forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
Няма смисъл от деление на провинциалисти и столичани...аз съм от провинцията и пътувах двупосочно с нощния влак от другия край на България за да гледам мача. Без глас останах :) ...а до мен имаше некви моми дето не ги знам от София ли са но както някой по горе бе споменал - чудеха се дали ще им ходи найлона на дрешките :evil: също много кофти се получи с мегафоните :( трябваше(ако е възможно де) да се премести тоя дето работеше в средата и така да го чуват всички. По едно време бях на границата на 2 песни...т.е. половината сектор пееше едно а другата - друго....много кофти :( също лошо впечатление ми направи че като се огледах 20 мин преди края на мача 1/3 от стадиона стоеше с ръце в джобовете :evil: ТАКА ЛИ СЕ ПОДКРЕПЯ ОТБОР! :idea: може би издребнявам но съм сигурен че при пеенето на СИНИ БОГОВЕ всеки(АМА ВСЕКИ) може да си вдигне шала и да запее...няма да е трудно дори и на жените и децата...а то кво стана - 1 път започнахме да я пеем и като се обърнах зад мен всички с шалчета на врата...ебати ултрасите! поздрави за страхотната хореография и поздрави за феновете от половината сектор който беше с мегафон :D снимките очаквайте след като отрезнея :oops:


EDIT: И ТОВА, ЧЕ СТЮАРДИТЕ НЕ ДАВАТ ДА СЕ МЯТАТ БОМБИ ПО ПИСТАТА НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ХВЪРЛЯТ В КРАКАТА МИ :!: ...цяло чудо си е че останах с кожения приятел и двамата му помощници :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Русье написа:
Аз един път да дойда на мач и ние да загубим....Поне хореографията беше на ниво...Даже над нивото :8)


Eй чорбар, урочасал си мачо бре :lol: :lol: :lol: :8)

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Моето мнение беше,че още след тампере трябваше да не се гони титла,а да се направят промени.Мисля,че за сегашното положение си е виновен МЪРИ.Всички ясно видяхме,че йовов,телкийски,бардон и още двама-трима отдавна трябваше да са изчистени.За РАБЕХ още в началото бях на мнение,че е голям талант,личи си отдалеч.По отношение на цялата ни игра в мача-същата си е като през всичките години с МЪРИ,но най-сетне не можахме да вкараме,така че,който е хвалил отбора при предните дербита,няма смисъл сега да го критикува.През ерата на МЪРИ до сега не можем да намачкаме нито един отбор така здраво,както сме го правили в доста периоди от историята.От 2004 насам разиграваме много добре,но без да стигаме до сериозни положения пред вратата на съперника,при положение,че той предимно се отбранява.

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 11:00 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Аз мача ще го запомня с добро - уникална хореография,неправена досега в България. За първи път светещи факли,а по подобие на италианския Лацио огромно знаме в средата и много малки знаменца отляво и отдясно. Върховно!

За самия мач - много слаб мач... И все пак надиграхме свинете. Паднахме,защото нямаме голмайстори в отбора,няма кой да вкарва безбройно многото ни положения. Свинете с 1 удар ни биха. През останалото време рушаха играта,търкаляха се по терена,чистеха панически топката,демонстрираха така познатия за тях тотален анти-футбол :!:

Загубата може и да е за добро и да отрезви ситуацията... Защото при Х например щеше цяла зима да се самозалъгваме,че имаме шанс напролет за титлата. Сега е ясно - няма да сме шампиони. И отбора не е това,което беше,макар че съм твърдо убеден,че все още сме най-добрия отбор в България,а свинете са доста по-зле от нас и преднината им лъже. Тя е следствие на други фактори,несвързани с футбола и това се видя и вчера - тотално ги надиграхме,по-добри сме.
Нека се изгради боеспособен състав за пролетта,нека освен бразилците се купят и други качествени футболисти. Нека в края на идното лято атакуваме групите на УЕФА и то успешно :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Сан Бабила грешиш. Ние нямахме едно чисто голово положение!!! А ти видя безброй.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 11:16 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 715
Знамето много ли сериозно е пострадало - имам предвид ще може ли да се вади и на следващи мачове :? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 11:29 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Black Jack написа:
Сан Бабила грешиш. Ние нямахме едно чисто голово положение!!! А ти видя безброй.....


Доста повече атакувахме :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 11:39 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
dark_lord написа:
Ами евала, един човек със сходно мислене, винаги търсещ положителното. Поздравления за което. Мен лично също много ме зарадва европейското поведение на феновете - без инциденти (забележими) без бомби, без ушев в секторите и т.н.

