forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1167 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 2:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
А бе днеска Батков рекъл, чесме били без трима от основните си футболисти - някой ще ме светне ли, кои са тия трема основни футболисти, че аз така до 1 го докарвам :shock:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 2:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Жалко , че загубихме един почти спечелен мач.Една дузпа и настроението ни сега щеше да е съвсем друго.Но....
За в момента това ни е нивото....не е много високо...но с тези играчи няма как и да е....
Какво видях аз днеска....отдавна не съм виждал Левски да не може да мине центъра 15 мин.пълен хаос в средата на терена и безидейност в атака...дано да се дължи на несработеността на отбора...но дълбоко се съмнавам...само това да е причината....липсват класни играчи....а и големи мъже...не случайно повечето се скриха при дузпите....така че....кой изпуснал...кой вкарал...не е най важното в момента...макар че гледам сте изписали 3 страници по тази тема....единствено считам...че беше грешка Гошо въобще да бие дузпа...неговата работа е съвсем друга...нали...
Относно бразилците....мога да кажа..че днес се представиха на сравнително добро ниво....и какво повече да очакваме от тях...като те просто нямат нужните данни....направи ли ви впечатление..че Зе Соареш...просто го разнасяха като пръскачка из лозе...момчето се бори по фланга...нави голям километраж...а и Живко не го подкрепяше достатъчно в атака...това му е тавана...което е жалко....
Жоазиньо....много техничен играч...но не е за Левски....много комични бяха ситуацийте...когато се опитваше да скача за високи топки...или се опитваше да "бръкне" и вземе някоя топка...но все не му достигаха по 20 см.
Карлош...всички го нарочиха за главния виновник...но тук основно грешката е на Мъри...че въобще го пусна контузен...цял мач се криеше или стоеше в засада...аз му броих до 6...и после се отказах...не взе нито една висока топка...дори не подскачаше...но това го отдавам на контузията му....така че...нека скоро не очакваме чудеса от тях....
Гошо...каквото имаше за спасяване...го спаси....единствено ми направи впечатление...че не е беше много точен в отиграването с крак...доста криви подавания направи....и дано това не ни се превърне в стил на игра...шут от вратата...па каквото стане....
За дузпата...вината не е негова....
Минев...ако придобие още малко игрова практика , футболни умения и самочуствие...може и да стане перфектен ляв бек....Живко...си е Живко...не се отличава много от бразилчето пред него...но за разлика от него...държи на бой....само не разбрах...защо го направиха втори капитан...би било редно...това да е Петков....
Томашич и Рабех...както обикновено бяха железни....
В центъра пълен хаос...въобще имахме ли днес средна линия....нито една спечелена първа топка...такова чудо рядко се вижда...ако можеше да изглежда по начин Боримиров...Боримиров....Сърмов....Боримиров...би било чудесно....
Тасевски ми беше загадка в Металург...вече ми е пълна мъгла...Сърмов...много старание в дефанзивен план...и нищо в атака днес...но това май му бяха и задачите...жалко че изпусна последната дузпа...не го заслужаваше.......
Деко....аааах този Деко....втората грешка на Мъри...след тази с дузпата на Петков....на него не му стигаха не 20....а цели 30...40 см до топката...но нека се учи...въпроса е...до кога...?
Балтанов и Кръстовчев...както се казва...играха малко да бъдат оценявани....но поне юношата ни можеше да започне титуляр.......
Литекс...имат играчи...но нямат отбор....
Йешич беше доволно нахранен...което е малка утеха...на сивия фон.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 3:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Коментара ми за мача - МАЙКА МУ ДА ЕБА. :smt003

Иначе според мене Гошо сам си е настоял да бие дузпа, аз просто не виждам как иначе на Мъриньо даже ще му хрумне идеята да го сложи там да вкарва още първи :smt006

За Зе Соарес - всичко, дето май направи в тоя мач беше да спечели 2-3 корнера (това за общо 120 минути), ама айде няма да го критикувам, че те другите не бяха по-добре .. :D

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 7:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Ministry of Sound написа:
Вижда се, че има желание за игра, ама възможностите са ужасно ограничени... с тия футболисти толкова, ясно е чия е главната вина :|


