forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Morning Glory написа:
По темата, която Змея захвана - вчера имаше и хора, които пак, е така за спорта и вероятно, за да изглеждат по-тарикати, не пожелаха да си сложат потниците, въпреки листовки, обяснения и т.н. И предупреждения не действат... Какъв е начинът тогава, щом с добро не става?

И аз никога не съм обичал боищата между левскари, но в конкретните случаи е друго.



Еее стига де,няма да се бием защото някой не си е сложил потника... всеки избира дали е участва в това шоу... не можеш да принудиш никой.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
al3kz написа:
Morning Glory написа:
По темата, която Змея захвана - вчера имаше и хора, които пак, е така за спорта и вероятно, за да изглеждат по-тарикати, не пожелаха да си сложат потниците, въпреки листовки, обяснения и т.н. И предупреждения не действат... Какъв е начинът тогава, щом с добро не става?

И аз никога не съм обичал боищата между левскари, но в конкретните случаи е друго.



Еее стига де,няма да се бием защото някой не си е сложил потника... всеки избира дали е участва в това шоу... не можеш да принудиш никой.


Който е в Б участва - т'ва е, на който не му харесва още два сектора са на разположение :idea: Другото са празни приказки...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
al3kz написа:
Morning Glory написа:
По темата, която Змея захвана - вчера имаше и хора, които пак, е така за спорта и вероятно, за да изглеждат по-тарикати, не пожелаха да си сложат потниците, въпреки листовки, обяснения и т.н. И предупреждения не действат... Какъв е начинът тогава, щом с добро не става?

И аз никога не съм обичал боищата между левскари, но в конкретните случаи е друго.



Еее стига де,няма да се бием защото някой не си е сложил потника... всеки избира дали е участва в това шоу... не можеш да принудиш никой.


Еми то явно, че точно заради това различие в мненията спорим и сега. Аз не разбирам какъв е проблема да си сложиш найлонов потник за 5 минути поне. Всъщност разбирам - някой трябва да се покаже какво дупе е и как никой не може да му казва кво да прави. Пък и тоя найлон не е фьешън... За всеобща радост обаче такива индивиди почти нямаше вчера

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:53 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
al3kz написа:
Morning Glory написа:
По темата, която Змея захвана - вчера имаше и хора, които пак, е така за спорта и вероятно, за да изглеждат по-тарикати, не пожелаха да си сложат потниците, въпреки листовки, обяснения и т.н. И предупреждения не действат... Какъв е начинът тогава, щом с добро не става?

И аз никога не съм обичал боищата между левскари, но в конкретните случаи е друго.



Еее стига де,няма да се бием защото някой не си е сложил потника... всеки избира дали е участва в това шоу... не можеш да принудиш никой.

То по тая логика смисълът на хореографията се губи...А аз пък не разбирам какъв е проблема човек да си сложи един потник за 3 минути


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
al3kz написа:
Morning Glory написа:
По темата, която Змея захвана - вчера имаше и хора, които пак, е така за спорта и вероятно, за да изглеждат по-тарикати, не пожелаха да си сложат потниците, въпреки листовки, обяснения и т.н. И предупреждения не действат... Какъв е начинът тогава, щом с добро не става?

И аз никога не съм обичал боищата между левскари, но в конкретните случаи е друго.



Еее стига де,няма да се бием защото някой не си е сложил потника... всеки избира дали е участва в това шоу... не можеш да принудиш никой.


Добре де, а какъв е проблема просто да си сложиш шибания потник за 5 минути? Аз не си го сложих, защото съм дебел и не ми побра кръшната осанка, но когато отбора излезе, го държах пред мен с две ръце, за да "синея" като всички останали.
Това е някакъв криво разбран индивидуализъм, вЕрвай ми...

П.П. Мисля, че никой не е бит за несложен потник и слава Богу...

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Последна промяна Кока-Кольо на Вто Дек 04, 2007 12:56 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:54 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
The Rascal написа:
Ще ми кажеш ли, какъв по-точно ти е проблема?