Много ще се радвам ако тенденцията се запази и вбъдеще имаме възможността да гледаме все по-впечатляващи изпълнения от агитките. За нас какво да кажа - за толкова пари толкова :) Дай Боже напролет да сме на по-високо ниво. Личи си, че има какво да учим. Топката е в наши ръце.

Лека вечер на всички ;)


Виж какво тъп прасюнгер,понеже по необесними причини още си във форума и не си премахнат,ако имаш капчица морал в тебе, в тоя форум недей влиза никога повече.Ти си поредната лицемерна курва.Във свинския форум пишеш всякакви глупости по адрес на ЛЕВСКИ,а като влезеш тук.Започваш да се изказваш с най-ласкави думи за всички тук и да се мазниш.Така че курво комунистическа спри да лицемерничиш и престани да влизаш тук.Ти не си желан. :!: Стой си в кочинарския форум..Защото едно е да обесняваш как щял да стане бой на касите щото сме ви отпуснали само три хиляди билета,а после да хвалиш потребители на форума.Не разбрах мнението,че ЛЕВСКИ бил отбор на простолюдието,а цецка курвенска панчаревска на елита.Гил Галад хубаво ти е обяснил,какъв е бил вашият елит.Всичките ви ръководители до 1989 са масови убийци и гробокопачи на БЪЛГАРИЯ.Затова свинчо спри да пишеш тук.Всички тук те мразят и не те искат.Като сме от простолюдието ти какво правиш тук.Нали си от елита.Сигурно се гордееш с факта,че баща ти е бил член на комунистическата терористична престъпна организация и също попада в графата гробокопач на БЪЛГАРИЯ(затова е от елита),а майка ти кой я знае каква курва е била и как цялото политбюро я е минавало всяка вечер. :wink: До 89 политбюро се е водело "елита"(макар и зимислен) и майка ти като задоволяваща физиологичните нужди на елита също е била "елитна" :wink: .Свиньо проста,спри да пишеш тук.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 11:46 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Сан Бабила написа:
Black Jack написа:
Сан Бабила грешиш. Ние нямахме едно чисто голово положение!!! А ти видя безброй.....


Доста повече атакувахме :wink:


и кво от тва ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Аз категорично не смятам,че атака е да си подаваш топката до пет метра преди наказателното поле на противника и оттам нататък-НИЩО!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Тва че няма кой да вкара е съвсем съвсем друга тема :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Просто без желание нищо не става !

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Според мен не толкова,че няма,ами ние не можем да я докараме до чиста позиция!А въпросът с липсата на изявени голмайстори пак е в минус на МЪРИ!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Проблемът беше именно в разиграванията в центъра и пасовете напред. Най-зле беше бардон, който направи страшно грешни пасове. Йовов също не се възползва от добрите възможности. Тоест Мъри тотално сгреши състава. Трябваше Хичето да започне, може би заедно със Зе, както и Дарко вместо Бардон

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Истината е,че нямаме достатъчно качествен халф,който да поеме нещата в свои ръце в трудните моменти!Да успява да играе по целия терен и да е достатъчно твърд,а и бърз!Всичките ни в центъра са меки с изключение на Бардон,който е пък прекалено бавен и често си изкарва картони с необмислени влизания!Изненада от Ричи също не може да дойде,защото той,колкото и топки да отнеме,не може да вкарва голове!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Последна промяна гил галад на Пон Дек 03, 2007 12:35 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
гил галад написа:
Според мен не толкова,че няма,ами ние не можем да я докараме до чиста позиция!А въпросът с липсата на изявени голмайстори пак е в минус на МЪРИ!


Вината, че нямаме нападател е на Тошко адвокатина.


Kryten написа:
Проблемът беше именно в разиграванията в центъра и пасовете напред. Най-зле беше бардон, който направи страшно грешни пасове. Йовов също не се възползва от добрите възможности. Тоест Мъри тотално сгреши състава. Трябваше Хичето да започне, може би заедно със Зе, както и Дарко вместо Бардон


Стига с тоя Хичо бе. Нали влезна?!? Какво направи?!? Срещу Локо СФ игра 70 мин. Там какво напрви?!? И аз мога да вкарам на Герена срещу Беласица. Да не забравяме, че той е вече четвърта година при мъжете. Още четири ли да го чакам?!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:36 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
гил галад написа:
Истината е,че нямаме достатъчно качествен халф,който да поеме нещата в свои ръце в трудните моменти!