Ако визираш Батков, не е той виновен тоя път! А Мъри да си гради новия отбор, но глупости като тая Гошо да бие първата дузпа и да се спече след нея, или Карлош новобранеца да бие най-важната, повече да не прави! Тука коментарите за Карлош на някои са умни - когато вкара на Черноморец беше супер, сега да ходел в Алабама... :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 8:52 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 9:42 am
Мнения: 137
Съгласен съм да се даде шанс на Мъри да обиграва отбора този сезон :hball, пък дори и да не се класираме за УЕФА.
Май е най-добре тази тема да се затваря, щото спомена натъжава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 8:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
5. Минев- за младостта си горе- долу добре.
Според сайта е роден 1980, което го прави около 27 годишен

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:04 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Докато не се махнат Б&Б и изобщо цялото синьо ръководство - бел ден нема да види тоя отбор,тва е истината. Най-слабия сезон правиме от много години,от ужасно много години. Отпадане от скиори в Евротурнирите,на 8т. зад титлата и отпадане на 1/4-финал за Купата...

Пълен ташак,а преди година биехме с по 10-0 и играехме в Шампионската лига... :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
Цитат:
5. Минев- за младостта си горе- долу добре.
Според сайта е роден 1980, което го прави около 27 годишен


Шът, тихо, че обиди половината форум :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Еми ... за играта какво, доволно слаби сме, но според мен хората и реда в който биха дузпите, не беше най-удачния, въпреки, че не обичам да критикувам свършени факти, защото така е най-лесно.

Публиката бяхме на ниво. Евала на всички момчета и момичета. :wink: :smt006

П.С. Някой видя ли малките пишлеменца в Български Извор на центъра дето крещяха Литекс ? Направо си ревяха за бой, но има една подробност. Бяха с чукове, и то от тези с по 1 метър дръжка. :mrgreen: :smt005 :oops:

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Morning Glory написа:
Kryten написа:
Цитат:
5. Минев- за младостта си горе- долу добре.
Според сайта е роден 1980, което го прави около 27 годишен


Шът, тихо, че обиди половината форум :lol:

:lol: Естествено имам предвид, че не е млад футболист, не че е някакъв старец :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
АГГГРРРХХХХ...еми това е.
Честно казано по - малко щеше да ме е яд, ако бяхме загубили с някакъв гол в редовното време. Ама така, на една дузпа от победата....Цяла вечер съм беснял у нас.
Дузпите са си игра на късмет, но не е там работата. За цял мач нашите измислиха едно - единствено чисто положение - онова на Боримиров още в началото. И то срещу абсолютно посредствен отбор, при отличен рефер и на добър терен.
И за какво са ни тия бразилци? Откак и тримцата са при нас нямат един свестен мач. Чат - пат някое отиграване ек на ек срещу отбори като "Черноморец" и "Вихрен" и толкова. Ама нещо пас, голови положения...Ядец! Потрошиха над 700 хил. евро да докарат онзи мангал и за какво - да изпорти дузпата като пълен кретен.
Тука и Мъри малко си е за бой - не може да слагаш толкова непроверен играч за пети изпълнител. Пиши там Томашич - ще се засили, ще тресне една тупалка - уцели ли вратата, нема вадене.
Гошо защо е бил...ами според мен защото няма кой друг. Ако са се изпокрили, треньора слага останалите. Те го резултатът от чистката - отбора няма лидери, хора с характер. Аз по принцип си имах лоши предчувствия за евентуални дузпи, защото онези поне не са от вчера в отбора си. И не разчитат като нас на бивши дълбоки резерви, които тепърва тръгват да градят кариера.
Що се отнася до играта - не мога да виня нашите. Че им липсва творчество и качество (поне засега, па дано после дръпнат) е очевидно. И манталитет тепърва има да градят, защото не може цяло второ полувреме да даваме инициативата на отбор, ръководен от страхливец като Плешо Минетшич. Но за хъса и борбата - имаше ги. Постараха се докрай, за това не мога да кажа лошо.
Еми да ги смачкаме в събота и товае, друго не ми идва наум. Купата вече е изгубена. Остава да воюваме за титлата до последна възможност. Може и да не успеем и най - вероятно няма, но волята за победа понякога е по - важна от самата победа.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Бих подкрепял отбора докрая, ама не може Мъри след мача да разправя,че бил дал дузпата на Гошо Петков защото някои не са искали да изпълняват дузпи. Значи тия някои са мишоци и нямат място в отбора, а лесно да се провери кои са те - играещите,които не изпълниха дузпи - Миланов, Рабех, Минев, Зе Соареш, Балтанов. Като включим към това Жоазиньо, за които Томето Русев каза, че "в сравнение с него Телкийски прилича на Роналдиньо" и който просто гледаше мача от близо, като влючим и другите двама слаботелесни бразилци, просто положението е отчайващо. Може би е по-добре да не се класираме в евротурнирите, че пак ще берем срам с тея бразилски подобия на футболисти.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Вярно е, че Карлош направи слаб мач, но според мене малко преигравате. Първо, че на 2 пъти не игра добре с глава в наказателното - факт, ама е и факт че нашите халфове не стават за нищо (ама буквално), също така че на двете крила нямаме един читав играч (от което естествено най-много страда централния нападател в един отбор), и е факт че в големи периоди от мача едвам минавахме центъра. Аз поне не очаквам Карлош да поеме топката в центъра, сам да мине 5 души и да я вкара във вратата. И пак го натяквам - ние играеме в схема 4-3-3, а нямахме едно читаво крило .. нито отляво, нито отдясно. А такава схема предполага да имаш силни единици точно на тея позиции.

