forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 7:59 pm 
Според мен избивате само комплекси с това разделение на жени и мъже :!: :wink:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
BlueDreams написа:
The Ассоцяте написа:
аз ше си намера некоя на стадиона знам аз,затва ги гледаме така тея в сектора,ама нема да ме вземе,щото съм 40 с мокри дрехи.
Или в А,или нема мач


Смешко !


Коментирай мача с Литекс,не мене,а ако нещо те интересува друго,ще ти отговоря винаги на ЛС

Мъри да прави промените и да мачкаме


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Някой пак се е надишАл с кале... Приятелката ми има над 60 мача заедно с мен и никога не й се е случило нещо на стадиона.

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Абе вие сте ненормални.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 10:48 am
Мнения: 107
Местоположение: София
Любимите ми анимационни герои у БГ са "кусурджиите", които стоят и гледат отстрани дадено събитие, но после са първи коментатори на действието, сякаш са били "онлайн" у събитието, сякаш са главните действащи лица, сякаш като не си мръдват пръста, това им дава извънредното право да негодуват още повече. Екземплярен пример на подобен род "кусурджия", без участие в събитията, имаме в лицето на форумния анализатор и коментатор Quis Separabit - царят на говоренето в първо лице, множествено число! Като напомняне, историята помни анализ у форума от това лице след мача с ловяч на 26.11.2006 г. и известните събития, случили се след неговия край - в този коментар лицето употребяваше глаголи от сорта на "изпочупихМЕ", "дадохМЕ" (отпор), "изкъртихМЕ", "представихМЕ се" (доволно), "отнесохМЕ" (яко палки) и т.н. Дейци и наблюдатели на събитията и хората в тях подшушват, че въпросното лице е наблюдавало в автобус, докато други са действали и са претърпявали палки. Няма лошо, че е успял да се дореди до рейса преди да получи палка или да счупи стъклата на будка, евалларка му бичим за съобразителността, но говоренето в първо лице, множествено число е забава. Същото лице, известен факт за относително редовните форумджии, се представя (за нас е оставен извода, намеква ни се) за един от най-кУравите ладове, част от митичните sofia city thugs, headhunters, GLORY HUNTERS и прочее главорези и татуирани. Та тоз чиляк и днес ни е изкоментирал събитията от дистанция, а събитието е следното: НАЙ-ДОБРОТО ПРЕДСТАВЛЕНИЕ НА СИНЯТА ПУБЛИКА КАТО ПИРОТЕХНИКА ИЗОБЩО, за което спомогнаха едновременно качествените факли и добрата разположеност на палещите ги. Досега сме правили хаотични изпълнения с по много факли - ОМ, на Овча купел и с латекс на Герена, които са разбира се запомнящи се, но бяха хаотични и с некачествен материал. Договорката с милицията му бърка в очите на нашия герой - за него тя е унижение, а не постижение, за него тя е пренебрегване на свещения принцип "ЛЕВСКИ оле, нищо общо с мвр". За него сигурно е унижение и договорката да не ни се пречкат из краката и погледа на стадиона. Той нали е кУрав лад, иска яко екшън и никаква милост към "щито-палките". А всъщност тия договорки с милицията са си пробив отвсякъде, пробив са в мисленето на не-ултрасите, а още повече на милиционерите, че факлите са проблем за някого! Ебати кефа да можеш да си вкараш факлата, както шала си го вкарваш и никой да не те закача! Губиш адреналин? Ебал съм те у филмирания/форумен герой!