П.С: Към Wolf ми е въпроса :arrow:


Не одобрявам биенето на хора в сектора. Казах на няколко пъти - за мен стюарда не трябва да прибягва до бой, а да укроти страстите, а ако има някоя немирен гражданин - просто да го изкарат навън. Не обобрявам, че тези (или част) от тези стюарди довчера правеха същите "изцепки", днес бият хората... изобщо ей това са ми "проблемите". Ясно е, че няма да ги разреша, но това е форум, коментира се нещо, което вълнува хората. Ако всички бяхме на едно мнение по въпроса нямаше да има дискусия...Радвам се, че все още няма цензура...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:56 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
L.O.V.E. Machine написа:
al3kz написа:
Morning Glory написа:
По темата, която Змея захвана - вчера имаше и хора, които пак, е така за спорта и вероятно, за да изглеждат по-тарикати, не пожелаха да си сложат потниците, въпреки листовки, обяснения и т.н. И предупреждения не действат... Какъв е начинът тогава, щом с добро не става?

И аз никога не съм обичал боищата между левскари, но в конкретните случаи е друго.



Еее стига де,няма да се бием защото някой не си е сложил потника... всеки избира дали е участва в това шоу... не можеш да принудиш никой.


Който е в Б участва - т'ва е, на който не му харесва още два сектора са на разположение :idea: Другото са празни приказки...


Който не му харесва и не отиде в другите два сектора бива набит!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Е и аз не разбирам, но като не иска трябва ли да го бием...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Wolf написа:
L.O.V.E. Machine написа:
al3kz написа:
Morning Glory написа:
По темата, която Змея захвана - вчера имаше и хора, които пак, е така за спорта и вероятно, за да изглеждат по-тарикати, не пожелаха да си сложат потниците, въпреки листовки, обяснения и т.н. И предупреждения не действат... Какъв е начинът тогава, щом с добро не става?

И аз никога не съм обичал боищата между левскари, но в конкретните случаи е друго.



Еее стига де,няма да се бием защото някой не си е сложил потника... всеки избира дали е участва в това шоу... не можеш да принудиш никой.


Който е в Б участва - т'ва е, на който не му харесва още два сектора са на разположение :idea: Другото са празни приказки...


Който не му харесва и не отиде в другите два сектора бива набит!
В Б сектор е Агитката отидеш ли там трябва да викаш да скачаш и да знаеш защо го правиш

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 1:00 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
всички знаем,че не го биха заради потника :wink:
Въпроса е,че просто трябваше да го изведат,без тпова,онова-лесно,бързо и просто :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 1:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
TicoTorres написа:
всички знаем,че не го биха заради потника :wink:
Въпроса е,че просто трябваше да го изведат,без тпова,онова-лесно,бързо и просто :wink:


Това звучи много добре, но за да извеждаш тихо и кротко разни олигофрени от стадиона си требва сериозно обучение и не е никак лесна работа...Както знаем, дори куките не го умеят тва

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 1:24 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
The Rascal написа:
Wolf написа:
The Rascal написа:
Ще ми кажеш ли, какъв по-точно ти е проблема?

П.С: Към Wolf ми е въпроса :arrow:


Не одобрявам биенето на хора в сектора. Казах на няколко пъти - за мен стюарда не трябва да прибягва до бой, а да укроти страстите, а ако има някоя немирен гражданин - просто да го изкарат навън. Не обобрявам, че тези (или част) от тези стюарди довчера правеха същите "изцепки", днес бият хората... изобщо ей това са ми "проблемите". Ясно е, че няма да ги разреша, но това е форум, коментира се нещо, което вълнува хората. Ако всички бяхме на едно мнение по въпроса нямаше да има дискусия...Радвам се, че все още няма цензура...