А за дузпата - всеки знае какви футболисти са пропускали .. аз от биене на дузпа не мога да си вадя изводи за един футболист. Най-добре ще е просто да не бие дузпи, ако не го бива. Стига да играе добре и да вкарва - няма да ми дреме. Иначе след мачовете с Черноморец и Вихрен всеки беше очарован от Карлош (аз все още съм), и поне според мен в бъдеще ще оправдае трансфера си. За другите двама не смея да прогнозирам (за единия от тях всъщност съм убеден, че ще си остане ливадка), но за него съм сигурен.

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Прав си донякъде, от тримата бразилци само Карлош има потенциал. Само че не става само с техника. Веднъж не съм го видял да се пребори за някоя топка.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
bring_da_pain написа:
Вярно е, че Карлош направи слаб мач, но според мене малко преигравате. Първо, че на 2 пъти не игра добре с глава в наказателното - факт, ама е и факт че нашите халфове не стават за нищо (ама буквално), също така че на двете крила нямаме един читав играч (от което естествено най-много страда централния нападател в един отбор), и е факт че в големи периоди от мача едвам минавахме центъра. Аз поне не очаквам Карлош да поеме топката в центъра, сам да мине 5 души и да я вкара във вратата. И пак го натяквам - ние играеме в схема 4-3-3, а нямахме едно читаво крило .. нито отляво, нито отдясно. А такава схема предполага да имаш силни единици точно на тея позиции.


Не си прав, първото получи много пасове и все беше в засада. Халфовата ни линия беше добре първото и даже второто до смяната на борето, когато ведната почнаха проблемите, после жоазиньо (който поне вложи доста енергия, ако не кой знае какви качества) и след тасевски само защитата ни игра с топката :) За това казвам, че Мъри им подари мача първо със смените, после с дузпите...


Също така некой продължават да слушат Мъри и Батков да въртят плочата за обиграването. ЛЕВСКИ ТРЯБВА ДА СЕ БОРИ ЗА ТРОФЕЙ ВСЯКА ГОДИНА, А НЕ ДА СЕ ОБИГРАВА!!!!! Берое и Ботев могат да обиграват, ние требва винаги да газим! Да сте чули некога Барса или Реал, или пък дори Ливърпул, дето не са били шампиони от 18 години, да кажат, че тоя сезон нема да печелят турнири, щото ще обиграват състав за другия. Това е смешно. Ние сме велик отбор и не може доброволно да се отказваме, стига с тъпите извинения. Имаха два месеца по екзотични места да се обиграват, сега трябваше да ПЕЧЕЛЯТ. Тази примиренческа психика НЯМА МЯСТО В ЛЕВСКИ !!! И най-лошото, че мнозинството от феновете им вярват на глупостите на Мъри, Наско и Батков... Правиме по-слаб сезон и от 97/98ма , тогава поне стигнахме финал за купата дееба