_________________
Изображение
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
С тва мнение уби всичко детско в мен :lol:
Какво остава за Quis Separabit


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Адриян си каза всичко, глупаво е да казваш, че да се договориш с полицията за нещо, което ти прави кеф, е лошо. А тва за жените на стадиона няма да го коментирам, добре дошли на стадиона, и елате да се опитате да изкарате всички под 18 и всички от другия пол... Коч парти, а? ЕВАЛАТА :!: :x

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Quis ........прочети 3-пъти тва дето горе е написано от Андриян и тогава пак влез в филма :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
Richard Long написа:
BlueDreams написа:
Quis Separabit написа:
Жените и децата нямат място в сектор Б



Tова пък как го реши а?
Кой си ти, че ще определяш къде е мястото на жените в сектора?
Много добре знаеш, че в "Б" има къде къде по-големи путьовци от доста жени посещаващи мачовете на ЛЕВСКИ.


Прав е човека - жените в къщи да готвят, децата да слушкат и да си гледат читанките
:D :D :D


Миналата година не се ли радвахме че хиляди деца и жени са усетили тръпката от стадиона и отиват да подкрепят отбора...



След тампере много хора изкуфеха


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
BlueDreams написа:
Любе, това твойто е страх, че нема как да я защитиш, ако е на стадиона :)

Айде със здраве!


Може и така да е. ;)
Със здраве и успехи :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Андриян написа:
Любимите ми анимационни герои у БГ са "кусурджиите", които стоят и гледат отстрани дадено събитие, но после са първи коментатори на действието, сякаш са били "онлайн" у събитието, сякаш са главните действащи лица, сякаш като не си мръдват пръста, това им дава извънредното право да негодуват още повече. Екземплярен пример на подобен род "кусурджия", без участие в събитията, имаме в лицето на форумния анализатор и коментатор Quis Separabit - царят на говоренето в първо лице, множествено число! Като напомняне, историята помни анализ у форума от това лице след мача с ловяч на 26.11.2006 г. и известните събития, случили се след неговия край - в този коментар лицето употребяваше глаголи от сорта на "изпочупихМЕ", "дадохМЕ" (отпор), "изкъртихМЕ", "представихМЕ се" (доволно), "отнесохМЕ" (яко палки) и т.н. Дейци и наблюдатели на събитията и хората в тях подшушват, че въпросното лице е наблюдавало в автобус, докато други са действали и са претърпявали палки. Няма лошо, че е успял да се дореди до рейса преди да получи палка или да счупи стъклата на будка, евалларка му бичим за съобразителността, но говоренето в първо лице, множествено число е забава. Същото лице, известен факт за относително редовните форумджии, се представя (за нас е оставен извода, намеква ни се) за един от най-кУравите ладове, част от митичните sofia city thugs, headhunters, GLORY HUNTERS и прочее главорези и татуирани. Та тоз чиляк и днес ни е изкоментирал събитията от дистанция, а събитието е следното: НАЙ-ДОБРОТО ПРЕДСТАВЛЕНИЕ НА СИНЯТА ПУБЛИКА КАТО ПИРОТЕХНИКА ИЗОБЩО, за което спомогнаха едновременно качествените факли и добрата разположеност на палещите ги. Досега сме правили хаотични изпълнения с по много факли - ОМ, на Овча купел и с латекс на Герена, които са разбира се запомнящи се, но бяха хаотични и с некачествен материал. Договорката с милицията му бърка в очите на нашия герой - за него тя е унижение, а не постижение, за него тя е пренебрегване на свещения принцип "ЛЕВСКИ оле, нищо общо с мвр". За него сигурно е унижение и договорката да не ни се пречкат из краката и погледа на стадиона. Той нали е кУрав лад, иска яко екшън и никаква милост към "щито-палките". А всъщност тия договорки с милицията са си пробив отвсякъде, пробив са в мисленето на не-ултрасите, а още повече на милиционерите, че факлите са проблем за някого! Ебати кефа да можеш да си вкараш факлата, както шала си го вкарваш и никой да не те закача! Губиш адреналин? Ебал съм те у филмирания/форумен герой!


