forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:43 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Dr. Martens написа:
Кво се пулиш бе ? Реално куки вътре в сектора няма точно от тоя мач ...


Мисля, че ти отговориха. Бе. :wink:

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
LSFC написа:
Обясни ми понятието - "мирна агитка" ;) И ми обясни каква агитка искаш да сме, мерси :oops: И как няма куки от преди 2-3 години, а се бием 2 пъти с тях :wink: Може би тия дето бяха в стара загора бяха космонафти :smt027


Кажи ми куките на Вердер къде бяха ? Отвън или отвътре ? В стара загора не бях за сължаление и не коментирам ... след 11 септември куките се изнесоха извън сектор " Б " !

PS. Предполагам,че първите два въпроса са към Quis ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
А ква е тая простотия, че нямало ушаци ОКОЛО СТАДИОНА? На входовете кой ви проверява вас?

Апелирам да сте по-толерантни един към друг. Особено LSFC e много добре запознат с действията на Жоро и нещо повече - в началото, като се създаваше организацията SD, която сега се разрастна много, а тогава бяхме 20 човека, и ти, Мартине, поне доколкото аз съм запознат, искаше Жоро в редиците, както и много други с наистина ценено мнение. И то го искаше не за друго, а защото знаеш с кво е допринесъл за малкото хубави неща, които са се случили. Това го казвам, щото ми се видяха меко казано странни тия атаки към него - изкарвате го форумен или не знам си какъв герой, а истината е съвсем друга и това много добре го знаете.

Специално на Андриан не му прави чест, че почна с някакви лични нападки. Ти, Андриане, си оставаш голем пич за мене и голем левскар, обаче реално дали си спомняш или дали въобще си забелязал по време на случката на 26.11.2006 г. кой какво е вършел в мелето. А ако не знаеш Жорко наистина с какво някога е допринасял, питай Марто.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Не става въпрос само за това къде са куките, а също и за подобни изпълнения като миналата година в Ловеч, като в Зарата и т.н.

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Абе ние българите сме такива, нещата си вървят направихме може би най-силното гостуване в България в последните .... хммм .... даже не знам точно колко години.Говоря като атмосфера и пак има недоволни и пак се хванахме за гушите...дано всяко гостуване се превърне като това в Ловеч.Независимо дали е Перник,Петрич,Радомир или Ихтиман ( макар,че само в Петрич играем )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 10:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:16 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
Абе Quis, кво пак недоволстваш не мога да разбера???И колко точно ти е голям приноса към сектора ,че нещо ми е трудно да се сетя???

_________________
SUPPORT TILL DEATH!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 10:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:16 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
А и още нещо,мамин гайтан веждю.....когато станеш на акъла на Андриян,тогава ще имаш правото да коментираш........каквото и да било :!: :!: :!:

_________________
SUPPORT TILL DEATH!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Брей, брей ... живот ли бе да го опишеш ...


INTOLERANTE кому е нужно тея обиди у форума ? И двамата с QUIS се знаете много добре, в една група бяхте преди и сега по форумите, кой е вежда, кой е сопол .... не мислиш ли,че е смешно !?


Последна промяна RIOT на Пон Авг 27, 2007 11:03 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Какъв е приносът ми няма да коментирам. Никъде не съм казал, че не ми е харесала атмосферата, хареса ми, но трябва да се научим тези неща да ги правим и без договорки с "милицонерите". Наясно съм кви усилия е струвало това, не зачерквам никой и нищо. Изразих си мнението, спирам участието си по темата :wink: Щом се появиха и хора, които по принцип не влизат тук става страшно :lol:

И за още нещото - нямам намерение да ставам на никъв акъл, аз съм си аз, той си е той... а тва кой колко акъл има зависи от гледната точка :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 11:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 10:48 am
Мнения: 107
Местоположение: София
Quis Separabit написа:
Андрианчо, андрианчо, времето си тече, а ти все повече изкуфяваш дееба :lol: Ти след този мач в ловеч видял ли си ме къде съм бил, че коментираш? Ае питай някой, който ме е да ти каже точно къде съм бил и кво точно съм правил, а? Ма не питай некви хора дет не ме харесват и ти говорят глупости, има няколко такива, на които винаги съм им като трън в очите, не знам що така, а и не ме интересува. Та тези дейци и наблюдатели мога да ти кажа, че не вАжат. Царят на говоренето, а :lol: Мога да ти кажа, че съм направил доста повече неща от теб примерно :wink: Споменаваш Овча купел, споменаваш литекс, има и други мачове, разпитай точно кво ми е участието там. И да, кат искам да паля факла си я вкарвам и си я паля(справка аватара ми), но тва естествено е бездействие. Никъде не се представям за някакъв си, оставям хората сами да си преценяват за мен, знам какво е мнението на хората, за които ми пука кво мислят за мен... ти определено не си от тях, най-малкото половината сектор ти се смее :wink: Бил съм изкоментирал събитията от дистанция :lol: Е ми да, нямам участие с тези факли, не искам и да имам, ма друго си е некви хора да те питат как се пали факла, евала ултрас :wink: А хаоса винаги е по-готин и зрелищен от подредените в редче факлички. И казах, не отричам, че стана красиво, но не ми харесва на каква цена става това :wink: И на теб и на Марто ше им кажа - куките са изчезващ вид в сектора от 11.09.2005 :wink: Не знам къв пробив е тва, явно за вас си е, за мен пък е точно обратното - проблем ли има, че съм с различно от вашто мислене? Сектор Б - трибуна на свободата... ебем ти свободата, вече сме мирна агитка, а? Тва не ми харесва и си го казвам директно, добре че заминавам след 20на дни, кат се върна може и да са се променили нещата :wink: Сега не ми харесват нещата как са и просто съм спрял да се занимавам, защото не искам да имам разногласия с никой. Времето ще отсее семето от плявата, знаеш как е :wink:


На мама детето много дало :idea: И не поздравява по улиците други, дето вадят от джоба си! Поклон! Смейте ми се, предполагам за това, че оставам без глас, заедно с много други или че по две кила пот оставям на мач, а пък ти и други като тебе седят като тапири и ми се смеят, и после защо свините или папагалите ни били надвикали и пускаш словоизлияния у форума, как свините с ливерпул били много яки. Аз лично бях свидетел на твойте действия у ловяч и не в тях е проблема, а в множественото число, както и в много други случаи. С чужда пита най-лесно се прави помен.

_________________
Изображение
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 11:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
1. Не е тук мястото, да си мерите п...

2.Тези свещички, със или без позволението на куките, щяха да са на този мач ! Факт, който доста хора могат да потвърдят

3.Никой на никого не забранява самоинициативата ! Щото едни момчета си вкараха техни неща без да се споразумяват с някого ! Факт !

4.Не виждам нищо срамно, някое дете да те попита как се използва нещо, което не може да се купи в БГ. Вие да не би да сте ултраси още от детската градина...

5. И най-важното- в сектора ще има ред, без значение дали на някой му харесва или не ! И то не защото някой си го е наумил, а защото конюнктурата го изисква. На който не му отърва, има още три сектора...

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Тия дърпаници се оправят по друг начин. Вече се работи 8)

Тая тема да остане заключена като архив и да стои за образец как не се прави.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
bagatur72 написа:
защото конюнктурата го изисква


Багатуре, от кога сектор Б започна да се съобразява с конюнктурата ? :shock: Такова срамно изказване точно от човек от твоето поколение не съм очаквал... :?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
Ще ви го обясня, ама утре, защото ми се спи сега. А па точно на теб, принципния и умния, едва ли трябва да ти го разяснявам подробно, понеже е много близо да акъла...

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:29 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
тука некои изказвания почнаха да ми приличат на "не на полицейския произвол"... "ама да са там и да не смеят да ни пипат... от страх, щото сме герои", "ура за факлите"... "ама да ни пречат да ги внасяме, че да сме по-герои"...