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Боримиров ми се видя, че го смениха, защото като че ли се позимори доста (това си е лично мое мнение), а например Тасевски можеше да бъде спокойно сменен и на полувремето, така че смените си бяха много точни даже. Друг е въпроса колко добре се включиха тези смени. След безспорният провал на План 2007 ми се вижда, че същото ще е и с план 2009, но ще поживеем, ще видим. А иначе за Карлош мога да кажа, че определено има много потенциал и трябва да бъде винен единствено, че изпълни дузпата безкрайно несериозно. Относно играта му - аз лично съм доволен от отзивите във форума за игрите му срещу Черноморец и Вихрен, срещу Литекс за сефте го гледах и сериозно се чудя как се е навил да дойде в Левски. Играча има качества, определено. Едва ли след края на сезона обаче ще успеем да го задържим. Също ми се понрави Кръстовчев, към когото от самото начало си имам определени резерви, дано успее да ме опровергае. :roll:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И на мен ми се струва, че Боримиров беше много уморен

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Боримиров, според собствените му думи, е сменен заради контузия. Относно мача... биха ни заслужено, много по-опитен отбор са и играят с много повече самочувствие. Относно хората критикуващи отбора, треньора и ръководството, няма да казвам дали са прави или не, но ще кажа, че съм почти сигурен, че една вкарана дузпа от наша страна, щеше да обърне мнението на повечето от тях на 180 градуса.

За Емо Ангелов... аз и хората около мен викахме "цигани" и мислехме, че става въпрос за селяците, Емил мисля, че не заслужава обиди от наша страна.

_________________
искам = мога


Последна промяна shalala на Чет Мар 13, 2008 2:25 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
shalala написа:
Боримиров, според собствените му думи, е сменен заради контузия. Относно мача... биха ни заслужено, много по-опитен отбор са и играят с много повече самочувствие. Относно хората критикуващи отбора, треньора и ръководството, няма да казвам дали са прави или не, но ще кажа, че съм почти сигурен, че една вкарана дузпа от наша страна, щеше да обърне мнението на повечето от тях на 180 градуса.

Така е, но в нашият случай стана точно обратното - една НЕвкарана дузпа ПРОВАЛИ изцяло сезона ни (още повече като гледам полуфиналистите за Купата), такъв е футбола, това е положението.
:roll:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Никой да не ми обяснява Карлош каква звезда е. Има 2 финта да мушне топката между краката на някой или да тръгне с ляво рамо напред да лъже. Като му ги научат и двата е дотука. Да си 9-ка в Левски е много повече от това просто да се разхождаш по терена. Ако някой ми каже Карлош дотука какво е направил за Левски евала му правя. И Гошо изпусна ама на него му е простено. Когато Карлош направо толкова за Левски тогава и той ще може да изпуска по тоя малоумен начин. А другите двама бразилци няма кво да ги коментирам. Рядко бездарни са :smt006

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 3:20 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Бойо, незнам къде чу, че някой от изброените няма амбиции. Че до вчера казвахте, че батков говорел глупости, защото все повтарял, че ще вземем титлата и купата. Вчера пак каза, че ще гоним титлата до последно, а и мъри го каза. Както казах, добре критика, ма дайте да е с покритие. Наистина не играем добре, но я кажи бойо от кого сме паднали този сезон и си направи изводите. И за да съм конкретен да кажа, че сезона, за който говориш имаме 2 загуби от нафтата, загуби от миньоро и олимпик /тетевен/ и като цяло сме с 7 равенства и 4 загуби. За купата сме отстранили планинец /априлци/, локо сф /9-то място в шампионата/ и етър /последно място в шампионата/. Не ми се гледат други сезони сега.
Както казах и мен не ми харесва играта на Левски, но когато критикувате конкретен играч вижте какво е направил. Кажете 1 точен пас нямаше, или не се пласираше и 1 път не игра с топката, имаше 10 стопроцентови положения /като барби в някои мачове/, но не вкара нито едно и т.н. За зе суареш ще кажа отново някои неща, пък нека някой ме опровергае. Спечели наистина 2-3 корнера, които могат да се превърнат в опасни положения. Центрира топката поне три пъти-2 пъти нямаше кой да я засече и попадна в ръцете на вратаря и 1 път мисля, че карлуш игра с глава. Мисля, че той подаде и на борето за най-добрата ни ситуация. Постоянно дублираше хората, които тръгваха в атака и постоянно помагаше на живко в защита !!! Венков почти не се забелязваше в офанзивен план, а за мен е един от добрите бекове в България. Литекс основно нападаха през зоната на минев, който наистина не е в първа младост. Слаба игра на минев, което донякъде се оправдава и с неособеното старание на жоазиньо в защита. Само да спомена, че и някои от засадите на карлуш бяха доста спорни-сега ги гледам по канал3.
В заключение ще кажа. Наистина не ми хареса, че Левски не мачкаше цял мач, както сме свикнали да го наблюдаваме. Да отчетем няколко факта все пак. Играем срещу един от най-неудобните ни съперници и съперник, който за мен след Левски е най-атрактивния клуб последните години. Клуб с най-добрата трансферна политика /според доста от вас/ и с много качествени играчи /пак според много от вас/. Иначе Левски нападаше и отляво и отдясно /въпреки слабите крила/ и през центъра. Такова разнообразие латекса не показаха, след като основно нападаха отляво на защитата ни. Факти... Чакам и вие да ми отговорите с факти. За нежеланието на някои да бият дузпи не мога да кажа нищо, защото не им знам основанията. Карлуш не е искал да бие, заради контузия, доколкото разбрах.