Значи, според теб е много лесно просто да се изкара някой, ей така - мирно и тихо...казвате, че Левскари бият Левскари!Да, ама тези, дето са правили същите "изцепки", са ги правили срещу чичко ушеф, а в случая излиза, че въпросните "бити Левскари" са направили изцепки срещу другите Левскари, които са се помъчили да се стигне до желанието на всички ни - да няма куки в сектора, да се разрешат факлите, да си слагаме знамената на оградата (май забравихте, че и това ни бяха забранили по едно време)!Не проумявате ли, че ушаците само това и чакат - да стане нещо и да кажат: "Ето, сами не могат да се справят с организацията - казахме ви, че са лумпени" :idea:

Всяко място си има лидери и сектор Б не прави изключение!Лично аз смятам, че лидерите трябва да се уважават и да се слушат, защото те са се доказали с течение на времето (за да станат такива), а всички знаем кои са лидерите на сектор Б, нали :arrow:

Лидерите са се доказали как по-точно? Като пак казвам - довчера същите неща са правили. Те дадоха примера на много момченца, които сега се вживяват и те като лидери. А пък някои просто си избиват комплекси с този потник. Имаше разни анаболени човечета дето млатиха така, както не би млатил ( и сигурно не е) някой от червените. И казаваш - не елесно да изкараш някой мирно и кротко от сектора..да, не е толкова лесно като го набиеш. А като не са обучени - да не слагат потниците и да не взимат пари за работа дето не я умеят. Идеята не е да се разходиш с потника, на се покажеш, че ти си шефа в сектора и да си вземеш надника. идеята е да МОЖЕШ да вършип тая работа. Ако не можеш - просто не бъди стюард. Аз не мога - и не го правя.
Мисля, че темата е изчерпана, хората са на различно мнение. Няма да се убедим един друг. Не мисля, че оттук насетне мога да кажа нещо по-различно от това, което до момента казах.
П.П. Каквото и да ти говорят - знай, че става дума за пари :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 1:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
al3kz написа:
Е и аз не разбирам, но като не иска трябва ли да го бием...

второто полувреме голямото знаме по едно време тръгна да се сваля, всички викат "вдигай, вдигай", аз го подавам на тия за мен, цялата групичка седи и гледа тъпо и единия вика "ееее аре бе, аз мач съм дошъл да гледам, махайте го това" и го бута :roll:
еми ако трябва и с бой дееба :idea: яко си беше анархията и бомбите, но аз лично съм "за" тоя нов ред, защото е единствения начин да се развием като публика.

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 1:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Въпроса за мен не е толкова, че некой си е изял тупалката, а че става толкова очевидно и че се включват други, дето май ритат за спорта. На видеото добре се вижда. И тъпото за мен беше, че около мен (това стана на около 10 метра от мене) имаше некви хлапетии и едното вика "Дай да се махаме от тука", и тръгва некви да се изнасят. Е въпроса тук дали по тоя начин няма да се отдръпнат по-малките от стадиона, не изглеждаме ли глупаво в очите на страничния наблюдател, щото аз съм свикнал с тия неща, но ми е писнало всеки пита когато стане въпрос за мачове с недотам запознати и запалени хора да обеснявам, че не е страшно, че не е опасно :roll:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 2:27 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
sct02 написа:
al3kz написа:
Е и аз не разбирам, но като не иска трябва ли да го бием...

второто полувреме голямото знаме по едно време тръгна да се сваля, всички викат "вдигай, вдигай", аз го подавам на тия за мен, цялата групичка седи и гледа тъпо и единия вика "ееее аре бе, аз мач съм дошъл да гледам, махайте го това" и го бута :ролл:
еми ако трябва и с бой дееба :идеа: яко си беше анархията и бомбите, но аз лично съм "за" тоя нов ред, защото е единствения начин да се развием като публика.

Аз също съм за, защото така, ако не друго, поне случайните елементи от сектора ще се разкарат

