forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 16, 2024 8:08 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Изключително съм разочарован от всичко,но най-вече,че няма сектор Б,допуснахме да отидат силите в хореография и команди,слушайте мегафоните,които днес ги нямаше и огромен срам,прасетата ни надвикаха,а тоя вътрешен ред,просто не ми се коментира,щом стюарди и на дърти са се дървили,ушев е вече на далавера,нищо не прави,а си взима мангизите,да трябва да има правила,но те трябва да са всички

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
Аз пък съм на мнение че Соарес беше най-добрия играч...

Борето Мечо Йовов Бардон и донякаде Домо трябва да останат резерви в следващите 2-3-4 мача


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз пък съм склонен на оправдая Топчо, цял полусезон се гаврят с него и сега го хвърлят в боя , да спасява положението :twisted: Томашич е за бой , не толкова Топчо :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 5:11 pm
Мнения: 7
[b]Boyo присъединявам се към тебе!!!Главният виновник за състоянието на ЛЕВСКИ е Наско Сафарито!Видяхте ли мазната му усмивка в интервюто му по Канал 3.Чудя се на акъла на Батков,за какъв "чеп" го държи още!5 млн. даде за селекция/и в интерес на истината за нелоши играчи/,а на мегдана нищо!Стоилов час по-скоро да ходи в "Националния",а бате му Наско в ЮАР на сафари!ТОШКО АКО НЕ ГИ НАТИРИШ ТЕЗИ ПРОДАЖНИЦИ ОЩЕ ТАЗИ ВЕЧЕР СИ ХВАЩАЙ ПЪТЯ И ТИ!!![/b]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Истината е че сме страшно слаби в момента... :!:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:14 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 2:41 pm
Мнения: 30
Нека си го каг


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 11:14 pm
Мнения: 295
Момчета както се казва "Всяко зло за добро".Страхотна хореография,по този показател бием чорбата.Според мен е крайно време за промени и е хубаво,че се осъзнават.Горчива загуба,но какво да се прави.Не може само победи.Най-лошото според мен е ,че такъв мач не може да се нарече дерби.Локото и ботев правят страшни мачове,тука се излагаме.Времето за промени дойде,върно късно,но по-добре късно отколкото никога.Надявам се на мача със Слабия да се събере публика шото и там ше е тегаво!Горе главата и САМО ЛЕВСКИ!!!!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Hess написа:
Shakespirt написа:
А футболистите не са част от Левски, така ли? В грешка сте... летите някъде в небесата, слезте и се осъзнайте, ако не бяха тея футболисти през последните 2-3 години, вмомента пак щяхме да сме си познатите физиономии от всеки мач...

Няма спор, че последните 2-3 години същите тея футболисти ни донесоха страшно много поводи за радост и нъ презаситиха с успехи, но не мислиш ли, че публиката също израсна и се превъзпита от само себе си ?
Я си помисли дали преди 5 години, ако бяхме отпаднали от некви финландци и сме на 12 точки от свинете на полусезона, щеше отбора да бъде изпратен по начина, който днеска беше ?

Ма тва ти казвам, че заедно с тях, ние сме Левски, а не както казват някои "Ние сме Левски, а не онея ритнитопковци долу"... просто едните не могат без другите :wink: Поне аз така си мисля

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 56
То добре биха ни на терена с едно положение , но защо допуснахме да ни надвикат тотално през по-голямата част от мача ? Някой индивиди се сетиха да пеят на полувремето и ония почнаха да ни викат - "смешни сте , смешни сте" . Нещо много се разглезихме май ! И да ни бият на терена не бива да ни мачкат на трибуните !

_________________
Smash The Reds !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Много ми е трудно да пиша в момента... Не защото загубихме, а защото загубихме от един безкрайно слаб цдна...

1. Старите- Бардон, Йовов, Мечо- никво желание.

2. Домо- по- добър мач му беше от предишните, но ако сметнем КПД-то му за последните 5, ще се види, че е трагичен...

3. Топчо- не мога да му се сърдя, цял сезон не е играл...

4. Хичо- за малкия си престой не показа нищо..

5. Зе Соареш- много ми хареса- техника, бързина..

6. Рабе(х) да се маха преди да са го побългарили.. :lol: Страхотен... Във всички фази!!