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Играха много сърцато и се раздадоха всички,но кой колкото може все пак.Тук може да се окажат нерешимите проблеми,но за да се разбере кой става и кой не,трябва още малко време.Иначе жалко,че бяхме на път да победиме,макар,че малко хора са го очаквали.Жалко наистина и за самочувствието и за купата,щеше да е прекрасно.Иначе мисля,че сме се представяли и далеч по-зле с далеч по-обиграни отбори,все пак Латекса си имат доста добри играчи,което пък говори за потенциал.Дано да е така.Ще се види още в събота.Аз лично вярвам,че отбора бързо ще се сработи и който не става -вън,който става-в сърцата ни и Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
за какво сработване говорим...той сезона свърши...за кога да се сработваме...това се прави в подготвката доколкото ми е известно...а и на лято доста от сегашните титуляри няма да ги има....или поне за някой силно се надявам...ама като така е решило ръководството....дайте да припяваме.....
какво да чакаме...джуджетата ни да пораснат с 40 санта ли...или бразилците да разберат какво значи да играеш в Левски....или Живко да се научи да центрира...или Дарко да си оправдае прякора ли....или дедо Боре да ни прави играта и на 50 години....еми няма да стане според мене....с тази объркана система на трансфери...сами си го набихме...поне за 2...3 години напред...
и тези изводи не са от вчерашния мач...а от цялото представяне на отбора до момента....не ви знам..какво се кефите на подобни победи...като тези над Вихрен или Берое...за мен...те са само от значение за статистиката...
дори и да изкопчим нещо в България...навън сме обречени на посредственост.....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 3:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
parvanoff написа:
Бойо, незнам къде чу, че някой от изброените няма амбиции. Че до вчера казвахте, че батков говорел глупости, защото все повтарял, че ще вземем титлата и купата. Вчера пак каза, че ще гоним титлата до последно, а и мъри го каза. Както казах, добре критика, ма дайте да е с покритие. Наистина не играем добре, но я кажи бойо от кого сме паднали този сезон и си направи изводите. И за да съм конкретен да кажа, че сезона, за който говориш имаме 2 загуби от нафтата, загуби от миньоро и олимпик /тетевен/ и като цяло сме с 7 равенства и 4 загуби. За купата сме отстранили планинец /априлци/, локо сф /9-то място в шампионата/ и етър /последно място в шампионата/. Не ми се гледат други сезони сега.


Батков по принцип не ме интересува какво говори, щото от него не зависи как играе Тасевски и дали Жеан Карлош ще уцели вратата от дузпата, ако той ще коментира нещо, то тва е Наско и Мъри дали си вършат работата. Чета днеска Мъри казва:

Цитат:
Може да останем и без трофей. На мен ми е тежко, но като се прави нов отбор е нормално да се загубят трофеите.


Е сори ама за мен не е НОРМАЛНО Левски да се предава и да приема, че е нормално да не спечели нищо... Сезонът , за който говоря, смазваме Литекс за купата, грешни са ти данните. И преди да кажеш , че са били в Б група - имаха два пъти по-силен отбор от този вчера, който е пълна трагедия, толкова слаби не са били от както се казваха Лекс и изпаднаха от А група. Да не говорим, че на финала чорбата може да ни напълниха кошницата, ама ние имахме повече положение отколкото във всички дербита тоя сезон ВЗЕТИ ЗАЕДНО.

