forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 1:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ьаа
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:55 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 6:08 am
Мнения: 67
Местоположение: София,Велика България
каквото и да става важното е да подкрепяме отбора както днес..единствено нямаше синхрон но според мен това се дължи на "Туризма" днес...хора от прожинцията си пееха на групички вместо да слушам мегафоните..а те се чуваха доста добре..!!!ина1е играхме супер слабо..това не е стария ЛЕВСКИ..прсото някои хора не са за този отбор вече..но ЗАВИНАГИ ше останат ж сърцата ни..а свинете па са траагични както винаги..да риташ и да лежиш това нее победа..тва е проституция. една загуба нее толко фатална..важно е да играем футбол....7-8 точки се стопяват(справка преди 2 години) но с игра ..тази година нямаме взет важен мач(Тампере,Пирин,Ловеч,Локо,Ц(*ка) това е положението засега..важното е да сме зад отбора и поклон пред всички левскари днес споко Мъри си знае работата..ние с траги4ен отбор срешу Беверен и със сишите футболисти ма1кахме цяла Европа трудно ще е но шще се дигне отбора..виждам потенциял..МОЩНОО И НАВСЯКЪДЕ САМО ЛЕВСКИ!!! :evil: :!: :!: (а какво пишеше на знамето)

_________________
...After all that you really do have to ask yourself if it was a worth it? ...Course it fuckin'! http://www.vbox7.com/play:57fe9cbd


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Luftwaffe написа:
Един въпрос към тея дето са по-запознати със стюардите: По какъв признак ги избирате, щото аз лично видях една групичка от 14-15 годишни хлапетии, дето бяха стюарди. Включително един от форума. И си мисля, че не това е начина с бой - ОК сгафил е човека, хващате го и го изкарвате. Иначе усещам как стюардите почват да си играят на властимащи, и по тоя начин се превръщат в заместител на ушев. А и в друга ситуация тия малолетни стюарди при по сериозен отпор, шото днеска са натупали некой единичен фен с техните размери, ама утре тоя може да се окаже с компания от 10-15 души - тогава пак ли така ще постъпят, или тактично ще се направят че не са го видяли да мята ???
Ти видя ли малолетните да скачат на някой?Или говориш наизуст?
Иначе по мегафона няколко пъти се каза да не се хвърля нищо на пистата,за да няма проблеми.Аз не мога да разбера,за да се правят проблеми ли ходят някои на стадиона или ,за да се подкрепя отбора и да се стига до хореографии като днешните?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 10:07 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Логично е всеки, на когото 4 или 5 пъти му се е повторило ДА НЕ МЯТА предмети на пистата и той все пак го е направил да бъде изгонен от стадиона, защото така проваля усилията на стотици други и НЯМА МЯСТО В СЕКТОРА. И също така стюардите не са го почнали с тупаници без той да им се е изрепчил преди това, сещате се.

Какво, по-добре ли ви е с ушеви по стъпалата?

П.П.

Не забравяйте, че хората със зелени елеци не са професионалисти (в една Италия дори взимат месечни заплати) и дори не са минали елементарен инструктаж. +Това е ясно, че има хора сред тях, които не са най-добрият избор, но с времето други ще заемат местата им и всичко ще се нареди.

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Не говоря на изуст - не съм видял кой от стюардите е скачал на въпросния фен, мисалта ми беше че примерно стюардите налитат на фена Х, обаче оня се оказва че не е сам, и отговарят на удара - мислиш ли че ще направят разлика между стюардите и че няма някое 14-15 хлапе от стюардите да пострада.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Luftwaffe написа:
Не говоря на изуст - не съм видял кой от стюардите е скачал на въпросния фен, мисалта ми беше че примерно стюардите налитат на фена Х, обаче оня се оказва че не е сам, и отговарят на удара - мислиш ли че ще направят разлика между стюардите и че няма някое 14-15 хлапе от стюардите да пострада.
До сега не знам в колко пъти се е налагало стюардите да се намесват по този начин,но как все така се получава,че фена Х е сам?! :shock:

Като се почне този спор край няма... :roll:


Последна промяна Сините_в_Атака на Нед Дек 02, 2007 10:24 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 10:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
Luftwaffe,въпросните "малолетни" стюарди имат много голяма заслуга и за хореографията и за някои неща,за които и не подозираш...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
ОК, няма проблем, след като имат желание момчетата да помагат това е похвално, но пак повтарям - не мисля че трябва да са стюарди и да отговарят за реда, защото може някой на тях да си го изкара. :wink:

едит: а сега гледам едно видео, на което се вижда че и фенове без жълти потници раздават ритници, некво станно ми се вижда

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
абе по тв се чувахте, хич не беше толкоз зле викането


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 10:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 9:54 pm
Мнения: 16
Местоположение: 102 FM
Няма да им е леко на модераторите :roll:

В последните десетина страници смислени мнения намирам само тези на Ivan63. Другото са общи приказки.