Андрияне, та и сега в сектора си има куки, само че цивилки, от онея със слушалката в ушето...Не си ли ги виждал? :)

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Оф, божееее ... Аз съм кука да знаете, не ми пишете за факли и димки че ще снеса на всички районни, включително Севлиевското 69 районно, плюс това тука има и заговор от агенти на ДС... Нема се плашите :!:


КОГАТО ИМА ТЪЛПА, ИМА И ОРГАНИ НА РЕДА... СЕЩАШ ЛИ СЕ? ИНАЧЕ СИ ПРАВИШ МАШИНА НА ВРЕМЕТО И СЕ ПРЕНАСЯШ ДАЛЕЕЕЧ-ДАЛЕЧ ПРИ ПЛЕМЕНАТА... ВСЪЩНОСТ И ТАМ Е ИМАЛО НЯКВИ ОПИТИ ЗА РЕД...

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
STALKER написа:
Андрияне, та и сега в сектора си има куки, само че цивилки, от онея със слушалката в ушето...Не си ли ги виждал? :)


Нека си ги има..........като не правят нищо кво те боли кура.Или предпочиташ 200 каски с малки пред сектора готови да влязат и да бият наред.Аре стига глупости........ :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
LSFC написа:
А ти виждал ли си ги :shock:


Истината е някъде там


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Аре да си наемем агент Мълдър да ги намери, а? :lol:

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Последна промяна BLUE YOUTH на Пон Авг 27, 2007 8:40 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
LSFC написа:
А ти виждал ли си ги :shock:


АбсЕлютно всеки мач ги виждам, двама-трима, едни и същи, сноват из сектора със слушалка в ухото и дебанат какво случва, даже ще опитам да ги снимам следващия път, за да ги видите... :wink:

Ей го тоя, дето ни снима за архива на ушев...

Изображение

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
аз па си мислех че тоя снима за спортал :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Аз си мислех че тоя е един от тарторите :shock:

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
STALKER написа:
LSFC написа:
А ти виждал ли си ги :shock:


АбсЕлютно всеки мач ги виждам, двама-трима, едни и същи, сноват из сектора със слушалка в ухото и дебанат какво случва, даже ще опитам да ги снимам следващия път, за да ги видите... :wink:

Ей го тоя, дето ни снима за архива на ушев...

Изображение



И какво??????Снимковия матрЯл в България не се счита за доказателство.Нека си снима.....една камера повече или по-малко не мисля ,че променя кой знае какво.Щото на нац. стадион знаеш колко камери има......и половината от тях снимат какво става на трибуните.Ако искаха да ни ловят с записи до сега щяхте половината сектор да сте на моя хал.Стига с тая параноя :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
:smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044


Последна промяна RIOT на Пон Авг 27, 2007 8:46 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
ТуристО написа:
STALKER написа:
LSFC написа:
А ти виждал ли си ги :shock:


АбсЕлютно всеки мач ги виждам, двама-трима, едни и същи, сноват из сектора със слушалка в ухото и дебанат какво случва, даже ще опитам да ги снимам следващия път, за да ги видите... :wink:

Ей го тоя, дето ни снима за архива на ушев...

Изображение



И какво??????Снимковия матрЯл в България не се счита за доказателство.Нека си снима.....една камера повече или по-малко не мисля ,че променя кой знае какво.Щото на нац. стадион знаеш колко камери има......и половината от тях снимат какво става на трибуните.Ако искаха да ни ловят с записи до сега щяхте половината сектор да сте на моя хал.Стига с тая параноя :!:


Параноя нема, просто спрете да пишете, че в сектора немало куки, шото просто не е верно :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
STALKER написа:
ТуристО написа:
STALKER написа:
LSFC написа:
А ти виждал ли си ги :shock:


АбсЕлютно всеки мач ги виждам, двама-трима, едни и същи, сноват из сектора със слушалка в ухото и дебанат какво случва, даже ще опитам да ги снимам следващия път, за да ги видите... :wink:

Ей го тоя, дето ни снима за архива на ушев...

