forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Добре,че не съм се запитвал,не ми стига пипето!Естествено,че преди години,когато агитката беше на друга основа,не беше добре да си тартор,а да те знаят милиционерите!Макар че то нямаше как на практика да не те знаят!В момента след като се говори за официално представяне пред обществеността,трябва лидерът да е отпред,пред медиите!И тези,които искат да правят проблеми да са наясно с какво се сблъскват!Хората,които са съгласни с организацията пък трябва да знаят на кой се опират!Сега какво е положението,един официоз без никакъв авторитет,като златинчо!Един авторитет,но в сянка!И какво се получава,който иска да прави бели съвсем спокойно ще отебе официалния,а като му стиска ще започне да се опира на авторитета!Вярвайте ми,че нищо не е вечно и по-този начин по който се кара ще се яви някой роден лидер,който ще насочи нещата към насилие!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 4:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
На последното събрание на фенклуба, на което трябваше да се избира председател всички искаха да си остане Златин, въпреки неговото несъгласие. Господата, които искат промяна да не седят и да пишат по форумите, а да се съберат да предложат кандидатите си и да се гласува. Всеки знае само да нарежда. Кажете кой става и да идва той. Много уважавам Голди, но наистина има качества, които му пречат да е лидер. Просто хората нямат респект от него. Много съм щастлива от факта, че виждам голяма положителна промяна откъм агитка. От личен опит знам колко трудно се получават нещата, затова едно "Благодаря!" към хората, които сътвориха хореографията. Можеше и по-добре да стане, но знам, че има хора, които пречат това да се получи. :D САМО ЛЕВСКИ !!!

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Добре,че засегна темата!На събрание на нфк не съм ходил поне 3-4 години!Всички,които са там са някакви безподобни мазници на златин!Как не съм разбрал,че не иска да е той,веднага да съм предложил човек! :D :D :D Той тези номера си ги прави,но дали на практика иска да се махне,не съм сигурен!На последното общо събрание на което съм ходил дадох достатъчно добри идеи и освен,че получих бурни аплодисменти,нямаше никакво развитие нататък!Така,че поне на мен няма как да ми се държи сметка,че не съм се опитвал да оправя нещата!Плюс това аз по принцип съм бил зад идеята за национален фенклуб още,когато златин си нямаше и понятие от това,а по мачовете доста са ми се смеели преди години,че се обвързваме с разни момиченца от заклети левскари,защото от това нищо нямало да излезе!Сега като се замисля май са били прави,защото нищо сериозно не излезе от тази работа!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
От това: "...а по мачовете доста са ми се смеели преди години,че се обвързваме с разни момиченца от заклети левскари,защото от това нищо нямало да излезе!Сега като се замисля май са били прави,защото нищо сериозно не излезе от тази работа!" нищо не разбрах, но както и да е. :D
Можеше да не ме обиждаш, че съм била или съм "мазник", ама също както и да е. :D Аз и другите от Студентски град също сме давали не малко идеи, но пак всичко си оставаше някъде в пространството..... За информация май последното събрание на НФК си беше преди 3-4 години. Я дай да прочетем кандидатурите, че ми стана интересно. :D

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Е,ти ме закопа!Аз,когато ходих последно златин каза,че просто няма по-подходящ човек от него за този пост!Ако имало тогава да се откажел,но след като нямало....Е,на такова високо самомнение какво да кажа?А и тогава наизбраха едни меко казано анонимни лелки,чичковци и момченца мераклии,че нямам думи!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Последна промяна гил галад на Вто Дек 04, 2007 7:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 04, 2007 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
гил галад написа:
Е,ти ме закопа!Аз,когато ходих последно златин каза,че просто няма по-подходящ човек от него за този пост!Ако имало тогава да се откажел,но след като нямало....Е,на такова високо самомнение какво да кажа?А и тогава наизбраха едни меко казано анонимни лелки,чичковци и момченца мераклии,че нямам думи!


Че то тогава никой никого не познаваше и всеки седи и гласува "ЗА". :D Кажи си кандидатите, де.......

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
абе семкаджийте дали няма да се разкарат ако ръководството обяви еднакви цени за Б и останалите сектори с наши фенове...така който държи да подкрепя отбора в агитката ще се прежали малко но така през ситото ще преминат тия дето само и само за да не дават повече пари идват в Б :evil: :roll: :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 10:43 am 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 9:54 pm
Мнения: 16
Местоположение: 102 FM
bullhead написа:
абе семкаджийте дали няма да се разкарат ако ръководството обяви еднакви цени за Б и останалите сектори с наши фенове...така който държи да подкрепя отбора в агитката ще се прежали малко но така през ситото ще преминат тия дето само и само за да не дават повече пари идват в Б :evil: :roll: :oops:


Много от 'семкаджийте' са подкрепяли Левски в мноооого по-трудни моменти, от този. Айде да не почваме пак с тези определения. :wink:

А ако имаш предвид тези, които са в сектор Б, наистина трябва да се направи нещо. Но пък от икономическа гледна точка не е редно тия които гледат зад вратата да плащат толкова, колкото тия зад треньорските скамейки. :wink: Никъде в света го няма това.