разберете че в сблъсъци с полицията ние нищо не печелим! Особено когато няма причина за такива сблъсъци. Да приемем, че преди имаше причини и поводи бол, ами сега при липсата на ушеви и провокации(поне засега, да се надяваме и нататък), не виждам какъв е проблемът? Според мен това е победа на синята публика - успя да разкара ушевите не само от сектора, но и въобще от полезрението ни - дали е благодарение на стабилния отпор при предходни сблъсъци, дали заради добра тиха дипломация последните месеци, дали заради нещо друго или заради всичко взето заедно - ЦЕЛТА Е ИЗПЪЛНЕНА! Пред Б сектор полиция НЯМА! Параноята я зарежете...

Същото е за факлите... искаме ли факли? Искаме... ама требвало да си ги врем по гащите за да ги вкараме... не за друго ами щото да се прави сечено на ушевите... глупости пълни...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
bagatur72 написа:
А па точно на теб, принципния и умния,


Иронията ти е напълно излишна в случая

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Абсолютно съм съгласен с pe3ucTop и с другите хора, които изказаха подобно мнение преди това. Да се дава отпор, когато има причина. Ако се сещате дори и по филмите "героят" до последно се дърпа и не ще да се прави на такъв докато не опре ножа в кокала. Когато ни бяха забранили да има знамена, на някои хора това не им хареса и намериха начин на мача с Вердер да се възпротивят. Това обаче не означава, че след това, когато вече нямаше проблем с полицията да си закачиш знамето, всеки, който го е правил без да шибне по един шамар на ушевите пред оградата е бил "пораженец", "примирен" и т.н. :wink:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 7:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Ставаме една нормална агитка.....това ,че вече няма хаос явно не се харесва на някои хора.След известно време,когато почнеме да правиме по-добри хореографии със знамена,картони,факли,димки и потници ако щете ще се сетите от къде тръгва всичко.И както казаха по горе........във войната с куките ако има победител то това няма да сме ние 100%.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 7:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Dr. Martens написа:
Абе ние българите сме такива, нещата си вървят направихме може би най-силното гостуване в България в последните .... хммм .... даже не знам точно колко години.


Тва е щото аз дойдох за сефте на гостуване :lol: Сигурно има нещо полицейско в мен, щото досега на сите мачове, които съм посетил не е имало проблеми с куките :oops:

Момци, дайте да пиинем, нема кво да спорим у форумите... :smt026

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 9:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
STALKER написа:
LSFC написа:
А ти виждал ли си ги :shock:


АбсЕлютно всеки мач ги виждам, двама-трима, едни и същи, сноват из сектора със слушалка в ухото и дебанат какво случва, даже ще опитам да ги снимам следващия път, за да ги видите... :wink:

Ей го тоя, дето ни снима за архива на ушев...

Изображение


Естествено,че има цивилки в сектора,който си мисли,че сме се отървали от тях...много се лъже.Друг е въпроса,какво могат да направят няколко цивилки,без познатите кухи глави с шлемове,като цяло съм съгласен с марто,по-добре разрешени факли и поносими отношения м/у ушев и нас,отколкото синини по тялото..и несправедливо представяне на конфликта м/у нас и ушев по вестници и телевизии.Мен повече ме дразни експертното отношение на всеки пишещ тук,всеки се надсмива над другия,остроумничи,злобее...дано редът в сектора промени и тази ни лоша черта.

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
ТуристО написа:
И какво??????Снимковия матрЯл в България не се счита за доказателство


Не се счита за доказателство, "освен ако съдът не постанови друго..."

:!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 11:18 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
STALKER написа:
bagatur72 написа:
защото конюнктурата го изисква


Багатуре, от кога сектор Б започна да се съобразява с конюнктурата ? :shock: Такова срамно изказване точно от човек от твоето поколение не съм очаквал... :?


