forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 260 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Цитат:
Да им измрът дечицата на тия мърсни свински гадове , майка им даеба нещастна долна ебана !!! СМЪРТ И ЗА ШИБАНИТЕ СВИНЕ ДЕТО СА СИ КУПИЛИ ТАЯ ТИТЛА , ЕГА НА НАГРАЖДАВАНЕТО ИМ ПАДНЕ СТАДИОНА И ДА ИЗМРЪТ ВСИЧКИТЕ , МЪРСНИ СВИНСКИ ЧОРБАРСКИ КУРВИ , ЕДНО ИМ ЖЕЛАЯ НА СВИНЕТЕ СЕГА НА ВТОРИ САМО ДА ГИ СРЕЩНЕМ ВСИЧКО ДРУГО КАКТО ИСКА ДА СЕ РАЗВИВА САМО ДА ГИ ВИДИМ НЯКЪДЕ ДА ИМ ОСТАВИМ ЧЕРВАТА ПО ТРОТОАРИТЕ !!! МАЙКА ИМ ДАЕБА ШИБАНА НЕЩАСТНА !!! ЖЕНИ , ДЕЦА , ИНВАЛИДИ НЕ МЕ ЕБЕ КВОТО Е С ЧЕРВЕН ШАЛ ПОД НОЖА , ЩЕ ИМ СЕ ЕБЕ МАЙКАТА НЕЩАСТНА , ЩЕ ГИ РАЗМАЖЕМ , ЩЕ ГИ СЪСИПЕМ , ТВА ОСТАНА МАЧА НА СЕЗОНА ДАНО СИ ГО ВЗЕМЕМ , ДЕРБИТО Е НАЙ-ВАЖНО , КУР ЗА ШИБАНАТА СТАТИСТИЧЕСКА ПЛАТЕН ТИТЛА !!!
СЪС СИНЬОООО ЗНАМЕЕЕЕЕЕЕЕ ВЪВ РЪКАААТА ЩЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ОБХДОИМ НИЙ СВЕТАААААААААААА
и НА НЕГО ЩЕ НАПИШЕМ СМЪЪЪЪЪЪТ ЗА ц(*кааааа ....
МАЙКА ВИ ДАЕБА ПРОГАЖЕНА НЕЩАСТНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:
:drunk

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
гледам как всички продължават да отричат случващото се и за това няма да коментирам... само искам да кажа, че оня Данчо или къвто е там негър скапан да се маха по-скоро от Левски и да дойде някой класен нападател защото ми омръзна да гледам отчайващата игра в атака.... :evil:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Kryten написа:
Не мога да ти разбера логиката за това 'няма да сме шампиони 10000%' като зимата може палачинката да се обърне на 180 градуса и ония да се чудят как да бият. Докато точките са < 10 всичко е възможно.

А и просто не мога да повярвам какъв шанс изпускаме да ги дръпнем сериозно. Много ме е яд за това

А хубавото при нас сега е, че ние не правим проблеми сега, а свинете дето са по 500 души на домакинство сега ще режат вени

Ми гледай сега, играта едно на ръка, кофтито е че нашите май не разбират какво става. Мъри говори за стопяване на точки в мачовете с лит(*кс-етрополе. Ми ако не ги бием? Да не сме цъфнали и вързали, не сме по-добри от тях. После ако ги бием в двата мача като се има предвид че до края те ще имат найй-много още 1-2 рабвенства, ние трябва да не губим точки въобще...Всички говорят как пролетния сезон сме щели да сме много по-силни, щото идвали бразилците... ми ако не сме? Те не са изиграли и един мач в България още, вие решихте че ще ни донесат титлата.
На края на сезона ще видим чия логика е вярна. Понеже дразня много хора обещавам че ако станем шампиони ще спра да пиша във форума и точка... Дотогава ще продължавам да смятам че българската действителност ми е ясна...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Подобри ми се деня малко.Тотално бях се отчаял и легнах да спя.Ставам и гледам равен на свинете.Зелето ни даде шанс,който рядко става.Само победа ни трябва на втори и сме шампиони,никой не може д аме убеди в противното.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако не сме силни няма да сме шампиони, май две мнения няма. Не разбирам само защо си планирал загубата на титлата предварително. Всичко става, трябва просто да видим. А чорбетата винаги могат да загубят точки - често го правят неочаквано и понякога у дома. Така че аз викам да гледаме напред па ако стане стане, ако не, няма да се самоубиваме, знаем че цецките обичат цифрите и ги боли фара дали са станали шампиони без игра или с 10000 дузпи

