forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 5:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1167 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 39  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Признат грях е половин грях :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 9:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 22, 2006 3:08 pm
Мнения: 579
Тая година нямаме един мач изигран като хората .Като почнем от Тампере , минем през Беласица, ццк , Локото , СлаГия , Вихрен , едва бихме Берое.Просто от началото на годината сме дупка.Днеска не се случи нещо кой знае колко неочаквано или непридвидимо.Не мисля ,че можем да правим трагедии от това или да викаме курви сте.Друго ме дразни.Откровенно ме дразни липсата на промяна в отбора.Явно предпиетите мерки или са недостатъчни или трябва още време , само че не виждам до кога треа да чакаме ,за да видим отбора да играе пак.Искам тоя отбор пак да играе с хъс и в села и градове ... Не мисля ,че Мъри е виновен.Нека го оставим да работи , доказа ни ,че знае как .Само искам да си оправим играта и да накажем свинете на юбилея им.Друго не.

А да ... и друго нещо.Още 800 загуби в следващите 800 мача да имаме , не бих спрял да ходя по мачове кога имам възможност , нито бих викал курви сте.Мисля ,че тва е излишно да ви го казвам, убеден съм , че при вас е същото положение.Но търпението ми , лично на мен, не е безкрайно.Дай Боже да заиграем пак както подобава на ЛЕВСКИ.

В Събота мощно , само напред и САМО ЛЕВСКИ :8)

_________________
:drinkb :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
The Associate написа:
Тоя па аз играем в дясно,но иначе търпението не е вечно. Никво желание за игра не показват,не искат да радват хората и това си е.

Добре, че не играят с желание... Правят първи мачове за отбора, пред хилядна публика на гостуване и ще се пестят :shock: :roll: :roll: Айде стига филми - за момента толкова са възможностите, предвид опита, състава и сработеността на отбора :smt006 ... В Събота с цялата възможна мощ :smt005 :smt006 :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Вижда се, че има желание за игра, ама възможностите са ужасно ограничени... с тия футболисти толкова, ясно е чия е главната вина :|

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:04 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
Scaramouche написа:
думи нямам!

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 11:14 pm
Мнения: 295
А БЕ АЙДЕ ДА СЕ ОСЪЗНАЕТЕ МАЛКО БЕЕЕ!!!!!!!!СТИГА ХРАНИЛИ ОТБОРА!!!!!2 ГОДИНИ ТОЛКОВА РАДОСТИ ВИ ДОНЕСОХА,СЕГА ВЕДНАГА ПОЧНАХТЕ!!!!ВИЖДА СЕ,ЧЕ ИМА НАПРЕДЪК,ОТБОРА ЩЕ МАЧКА ЕСЕНТА!!!!!!И В СЪБОТА ТРЯБВА ДА НАПЪЛНИМ СТАДИОНА,ЗА ДА ВИДЯТ МОМЧЕТАТА,ЧЕ СМЕ С ТЯХ!!!!!!!!!!!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Поне откъм викане беше добре.Дано се обиграят по-скоро момчетата и да мачкат след време.Сега най-важното е да треснем плешич и компания е така за кеф.

п.п. "Йешич,ще наебем и внучката ти !" :smt044


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:10 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Koi ni e donesal radost???? :smt003

Golemia,malkia ili srednia negur...

Tia deto ni donesoh radost veche gi nema,aide smeni plochata...mini na dvd,kakto kazva bateto :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6486
Местоположение: Х Х Х
ХАХХА кой напредва бе :lol: :lol: :lol: :lol:

Абе все в гъз - Събота на мача и всички яко викане :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Абе спрете се с тия призиви за събота. Едва ли има някой тук, който има намерение да не дойде на мача срещу циганите. Не бъркайте критиките с чорбарщината.

Чорбарщина е да псуваш Емо Ангелов, а не да критикуваш очевидно слабия си отбор.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Morning Glory написа:
Абе спрете се с тия призиви за събота. Едва ли има някой тук, който има намерение да не дойде на мача срещу циганите. Не бъркайте критиките с чорбарщината.

Чорбарщина е да псуваш Емо Ангелов, а не да критикуваш очевидно слабия си отбор.
Карето го каза достатъчно ясно и категорично.Само Левски,а на чорбата кур от слон

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 2:34 am
Мнения: 2197
Местоположение: Русе
Неприятно е, че отпаднахме от турнира за Купата на България. Поне отпаднахме след изпълнение на дузпи, където всичко е лотария. Дано отборът да се сработи по - бързо, за да може да гледаме един по - силен Левски през есента.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Незнам, аз лично не бих заменил радостта от победата в Стара Загора дори срещу сто победи над Дурекс.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
dimitar1914 написа:
Незнам, аз лично не бих заменил радостта от победата в Стара Загора дори срещу сто победи над Дурекс.