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 4:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
След като се запознах с някои факти относно стюардите си сменям мнението - по-добре е с тях. Твърдо против сътрудничествата с мвр, но работата, която се върши накланя везните повече за тях :wink: Вижте, навсякъде по света секторите вече се държат от групите и това няма как да бъде променено. В сектор Б групите се познават и започват да си сътрудничат. Няма връщане назад и трябва да се работи за по-доброто функциониране на сегашната система- каквото било-било, нещата сега сериозно са се променили и гледането назад води само до конфликти, което не е в ничии интерес. В нещата около хореографиите,стюардите и т.н. участват реално около 80% от сериозно ангажираните хора в сектора и на тях най-малкото не приляга да им се държи сметка какво точно вършат, защото те са си спечелили уважението и правото да взимат решенията в сектора. И сред нашта група не малко хора не приемаха съвсем добре новите събития(включително и аз), но фактите говорят - на мача се направиха неща, които бяха почти немислими преди. Друг плюс е, че сектора ще се прочисти от клошарите и вероятността някой неадекватен глупак да осере пейзажа след толкова труд на толкова хора ще става все по-малка. Е, няма да ги има бомбите вече, но се изискват и жертви... а пък и не се знае бъдещето какво ще донесе!

Само Левски и само напред!

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
The Rascal написа:
Wolf написа:
The Rascal написа:
Ще ми кажеш ли, какъв по-точно ти е проблема?

П.С: Към Wolf ми е въпроса :arrow:


Не одобрявам биенето на хора в сектора. Казах на няколко пъти - за мен стюарда не трябва да прибягва до бой, а да укроти страстите, а ако има някоя немирен гражданин - просто да го изкарат навън. Не обобрявам, че тези (или част) от тези стюарди довчера правеха същите "изцепки", днес бият хората... изобщо ей това са ми "проблемите". Ясно е, че няма да ги разреша, но това е форум, коментира се нещо, което вълнува хората. Ако всички бяхме на едно мнение по въпроса нямаше да има дискусия...Радвам се, че все още няма цензура...


Значи, според теб е много лесно просто да се изкара някой, ей така - мирно и тихо...казвате, че Левскари бият Левскари!Да, ама тези, дето са правили същите "изцепки", са ги правили срещу чичко ушеф, а в случая излиза, че въпросните "бити Левскари" са направили изцепки срещу другите Левскари, които са се помъчили да се стигне до желанието на всички ни - да няма куки в сектора, да се разрешат факлите, да си слагаме знамената на оградата (май забравихте, че и това ни бяха забранили по едно време)!Не проумявате ли, че ушаците само това и чакат - да стане нещо и да кажат: "Ето, сами не могат да се справят с организацията - казахме ви, че са лумпени" :idea:

Всяко място си има лидери и сектор Б не прави изключение!Лично аз смятам, че лидерите трябва да се уважават и да се слушат, защото те са се доказали с течение на времето (за да станат такива), а всички знаем кои са лидерите на сектор Б, нали :arrow:
Може ли да запитам,кои са лидерите на сектор"Б"!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 10:45 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
STALKER написа:
TicoTorres написа:
всички знаем,че не го биха заради потника :wink:
Въпроса е,че просто трябваше да го изведат,без тпова,онова-лесно,бързо и просто :wink:


Това звучи много добре, но за да извеждаш тихо и кротко разни олигофрени от стадиона си требва сериозно обучение и не е никак лесна работа...Както знаем, дори куките не го умеят тва

Проблема с куките е,че 90% от секктора веднага застава на станата на феновете,въпреки че никой не знае кой е виновен в случая.Представи си,.ако на мястото на стюарди бяха полицаи-след този случай в неделя щеше да има огромни скандали за полицейско насилие :wink: Просто стюардите трябва да спечелят сектора на своя страна за да няма напрежение,а с бой 10>1 няма да стане точно това


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 10:50 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
Simply Ultra написа:
След като се запознах с някои факти относно стюардите си сменям мнението - по-добре е с тях. Твърдо против сътрудничествата с мвр, но работата, която се върши накланя везните повече за тях :wink: Вижте, навсякъде по света секторите вече се държат от групите и това няма как да бъде променено. В сектор Б групите се познават и започват да си сътрудничат. Няма връщане назад и трябва да се работи за по-доброто функциониране на сегашната система- каквото било-било, нещата сега сериозно са се променили и гледането назад води само до конфликти, което не е в ничии интерес. В нещата около хореографиите,стюардите и т.н. участват реално около 80% от сериозно ангажираните хора в сектора и на тях най-малкото не приляга да им се държи сметка какво точно вършат, защото те са си спечелили уважението и правото да взимат решенията в сектора. И сред нашта група не малко хора не приемаха съвсем добре новите събития(включително и аз), но фактите говорят - на мача се направиха неща, които бяха почти немислими преди. Друг плюс е, че сектора ще се прочисти от клошарите и вероятността някой неадекватен глупак да осере пейзажа след толкова труд на толкова хора ще става все по-малка. Е, няма да ги има бомбите вече, но се изискват и жертви... а пък и не се знае бъдещето какво ще донесе!



Само Левски и само напред!



Уважавам мнението ти. Не защото не е в разрез с това, което смятам аз, а защото е културно поднесено и без излишни заяждания и провокации,каквито ми се струва имаше в предни постове. Така.. аз също съм съм "за" стюардите. Мисля, че и преди го казах някъде. Но не съм за точно този тип отношение на стюардите към хората в сектора. На всички е ясно,че криви хора в сектора има. На стюардите им е още по-ясно, ако не защото до време бяха същите, то поне защото са от дълго време на стадионите и знаят какви хора има там, как се държат и т.н. Трябва да има адекватна реакция спрямо тези хора. Пак казвам - адекватната реакция според мен не се изразява в това да се покажеш като мъж ии да натупаш този, който в случая е виновен (камо ли да го бият няколко човека), а примерно да бъде усмирен, изкаран от стадиона или нещо такова. Казваш тези хора са си заслужили уважението. Добре. Как са го заслужили? Просто тези хора са изпъквали на всеки мач като са правели простотии и съответно всеки го знае. Да не говорим, че някои от тези, които са сложили елечетата не са стюарди, защото много са направили, а защото безспорно са в сектора от много години. Само че това хич не значи, че мога да го уважавам, защото от години е в този сектор, а в същото време виждам изцъкления му надрусан поглед или имам спомен как същия този човек е взимал шалове на хора от сектора просто защото "шала е уникален". Не слагам под общ знаменател всички стюарди. Със сигурност има свестни хора. На тях уважение. Но другите известни, но пропаднали, избиващи комплекси и смазващи хора - не! Така че трябва най-малкото подбора на хората с елечетата да е по-прецизен. А не на принципа "който е от години тук, който е известен, той да бъде стюард". Или ако е някой лидер, то поне да е наистина с такива качества, а не някой надрусан тип, който с години е тормозел хората от собствения си отбор. А що се отнася до "клошарите".... честно казано някой от по-изтъкнатите и известни личности доста ми клошареят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 10:51 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
Проблема с куките е,че 90% от секктора веднага застава на станата на феновете,въпреки че никой не знае кой е виновен в случая.Представи си,.ако на мястото на стюарди бяха полицаи-след този случай в неделя щеше да има огромни скандали за полицейско насилие :wink: Просто стюардите трябва да спечелят сектора на своя страна за да няма напрежение,а с бой 10>1 няма да стане точно това[/quote]

Браво за последното ти изречение! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Пич, не са точно така нещата с подбора, както го изкарваш :wink: Съгласен съм, че е тъпо с бой да стават нещата, но при положение че с дума не става, както е било в този случай...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 11:16 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
Trooper написа:
Пич, не са точно така нещата с подбора, както го изкарваш :wink: Съгласен съм, че е тъпо с бой да стават нещата, но при положение че с дума не става, както е било в този случай...


Аз разбирам, че с дума не става при някои индивиди. За това казах - да се изкара от стадиона като не разбира. Мисля, че при толкова хора дето го биха спокойно можеха да го изнесат и без да го мачкат. :8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Wolf написа:
Радвам се, че все още няма цензура...


Не се радвай толкова, щото в момента чакам БаткО да изтрезнее за да разбера колко кинти ще ми кихне, ако ти изтрия мненията... :oops:




П.П.: още не съм се разсънил и съответно ме е хванала лиготията, съжалявам за което :lol:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
На риторичен въпрос,такъв отговор!Нарочно попитах,защото на стадиона не видях в навалицата много добре,но на това записче излиза много,ама мнага грозно!Щеше ми се вече да излезе един истински лидер и златинчо да бъда сменен!Ей,затова попитах!Колкото и да пишем по форумите-не става!Трябва сериозен човек и това си е!Гложди ме още едно нещо,че малко са отървани нещата!Ако начело е истински лидер,няма да ставаме свидетели на подобни гледки!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
STALKER написа:
al3kz написа:
Morning Glory написа:
По темата, която Змея захвана - вчера имаше и хора, които пак, е така за спорта и вероятно, за да изглеждат по-тарикати, не пожелаха да си сложат потниците, въпреки листовки, обяснения и т.н. И предупреждения не действат... Какъв е начинът тогава, щом с добро не става?

И аз никога не съм обичал боищата между левскари, но в конкретните случаи е друго.



Еее стига де,няма да се бием защото някой не си е сложил потника... всеки избира дали е участва в това шоу... не можеш да принудиш никой.


Добре де, а какъв е проблема просто да си сложиш шибания потник за 5 минути? Аз не си го сложих, защото съм дебел и не ми побра кръшната осанка, но когато отбора излезе, го държах пред мен с две ръце, за да "синея" като всички останали.
Това е някакъв криво разбран индивидуализъм, вЕрвай ми...

П.П. Мисля, че никой не е бит за несложен потник и слава Богу...


Като не искаш да си слагаш потника и не искаш да участваш в шоуто ... отиваш в " А " или " В" .... избора е голям .... така ще е 30 пъти се повтори по мегафоните какво трябва да се прави и какво не....щом нарушаваш ще бъдеш бит ....( не говоря конкретно за тебе ) :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Dr. Martens написа:

щом нарушаваш ще бъдеш бит


Бяхме заедно в Надежда, и беше сидетел как един стюард реагира на една метната бутилка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
За пред широката общественост,златин е лицето на привържениците!Аз искам това да се промени!Трябва човек или човеци от другите клубове да излезят напред,тези хора трябва да са в медиите,или поне един от тях!От друга страна пък всяка медия иска шефът на националния фенклуб,така че смяна на златин му е майката!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Знеш моето мнение за един двама от стюардите ... :wink: ! Но като цяло ред трябва да има...искаме да се пее 90 минути, искаме хореографии...е няма да стане когато листовки и 10 пъти се повтори и някъв лайнар решил, че сегаще го облече ( или изобщо няма да го облече ) ... трябва да има ред за да има и резултати !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
BlueDreams написа:
Златин е интелигентен човек!
Колкото и странно да звучи без него доста неща нямаше да се получат. В скоро време когато започне да действа фирмата за охрана, на показ ще излезнат и други лица. Така че можеш да си сигурен, че ще се чуват и мненията на останалите фен клубове. Важното е, че сега всички са обединени и това, което се случи в неделя в сектор "Б" го показа - мечтаехме си за такава хореография и именно когато повече мозъци и повече идеи се събраха на едно място, нещата потръгнаха!


Хайде недей да ни натрапваш личното си мнение.
Може и да е чудесен и интелигентен човек но некак си не ми се връзва(а и не само на мен) с идеята той да е лицето и гласа на сектора.Аз съм от малко над 10 години в тоя сектор и не го бях ни чувал,ни виждал преди да го поставят за председател на НФК след издънката с билетите на Мишо Мустака.
За мен т'ва не е Лицето на Б сектор и никога няма да бъде.Типичен пример за човек придобил известност покрай поста който заема...А би трябвало в подобна организация да е точно обратното.

Изображение

Изображение


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Добре де,аз не казвам,че няма лидер,обаче ние го знаем,а широката публика-НЕ!Ей,това е проблема!Докато разни като златинчо се изтъпанят пред камерите ще е така!На по-горното мнение за интелигентния-добре,а останалите значи не сме интелигентни!На златин още,когато искаше да става президент на отбора му казах,че не става!Поясни ми какви хубави неща са станали заради него!Пародия е той да е известния,а хората с безспорни заслуги да ни ги знае ни един журналист.Не става въпрос някой да става медийна звезда,ама златин да се появява с дучето и двамата да ми обясняват кое как е смешно!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com