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:51 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Тъп мача,много ритане бавене и слаби отбори.Мача си беше Х от всякъде.Хубаво е,че все пак съдбата си държим в ръцете си и ако не бием лит(*кс-етрополе вероятно няма титла.Всичко е възможно все пак,но втори път чорбата не са толкова наивни :wink: И без това равенството в Бургас дойде като от нищото


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
Като цяло слаб мач за нас,а на оня агент0 или шпионин ли е там,къв е,със слушалката в ухото ще му еба мамата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Сега, Хидън си е Хидън, но и аз мисля, че няма защо да се залъгваме. Чорбата и да ги бием 2 пъти, тепърва имаме да правим още много грешки. Те, разбира се, няма и ще има пак да слушаме за „червения експрес, който познавал от не знам си кога само вкуса на победата“. Тоя филм и аз съм го гледал. А „втори Йешич“ просто няма да се получи. Но точно това е различното и якото при нас - че ще продължим да си цъкаме мачлетата без драми, без ритуални самоубийства и т.н. Реализмът не е лошо нещо. И сега, ако пак ще почвате с изтърканите приказки „вие не сте никви левскари, щото казвате, че чорбата са шампиони“, направо се откажете.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
kosjo написа:
Сега се връщам...тролей 11 ни нападнаха буфери с каманаци и го изпотрошиха...нямам идея какво е ставало с момчетата,които останаха на спирката...само знам че попаднах в баси филма :lol: (куки, линейки,сам ,а покрай мен минават някакви малки кежуълчета и се крият по разни входове) САМО ЛЕВСКИ

и свинете метаха камъни по 1 трамвай после патрулки из цела София хвърчат през секунди.днеска беше ебаси филма :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 8:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 1:57 am
Мнения: 647
Местоположение: На запад!
ХАаХахаАх....кви буфери бе,вие сте яли гъби май днеска... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
кура ми в гъза ти спи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 8:10 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Може и свине да са били...не бях на прозорците на тролея и затова не ядох парчета бетон...

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 8:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 1:57 am
Мнения: 647
Местоположение: На запад!
:wink:

_________________
кура ми в гъза ти спи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 8:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Доволно изкарване,трагичен ЛЕВСКИ и още повече чакаме 2-ри :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 8:48 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20426
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Само футболистите не си свършиха работата...

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3933
Местоположение: София
Единственото хубаво нещо на тоя кирлив стадион е козирката...Браво на всички дето викахме докрая, но за жалост отборът "малко" се поизложи.Дано нещо се направи през зимата, защото ако не титла, поне добра игра и желание да гледаме на терена... :roll:

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 9:12 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
Абе кви са тия глупости "Честито на свинете" , бие ме ги два пъти и ще си сбъркат сами некъде, единственото от нас е да не бъркаме повече, грешките до тук! А за публиката нещо уникално, евалата момчета, песни, мегафони, тъпани, факли всичко с агитката е ОК!

Некой който е бил в предния трамвай да разказва за случая на триъгълника, че почнаха да се носат легенди за тоя случай на триъгълника, отидохме 10 мин по - късно бехме там а немаше никой, с изключение счупен джам на трамвай, и че беше пълно с куки по София после поне в района.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:03 pm
Мнения: 663
Местоположение: София
Ние бяхме с първия трамвай и нямаше нищо...само няква лелка пищеше. Какви са легендите?

_________________
Ние сме Левски, Левски от София!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Aspirina написа:
Кайзера написа:
Абе кви са тия глупости "Честито на свинете" , бие ме ги два пъти и ще си сбъркат сами некъде, единственото от нас е да не бъркаме повече, грешките до тук! А за публиката нещо уникално, евалата момчета, песни, мегафони, тъпани, факли всичко с агитката е ОК!

Некой който е бил в предния трамвай да разказва за случая на триъгълника, че почнаха да се носат легенди за тоя случай на триъгълника, отидохме 10 мин по - късно бехме там а немаше никой, с изключение счупен джам на трамвай, и че беше пълно с куки по София после поне в района.

Верно некой да каже. Шото ми разправяха, че и в 83 имало некви тъпотии, аз се качих на 83 и немаше нищо :roll:
Нали затова са легенди :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 9:31 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
ramzey написа:
Aspirina написа:
Кайзера написа:
Абе кви са тия глупости "Честито на свинете" , бие ме ги два пъти и ще си сбъркат сами некъде, единственото от нас е да не бъркаме повече, грешките до тук! А за публиката нещо уникално, евалата момчета, песни, мегафони, тъпани, факли всичко с агитката е ОК!