Ебати, докъде го докарахме! :roll: Иначе много сполучливо мнение на Карето (ако имаш нещо против да ти викам така кажи и ще ти викам по ник).

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Пълна трагедия, пак някои сега ще ме нападнат защо критикувам Мъри, ама днеска направи поредните си грешки... За първи път от над 10 години Литекс не ни излезнаха на кръв, даже ми се струваха леко стреснати в началото, беха си готови за отпадане, а ние им подарихме мача... Добро начало, но вместо да вкараме почнахме да правим всичко възможно да ги убедим , че имат шанс да вземат мача и накрая второто и продълженията ако не беха Петков, Живко и Рабех щехме да отидем на резултат... А грешките на Мъри според мен:
- продължава нападението да не няма заучени комбинации, нищо отработено при статичните, никва идея как се вкарва гол, като за капак четиримата офанзивни играчи даже не знаят добре как да застанат на терена ми се струва. накрая Жеан и Еньо само си пречеха вместо да си помагат
- със смените успешно свали нивото на отбора :evil: - тоя Зе си плачеше за смяна от първата минута, Жеан също (9 засади и три пипания на топката, веднъж се спъна в нея и му свириха фал). Вместо тях извади Борето и Дарко и съответно останахме без халфова линия, Сърмов сам нямаше какво да направи - до 120та минута се играеше пред нашата врата.
- И най-вече при дузпите - Гошо Петков да бие дузпа е много несериозно, никога не се е славил с добра игра с краката... Още повече първата, та ако изпусне да му се срине самочувствието (както и стана).
- После петата решаваща я даваме на дошлия от карнавала ония ден Жеан, който още не е запомнил нашите с къв цвят фланелки играят... От горе на всичко цел мач игра слабо, а правило е , че дузпите не требва да ги бият играчи дето са имали слаб мач, щото дузпата е въпрос на самочувствие - ако не си пипнал топка 120 мин го немаш и я бъркаш. Точно за това Живко и Рабех спокойно можеха да бият дузпа, ако щете и Балтанов, който поне беше доста свеж

Заключението ми е, че не стига , че няма подобрение, ами стават и по-зле нещата. Както е тръгнало ще запишем най-слабия сезон в историята... Единственото позитивно е, че Литекс уредиха евроучастието и събота едва ли ще си дадат много зор на герена


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
air_J написа:
Иначе много сполучливо мнение на Карето (ако имаш нещо против да ти викам така кажи и ще ти викам по ник).


Няма проблем, наричай ме както искаш :wink:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
Значи да приемеме вината пак е на Борат? А на Мъри му трябва още време за работа :roll: Не знам аз ли съм крив,но последната година на мен Мъри ми прави много кофти впечатление.Стига обвинявали само Борат и Баждека за селекцията.
За чий чеп Гошо би дузпа? Още преди да я изпусне вече ми беше ясно,че надеждите свършват.

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Абе аз от футбол много не разбирам.
Ама трябва синхрон на тъпана и мегафона :smt006

След мача едвам удържахме The Eraser да не влезе при ловешките пръчки, щото имаше един, който дразнеше със свински шал :oops: :smt002

Тъжно е, загубихме..
Бях си затворил очите при последните дузпи,
надявах се да ги отворя, заедно с радостния вик на сините около мен.. Уви.

Но ние сме ЛЕВСКИ,
ние сме с ЛЕВСКИ,
сега и винаги :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Лесно е в момента да ги залеем с помия... просто няма смисъл! Очевидно е, че всички от ръководство са направили грешките, включително и Мъри - не виждам някой да е тръгнал да го оневинява. Най-болезненото в цялата работа, че тъкмо започнахме да мечтаем и за няколко месеца всичко се срина. Е няма начин да не ти стане кофти, а това че винаги сме били зад отбора е ясно... форумът е мястото, където можем да критикуваме/обсъждаме, на стадиона е ясно, че е съвсем различно положението... малко повече толерантност и към по-крайните мнения, човек ако тук не си излее болката, къде другаде?

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24035
Абе айде бе, нищо фатално не е станало. Истината е че бяхме по-слаби и заслужавахме да паднем още в редовното време. Това е :!:
Не забравяйте, че не може винаги да сме на върха. Скоро ще мачкаме, ще видите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Omraz написа:
Абе айде бе, нищо фатално не е станало. Истината е че бяхме по-слаби и заслужавахме да паднем още в редовното време. Това е :!:
Не забравяйте, че не може винаги да сме на върха. Скоро ще мачкаме, ще видите.