Относно смените - Борето изморен не изморен е важен, ще стиска зъби и ще играе (и съм сигурен, че той ГО ИСКА) , защото това е реално най-важният мач тази пролет и е задължително да го вземем. Вместо това Зе Соареш се върти като пумпъл и просто няма място и на резервната скамейка. Сравнено с тоя бездарник Гаучо е Кака. Трябваше Балтанов да го смени още в 20та минута. Жоазиньо и той много неориентиран, но поне вложи много енергия и има добра техника, за разлика от ЗС , на който нито един финт не му мина. Така че и това беше грешка. Трябваше Еньо да смени ЖК, който само висеше на засада и не отигра нито една топка като хората. Тасевски също много го псувате, ама сравнено с шуменския е великан. И на размери, и на футболни умения. Така че реално, макар и да влязноха правилните хора (изключвам гнома), излязоха трима от четиримата , които удържаха средната линия. След това Сърмов сам нищо не можа да направи и тотално загубихме контрол. Гледай мача пак и ще видиш каква фрапантна разлика се получи в играта и то не защото Литекс заиграха по-добре... За дузпите нема кво да коментирам повече


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 4:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Как може такава излагация да освирквате Емо Ангелов, бе? :roll:
http://vbox7.com/play:1379a5fd
http://vbox7.com/play:cdd1d6f0
http://vbox7.com/play:cedbe8ec
http://vbox7.com/play:bdafa181
http://vbox7.com/play:11681a4e

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Momo_Levski_1914 написа:
Как може такава излагация да освирквате Емо Ангелов, бе? :roll:
http://vbox7.com/play:1379a5fd
http://vbox7.com/play:cdd1d6f0
http://vbox7.com/play:cedbe8ec
http://vbox7.com/play:bdafa181
http://vbox7.com/play:11681a4e


Аз не съм го освирквал, на мен Емо си ми е любим играч, но ако е вярно това, което го каза един пич по- горе (да не ровя) за симулацията срещу Рабех с цел да му изкара картон, то напълно си го е заслужавал. За нас ЛЕВСКИ е над всичко! :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз лично не бих го освирквал в събота. Първо, той не е напуснал по собствено желание. И второ, откак се почна неговата сага не е казал една лоша дума срещу "Левски". Да не говорим пък, че го нарочиха абсолютно несправедливо. Пък и даде доста на отбора и на нас. Я си припомнете какво ви беше, като в последните секунди съсече "Динамо" - Букурещ на "Герена"?
Що се отнася до вчерашните му изяви...еми сега играе в "Литекс", нормално е да дава всичко от себе си за тях. Аз далеч повече бих се отвратил, ако бивш наш играч не се раздава срещу нас. Виж ако беше показвал средни пръсти или беше раздавал нарочно лакти и ритници е друго нещо.
Плюс това който не е играл, той не знае как е. Темпото и мача те увличат и в един момент мислиш само за положението пред теб - за нищо друго не си даваш сметка. То пък в махалата, дето за нещо не играем се случи някой да пресили ситуация я за фаул, я за дузпа - какво остава в такъв напечен мач.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 4:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
acrimonious написа:
Momo_Levski_1914 написа:
Как може такава излагация да освирквате Емо Ангелов, бе? :roll:
http://vbox7.com/play:1379a5fd
http://vbox7.com/play:cdd1d6f0
http://vbox7.com/play:cedbe8ec
http://vbox7.com/play:bdafa181
http://vbox7.com/play:11681a4e


Аз не съм го освирквал, на мен Емо си ми е любим играч, но ако е вярно това, което го каза един пич по- горе (да не ровя) за симулацията срещу Рабех с цел да му изкара картон, то напълно си го е заслужавал. За нас ЛЕВСКИ е над всичко! :smt006

Мда, сещам се, не мога да разбера дали е симулация :roll: Според вас, той нарочно ли пропусна дузпата?

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 4:56 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
той вчера игра ли :shock:
аз не съм го забелезал :lol:

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2008 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Мда, сещам се, не мога да разбера дали е симулация Според вас, той нарочно ли пропусна дузпата?

Знаеш ли - жена ми като гледаше дузпите вчера, и тя се усъмни в същото!
Не, не го вярвам - честно казано. В крайна сметка какво - Бабангида никога не е бил дузпаджия. Нормално е да изпорти подобна ситуация, особено ако дърт провокатор като Гошо Петков тръгне да го литка.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1167 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com