forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:52 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 256 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
sinio_syr4ice написа:
Който твърди, че Славия са ни надвикали, явно е гледал друг мач! Няма нищо такова. А и с какво да ни надвикат с "Бели" и "... за Левски" ли?!?!? :lol:
Само Левски!


и те така :lol:

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Мартин, може малко да звучи смешно, но имам едма молба. Може ли "Въздушната шир" малко по-бавно да я пееш. Песента за повечето от хората е все още нова и някакси сега минава м/у другото, а и в личен план за съжаление не мога още да ти смогна на темпото.


Последна промяна antonatan на Пон Дек 10, 2007 2:10 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Защо да звучи смешно ? Той винаги приема съвети ... и е хубаво когато забележите, че нещо куца...или той избързва, или мегафона нещо не се чува да слезнете и да му го кажете ... не после у форумите да го храните ... избързвал, не пеел достатъчно ... слзиате долу всички го знаете кой е и му казвате каквото искате .... винаги приема съвети ... така че критиците У ЛЕВО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Добро мнение LSFC. Всеки отговаря за себе си, а най-лесно да се накарат тези около тебе да пеят е да пееш с пълно гърло, останалото са оправдания-поне аз така ги разбирам нещата. За мен винаги след мач най-готино ми е било като седна на по една студена бира да не мога да кажа две приказки на кръст, защото гласа ми е останал на стадиона, защото така съм удовлетворен, че съм дал всичко от себе си и за мен това е най-важното.

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Мисля си,че точно по този начин,с разговори и в двете посоки,нещата ще стават все по-добри

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Но не с нападки у форума :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Песента по "жълтата подводница" е много добра и когато се наложи и всички научат системата, ще се получава много готино, със сигурност.. ;) Явор не е прав, малко прекалено се изказа.. опитвайки се все пак да открия някакъв резон в думите му, то той е такъв.. че наистина, сега е малко неприятен момент за налагане на нови песни (които изискват повече циклене), тъй като дори на стабилни иначе хора, в момента им е доста трудно да се мотивират до краен предел и да се раздават с пълно гърло, момента е тежък.. няма какво да се лъжем, нещата вървят ръка за ръка, и когато футболистите на терена не могат 90 минути три паса да вържат, и това пети пореден мач, си е трудничко и на трибуните да има настроение. А без настроение... абе става, но много по-трудно. Когато се наложи и "Само Левски обичаме те" разпилявахме локото на лаута, играехме съвсем друг футбол, имаше настроение в отбора и у нас..
Само поздравления за LSFC за ентусиазма, старанието, любовта и въобще всичко.. :idea:
като позакъснял съвет.. или и аз не знам какво е, мога само да отбележа, че това което се опитахме да направим онзи ден, ми се струва трябваше по-настоятелно да бъде опитано в надежда, където козирката естествено донася някои позитиви, пък и още не бяхме паднали от чорбата, но като цяло констатациите по-горе важат отново. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 2:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
По-ведро за втория полусезон :)
Оттук само нагоре :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Dr. Martens написа:
Но не с нападки у форума :wink:
Форума е само една говорилня и място за разтоварване,но в тази говорилня често могат да се видят и ценни мнения.Естествено е,че този,който се е грижил и физически и финансово за израстване на сектора, да е по-чувствителен към забележките,но след като ме нямаше цяло лято,забелязвам ,че дребните заяждания са намалели,забелязвам и на стадиона желание да се координират песни и скандирания,така или иначе има доста радостни неща,но тогава,когато нещо не се е получило,или някой смятя,че е могло да бъде по-добре,не виждам смисъл някой да се дразни от това,както и обратното де,не е необходимо този,който е изказал мнението си,после да го защитава със зъби и нокти

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Мен пък "Само Левски, але але але" много ме кефи и ми се ще и да се скача на куплета в който не се пляска. :8) :lol:
Иначе, евала за идеята, другата година(дано още пролета) ще е много силна, като я научат всички.(И тук идва въпроса, толкова ли е трудно да се схване за 1 мач, но ще задълбаем) :wink:

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
LSFC написа:
Shakespirt написа:
а за викането кво да кажа... когато не повтаряхме едно и също 15 минути, се чувахме... въобще не разбирам тая тенденция напоследък, че се опитваме да пееме една и съща песен през целия мач постоянно... то е повече от ясно, че след 3-тото повтаряне, пеещите ше са поне на половина, ако не и по-малко (става дума, когато отбора очевидно не върви, както беше в овча купел)... Тоя мач май само 5 песни изпяхме, през останалото време или "И само Левски, обичаме те" или "Сааамо Лееевски, оле, оле, оле", което съчетано с вдигнати ръце и мънкане под носа изглежда меко казано смешно... Ама па мегафониста като види, че една песен не се пее, да не цикли 4289 минути на нея, а просто да опита с друга песен... Виждаше се, че се събуждахме малко поне при смяна на песента...