Моето кратко мнение: Майната му на футбола, невероятна хореография, много съм доволен от това което видях, айде лека ви нощ че утре е понеделник.

_________________
Vijf Drie Acht


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14831
Simply Ultra написа:
The Associate написа:
Simply Ultra написа:
Сектор Б изглеждаше красиво, не съм бил на мача, но ми се стори, че викането беше мнооого слабо(по Гонг). Иначе побоя на стюардите над фенове няма да го коментирам - казал съм си мнението много отдавна, но това за мен е безумие и така ще се прогонват все повече хора от секторa, дано да греша.


По мегафоните поне 3 пъти ясно и отчетливо се каза да не се хвърлят предмети по пистата,а ако са факли да се пускат в краката,а както се е видя имаше няколко бомби метнати от въпросния(те). Тука според мен стюардите си свършиха работата добре.


И откога в този сектор се дават нареждания, е тва не мога да разбера? Защо да няма бомбички? Казармен ред, а, радвам се, че ви харесва :wink:

Трябва да си питаш въпросните хора.

А иначе се замислете,че преди 1 хореография не можеше да направим,а сега направихме 2 и то какви в 1 мач.Но някак си,ако не си спечелил,се губи тръпката. "Има слике,нема тона"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
The Associate написа:
"Има слике,нема тона"


Тва от Конфуций ли е? 10 пъти го повторихте

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 6:52 pm
Мнения: 530
Местоположение: Берлин | София
относно чуването на мегафоните.. наистина насичаха но не беше трудно да се разбере коя песен се пее... отгоре примерно имаше моменти в които в радиус около 4-5 реда пеехме 2-3 човека :shock: ... не знам .. наистина и мен не ме е толкова яд че паднахме , колкото че изпяхме само 1-2 песени като хората !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14831
STALKER написа:
The Associate написа:
"Има слике,нема тона"


Тва от Конфуций ли е? 10 пъти го повторихте


100 пъти ще се повтори и кво?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
The Associate написа:
STALKER написа:
The Associate написа:
"Има слике,нема тона"


Тва от Конфуций ли е? 10 пъти го повторихте


100 пъти ще се повтори и кво?


Абсолютно нищо

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ьаа
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
ROSEN написа:
каквото и да става важното е да подкрепяме отбора както днес..единствено нямаше синхрон но според мен това се дължи на "Туризма" днес...хора от прожинцията си пееха на групички вместо да слушам мегафоните..а те се чуваха доста добре..!!!ина1е играхме супер слабо..това не е стария ЛЕВСКИ..прсото някои хора не са за този отбор вече..но ЗАВИНАГИ ше останат ж сърцата ни..а свинете па са траагични както винаги..да риташ и да лежиш това нее победа..тва е проституция. една загуба нее толко фатална..важно е да играем футбол....7-8 точки се стопяват(справка преди 2 години) но с игра ..тази година нямаме взет важен мач(Тампере,Пирин,Ловеч,Локо,Ц(*ка) това е положението засега..важното е да сме зад отбора и поклон пред всички левскари днес споко Мъри си знае работата..ние с траги4ен отбор срешу Беверен и със сишите футболисти ма1кахме цяла Европа трудно ще е но шще се дигне отбора..виждам потенциял..МОЩНОО И НАВСЯКЪДЕ САМО ЛЕВСКИ!!! :evil: :!: :!: (а какво пишеше на знамето)


Пич хората от провинцията изобщо не ги вини,щото за разлика от тебе те са станали в 6-7 часа в най-добрия случей дали са последните си пари,че да отидат на мача на любимия отбор и се прибрат по никое време.Точно тея хора не са ти виновни.За тоя мач говоря.Виж за Челси или Барселона си е друго :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Ivan63 написа:
Изключително съм разочарован от всичко,но най-вече,че няма сектор Б,допуснахме да отидат силите в хореография и команди,слушайте мегафоните,които днес ги нямаше и огромен срам,прасетата ни надвикаха,а тоя вътрешен ред,просто не ми се коментира,щом стюарди и на дърти са се дървили,ушев е вече на далавера,нищо не прави,а си взима мангизите,да трябва да има правила,но те трябва да са всички


:!:

aquadark написа:
Логично е всеки, на когото 4 или 5 пъти му се е повторило ДА НЕ МЯТА предмети на пистата и той все пак го е направил да бъде изгонен от стадиона, защото така проваля усилията на стотици други и НЯМА МЯСТО В СЕКТОРА. И също така стюардите не са го почнали с тупаници без той да им се е изрепчил преди това, сещате се.

