбора вече казах - Капело да беше, щеше да се озори тепърва да прави отбор хем с резултати, хем със стил от бивши резерви и прехвалени таланти като Миро Иванов, Веско Минев, Мариян Огнянов и анонимните бразилци, дето комай са му ги събрали от плажовете.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Да не знае за чистката е изключено - това го знаеше всяко хлапе. Напълно е възможно да не е бил съгласен с цялата чистка, но тогава ако не е бил съгласен, за чий чеп не протестира? :roll:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 5:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
но тогава ако не е бил съгласен, за чий чеп не протестира?

Е мен за това са ми претенциите към него. В крайна сметка като треньор на "Левски" той е отговорен не само пред ръководството, а и пред всички нас. Noblesse olbige или както там се казваше.
За мен в това е голямата му грешка, не толкова в чисто треньорските или спортно - техническите аспекти.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 5:13 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Мъри щом не е казал нищо, очевидно е съгласен с това. Другото са провокации и интерпретации на хора, които си немат работа.

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 6:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
Добре де.Кур за Саид мърляча,ама след като Саид ареше някой бездарен шоколад,чия е отговорността да ги одобри/купи? Мъри и Наско май? Малко тъпи са изказвания от рода на бегай на друг стадион като не харесваш Мъри/Наско.Всеки си има право на мнение.Моето е,че един от тях двамата е излишен.Саид със сигурност.

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Anarion написа:
Цитат:
но тогава ако не е бил съгласен, за чий чеп не протестира?

Е мен за това са ми претенциите към него. В крайна сметка като треньор на "Левски" той е отговорен не само пред ръководството, а и пред всички нас. Noblesse olbige или както там се казваше.
За мен в това е голямата му грешка, не толкова в чисто треньорските или спортно - техническите аспекти.


Въпроса има и друга страна - свинете като се скараха на пресконференцията всички ние се смяхме как се излагат. Не съм убеден че вътрешноклубните различия имат място навън. И няма съгласен-несъгласен, хората, които взимат решения сядат и решават общо - влиза се с различни идеи в разговора и се излиза с една. Така го разбирам аз.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
tprodanov написа:

Въпроса има и друга страна - свинете като се скараха на пресконференцията всички ние се смяхме как се излагат. Не съм убеден че вътрешноклубните различия имат място навън. И няма съгласен-несъгласен, хората, които взимат решения сядат и решават общо - влиза се с различни идеи в разговора и се излиза с една. Така го разбирам аз.


Съгласен съм, няма нужда да се правят сеири по медиите, събират се, обсъждат, решават, действат.
Правилно,грешно - това е друг въпрос.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
FLAME написа:
tprodanov написа:

Въпроса има и друга страна - свинете като се скараха на пресконференцията всички ние се смяхме как се излагат. Не съм убеден че вътрешноклубните различия имат място навън. И няма съгласен-несъгласен, хората, които взимат решения сядат и решават общо - влиза се с различни идеи в разговора и се излиза с една. Така го разбирам аз.


Съгласен съм, няма нужда да се правят сеири по медиите, събират се, обсъждат, решават, действат.
Правилно,грешно - това е друг въпрос.


+1 :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
parvanoff написа:
Мъри щом не е казал нищо, очевидно е съгласен с това. Другото са провокации и интерпретации на хора, които си немат работа.


Щом е съгласен - значи и той е в кюпа с другите отговорни за състоянието ни - Сираков, Саид и ко. Значи да си ходи с тях, Левски има нужда от личности, а не от послушници. Треньорът трябва да има най-голяма власт по спортните въпроси, ако не може да си я извоюва, значи имаме проблем.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
абе да му еба майката, всеизветен факт е, че за да ти заиграе един бразилец в отбора на ниво траа да прекара поне 6 месеца, да се аклиматизира... той до са е ритал по лажовете и не зане що е засада, вие побързахте да ги наречете бездарни, и да нахраните саид а по край него и Мъри! Друг е въпросът, че в Жоазиньо и Жеан се вижда футбол...(зе то си е ташак, но 2 от 3 е прилична успеваемост)...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
knave написа:
абе да му еба майката, всеизветен факт е, че за да ти заиграе един бразилец в отбора на ниво траа да прекара поне 6 месеца, да се аклиматизира... той до са е ритал по лажовете и не зане що е засада, вие побързахте да ги наречете бездарни, и да нахраните саид а по край него и Мъри! Друг е въпросът, че в Жоазиньо и Жеан се вижда футбол...(зе то си е ташак, но 2 от 3 е прилична успеваемост)...

Все си мисля, че милион и половина долара би било редно да се похарчат за бразилци, играли поне малко на стадион с тревно покритие, а не само по плажовете, или греша? А може би имаш предвид, че в свободното време разцъкват плажен футбол, като Роналдо, Роналдиньо, Адриано и останалите? Ако е така нямам нищо против футболисти от такава класа да идват в България, ама най-вероятно не си имал това предвид... :roll: :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2008 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
air_J написа:
knave написа:
абе да му еба майката, всеизветен факт е, че за да ти заиграе един бразилец в отбора на ниво траа да прекара поне 6 месеца, да се аклиматизира... той до са е ритал по лажовете и не зане що е засада, вие побързахте да ги наречете бездарни, и да нахраните саид а по край него и Мъри! Друг е въпросът, че в Жоазиньо и Жеан се вижда футбол...(зе то си е ташак, но 2 от 3 е прилична успеваемост)...