[ Това, което се опитах да наложа и според мен до известна степен се получи и след 2-3 мача ще се] Samo LEVSKI ale ale ale
[ ПЯТА! Но май само от 30 човека !] Siniqt lyv
[Пята, отново максимум 100 човека да пееха, това че не се знаят песните не е проблем на "мегафониста" ] Vyzdushnata shir

И мога да ти кажа поне още 3-4 неща, които се пееха и скандираха ! Така че следващия път като почнеш да пишеш коментар от тоя сорт малко се замисли ! А пък ако се сетиш за някоя песен, която все пак не е пята ми я напиши. Айде със здраве, че се ядосах.

Никой не е искал да те обижда, бе човек... просто на "Само Левски, але, але, але", която всъщност не беше само 2-3 пъти а поне десетина минути второто полувреме, като със всяко повторение се пееше от все по-малко хора. Не критикувам тебе, че не се пее, аз примерно си раздрах гласа на тоя мач, ама ми се отрепа настроението като всички си мънкат под носа.

Синият Лъв ако питаш 100 човека, сигурно 2-3 ше я знаят, така че надали точно тоя беше мача в който трябва да се показва, щото в тоя мач поне според мене трябваше много яко викане, ама тва си е мое мнение, така че няма да го броиме като довод. Първото полувреме си бяхме ОК, ама второто като зациклихме на "Само Левски" и малкото, които пяха през останалото време, спряха... Даже много хора почнаха да плюят, че се повтаря едно и също, което според мене беше тъпо... аз пея, квото се пее от мегафона, ама в един момент имах чувството, че само аз си пея, щото половината хора изгубиха интерес и само се чудеха дали да псуват или да си говорят помежду си... Та мисълта ми беше, че като една песен не върви, според мене просто трябва да се пробва с друга. Казвам го за добро, а не за да обиждам. А под 5-те песни нямах предвид да псувам по мегафона, а исках да кажа, че 5 песни се изпяха от край до край както трябва, а през останалото време беше мънкане.
Освен тва за тва, че сме изглеждали смешно имах предвид, че пляскането се чуваше повече от пеенето... другояче казано, че пееха пак 50 човека, от които половината си мънкаха под носа.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 9:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 715
antonatan написа:
Мартин, може малко да звучи смешно, но имам едма молба. Може ли "Въздушната шир" малко по-бавно да я пееш. Песента за повечето от хората е все още нова и някакси сега минава м/у другото, а и в личен план за съжаление не мога още да ти смогна на темпото.

Абе не знам дали в темпото е проблема но много малко хора я пеят а е една от най-хубавите ни песни според мен. Адски много се нервирам когато се почне тая песен и я пеят 50 човека а около мен никой :evil: текста ли не знаят ама доколкото знам песента си е стара и наистина е много хубава :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2300
Местоположение: Радомир
Те хубаво,че не я знаят ама и не искат да я научат...Половината като се запее тази песен се оглеждат наоколо и незнаят какво става :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 10, 2007 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
При мен определено проблемът е в темпото, а и това съм го забелязал и за хората около мен. Адски много изоставаме и в крайна сметка се отказваме да я пеем. Това, че вие нямате проблеми с темпото е похвално, но така както я пеете в мен остава някакво впечатление, че сякаш се претупва, минава по междудругото, а наистина е много добра, затова и отправих тази молба. Просто дайте ни шанс и ние да сме в крак с вас :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2007 12:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Аз не мога да разбера какво трябва да се случи за да получи примерно Балтанов шанс да порита малко? За чий трябва да влиза мечо 15 мин преди края на насран мач, в насрано първенство, и то след като два дни преди тва така се изака в едно интервю тая путка, че трябва да му бъде отнета синята фланелка и да се приключва завинаги. Щото няма друг отбор с претенции в света, където да има играч, който да направи 50 поредни слаби мача и пак да играе - на мечката последния му мач беше срещу киево, от тогава е пълен фигурант.

аман от тея звезди, аман от страхливостта на мъри - ТРЯБВАТ ПРОМЕНИ иначе и по-зле ще става...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2007 11:17 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Абcолютно съм съгласен :idea:

Правим най-куция си сезон от 10 години насам,2 мача с прасетата немаме чисто положение,без гол в евротурнирите и в столичните дербита тая есен,с играчи тотално амортизирани и до болка омръзнали на публиката....дееба тоя Мъри нема ли най-накрая да тропне по масата :roll:

Добре че е без алтернатива,иначе аз развитие при него и при отбора не виждам....обаче ако и пролетта играем така и паднем в дербито,Мъри е пътник ако ще и 3000 плаката да се дигнат в негова подкрепа :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 256 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com