Станало е, че нямаме хъс, нямаме сърце..... Че са мишки, а не лъвове! :cry: За това ме боли, не заради отпадането! Кур за свинските "пеем само за победа"! Искам желание, искам атакуващ стил, а не "опълченците на Шипка"...... ТОВА НЕ Е ЛЕВСКИ !!! В тези играчи не виждам бъдеще, дано да греша.... Бразилчето с номер 9 да вземе да си смени номера на гърба, защото не го заслужава !!! Един номер 9 не е такъв! Похвално за Игор, Живко, Гошо, Рабех и някои от малките! Само във вас имам надежда....... Бразилчета, Дарко.... не ставате..... :cry:
Обичам ЛЕВСКИ и винаги ще ГО ОБИЧАМ !!! Но ме боли да гледам отбрана, страх и миши сърца!!!
САМО ЛЕВСКИ !!!

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
За една година отпаднахме от финландски анонимници,изгубихме всякакви шансове за титлата,отпаднахме за купата,паднахме от крайно слабите свине и разпродадохме цял отбор - част от които основни играчи. Не знам дали е фатално,но определено е крайно тъпо да изгониш Гонзо,заради играч който го преотстъпваш да е резерва в посредствен немски отбор.Пращаш гол майстора си от евро турнирите да тренира с юноши и разпродаваш играчи за жълти стотинки.Същите играчи заради които повече от година не си развивал отбора (правил трансфери) и наричал "най-добрите" . Лицемерно е и това което се случи с Бардон,Топчо и Йовов.Хайде,че се отклоних от темата. Слаб мач за нас - нищо ново в последната година.

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Citizen_Kane написа:
Let There Be Rock написа:
Бразилците да ги връщаме и да идват нови трима :smt006


Moje da dobavim i said ibraimov kum pratkata obratno kum brazilia....ebem te skauta,lapetata deto cikliat football manager,poveche dobri igrachi mogat da ti nameriat ot toia...

KUR ZA SAID :idea:


Вярно, тоя е голям боклук, за нищо футболно не го бива.........

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 1:57 am
Мнения: 647
Местоположение: На запад!
Taka kato gledam mi se struva,che shampionskata liga mnogo vi e razglezila,pliuq na neq :!: :evil:

_________________
кура ми в гъза ти спи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Аз пък си мисля че Батков кара мъри да ги ползва бразилците, защото е дал много пари за тях и иска да си ги избие и според мен Зе Соареш и Жан Карлош нищо не са направили от началото на сезона, Жан 3 мача го следя и 3 мача го псувам.... да си обиграват Еньо а тоя бездарник да го дадат на Родопа да го научат малко как се играе грамотен футбол а не да ми ходи неадекватен по терена.... и другото което си мисля е че се греши по адрес на Дарко, според мен тва е един от най-стойностните ни играчи и мисля че трябва да игра всеки мач и също така балтанов играе много добре с Ники Димитров съм забелязал на тренировките както и Минев такаче мисля че трябва да опита мъри да ги пусне заедно и Зе Соареш според мен също няма място в титулярите..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
МиниМаус казА тежката си дума, кой писАл писАл - темата да се затваря :lol: :smt006

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ministry of Sound написа:
МиниМаус казА тежката си дума, кой писАл писАл - темата да се затваря :lol: :smt006

:lol: :lol: :lol: или с една дума да отива при европейските турнири.Всъщност аз сега си признавам,че за днешния мач бях по-голям писимист,а го избутахме до дузпи,така че.....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24035
Ivan63 написа:
Всъщност аз сега си признавам,че за днешния мач бях по-голям писимист,а го избутахме до дузпи,така че.....

И аз така. Цял ден имах чувството, че ще ни треснат с разлика.
Днес не видях класа в отбора, желание имаше :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Минев неска топката му отскачаше от краката все едно, че отскача от дърво... :roll: :? Направи много грешки....Двамата Георгевци, Живко, Игор и Рабех играха....Дани също, докато беше на терена..Балтана горе долу-също добре...Малкият негър се стара, блъскаше се там, колкото можеше, ама с тоя ръст между тия нямаше как да стане...Другите нищо...Пак повтарям не може решаващата дузпа да се даде на играч едва пристигнал в отбора и изиграл 2-3 мача, а също и както някой спомена, който цял мач не е играл нищо...Пак повтарям( не искам да плюя Мъри), но дузпата трябваше да я бие Рабех...Игра стабилно цял мач...Пък и има самочувствие..Ама след дъжд качулка.. :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2008 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Честно казано ме е яд за Рабех... това момче да има такива уникални качества и в същото време да му се падне да играе с толкова неможещи футболисти... на всичкото отгоре играе с невероятен хъс, евала наистина :)

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1167 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com