Все си мисля, че милион и половина долара би било редно да се похарчат за бразилци, играли поне малко на стадион с тревно покритие, а не само по плажовете, или греша? А може би имаш предвид, че в свободното време разцъкват плажен футбол, като Роналдо, Роналдиньо, Адриано и останалите? Ако е така нямам нищо против футболисти от такава класа да идват в България, ама най-вероятно не си имал това предвид... :roll: :smt006

Не, имам предвид, че новите бразилци си нямат понятие от тактичека постройка, диспциплина на терена, да оставим на страна психологическият товар от това, че всички очакват от тях Спасителите. Това са посредствени играчи от първенстовто от друго измерение, които не са свикнали да бъдат лидери, да поакзват характер, да решават мачове и просто да бъдат най-добрите. Трябва време да свикнат и да усмислят какво е то това животнко "български футбол"... колкото и банално да звучи...

Тъпия Крум го каза оня ден, пред няколко години медийте в испания се скъсаха да псуват Робиньо и го обявиха за некадърник... а сега, какво стана?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 18, 2008 2:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
knave написа:
air_J написа:
knave написа:
абе да му еба майката, всеизветен факт е, че за да ти заиграе един бразилец в отбора на ниво траа да прекара поне 6 месеца, да се аклиматизира... той до са е ритал по лажовете и не зане що е засада, вие побързахте да ги наречете бездарни, и да нахраните саид а по край него и Мъри! Друг е въпросът, че в Жоазиньо и Жеан се вижда футбол...(зе то си е ташак, но 2 от 3 е прилична успеваемост)...

Все си мисля, че милион и половина долара би било редно да се похарчат за бразилци, играли поне малко на стадион с тревно покритие, а не само по плажовете, или греша? А може би имаш предвид, че в свободното време разцъкват плажен футбол, като Роналдо, Роналдиньо, Адриано и останалите? Ако е така нямам нищо против футболисти от такава класа да идват в България, ама най-вероятно не си имал това предвид... :roll: :smt006

Не, имам предвид, че новите бразилци си нямат понятие от тактичека постройка, диспциплина на терена, да оставим на страна психологическият товар от това, че всички очакват от тях Спасителите. Това са посредствени играчи от първенстовто от друго измерение, които не са свикнали да бъдат лидери, да поакзват характер, да решават мачове и просто да бъдат най-добрите. Трябва време да свикнат и да усмислят какво е то това животнко "български футбол"... колкото и банално да звучи...

Тъпия Крум го каза оня ден, пред няколко години медийте в испания се скъсаха да псуват Робиньо и го обявиха за некадърник... а сега, какво стана?!

Ако повярваме на твойте думи, то тогава излиза, че спортно-техническото ни ръководство се състой от посредствени некадърници, щом дава луди пари за родните стандарти за играчи без тактическа грамотност, дисциплина, характер и лидерски качества... :roll:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 18, 2008 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
еми те всички бразилци са такива бе, просто там футбола е друг

кажи ми един бразилец, който преди това е играл само в Бразилия, и от раз е почнал да играе на ниво за някой отбор в Европа?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 18, 2008 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Лошото е,че убихме всякаква интрига,а до края имаше доста завързани мачове.Иначе ме е яд,че всичко можеше да бъде точно на 180 градуса,но една дузпа изпусната в Ловеч и една в София и сме на изходна позиция от лятото.Иначе за момента имаме Юсеф Рабех и Георги Сърмов,според мен готови за т.н. нов отбор.Търсят се още 9,па и 2-3 резерви.Съгласен съм,че и на двата мача доста се раздадоха,но не е достатъчно само това,не и за Левски.Трябва да се обръне сериозно внимание върху трансферната политика,щото сериозно куца,най-вече от към български футболисти.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 18, 2008 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
air_J написа:
Ако повярваме на твойте думи, то тогава излиза, че спортно-техническото ни ръководство се състой от посредствени некадърници, щом дава луди пари за родните стандарти за играчи без тактическа грамотност, дисциплина, характер и лидерски качества... :roll:


То и това с трансферните суми толкова е сигурно, че...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 18, 2008 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Boyo написа:
air_J написа:
Ако повярваме на твойте думи, то тогава излиза, че спортно-техническото ни ръководство се състой от посредствени некадърници, щом дава луди пари за родните стандарти за играчи без тактическа грамотност, дисциплина, характер и лидерски качества... :roll:


То и това с трансферните суми толкова е сигурно, че...

Доколкото знам това е изнесено официално в публичното пространство като трансферна сума - милион и половина долара, а дали е вярно е отделен въпрос. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 18, 2008 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
е тва казвам, батков излиза и казва неква сума, ама доколко е вярна нема как да разберем :)
или казано по друг начин, колко от тея пари са отишли наистина за клубовете на трите балерини и колко са отишли при мениджърчетата по познатата схема фифти фифти :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2008 4:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Беласица-литекс 1-0
Еби му майката само ние не можахме да им вкараме :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2008 4:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Локомотив - Ботев 1-0. Ботев не ги ли отнесоха преди 10 дена ? :mrgreen: А бе нагласиха го оня мач, ма незнам за какво, малко ми странно да са се договорили на принципа купа-първенство, щото Локото би трябвало да могат да се справят без проблем в София. Незнам дали няма догодина в Пловдивско да им полягване :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 472 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com