_________________
Vijf Drie Acht


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 11:11 am 
Offline

Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 9:18 pm
Мнения: 28
леле гледах по горе снимките на тепсиев и през ноща санувам че съм в НФК и сум сам вътре и има един гардероб с шалове и викам я чакаи да си зема тоя часовник за ръка да гледам часа и виждам една зебра и викам аиде и нея и избегах АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА :D :D :D :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 11:11 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Хайде хайде, разликата между 2 и 5 лева не е огромна, но много хора предпочитат да си я спестят... това е манталитет, не нещо друго :o

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
anta написа:

Че то тогава никой никого не познаваше и всеки седи и гласува "ЗА". :D Кажи си кандидатите, де.......



Наталке, да ти ям циците, да ти ям. Най-добре от целия форум знаеш, че НФК са неефективни, или поне не са това което се очаква от тях. И проблема е в ръководните кадри. Откриват фенклубове по села и палнки, а трябва да си съсредоточат усилият (или поне по-голяма част от тях) в София.

А колкото до кандидатурите, аз предлагам теб. Сериозно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
538 написа:
bullhead написа:
абе семкаджийте дали няма да се разкарат ако ръководството обяви еднакви цени за Б и останалите сектори с наши фенове...така който държи да подкрепя отбора в агитката ще се прежали малко но така през ситото ще преминат тия дето само и само за да не дават повече пари идват в Б :evil: :roll: :oops:


Много от 'семкаджийте' са подкрепяли Левски в мноооого по-трудни моменти, от този. Айде да не почваме пак с тези определения. :wink:

А ако имаш предвид тези, които са в сектор Б, наистина трябва да се направи нещо. Но пък от икономическа гледна точка не е редно тия които гледат зад вратата да плащат толкова, колкото тия зад треньорските скамейки. :wink: Никъде в света го няма това.


имам впредвид - тези от Б...който иска да гледа мача на хубаво място да иде да го гледа от А или В(ще се прежали 4-5 лева разлика), а който иска да помогне на агитката и на отбора да идва в Б :roll: :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Black Jack написа:
anta написа:

Че то тогава никой никого не познаваше и всеки седи и гласува "ЗА". :D Кажи си кандидатите, де.......



Наталке, да ти ям циците, да ти ям. Най-добре от целия форум знаеш, че НФК са неефективни, или поне не са това което се очаква от тях. И проблема е в ръководните кадри. Откриват фенклубове по села и палнки, а трябва да си съсредоточат усилият (или поне по-голяма част от тях) в София.

А колкото до кандидатурите, аз предлагам теб. Сериозно.


Че къде ме видя да защитавам НФК ? За съжаление в момента нещата са такива, че на тях се разчита единствено за билетите, за което съм им много, много благодарна, както и надявам се всички, за чието присъствие по мачове се грижи Кака Анта :lol: .... Струва ми се, че в момента НФК е просто една формалност :D Както се вижа други хора взеха да поемат инициативата в свои ръце. Не знам за мача със свинете НФК има ли някакво участие.... За мен най-важното е ЛЕВСКИ да бъде подкрепян винаги и както трябва и гледам да помагам с каквото мога. Това е !

П.С. И това, което искаш да ядеш няма да го ядеш ! :lol: Събота мач?

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
anta написа:
Събота мач?


Събота сме на мач разбира се. Ще мина да те взема ( на ЛС ще се разберем). Тъпка Сашо щял да празнува и нямало да дойде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тоя защо пие пред телевизиите,искат всички да го видят какъв е корав :lol:

Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 5:35 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Мен ми е чудно как защитавате стюардите като много добре ги знаете кои са... Поне трима от тях онзи ден на дербито бяха едни от най-големите вандали (към НФК) до преди 2-3 години и се биеха с наши по гостуванията. Щом Цецо Лудия (това дебилче,което определено е на кафево!) е стюард за къв ред говориме?!

И мен ме дразнят туристите в сектора,но не е това начина... Още повече когато довчерашни келеши,излагали ни из цяла България "пазят реда" в сектора,в нашия сектор! Абе я НА КАФЕВО с тия стюарди! :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
The Rascal написа:
Някой да пусне отделна тема за стюярдите, че вече ми писна :8)


Ти малък ли си? :wink:

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Аре лок че само спамим тука...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 6:03 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
Сан Бабила написа:
Мен ми е чудно как защитавате стюардите като много добре ги знаете кои са... Поне трима от тях онзи ден на дербито бяха едни от най-големите вандали (към НФК) до преди 2-3 години и се биеха с наши по гостуванията. Щом Цецо Лудия (това дебилче,което определено е на кафево!) е стюард за къв ред говориме?!

И мен ме дразнят туристите в сектора,но не е това начина... Още повече когато довчерашни келеши,излагали ни из цяла България "пазят реда" в сектора,в нашия сектор! Абе я НА КАФЕВО с тия стюарди! :idea:


От мен имаш бира за тва изказване :smt038 :drinkb Хахаха.. да, вярно, че Цецо Лудия беше с елече. Човек дето не може да каже 2 думи свързано и той стюард. Е, как пропуснах да го дам за пример...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Цецо Лудия е всеки мач стюард. :D

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 6:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Да ви правя ли тема за стюардите, и да я заключвам тая?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 6:13 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 1:10 pm
Мнения: 58
Местоположение: Sofia
anta написа:
Цецо Лудия е всеки мач стюард. :D


А преди да бъде стюард на всеки мач не пропускаше да направи някоя свинщина. :wink: Във връзка с предните ми писания той щеще да е добър пример. Просто не се сетих за него. Но пича, който го спомена улучи десетката. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 05, 2007 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Тогава я заключвам тая......няма кво да се пише вече..


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com