forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Май 03, 2024 4:26 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1445 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 49  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 6:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 10:14 am
Мнения: 116
3941 написа:
едва ли и предни години е имало мачове преди изборите. още повече че този специално не е от рисковите на които трябва да има повече публика.

За коя публика говориш :D

_________________
http://rumen-petkov.hit.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 6:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
С Локо София в надежда беше същото ... алкохола си го имаше :lol:

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Мене много ме яд, че Локо Пд и Ботев са на това ниско ниво. Стотици хиляди пъти предпочитам тях пред ФК Гриша Ганчев. Имат си традиции, но най-важното имат си истинска публика. Ако имаха политиката и финасовите възможности на Литекс, щаше да много добре за българският футбол, и в частност Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 6:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 10:14 am
Мнения: 116
ПеситО написа:
С Локо София в надежда беше същото ... алкохола си го имаше :lol:


Е то без алкохол няма надежда...хах.

_________________
http://rumen-petkov.hit.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 6:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 10:14 am
Мнения: 116
Black Jack написа:
Мене много ме яд, че Локо Пд и Ботев са на това ниско ниво. Стотици хиляди пъти предпочитам тях пред ФК Гриша Ганчев. Имат си традиции, но най-важното имат си истинска публика.


Еми всеки почва от някъде да гради традиции. Литекс от 10-на години израстват. Въпроса е ако се махне Гр.Ганчев кво ще стане? Нишо лошо няма на север да има силен отбор.

_________________
http://rumen-petkov.hit.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 10:37 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Еми първенството си се развива както очаквах. Литекс ни надигра и ни би, което не е изненада защото те във никакъв случаи не са по-лош отбор от нас, неочаквано Пирин водеше 4 кръга но това може да се дължи и на купени мачове, чорбата са есенни шампиони със 2 равенства - срещу нас и срещу Литекс, а ние тепърва ще губим точки там, където те спечелиха 3 (в благоевград, на овча купел и т.н.) Очаквам повечето наши гостувания да са съпътствани с мъка, грозен футбол, скандали и изказвания на нашите футболисти и треньор които звучат смешно на фона на показаната игра. Очаквам Славия и Локо Пловдив да се борят за 5-6 място, Литекс и Локо Сф - за 3-4-то, а ние и чорбата за първото, но борбата ще е само в главите на найй-големите оптимисти, които зимата, след като лит(*кс-етрополе ни дръпне с 6-7 точки ще си спомнят за пролетта преди 2 години и ще се надяват пак да стане така но няма да ни огрее. Абсолютно нищо ново под слънцето, забравете за всякакгви черноморци, бероици, пиринци и т.н. Отборите с потенциaл са Локо Пд, Славия и 4-те "гранда" За изпадане почти сигурни са Вихрен и Видима, кои ще е третия засега не знам но на Спартак ще им е адски трудно да се спасят.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
hidden767
добре дошъл !!!! :smt006

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Хидъна е непроправим оптимист :lol:
Всъщност не съм съгласен с теб. Защото, според мен с взеха мерки, и нещата ще се оправят поне в рамките на този сезон. За по-натам не знам. Под взети мерки нямам в предвид на ниво ръководство, за там не знам. Имам в предвид ниво играчи. Като че ли израстнаха малко като професионалисти. Като че ли разбраха малко как да се самомотивират и че от тях зависи много. Същото и за треньора. И това го говоря, защото доста честичко гледам тренировките. Има разлика. Допреди месеци повече се смееха, Йовов беше купонджията, визове, лафове. Сега тренират. И то до късно. Работят повече. Домовчийски например стои много след края на тренировката и си тренира сам. И Хичо, и Сърмов, и Божката, да не изброявам..
Не че бих се подписал под твърдението си, че ще се оправят нещата. Това е частица надежда, която си тлее в мен и се надявам да е вярна!

ПП Дано пък и на ниво ръководство да са взети мерки :?