Некой който е бил в предния трамвай да разказва за случая на триъгълника, че почнаха да се носат легенди за тоя случай на триъгълника, отидохме 10 мин по - късно бехме там а немаше никой, с изключение счупен джам на трамвай, и че беше пълно с куки по София после поне в района.

Верно некой да каже. Шото ми разправяха, че и в 83 имало некви тъпотии, аз се качих на 83 и немаше нищо :roll:
Нали затова са легенди :lol:

до преди 15мин бяха легенди сега са факт , знаеш за кво ти говора :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 10:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Ами аз бях...взех 11 до триъгълника за да се прикача на 7-мицата...беше мъгла и стъклата бяха запотени...на триъгълника явно 10-15 души/прасета/буфери явно са ни причакали и стана доста неприятно защото хвърляха камъни в автобуса бяхме около 15 души и още 30 цивилни :lol: ...двама останаха на триъгълника а оня идиот шофьора потегли бързо...нашите искаха да излязат но това стана на следващата спирка чак...и това...мен ме спече ситуацията че бях си пропуснал прикачването,на майната си съм без познат,куки и линейки идват отвсякъде,а на заден фон някакви с червени шалове притичват...

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 10:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 715
kosjo написа:
Ами аз бях...взех 11 до триъгълника за да се прикача на 7-мицата...беше мъгла и стъклата бяха запотени...на триъгълника явно 10-15 души/прасета/буфери явно са ни причакали и стана доста неприятно защото хвърляха камъни в автобуса бяхме около 15 души и още 30 цивилни :lol: ...двама останаха на триъгълника а оня идиот шофьора потегли бързо...нашите искаха да излязат но това стана на следващата спирка чак...и това...мен ме спече ситуацията че бях си пропуснал прикачването,на майната си съм без познат,куки и линейки идват отвсякъде,а на заден фон някакви с червени шалове притичват...

шалове не забелязах ама ония прасета бяха малоумни - мятат бутилки и камъни а вътре имаше жени и деца! Абсолютни нещастиници а май на триъгълника остана едно момче от нашите :? после мноо ушати дойдоха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 10:44 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20426
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Леле,чорбарите на пролет като дойдат във Варна....

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 10:53 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
forzabloo написа:
kosjo написа:
Ами аз бях...взех 11 до триъгълника за да се прикача на 7-мицата...беше мъгла и стъклата бяха запотени...на триъгълника явно 10-15 души/прасета/буфери явно са ни причакали и стана доста неприятно защото хвърляха камъни в автобуса бяхме около 15 души и още 30 цивилни :lol: ...двама останаха на триъгълника а оня идиот шофьора потегли бързо...нашите искаха да излязат но това стана на следващата спирка чак...и това...мен ме спече ситуацията че бях си пропуснал прикачването,на майната си съм без познат,куки и линейки идват отвсякъде,а на заден фон някакви с червени шалове притичват...

шалове не забелязах ама ония прасета бяха малоумни - мятат бутилки и камъни а вътре имаше жени и деца! Абсолютни нещастиници а май на триъгълника остана едно момче от нашите :? после мноо ушати дойдоха.

За ушатите няма коментар та те беха на секи ъгъл бе батко от триъгълника до Лъвов мост беше нещо страшно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
пффф ... Извадил съм късмет като съм бил с първата 12ка ...

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ghooster написа:
пффф ... Извадил съм късмет като съм бил с първата 12ка ...
Мдам и аз. Имаше само малко ушати като ескорт в началото но без инциденти

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Абе имаше некви дето на спирката доакт чаках се сбиха леко и тва беше :lol: :lol: :lol:

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 959
Momo_Levski_1914 написа:
Хмм аз се прибрах спокойно :shock: А къде е това триъгълника?

Става въпрос за кв. Триъгълника :wink:

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
PoKi написа:
Momo_Levski_1914 написа:
Хмм аз се прибрах спокойно :shock: А къде е това триъгълника?

Става въпрос за кв. Триъгълника :wink:

:lol: :lol: триъгълника е там дето е некъв триъгълник :lol: и там обръщат трамваите


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 11:10 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 9:30 pm
Мнения: 865
КЪВ КВАРТАЛ БЕЕЕЕ АХАХАХАХАХАХАХАХАХХА
:lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 24, 2007 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 959
kreten написа:
PoKi написа:
Momo_Levski_1914 написа:
Хмм аз се прибрах спокойно :shock: А къде е това триъгълника?

Става въпрос за кв. Триъгълника :wink:

:lol: :lol: триъгълника е там дето е некъв триъгълник :lol: и там обръщат трамваите

Ем незнам не се ли води така и кварталО :lol: Може да съм в грешка шот тая част от София ми е леко мъгла :lol:

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 260 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com