Естествено, че ще ти го каже човек на моите години, дето сме видели 2 и 200 в живота и по стадионите, в частност. Или трябва някой вчерашен пубер да определя правилата ?
Като казвам конюнктура, нямам предвид моментната ситуация, а това, че в последните години се промениха обстоятелствата, промениха се хората, промени се живота им, ако щеш. Самите промени изискват и нашата промяна и развитие. Колкото по-бързо го разберем това нещо, толкова по-добре за нас самите. Защото, каквото и да правим, си трябва ред и организираност.Ако някой не го разбира това, още по-зле за него...
И сега, конкретно за сегашния момент :
Какво искахме толкова години досега ? Да няма куки във и непосредствено пред сектора ! Имаме ли го ? Имаме го ! Дали с отпор, дали с ултиматуми, дали с преговори, няма значение, постигнахме го ! И веднага, псевдобунтарите задават въпроса, а кой е врагО сега ? Щото до тоя момент, анонимноста на тълпата ги е пазила, а изведнъж тая анонимност изчезва и требва да се съобразява с това...Ама имало ушати около стадиона и проверявали, еми има, има ги по цял свят. И като му се иска на някой да се сбие с тях, излиза извън стадиона и вкарва на някой от тях една пестница, кво толкова. Ама не му стиска, щото вече не е анонимен и тълпата не го пази...
Един съвет накрая към форумните ултраси- има си достатъчно места и хора на които да докажеш, колко велик фен си !

Змейо, тия неща не се отнасят до теб, щото ти заяви, че нема да ходиш на стадиона. Така, че намали клавиатурните изпълнения, те съветвам :wink: Къде-къде си ти, къде сме ние, простосмъртните, че да ни удостояваш с вниманието си ?

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
bagatur72, най-лошото от цялата работа е че, този въпросен "ред" в сектора е не защото така трябва, а защото се плаща. Нали? Не е за идеята, а за парите. Стюардите са платени от клуба. Факт!!!
Не ме разбирай погрешно. Това което се случи в Ловеч е прекрасно. Голям поклон от мен към всички замесени. И аз не искам куки в сектора. И аз искам стюарди да следят за реда. Ама да го правят за ЛЕВСКИ, за ПУБЛИКАТА. И както до момента никой не им е плащал за да ходят на мач. Така и сега могат да ходят с един зелен потник без да получават пари ?!? Нали?

Нищо против фен клубовете, но все си мисля, че те не могат изведнъж да окупират сектора и да създават разни конюктури. Преврат и после власт! Това си е чист тоталитаризъм.
Нима забрави, че всички се борехме именно против това? Нима забрави, че спахме по цели нощи пред парламента, предвождани от Кънчо през 97-ма? Нима забрави транспаранта "Сами срещу всички" ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
bagatur72 написа:

Змейо, тия неща не се отнасят до теб, щото ти заяви, че нема да ходиш на стадиона. Така, че намали клавиатурните изпълнения, те съветвам :wink: Къде-къде си ти, къде сме ние, простосмъртните, че да ни удостояваш с вниманието си ?


Не си спомням да съм заявявал такова нещо, но в крайна сметка дали ще ходя, кога и с кого, си решавам аз. Ако исках некой друг да решава вместо мен, щех да се запиша при тебе у фенклуба. :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:00 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 10:01 pm
Мнения: 56
LSFC написа:
Ама опитай да се запишеш "у фенклуба" :lol: :lol: Всички за тебе питат :idea: :wink:


xaxaxaxaxaxaxax :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Ultra Levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Не ми обяснявай, че е чак толкова сложно да си стюард.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:16 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
Black Jack написа:
Не ми обяснявай, че е чак толкова сложно да си стюард.

Като не ти харесва,ставай и заминавай от сектора :!: :!: :!:

_________________
SUPPORT TILL DEATH!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
мани мани... те стардите забогатеха покрай тея мачове... то кви пари падат, не е истина... 10 човека на мач, алеле... направо се източва бюджета на клуба... :lol:


Последна промяна pe3ucTop на Вто Авг 28, 2007 12:16 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:15 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 10:01 pm
Мнения: 56
да...всички се натискат да са стюарди...то тва е по-готино от митничар!

_________________
Ultra Levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 28, 2007 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Butcher написа:
да...всички се натискат да са стюарди...то тва е по-готино от митничар!


:smt044


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com