Какво, по-добре ли ви е с ушеви по стъпалата?
Това е ясно, че има хора сред тях, които не са най-добрият избор, но с времето други ще заемат местата им и всичко ще се нареди..


След мача един ЛЕВСКАР, ЛЕВСКАР бил на мачове отпреди 30 години ми каза:

" Загубихме за съжаление. Но ще подкрепяме ЛЕВСКИ до край. Ние сме най-вярната публика! "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Trooper написа:
Е, да, естествено, че ще е пародия мача като падаме... Нищо че беше идентичен с тези от предните години, само че с обратен знак :roll: :wink: Майната му на мача, други неща са много по-важни в момента :roll:


Не съм казал нищо за миналите мачове. И те бяха мега пародиите. Аз за това от години не ходя на това "дерби" :) Като знам какво ще стане, и ми се губи някак си желанието ;)

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 850
Местоположение: Landshut an der Isar
soleta написа:
Не съм казал нищо за миналите мачове. И те бяха мега пародиите. Аз за това от години не ходя на това "дерби" :) Като знам какво ще стане, и ми се губи някак си желанието ;)


Имам 3-4 приятели, с които години наред обикаляхме стадионите в София и провинцията, но последната година се отказаха да ходят, точно заради такова мислене! :x

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Марио написа:
soleta написа:
Не съм казал нищо за миналите мачове. И те бяха мега пародиите. Аз за това от години не ходя на това "дерби" :) Като знам какво ще стане, и ми се губи някак си желанието ;)


Имам 3-4 приятели, с които години ходихме на мачове в София и провинцията, но последната година се отказаха да ходят, точно заради такова мислене! :x


Дам, аз специално за "дербито" говорех де. Малко ми е тъпо на него :)

Не видях какво не ми хареса на мисленето ? :?

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Да погледнем позитивните страни от мача.........УНИКАЛНАТА ХОРЕОГРАФИЯ, НЕЩО КОЕТО НИКОГА НЕ Е ПРАВЕНО В БЪЛГАРИЯ ОСОБЕННО С ФАКЛИТЕ ОКОЛО ЗНАМЕТО! Супермного и супер добри факли, мигащите (най-после в нашия сектор) ;) и не на последно място лудницата на полувремето :)

Да минем към негативните - викането не беше на ниво......като казвам ниво визирам 07.04.07 когато просто размазахме свините от викане.....не че сега не викахме но само 1/3 от сектора пя непрекъснато и всичко което се запее.....нормално е да няма чак такъв ентусиазъм като падаме ама все пак си имаше БАЯ туристи дошли заради по-евтиния билет...другите просто им се сецна ентусиазма за викане като видяха че нашите долу нищо не правят...свините имаха превес във викането но не тотално както изкараха колегите по-горе.....мисля че като агитка се справихме горе-долу добре но определено крачка назад от пролетта...

на терена тва беше един от най-слабите мачове с прасетата които съм гледал.....слаб и безхарактерен....не си спомням да сме били толкова беззъби.....понеже не съм малоумник като свинете няма да търся уговорки/редене/световна мафия...просто отбора достигна своя връх преди 1 година и половина и сега се спуска надолу...трябва свежа кръв!
Така че аз лично не ръкоплясках след мача.........без глас съм, до последно пях с още 20-30 човека от моята страна.....не предадохме името ЛЕВСКИ но хората на терена в този мач определено не заслужаваха никакви аплодисменти....без изключения!

И накрая още нещо позитивно - поне се видя тази 1/3 от сектора, тези 2-3 хиляди човека които много израстнаха като фенове и НИКОГА НЯМА ДА ПРЕДАДАТ ЛЕВСКИ, ДА ОСВИРКВАТ ЛЕВСКИ ИЛИ ДА СКАНДИРАТ "КУРВИ СТЕ".......ЗАТОВА СМЕ НОМЕР ЕДНО В БЪЛГАРИЯ!!!