Изображение



И какво??????Снимковия матрЯл в България не се счита за доказателство.Нека си снима.....една камера повече или по-малко не мисля ,че променя кой знае какво.Щото на нац. стадион знаеш колко камери има......и половината от тях снимат какво става на трибуните.Ако искаха да ни ловят с записи до сега щяхте половината сектор да сте на моя хал.Стига с тая параноя :!:


Параноя нема, просто спрете да пишете, че в сектора немало куки, шото просто не е верно :wink:



Ама такова чудо "Мач без куки" нема и нема и да има.Нека ги има тея ушенца.....боли ме кура.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 8:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
ЛЕВСКИ БЛАГОДАРИ НА ПУБЛИКАТА СИ
27 август 2007 17:56

Ръководството на Левски и президентът на клуба Тодор Батков благодариха на феновете на „сините” за подкрепата, която те оказват в мачовете от началото на започналия сезон, независимо от трудния момент, в който се намира отбора.

Споразумението, което е било постигнато със запалянковците относно действията, които носят социални и финансови негативи и петнят името „Левски” е изпълнено и от двете страни. Зрялото поведение на феновете е оценено от шефовете на „сините”.

Приветствана е и добрата комуникация, диалога, взаимното уважение, европейските норми, в духа на които ръководството на МВР организира мерките по опазване на обществения ред за последните мачове, и особено за мача Литекс-Ловеч на 25.08.2007г.


Брей тая публика :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Още някой някъде да постне тва нещо?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Абе излишно коментирате по форума неща които можете да си ги кажете на стадиона...всички ходим по мачовете така че...

Нормално е всеки да си има мнение и да одобрява/неодобрява това че от началото на сезона публиката ни е "образцова"...

на мен ми е много интересно наистина как от "гръм и бомби" на мача със Сиони стигнахме до 3 големи мача подред без нито една бомбичка или пиратка и изведнъж стюардите станаха причина за тва като си спомням години в които пак имаше стюарди а покрай тях падаха безброй бомби и седалки недостигнали ушевите ги удряха по главата...не искам да изказвам мнение само ще наблюдавам този сезон какво ще се получи от
този "нов облик" на агитката ;)...дано не стане като преди няколко години...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
И на мен ми е странно, но така ми харесва, така или иначе съм бил на стадиона и преди това, няма да съм разочарован ако всичко се провали, и без това пак ще съм там, със или без бомби.

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Аз също съм против бомбите нека някой да не ме разбира погрешно...

просто коментирам как от "бунт и непримиримост" минаваме към "тишина и спокойствие" че дори тук таме някой може да отнесе шамари в сектора ако "вандалства"...никак не ми харесва тая работа
дано не е най-големия провал в историята на публиката ни... :?

