forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 7:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:44 pm 
Ivan63 написа:
Ние нямахе навремето нито мегафони,нито уредби,но прасетата бяха щастливи,ако въобще могат да се чуят
Така е но една време всички са били редовни и надъхани ,а сега седя и му разправям на един АРЕ ПИЙ БЕ ....ЩО НЕ ПЕЕШ ,а той ме гледа умно......със силна уредба поне викачете от задните редове ще разбират коя е песента.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Слабички сме, тва е положението... За цял полусезон всички важни мачове издънихме + някои, които уж бяха в графата 100%... Нямахме особено читави положения...

Публиката - "има слике, нема тон"... Яд ме е заради всички, които положиха неимоверни усилия да създадат отлична атмосфера, каквато наистина не е имала в България, заради някои, които накрая дори бяха със сълзи в очите, а същевременно половината сектор блееше в моменти, в които най-силно трябваше да подкрепяме, а пък нашите долу бяха... безсилни :(

Оттук само нагоре! САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:46 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Благодаря на замесените в хореографията, че ни доставиха такова удоволствие на трибуните. Викането някак си не ми се стори много на ниво, но да кажем, че се получи. Факлите бяха невероятни, особено мигащите (дебют за България). Браво на всички. които подкрепиха отбора, дано само да няма трагедии и да отидат повече хора в Овча купел.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Loathing написа:
Ivan63 написа:
Ние нямахе навремето нито мегафони,нито уредби,но прасетата бяха щастливи,ако въобще могат да се чуят
Така е но една време всички са били редовни и надъхани ,а сега седя и му разправям на един АРЕ ПИЙ БЕ ....ЩО НЕ ПЕЕШ ,а той ме гледа умно......със силна уредба поне викачете от задните редове ще разбират коя е песента.
Не е това проблема,много по-различни са нещата,факт е че много хора бяха готови,но чакаха...абе не ми се говори

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Aspirina написа:
acrimonious написа:
Aspirina написа:
3 мача 1 вкаран гол от дузпа... :evil:


Брат, не знам защо ме дразниш толко.. ма си ми като неква черна станция... На всички им е ясно, че ситуацията не е наред, ма поне хвани да напишеш проблем + решение, не само през 3 чужди поста да мрънкаш нещо като жена :wink:

Аз написах нещо подобно, докато ти сигурно си бил още на стадиона. Батков да се маха! Топчо, Йовов, Мечо и Бардон да им търсят отбори, както и да пуснат Валери и Ричи да поритат на запад и да почне смяна на отбора. Като пак подчертавам БАТКОВ да се маха! Ако остане кой знае кога ще даде пари за селекция...
Как ще го махнеш Батков па ти бе, не става толкова лесно както си го пишеш

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Aspirina написа:
. Като пак подчертавам БАТКОВ да се маха! Ако остане кой знае кога ще даде пари за селекция...


Ок... Махаме го и от утре аз и ти ставаме спонсори... Таа вечер ще говоря с момчетата навити ли са да играят за по 200 лв месечно.. Навитак ли си? :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
acrimonious написа:
Aspirina написа:
. Като пак подчертавам БАТКОВ да се маха! Ако остане кой знае кога ще даде пари за селекция...


Ок... Махаме го и от утре аз и ти ставаме спонсори... Таа вечер ще говоря с момчетата навити ли са да играят за по 200 лв месечно.. Навитак ли си? :lol:


И 200 лева са им много

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Aspirina написа:
acrimonious написа:
Aspirina написа:
. Като пак подчертавам БАТКОВ да се маха! Ако остане кой знае кога ще даде пари за селекция...


Ок... Махаме го и от утре аз и ти ставаме спонсори... Таа вечер ще говоря с момчетата навити ли са да играят за по 200 лв месечно.. Навитак ли си? :lol:

Нали уж Лукойл искали да ни купят, ама на този мустакат лумпен и Роман Абрамович да му даде 100 млн. за Левски, той сигурно пак ще откаже :arrow:


Аха, искат те, колкото Олег Дерипаска иска ц(*ка... :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Абе Аспиринче бате трябва да си намерим грешките ние и да си намерим решения на тея грешки а не да умуваме защо на Батко единия мускак му е по-дълъг от другия!!! Виждал ли си стюарди така да пребиват фен на ЛЕВСКИ :?:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Ivan63,за едно време не знам как е било,сигурно си прав,ама то днес като се разходиш из сектора половината са някакви хора кой знае от къде паднали,не знаят къде се намират и какво става. :shock:
Едни почнаха да пеят "турция е вашата родина..." ,други продължават с първия куплет...изобщо смешна работа.От към викане никакви ни нямаше не знам защо така...Вярно,че последните години Дербито не е същото,ама поне имаше един заряд в хората по трибуните,сега и него не го забелязвам много,много...
Другото : Хората събрали пари,организирали се и направили знаме за мача,факли и т.н. и се обясни не веднъж факлите палиш и като изгасне я хвърляш между редовете,а някои я хвърлил където не трябва,защото мерак да се мятат факли.
Мегафоните са много по-мощни и съвсем спокойно се чуват и на най-горния ред в сектора,ама днес явно проблем е имало,знам ли...Много прекъсваше :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
angysarmy написа:
Абе Аспиринче бате трябва да си намерим грешките ние и да си намерим решения на тея грешки а не да умуваме защо на Батко единия мускак му е по-дълъг от другия!!! Виждал ли си стюарди така да пребиват фен на ЛЕВСКИ :?:


ТВА С ФЕНА МЕН ПОНЕ МЕ ХВЪРЛИ В ПОТРЕС... :shock:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Това е да не можеш да оцениш труда на другите хора :!: :!: :!:
И даже май знамето се скъса :x :x :x
БЪЛГАРСКА МУ РАБОТА
Съгласен съм че викането не беше хич на ниво...
И един човек, които много уважавам каза, че трябва да се помисли малко защото мегафоните. ако бяха сложени от горе някъде, щеше да се чува по добре...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 960
Немога да разбера тея които мислят постъпката на стюардите за грешна !
Не ви ли хареса хореографията ? Не ви ли харесаха факлите ?
Момчетата постъпиха много правилно (лично мнение) !
С мятането на бомби и предмети по пистата се връщаме 5 години назад !
Работата на стюардите е да пазят от инциденти на стадиона.
Такава хореография ,каквато днес направиха не е имало в България от много време !

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:12 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
Слаб мач и за двата отбора, никакъв футбол, безидейна игра на сляпо, неадресирани пасове, не знам какво им има но за пореден път нищо не направиха на терена, как може да знаеш че от този мач зависи всичко, за титлата и такива неща и да излезеш на терена а да не можеш да се осъзнаеш къде се намираш, те се едно бяха стресирани, лично за мене. Отбора играе трагично по никакъв, начин немогат да докажат това което бяха преди 2 години...

Сектор "Б", днеска мечтата на 90% от форума, се сбъдна такава хореография не беше правена никога, знаме 30 на 30, над 100 феномнални факли, знаменца и какво ли още не, просто нещо което никога неможе да се забрави, няма как да опиша с думи видяното. Всичко до тук ОК, но по отношение на пеенето просто бях бесен, как тези глупаци който 90 минути срамеха светото име на Апостола ни надвикаха, са че имаше проблеми с мегафоните това е така ама не е оправдание, как часта от сектора от към "А" си бъркаше в носа.

Преди началото, на мача на мегафоните много кратно беше напомнено да не се метат каквито и да са неща по пистата, което се напомня вече толква месеци секи мач, и пак имаше неколко такива олигофрена , които не знаят за какво идват на мач.

ЕВАЛА НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ СТЮАРДИ, ЗА НЕВЕРОЯТНАТА РАБОТА И ДА ИМ КАЖА ЧЕ ИСТИНСКИ ОБИЧАТ ТОЗИ ОТБОР, ЕВАЛА ЗА ВСИЧКИ КОЙТО ОТ 10.00 РАБОТЕХМЕ И УСПЯХМЕ !!!

И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ ...
:!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Е не може, първо тряа да се каже нещо и после (евентуално) да се разбере какво всъщност е станало... О, не горкия фен, мятащ бомби... Ужас!!!

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
BLUE YOUTH написа:
Е не може, първо тряа да се каже нещо и после (евентуално) да се разбере какво всъщност е станало... О, не горкия фен, мятащ бомби... Ужас!!!


:lol: :lol: :lol: ти тогава мина покрай мен и ти подвикнах ама не ме чу. Нещо не се обръщаш като те викат на "хулиган" :wink: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Страшните наказани знамена - един транспарант, който от месеци седи "безпризорен" на Герена и едно дето се раздава на всяка група от 4-5 човека от което и да е село или паланка, решило да се назове фенклуб, а отсреща наказано знаме на филмирана ултра/кежуъл/хуул/пиг групичка...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
А вие сега на стюарди и други,на знаещи и не знаещи ли се делите

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:21 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
не ,не това ми е пределно ясно, но просто за онова знаме на некъв клуб за това ми беше въпроса, ама ясно, няма да спора с никой.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Кайзера написа:

КВО РАДВАМЕ ПРАСЕТАТА, АЗ НЕМОГА ДА РАЗБЕРА БЕШЕ ПРЕДОПРЕДЕН МНОГОКРАТНО, ДРУГИЯ ПЪТ ЩЕ СИ ЗНАЕ.



Така е друго... Извинявам се за първоначалното ми мнение... :smt023

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:23 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25120
Местоположение: Възраждане, Русе
малоумници, биячи, хулигани, гъзари
големи мъже...
евала ви прайм
къде са убийците от нашия сектор
при едни други малко по-различни ситуации
всички се правите на сз а сте абсолютни ташаци
ОБИЧАМ СИНИЯ ОТБОР
СРАМ МЕ Е ОТ СИНЯТА ПУБЛИКА!!!!!!!!

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Кайзера oт друга страна не е яко да скачате 10 на 1 :)

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Спрете с тия стюарди вече, пишете за мача. Почвам да трия....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:37 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
soleta написа:
Кайзера oт друга страна не е яко да скачате 10 на 1 :)

Аз изобщо не съм участвал в случката, нямам нищо общо, просто опитах да обясна защое станало, това знам. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Кайзера написа:
soleta написа:
Кайзера oт друга страна не е яко да скачате 10 на 1 :)

Аз изобщо не съм участвал в случката, нямам нищо общо, просто опитах да обясна защое станало, това знам. :wink:


Знам, аз съмщо не съм участвал. Просто ти казвам как изглежда в очите на обикновенния човек :)

Иначе блек джек, кво да пишеме за мача. Според мене няма кво повече да се напише. :) Пародия беше за мене от всякъде. :)

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Е, да, естествено, че ще е пародия мача като падаме... Нищо че беше идентичен с тези от предните години, само че с обратен знак :roll: :wink: Майната му на мача, други неща са много по-важни в момента :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30456
Местоположение: гр. Голямото село
Днес много слаб мач се получи. Направо второто полувреме дали въобще се игра нещо.
Иначе евала за хореографията, ама се поизложихме откъм викане.
Относно стюардите. Сякаш е по-добре с тях. Бях далече от въпросната ситуация и няма да я коментирам, но и при нас един изхвърлиха от стадиона и то с право, и без да го бият.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Trooper написа:
Е, да, естествено, че ще е пародия мача като падаме... Нищо че беше идентичен с тези от предните години, само че с обратен знак :roll: :wink: Майната му на мача, други неща са много по-важни в момента :roll:
Е чак дотам да го определяме...Въпреки че бяхме зле пак бяхме единствения играещ отбор. Ония ритаха и лежаха. Второто полувреме, както пише горе, нищо не се игра. Сигурно се е играло общо някъде 20-30 мин

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Един въпрос към тея дето са по-запознати със стюардите: По какъв признак ги избирате, щото аз лично видях една групичка от 14-15 годишни хлапетии, дето бяха стюарди. Включително един от форума. И си мисля, че не това е начина с бой - ОК сгафил е човека, хващате го и го изкарвате. Иначе усещам как стюардите почват да си играят на властимащи, и по тоя начин се превръщат в заместител на ушев. А и в друга ситуация тия малолетни стюарди при по сериозен отпор, шото днеска са натупали некой единичен фен с техните размери, ама утре тоя може да се окаже с компания от 10-15 души - тогава пак ли така ще постъпят, или тактично ще се направят че не са го видяли да мята ???

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Kryten написа:
Е чак дотам да го определяме...Въпреки че бяхме зле пак бяхме единствения играещ отбор. Ония ритаха и лежаха. Второто полувреме, както пише горе, нищо не се игра. Сигурно се е играло общо някъде 20-30 мин


Ние що не ритахме и не лежахме? Щото не вкарахме гол! Кой ни е виновен?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 161 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com