САМО ЛЕВСКИ!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 02, 2007 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Кратко, точно и ясно ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 12:09 am 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 8:35 am
Мнения: 8
UL написа:
накрая още нещо позитивно - поне се видя тази 1/3 от сектора, тези 2-3 хиляди човека които много израстнаха като фенове и НИКОГА НЯМА ДА ПРЕДАДАТ ЛЕВСКИ, ДА ОСВИРКВАТ ЛЕВСКИ ИЛИ ДА СКАНДИРАТ "КУРВИ СТЕ".......ЗАТОВА СМЕ НОМЕР ЕДНО В БЪЛГАРИЯ!!!

САМО ЛЕВСКИ!


Ами евала, един човек със сходно мислене, винаги търсещ положителното. Поздравления за което. Мен лично също много ме зарадва европейското поведение на феновете - без инциденти (забележими) без бомби, без ушев в секторите и т.н.

Много ще се радвам ако тенденцията се запази и вбъдеще имаме възможността да гледаме все по-впечатляващи изпълнения от агитките. За нас какво да кажа - за толкова пари толкова :) Дай Боже напролет да сме на по-високо ниво. Личи си, че има какво да учим. Топката е в наши ръце.

Лека вечер на всички ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 4:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 850
Местоположение: Landshut an der Isar
kopcheto написа:
Велико стана с хореографията, но беше пълно със някви туристи дето репиха да пробват дали им ставали потниците и някви тъпи пачи дето се базикаха дали ще им отива потничето и си ги облякоха кои когато си иска :evil: но поне пак стана ВЪРХА! Обаче искам да попитам някои които е запознат със случката с Влади Въргала... Е трябваше ли да се стига до там бе да му се невиди :cry: колкото и да се мъчех неможах да го приема.... САМО ЛЕВСКИ !


Абе да не сте били Влади Въргала... :shock: :lol:

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 8:27 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Станал е въргала :lol:

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 8:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2543
Едно нещо ми направи неприятно впечатление в този мач...

Чужденците в Левски (Рабех, Ричард, Зе) играха с по-голямо желание, по-мотивирани и по-силно от българите :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Сега е момента да докажем, че пеем за Левски, а не за победа и на всеки мач до края на сезона да сме хиляди (съответно повече от привържениците на "лидерите"). Това са ми единствените очаквания до края на сезона. Нали не е много?

Цитат:
Казармен ред, а, радвам се, че ви харесва


:lol: :lol: :lol:

Ако знаеш само ква глупост си изрекъл, BLUEBOY, щеше сам да се засрамиш просто... :oops: :lol:

angysarmy написа:
Виждал ли си стюарди така да пребиват фен на ЛЕВСКИ :?:


А стюардите не са ли фенове на Левски? :oops: Аз сигурно имам към 15-тина посещения на мачове на Левски, ама поне половината от стюардите са ми познати...

Icho написа:
Трябва да си ходят някой от старите(Топчо и Йовов) :idea:
Ричард цял мач не се орентира къде се намира :x Бардон за къв чеп ни е......... Соареш е толкоз хилав, че три пъти залита ине може да стой стабилно на краката си.... :dens1


Аз предлагам така като сме тръгнали да не прощаваме и на гредите в "Герена"! Ама то пък ги нема сега дееба... :oops: Б&Б излезнаха хитри :lol:

hidden767 написа:
sct02 написа:
чорбата ще бъдат най-слабия отбор който е станал шампион в цялата история на бг футбола

Оф писна ми всеки път като не ставаме шампиони да я слушам същата тая глупост :idea:


Хидън, я кажи ти сега успя ли да припечелиш някой лев от апокалиптичните ти прогнози, които поне към този момент, взеха да излизат :oops: :lol:

САМО ЛЕВСКИ и продължаваме напред :smt027

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Смяташ ли, че изведнъж свинете ще почнат да ходят > 500 души на мач? Не мисля.
А нашата бройка не виждам причина да намали, нищо не се е променило

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:09 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
Аз един път да дойда на мач и ние да загубим....Поне хореографията беше на ниво...Даже над нивото :8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:13 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Русье написа:
Аз един път да дойда на мач и ние да загубим....Поне хореографията беше на ниво...Даже над нивото :8)


:smt104


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
И аз се чудих що паднахме, дееба, той Ангелоф ни урочасал :smt043 :smt044 :smt043 :smt044 :smt043

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com