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:36 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20426
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Абе поне двамата нови бразилци да са добри,че не можем да вкараме гол на сериозен съперник от началото на сезона.Пролетта бихме Литекс,ц*ска,Локо сф,а този сезон паднахме два пъти от тези отбори и направихме равен

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:40 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 09, 2006 12:16 am
Мнения: 67
Местоположение: СОФИЯ
Имаме проблем, разиграваме топката, но я разиграваме далеч от противниковото поле. Вижда се, че куца нещо. За това не се създават положения, не се освобождаваме, нямаме острота.
Супер хорео!! Браво!!
За пеенето не сум съгласен, че имаше много туристи. Всички си бяха на мястото, но голяма изнервеност. Просто тоя път не се получи, мегафони ли, не знам. Не стана както си трябва, с изключения на някой много качествени изригвания. Пълниме ли си стадиона, ще има и подобрения! Без разочерования и с левскарската обич само на пред!

_________________
За синьото знаме народно,
живота си нии ще дадем,
че Левски това е България
го знаят по целия свят !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Black Jack написа:
Kryten написа:
Проблемът беше именно в разиграванията в центъра и пасовете напред. Най-зле беше бардон, който направи страшно грешни пасове. Йовов също не се възползва от добрите възможности. Тоест Мъри тотално сгреши състава. Трябваше Хичето да започне, може би заедно със Зе, както и Дарко вместо Бардон


Стига с тоя Хичо бе. Нали влезна?!? Какво направи?!? Срещу Локо СФ игра 70 мин. Там какво напрви?!? И аз мога да вкарам на Герена срещу Беласица. Да не забравяме, че той е вече четвърта година при мъжете. Още четири ли да го чакам?!?
Ама първа година титуляр, все пак, дори първи полусезон. Нормално е да има непостоянство. Поне се включи с желание.
А Дарко се видя как влезна на кръв.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Andrio_lsfc написа:
гил галад написа:
Истината е,че нямаме достатъчно качествен халф,който да поеме нещата в свои ръце в трудните моменти!


Това е много вярно.
След Кривия ние нямаме качесвен разиграващ халф. Може би само Кабат се доближаваше, ама той Наско и него го изгони.
Надеждите са ми в Дарко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:45 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
Дарко има адски много хъс и според мен трябва той да играе вместо Бардон,който в момента е кръгла нула


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Kryten написа:
А Дарко се видя как влезна на кръв.


Точно затова трябваше да излезне титуляр...Балканец е и е точно такъв какъвто ни трябваше в мача:импулсивен,борбен и нахъсан....

П.С.Като се обърне колата....... :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
БанчанинО написа:
Kryten написа:
А Дарко се видя как влезна на кръв.


Точно затова трябваше да излезне титуляр...Балканец е и е точно такъв какъвто ни трябваше в мача:импулсивен,борбен и нахъсан....

П.С.Като се обърне колата....... :?
Да, но в Дон Балон, Станков е написал една доста точна статия по въпроса. Наистина, че сме слаби - слаби сме, но Мъри доста обърка схемата

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:48 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20426
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Отпадаме от некви финландци,мъчим се с втородивизионен отбор за купата,не можем да бием нито един отбор от топ 6 (цс*ка,Локо сф,Пирин,Литекс,Славия трудно ще ги бием)-ТРЯБВА ДА ИМА ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ В КЛУБА!!!

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Междудругото днес се замислих, че ако се направят няколко смени на по- стари с по- млади играчи, т.е. няква такава схема

----------------Петков----------------------
--Живко--- Бензукан----Рабе-----Вагнер
----Сърмов---------Ричард--------Дарко (или нейде някой от новите бразилци)
----Зе Соарес---- Валери -----(нов бразилец)

отборът ни ще придобие доста млад облик (ср. възраст 22-23 години...)

П.с. не съм съобразявал леви и десни, както и че Мъри играе с един изнесен нападател и зад него Бардон (в Случая- Валери и зад него Сърмов примерно)...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
КВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ В ГОНГ БЕ ? ЕИ БАТКОВ БОКЛУК ШИБАН !

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 1:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Ебаси майката!
Тоя да изсъхне асо това е вярно :idea: :evil: :evil: :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Е верно си еба майката... :shock:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
гил галад написа:
Моето мнение беше,че още след тампере трябваше да не се гони титла,а да се направят промени.Мисля,че за сегашното положение си е виновен МЪРИ.Всички ясно видяхме,че йовов,телкийски,бардон и още двама-трима отдавна трябваше да са изчистени.За РАБЕХ още в началото бях на мнение,че е голям талант,личи си отдалеч.По отношение на цялата ни игра в мача-същата си е като през всичките години с МЪРИ,но най-сетне не можахме да вкараме,така че,който е хвалил отбора при предните дербита,няма смисъл сега да го критикува.През ерата на МЪРИ до сега не можем да намачкаме нито един отбор така здраво,както сме го правили в доста периоди от историята.От 2004 насам разиграваме много добре,но без да стигаме до сериозни положения пред вратата на съперника,при положение,че той предимно се отбранява.


Много правилен анализ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com