П.с. Дано със Слабия да има публика.. Аз не бих пропуснал, но съм на банско за 8-ми..

П.с.2. Правилно си го каза Мъри- майната му на първенството, въпросът е да си оправим къщичката отвътре...


Едит: Хореография- много добра... Викане- скофтиха се нещо нещата..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Последна промяна acrimonious на Нед Дек 02, 2007 8:24 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Да, малко тъп номер от страна на Мъци, цял полусезон държи Топчо резерва, и сега изведнъж и с капитанската лента :)

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 960
И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ !
Браво за хореографията , браво за всичко което направихме ние привържениците на ЛЕВСКИ !
Доказахме ,че сме номер едно пък станалото на терена здраве да е ! Не сме като някои отборчета ,които само броят титлите във витрината си ! НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ !
И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ !

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
А, и забравих:

1. Дарко- много добре се включи, трябваше да започне титуляр...

2. Борето- да остане в Левски по друга линия.

3. Минев- никога не съм го харесвал, този мач с нищо не ме впечатли...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
PoKi написа:
И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ !
Браво за хореографията , браво за всичко което направихме ние привържениците на ЛЕВСКИ !
Доказахме ,че сме номер едно пък станалото на терена здраве да е ! Не сме като някои отборчета ,които само броят титлите във витрината си ! НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ !
И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕ !


:!: :!: :!: :!: :!:

P.S. Много туристи да му еба майката. Зад мен някакъв идиот само крещеше изживявайки се като тартор и псуваше на мИеко. Супер много туристи ... :roll: :?


Евала на замесените в хореографиите. Определено смазахме свинете като хореографии. Как само мълчаха и зяпаха на полувремето. :lol:

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Последна промяна Tech0 на Нед Дек 02, 2007 8:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1549
Местоположение: София,България
Hess написа:
Свинете ни надвикали, Сектор Б бил зле....имам чувството, че сме били на различни мачове, лично аз си изкарах перфектно.И евала за подкрепата така се изпраща отбор независимо от слабия мач - с ръкопляскания и песни, а не с "Курви сте".
Сектора тва е Левски, не онея наемници на терена !!!

Викаше се само до тази 13та минута,след това аз не си спомням да се беше запяла някоя песен и целия сектор да пее.Не знам дали си ходил на предишното дерби на 7.04 но разликата във викането беше огромна :roll: тогава имаше синхрон,днес не


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
нещото което трябва да променим е това излишно самочуствие, наистина не е зле да играем като победители ама то не бяха приказки ние ще бием ще ги смачкаме след тоя мач ще има обрати ала бала и накрая курец... Трябва играчите да излизат не с настроиката че ние сме с 300 класи над останалите и че гола рано или късно ще доиде а със това че ако не го вкараме ние няма кои да ни го вкара :? Тук поскаро става дума за надменност... :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:31 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 4:37 pm
Мнения: 411
Местоположение: София/Elk Grove, Il
Luftwaffe написа:
На знамето пишеше:
отгоре - Решихме вече
отдолу - забравИх :oops: :oops: :oops: :lol: (нещо за черни души беше)
по средата Апостола


Ето това май беше на знамето :arrow:

„Решили сме се вече — или с нас и народа, или ще ви пратим при черните души!“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
За знамето много ме е яд деба :evil: май няма да може да се оправи


пп:кур за всички,които не викаха днес :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:34 pm 
Проблема с викането винаги идва на дневен ред ,когато сме повече хора....просто мегафоните не стават....явно не са достатъчно мощни,че да може 10 хиляди човека по тях да се водят....освен това прекъсват и ти трябват 20 секунди да разбереш коя по дяволите е песента.Трябва да се купи уредба като на дебелия...заклевам се ,че ще сам първия ,който ще помогне с каквото е нужно.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:34 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 2:41 pm
Мнения: 30
ЗАЩО защо бе момчета Това ли е ЛЕВСКИ :cry: :cry: :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
AC/DC написа:
За знамето много ме е яд деба :evil: май няма да може да се оправи


пп:кур за всички,които не викаха днес :idea:
Какво му е станало ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Loathing написа:
Проблема с викането винаги идва на дневен ред ,когато сме повече хора....просто мегафоните не стават....явно не са достатъчно мощни,че да може 10 хиляди човека по тях да се водят....освен това прекъсват и ти трябват 20 секунди да разбереш коя по дяволите е песента.Трябва да се купи уредба като на дебелия...заклевам се ,че ще сам първия ,който ще помогне с каквото е нужно.