ПП2 Хидъне, добре дошъл :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 11:03 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Ами мене си ме притесняват някои изказвания на наши играчи които показват че нямат много връзка с реалността. Литекс не ни били надиграли, ние просто не сме били успели да създадем положения. Навън не сме били играли добре щото терените били лоши. А чорбата които винаги са били по-големи балерини от нас, си взимат гостуванията на шега. Мъри разполагал с прекрасни футболисти, нямало по-добри от тях на целия балкански полуостров и изведнъж ни трябват 25 мароканци и 168 бразилци. Мъри бил одобрил всички досегашни трансфери в Левски, следели играчите по не знам си колко месеци и години, не правели селекция заради самата селекция, а взехме леваци като Даио, Борносузов, Борко Стоичев, Ники Николов... Е такива ми ти работи. както казах - нищо ново под слънцето

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
е, мароканците са добри, според мен. Недоразуменията, които си изброил, се надявам да са безвъзвратно в миналото. Иначе за след Литекс си прав, но според мен след бела като че ли спряха със смеха и почнаха да тренират умислено. Както и да е, според мен тази година сме шампиони, и пак според мен титулярния състав в края на първенството ще е друг. И то с юноши, не с бразилци. Честичко гледам някои момчета и си мисля, че до края ще са титуляри.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2007 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 852
Местоположение: Landshut an der Isar
Тук май единственият трезво мислещ човек е Хиден. Аз съм на същото мнение,в момента не сме зле, в момента сме направо жалки и тези последни 2 победи не означават нищо, те просто са прах в очите на оптимистите!!! Едната е домакински мач, в който и юношите да излезнат Черно море пак ще се нагъзи, а другата победа я взехме не без помоща на централният ни нападател Христо Ристосков.
Докато не вземеме някой труден мач с добра игра и резултатност, ще си останем посредственият отбор от началото на първенството...

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2007 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Необичайно, но не съм съгласен. На мен ми се струва, че похдождат по-сериозно. Пример за това е Мечо. Най-малкото заради реакцията му след гола. Честно не помня от колко време нашите не са се радвали така, сигурно от някой мач в ЕКТ. Изказването за 'централния ни нападател' е абсурдно и директно излиза от фолклора на някой болен прасешки журналист. Нападението ни в този мач вкара 2 гола и направи още 4 100% положения, всяко от което ако беше влязло нямаше да има този спор и този плач. Ама второто ни били натиснали, дори смачкали :shock: Така са ни натиснали че имат 1 гол от статично положение, две претенции за дузпи (отново няма положение) и една очевадна засада. В Благоевград може да ни е трудно, може и да не е, ще видим. Видима ще ги бием там. Останалите мачове са в София.
Спомена и се за чорбата. Как така са взели с лекота гостуванията си :shock: :shock: Последните Н на брой с 1 на мъка и опълченците на шипка. При това с мегаселекцията. А срещу локото се видя и на кочината какво приличат само дето локото нямаха желание да се опитат да ги бият. От това дето съм видял нито Литекс нито прасетата са нещо повече от нас. Само трябва глупости да говорим. И за 101 път ще кажа, че предпочитам да ни бият още три пъти финландци пред това да убиваме футбола като тройчо и компания. Хидъне ти хубаво се завърна ма пак не си гледал мачовете а цифрите в лайвскора а :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2007 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ние няма да загубим точка до края на полусезона,остава си само скиорският шамар

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2007 1:45 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Ivan63 написа:
Ние няма да загубим точка до края на полусезона,остава си само скиорският шамар


Тупаница бих го нарекъл аз :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2007 3:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Kryten написа:
Спомена и се за чорбата. Как така са взели с лекота гостуванията си :шоцк: :шоцк: Последните Н на брой с 1 на мъка и опълченците на шипка. При това с мегаселекцията. Хидъне ти хубаво се завърна ма пак не си гледал мачовете а цифрите в лайвскора а :ролл:


Това е проблема. