forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:50 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Бях позабравила какво е да падаме от тях... Но се случва, колкото и да е неприятно... Притеснителното е безидейната, слаба и безхарактерна игра... Ако играчите нямат воля и дух за този мач, то за какво си говорим... Мъри има доста работа - той си знае кои футболисти ще остават, на кои ще им кажем довиждане... Промени трябва да има и ще има - това си мисля,че на всеки е ясно...

И две думи за публиката - една наистина добре направена и измислена хореография, мисля си,че и добре изпълнена... Знамето е уникално! Откъм викане можем много повече - показвали сме го. Сега като гледам клипчетата се убеждавам,че наистина се е получило красиво и ефектно.

И горе главите! САМО ЛЕВСКИ

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Wolf написа:
И коя е "невероятната работа"? Да бият хората ли? Продажници, ето това са тия твои "колеги стюарди"! За по 50 лв. тия същите хора, които правиха свинщини до преди време, сега вече много се борят за мир в сектора. Батков плаща,а те ще чистят сектора от всичко що е в разрез с неговите правила...Слагаш елечето и можеш безпрепятствено да млатиш хората в сектора. Довчерашните "ултраси" днес са купени за жълти стотинки...кво да коментирам повече...


Гледах клипчето с боя (в Спортал) и мога да ти кажа, че говориш глупости наизуст. Познаваш ли ги изобщо стюардите за да твърдиш тия неща? Това са хората, които ми услужиха с пари, когато в петък вечерта пристигнах в София със стотинки в джоба...

И те си нямат за цел да бият безпричинно левскари в сектора, повярвай ми. Със сигурност провинилия се си го е изпросил с някоя простотия...не всички в сектора са цветя и е нормално да се налага намеса на стюардите понякога.

А тва че бачкали за БаткО вече наистина ме разби... :roll:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
В крайна сметка контузията на Данчо Тъча показва,че поне един е имало защо да лежи на терена :lol:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
FLAME написа:
В крайна сметка контузията на Данчо Тъча показва,че поне един е имало защо да лежи на терена :lol:


Да, 1 от 15... 0,0(6) като процент :)

П.с. Защо Данчо Тъча? По- скоро "Данчо- Прекия свободен" :lol:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Scaramouche написа:
Абе Трент, лош, нас к`во ни боли ти кой познаваш и кой ти е давал пари и т.н. ???

"провинилия си го е изпросил с някоя простотия" Е ТИ ДОРИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО Е СТАНАЛО БЕ!

Голям стана и ти.... я се успокой малко. :wink:


:lol:

Аз съм си спокоен - като гледам как си забравил Caps Lock-a включен май требе ти да се успокоиш? Можеш и да намалиш иронията, изобщо не съм се помислил за голям...не съм искал с мнението си да изтъквам неща от рода на "знаиш ли аз кой познавам", а просто да защитя стюардите. Ама на теб ти стана навик да ме разбираш погрешно и да изкривяваш думите ми...

И без да знам какво е станало ми е ясно, че Wolf говори глупости наизуст.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Как пък така ти стана ясно?


Дори да се е "провинил", хвърлил е нещо на пистата, тия стюарди това са го правили довчера стотици пъти, но това няма значение, стюарда да бие 2 шамара и да го изкарват "виновния", а това вчера не бяха два шамара, това си беше чист полицейски бой!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Нещо=6 бомби

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Сам и 6те бомби?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Scaramouche написа:
Абе Трент, лош, нас к`во ни боли ти кой познаваш и кой ти е давал пари и т.н. ???

"провинилия си го е изпросил с някоя простотия" Е ТИ ДОРИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО Е СТАНАЛО БЕ!

Голям стана и ти.... я се успокой малко. :wink:
Добре де,а ти знаеш ли какво точно е станало? :D
Като гледам май само стюардите и въпросният фен си знаят какво и защо е станало.Тук само се гадае и се коментира без никой да знае.Като не знаем да не коментираме ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
boys написа:
Трябваше просто да го изкарат от стадиона, без бойща :cry: ВСИЧКИ СМЕ ЛЕВСКАРИ ! :levski


В този сектор ще има ред и дисциплина,край на говеждия диссинхрон,дошъл на мач за да си пее когато той поиска и когато си поиска,да дава тон за песен,да мята при условие че 5 пъти се каза по мегафона,не мятай.Разбира се,че такива ще се бият.

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
blue order написа:
boys написа:
Трябваше просто да го изкарат от стадиона, без бойща :cry: ВСИЧКИ СМЕ ЛЕВСКАРИ ! :levski


В този сектор ще има ред и дисциплина,край на говеждия диссинхрон,дошъл на мач за да си пее когато той поиска и когато си поиска,да дава тон за песен,да мята при условие че 5 пъти се каза по мегафона,не мятай.Разбира се,че такива ще се бият.
Ехе,сектор Б не е казарма,когато всички,които са там знаят защо са точно в този сектор,когато хората усещат трепет в сърцата си,когато се уважават и задължително подкрепят помежду си,когато през тези 90 минути няма непрекъснато делене и показване,кой от коя организация е,когато няма непрекъсната надпревара кой от коя организация е,когато има и ясни правила,включително законови.....да продължавам ли,тогава всяка жаба ще си знае гьола и нещата ще са значително по-нормални

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 10:04 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
blue order написа:
boys написа:
Трябваше просто да го изкарат от стадиона, без бойща :cry: ВСИЧКИ СМЕ ЛЕВСКАРИ ! :levski


В този сектор ще има ред и дисциплина,край на говеждия диссинхрон,дошъл на мач за да си пее когато той поиска и когато си поиска,да дава тон за песен,да мята при условие че 5 пъти се каза по мегафона,не мятай.Разбира се,че такива ще се бият.


И защо да се бият? Не могат ли да се изкарат примерно? И защо като се бият се бият със злоба? Доказваме се кой е по по най ли? И защо тия дето сега бият мятаха бомбички довчера? Защо се пишеха като некви "хулс", "ултрас", че даже по едно време и бяха и "нацисти, фашисти" и тем подобни? За пореден път се показа как който плаща той поръчва музиката. До едвно време беше A.C.A.B , Не на полицейския произвол", същите тия искаха да няма куки в сектора, за да няма напрежение, а сега те бият по-злобно и от ушатите. И защо същите тези "стюарди" не пропускат да набият във всеки мач някой?
А за момчето дето твърди, че наизуст си говоря - това,че някой ти е дал пари,като си нямал- похвално е. Само че заради някой друг свестен (не твърдя, че няма,все пак тук говорим за много хора) не можеш да защитиш цялата простотия, която се случва и която те правят.Разбирам, че защитаваш определени хора, но не защитавай това, което правят. Това, че искат да наложат някакъв монопол в сектора не е похвално. А с този бой ще отказат много хора от стадионите. Което, повярвяй ми, е факт. Както и казваш сам, не ти е идеята да се изтъкнеш кой познаваш.. на мен също не ми е - не познавам всишки, но познавам или поне знам някои от въпросните хора...е, знам що за стока са. Като разбира се,не отричам и свестните типове. Това от мен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Ivan63 написа:
blue order написа:
boys написа:
Трябваше просто да го изкарат от стадиона, без бойща :cry: ВСИЧКИ СМЕ ЛЕВСКАРИ ! :levski


В този сектор ще има ред и дисциплина,край на говеждия диссинхрон,дошъл на мач за да си пее когато той поиска и когато си поиска,да дава тон за песен,да мята при условие че 5 пъти се каза по мегафона,не мятай.Разбира се,че такива ще се бият.
Ехе,сектор Б не е казарма,когато всички,които са там знаят защо са точно в този сектор,когато хората усещат трепет в сърцата си,когато се уважават и задължително подкрепят помежду си,когато през тези 90 минути няма непрекъснато делене и показване,кой от коя организация е,когато няма непрекъсната надпревара кой от коя организация е,когато има и ясни правила,включително законови.....да продължавам ли,тогава всяка жаба ще си знае гьола и нещата ще са значително по-нормални
:!: :!: :!: Тея неща обаче скоро време няма да се оправят..

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 11:50 pm
Мнения: 605
Мача е 3:1 за Левски. 0:1 за свинете по голове, 1:0 за нас по счупени крака на терена, 1:0 за хореография и 1:0 за счупени свински глави след мача :smt021


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Стюардите! :smt018 :smt018 :smt018

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Специално тоя на клипчето го изяде съвсем правилно. Дори посегна първи.

Като цяло истината е някъде по средата.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 03, 2007 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
BLUE YOUTH написа:
Нещо=6 бомби

Е на пиратки, тип тротилки (тия дето им се пали фитила и са дебели колкото 4-5 цигари) викате бомби :roll: :roll: :roll:

Morning Glory написа:
Специално тоя на клипчето го изяде съвсем правилно. Дори посегна първи.

Като цяло истината е някъде по средата.

Значи според мен тоя това с посягането е в средата на скандала. Виж че са двама , единия тръгва към входа, а другия посяга. Отделно че се включват да го налагат и некви дето не са стюарди - абе с една дума пълна селяния излагация, откъдето и да го гледаш. :idea:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:02 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
Morning Glory написа:
Специално тоя на клипчето го изяде съвсем правилно. Дори посегна първи.

Като цяло истината е някъде по средата.


Какво значи правилно го е изял? Когато ставаш "стюард" освен да прибереш парата, трябва да си подготвен, че ще има подобни налитания, псувни, пияни хора и т.н. Идеята на тези "стюарди" е да не си позволяват куките да бият за щало и нещяло, а да успокояват положението. Само че при нас както всичко останало дори и това е криворазбрано. Като ставаш стюард ще поемеш отговорностите си и минусите на това да си такъв- да знаеш, че в сектор с 3-4-5 хиляди души има различни характери, различни изцепки и не можеш да контролираш тълпа народ. И ще проявяваш търпение към хората. Ясно е, че от толкова много хора все някой ще е дразнител, ще е пиян, ще е с крив характер, ще е агресивен и т.н. Може и да посегне. И за да не си като куките - при подобни изцепки, просто изкарваш въпросния елемент от стадиона и да си ходи, пък на другия мач - той ще си прецени така ли ще се държи или не. А като го н абиеш - него няма да го и ма следващия мач, няма да ги има и много други хора. И ще си останат шепата стюарди там, ще си взимат пари, де си правят хореографии и ще си веят знамената. Самите "стюярди" са се напивали, налитали ,държали са се , така че е "трябвало да го изядат" от куките, ама тогава - Ушев педераст.. сега вече са с друг статут на стадиона и почнаха да правят "ушевски" изцепки. Изобщо- едни и същи хора, ама единия път от едната страна барикадата, другия път -от другата. Дай на глупака малко власт и му гледай сеира...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Wolf написа:
А като го набиеш - него няма да го и ма следващия мач, няма да ги има и много други хора

Или идва на следаващия мач, но вече гледа на стюардите като на врага, като на новия ушев. :roll: И търси начин да си му го върне. Тъпо е , но ако така продължава, по-добре да си ги има куките в сектора - така поне си знаеш че врагО не е от своите :roll:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:15 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
Luftwaffe написа:
Wolf написа:
А като го набиеш - него няма да го и ма следващия мач, няма да ги има и много други хора

Или идва на следаващия мач, но вече гледа на стюардите като на врага, като на новия ушев. :roll: И търси начин да си му го върне. Тъпо е , но ако така продължава, по-добре да си ги има куките в сектора - така поне си знаеш че врагО не е от своите :roll:


Не мислех, че ще ми мине през ума, но днес стана точно това - аз също си мислех, че с куки по-добре - поне като бият куките хората са задружни, всички са анти, а сега - човека си го бият, хората си гледат и тва е. С куките е друго - там се хвърлят повече народ и както казваш ти - врага е общ..и не е от своите.. Изобщо цирка е пълен. Сини бият свои, в Г сектор червени бият червени... Явно интересите са дебели... Томов, Батков, стюарди, пари, кастфони, мастфони,тонколони,монколони...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Luftwaffe написа:
BLUE YOUTH написа:
Нещо=6 бомби

Е на пиратки, тип тротилки (тия дето им се пали фитила и са дебели колкото 4-5 цигари) викате бомби :roll: :roll: :roll:

Morning Glory написа:
Специално тоя на клипчето го изяде съвсем правилно. Дори посегна първи.

Като цяло истината е някъде по средата.

Значи според мен тоя това с посягането е в средата на скандала. Виж че са двама , единия тръгва към входа, а другия посяга. Отделно че се включват да го налагат и некви дето не са стюарди - абе с една дума пълна селяния излагация, откъдето и да го гледаш. :idea:


Това с посягането беше долу при оградата, където почнаха нещата. Тия неща ги няма в клипчето. Това е само краят на целата история :wink:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Дааа,някой е на път да постигне целите си

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:24 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Много съм съгласен с Волф...Някои хора дори започнаха да заповядват на някои други хора,на които не трябва или поне не е хубаво... :roll: Ред трябва да има,абсолютно съм съгласен,но методите за налагането му ще донесат само негативи на сума народ

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Wolf написа:
Morning Glory написа:
Специално тоя на клипчето го изяде съвсем правилно. Дори посегна първи.

Като цяло истината е някъде по средата.


Какво значи правилно го е изял? Когато ставаш "стюард" освен да прибереш парата, трябва да си подготвен, че ще има подобни налитания, псувни, пияни хора и т.н. Идеята на тези "стюарди" е да не си позволяват куките да бият за щало и нещяло, а да успокояват положението. Само че при нас както всичко останало дори и това е криворазбрано. Като ставаш стюард ще поемеш отговорностите си и минусите на това да си такъв- да знаеш, че в сектор с 3-4-5 хиляди души има различни характери, различни изцепки и не можеш да контролираш тълпа народ. И ще проявяваш търпение към хората. Ясно е, че от толкова много хора все някой ще е дразнител, ще е пиян, ще е с крив характер, ще е агресивен и т.н. Може и да посегне. И за да не си като куките - при подобни изцепки, просто изкарваш въпросния елемент от стадиона и да си ходи, пък на другия мач - той ще си прецени така ли ще се държи или не. А като го н абиеш - него няма да го и ма следващия мач, няма да ги има и много други хора. И ще си останат шепата стюарди там, ще си взимат пари, де си правят хореографии и ще си веят знамената. Самите "стюярди" са се напивали, налитали ,държали са се , така че е "трябвало да го изядат" от куките, ама тогава - Ушев педераст.. сега вече са с друг статут на стадиона и почнаха да правят "ушевски" изцепки. Изобщо- едни и същи хора, ама единия път от едната страна барикадата, другия път -от другата. Дай на глупака малко власт и му гледай сеира...


Не знам какви фермани ми пишеш. Ясно обясних, че тия, дето го отнесоха, не са миловидни, мирни граждани, каквито ги изкарваш, но ОК - ти си специалистът.

А това „разбирателство с добра дума“ може да го забравите просто на стадиона.

И ще повторя. Истината в цялата работа е някъде по средата.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Не одобрявам каквото и да било насилие над левскари, НО...

Мога ли да попитам, колко пъти се повтори по мегафоните, факлите да НЕ СЕ ХВЪРЛЯТ на пистата? През кура ми е пистата, куките или глобата, която ще плати Баждека, обача винаги много, ама МНОГО съм се дразнел на българската черта, да не се съобразяваш с нищо и никого! Дори съвсем на пук да демонстрираш "характер". Имаше един такъв скеч на Шкумбата...Качих се на влакО и гледам пред мене ръчка, на нея пише: аварийна спирачка - не дърпай! Тея па, те ли че ми кажат на мене бе, я сум си платил парЕ за билет...Те ли че ми кажат да си фъргам боклукО у кофата бе, на мене си ми е по-арно директно през балконО да го изметкам...На мене ли че ми кажат, че на пешеходна пътека се спира бееее, само газ до ламарините и ега им ебем милото маменце на пешаходците...И т.н. и т.н. Неприятно ми е да го кажа, но има индивиди, които освен бой, друго не ги оправя.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Последна промяна Кока-Кольо на Вто Дек 04, 2007 12:38 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:35 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
Не знам какви фермани ми пишеш. Ясно обясних, че тия, дето го отнесоха, не са миловидни, мирни граждани, каквито ги изкарвш, но ОК - ти си специалистът.

А това „разбирателство с добра дума“ може да го забравите просто на стадиона.[/quote]

Фермани не ти пиша, а и никъде не писах, че това са миловидни граждани, нито мирни. ясно написах, че който става "стюард" трябва да е бил все пак по стадионите, знае каква е психологията на фена и трябва да е подготвен за това, че по сектора е пълно с "немирни и далеч нетолкова миловидни граждани", ама да хванеш да ги претрепеш си е чисто ушевска история. Тия стюади много бързо си смениха позициите... едно време тия хора скачаха на ушатите да защитават подобни "немирни граждани", сега бият като ушатите "немирните"...
И специалист не съм, не ми преписвай нещо, което нито е написано, нито дори е намекнато за него. Това е форум, хората говорят, споделят мнение. Това с моито "фермани" е мое мнение. Или и тук не може? Дай да ме набиете, че изказвам мнение...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Който е бил на мач на Звезда нека каже какви методи използват те за възпитание над хората, които от дума не разбират... а и боят изгражда... Истината е някъде по средата както винаги...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
По темата, която Змея захвана - вчера имаше и хора, които пак, е така за спорта и вероятно, за да изглеждат по-тарикати, не пожелаха да си сложат потниците, въпреки листовки, обяснения и т.н. И предупреждения не действат... Какъв е начинът тогава, щом с добро не става?

И аз никога не съм обичал боищата между левскари, но в конкретните случаи е друго.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:41 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Не се пали човече...Пишеш доста свестни неща.Ред трябва да има,но методите са не особено уместни.За отрепките и боклуците бой до ламарините,те се знаят кои са и ние също често ги шамаросваме,но не към всички "случаи" трябва да се подхожда еднакво.За въпросния случай мога да кажа,че шамарите беха заслужени,но разбира се този човек можеше просто да се хване от двама стюарди и да се метне извън оградите.Данданиите беха излишни.Много добре написа,че нагърбили се с това да са стюарди,трябва да са с ясното съзнание,че стадиона не е опера и там съвсем не ходят любители на Бах и Шопен.

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 12:45 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
L.O.V.E. Machine написа:
Който е бил на мач на Звезда нека каже какви методи използват те за възпитание над хората, които от дума не разбират... а и боят изгражда... Истината е някъде по средата както винаги...


Защо когато органите на реда биеха хората в сектора никой не каза така? Защо те бяха кривите, те бяха педерасите, те бяха незнам си кви? Хвърля се бомбичка- влиза полицията - бой. Тогава обаче не се каза, че "боят изгражда", не се каза в Сърбия как е, не се каза, че някои хора само така ще се оправят... Тогава просто хората се кефеха на бомбичките, хвърляха и като дойде чичко Полицай да налага - тогава е той е грешния. Предлагам песните, в които се пее за "ушев" или по какъвто и да било начин се засяга полицай да се изтрият от репертоара ни. В крайна сметка това са хора , които си вършат работата и това ,че бият хора не е лошо - те просто "бият, за да изграждат"..или как ще ги настигнем сърбите...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com