Дайте верно ако трябва да направим некво фондче, щото не си е работа.. Адски бяха слаби мегафоните, за разлика от тея на мръсния дудук...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
The Blue Champions написа:
AC/DC написа:
За знамето много ме е яд деба :evil: май няма да може да се оправи


пп:кур за всички,които не викаха днес :idea:
Какво му е станало ?



eдна голяма част изгоря :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Мегафоните трябва да се сложат на някакви стълбове, иначе като сме повече народ не се чуват.. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:36 pm 
AC/DC написа:
The Blue Champions написа:
AC/DC написа:
За знамето много ме е яд деба :evil: май няма да може да се оправи


пп:кур за всички,които не викаха днес :idea:
Какво му е станало ?



eдна голяма част изгоря :evil:
Да му сера на факлата на тоя педераст.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
acrimonious написа:
Loathing написа:
Проблема с викането винаги идва на дневен ред ,когато сме повече хора....просто мегафоните не стават....явно не са достатъчно мощни,че да може 10 хиляди човека по тях да се водят....освен това прекъсват и ти трябват 20 секунди да разбереш коя по дяволите е песента.Трябва да се купи уредба като на дебелия...заклевам се ,че ще сам първия ,който ще помогне с каквото е нужно.


Дайте верно ако трябва да направим некво фондче, щото не си е работа.. Адски бяха слаби мегафоните, за разлика от тея на мръсния дудук...
Ние нямахме навремето нито мегафони,нито уредби,но прасетата бяха щастливи,ако въобще могат да се чуят

_________________
Изображение


Последна промяна Ivan63 на Нед Дек 02, 2007 8:37 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Много акъл се дава, малко действие има...

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Ivan63 написа:
acrimonious написа:
Loathing написа:
Проблема с викането винаги идва на дневен ред ,когато сме повече хора....просто мегафоните не стават....явно не са достатъчно мощни,че да може 10 хиляди човека по тях да се водят....освен това прекъсват и ти трябват 20 секунди да разбереш коя по дяволите е песента.Трябва да се купи уредба като на дебелия...заклевам се ,че ще сам първия ,който ще помогне с каквото е нужно.


Дайте верно ако трябва да направим некво фондче, щото не си е работа.. Адски бяха слаби мегафоните, за разлика от тея на мръсния дудук...
Ние нямахе навремето нито мегафони,нито уредби,но прасетата бяха щастливи,ако въобще могат да се чуят


Да, но явно сега не става :) Аз лично бях седнал доста нагоре и мегафоните грам не ги чувах.. Докато на дудука го чувах от Б... Не е нормално...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ivan63 написа:
acrimonious написа:
Loathing написа:
Проблема с викането винаги идва на дневен ред ,когато сме повече хора....просто мегафоните не стават....явно не са достатъчно мощни,че да може 10 хиляди човека по тях да се водят....освен това прекъсват и ти трябват 20 секунди да разбереш коя по дяволите е песента.Трябва да се купи уредба като на дебелия...заклевам се ,че ще сам първия ,който ще помогне с каквото е нужно.


Дайте верно ако трябва да направим некво фондче, щото не си е работа.. Адски бяха слаби мегафоните, за разлика от тея на мръсния дудук...
Ние нямахе навремето нито мегафони,нито уредби,но прасетата бяха щастливи,ако въобще могат да се чуят


верно е :!: :!: :!: :!: :!:
и не си спомням да сме изглеждали толкова жалки....да не можем да реагираме и обърнем чорбата....а имахме толкова много време....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Aspirina написа:
3 мача 1 вкаран гол от дузпа... :evil:


Брат, не знам защо ме дразниш толко.. ма си ми като неква черна станция... На всички им е ясно, че ситуацията не е наред, ма поне хвани да напишеш проблем + решение, не само през 3 чужди поста да мрънкаш нещо като жена :wink:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com