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Андриян написа:
Любимите ми анимационни герои у БГ са "кусурджиите", които стоят и гледат отстрани дадено събитие, но после са първи коментатори на действието, сякаш са били "онлайн" у събитието, сякаш са главните действащи лица, сякаш като не си мръдват пръста, това им дава извънредното право да негодуват още повече. Екземплярен пример на подобен род "кусурджия", без участие в събитията, имаме в лицето на форумния анализатор и коментатор Quis Separabit - царят на говоренето в първо лице, множествено число! Като напомняне, историята помни анализ у форума от това лице след мача с ловяч на 26.11.2006 г. и известните събития, случили се след неговия край - в този коментар лицето употребяваше глаголи от сорта на "изпочупихМЕ", "дадохМЕ" (отпор), "изкъртихМЕ", "представихМЕ се" (доволно), "отнесохМЕ" (яко палки) и т.н. Дейци и наблюдатели на събитията и хората в тях подшушват, че въпросното лице е наблюдавало в автобус, докато други са действали и са претърпявали палки. Няма лошо, че е успял да се дореди до рейса преди да получи палка или да счупи стъклата на будка, евалларка му бичим за съобразителността, но говоренето в първо лице, множествено число е забава. Същото лице, известен факт за относително редовните форумджии, се представя (за нас е оставен извода, намеква ни се) за един от най-кУравите ладове, част от митичните sofia city thugs, headhunters, GLORY HUNTERS и прочее главорези и татуирани. Та тоз чиляк и днес ни е изкоментирал събитията от дистанция, а събитието е следното: НАЙ-ДОБРОТО ПРЕДСТАВЛЕНИЕ НА СИНЯТА ПУБЛИКА КАТО ПИРОТЕХНИКА ИЗОБЩО, за което спомогнаха едновременно качествените факли и добрата разположеност на палещите ги. Досега сме правили хаотични изпълнения с по много факли - ОМ, на Овча купел и с латекс на Герена, които са разбира се запомнящи се, но бяха хаотични и с некачествен материал. Договорката с милицията му бърка в очите на нашия герой - за него тя е унижение, а не постижение, за него тя е пренебрегване на свещения принцип "ЛЕВСКИ оле, нищо общо с мвр". За него сигурно е унижение и договорката да не ни се пречкат из краката и погледа на стадиона. Той нали е кУрав лад, иска яко екшън и никаква милост към "щито-палките". А всъщност тия договорки с милицията са си пробив отвсякъде, пробив са в мисленето на не-ултрасите, а още повече на милиционерите, че факлите са проблем за някого! Ебати кефа да можеш да си вкараш факлата, както шала си го вкарваш и никой да не те закача! Губиш адреналин? Ебал съм те у филмирания/форумен герой!


Андрианчо, андрианчо, времето си тече, а ти все повече изкуфяваш дееба :lol: Ти след този мач в ловеч видял ли си ме къде съм бил, че коментираш? Ае питай някой, който ме е да ти каже точно къде съм бил и кво точно съм правил, а? Ма не питай некви хора дет не ме харесват и ти говорят глупости, има няколко такива, на които винаги съм им като трън в очите, не знам що така, а и не ме интересува. Та тези дейци и наблюдатели мога да ти кажа, че не вАжат. Царят на говоренето, а :lol: Мога да ти кажа, че съм направил доста повече неща от теб примерно :wink: Споменаваш Овча купел, споменаваш литекс, има и други мачове, разпитай точно кво ми е участието там. И да, кат искам да паля факла си я вкарвам и си я паля(справка аватара ми), но тва естествено е бездействие. Никъде не се представям за някакъв си, оставям хората сами да си преценяват за мен, знам какво е мнението на хората, за които ми пука кво мислят за мен... ти определено не си от тях, най-малкото половината сектор ти се смее :wink: Бил съм изкоментирал събитията от дистанция :lol: Е ми да, нямам участие с тези факли, не искам и да имам, ма друго си е некви хора да те питат как се пали факла, евала ултрас :wink: А хаоса винаги е по-готин и зрелищен от подредените в редче факлички. И казах, не отричам, че стана красиво, но не ми харесва на каква цена става това :wink: И на теб и на Марто ше им кажа - куките са изчезващ вид в сектора от 11.09.2005 :wink: Не знам къв пробив е тва, явно за вас си е, за мен пък е точно обратното - проблем ли има, че съм с различно от вашто мислене? Сектор Б - трибуна на свободата... ебем ти свободата, вече сме мирна агитка, а? Тва не ми харесва и си го казвам директно, добре че заминавам след 20на дни, кат се върна може и да са се променили нещата :wink: Сега не ми харесват нещата как са и просто съм спрял да се занимавам, защото не искам да имам разногласия с никой. Времето ще отсее семето от плявата, знаеш как е :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Quis Separabit написа:
куките са изчезващ вид в сектора от 11.09.2005


:smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :oops: :shock:

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 27, 2007 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Кво се пулиш бе ? Реално куки вътре в сектора няма точно от тоя мач ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 162 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com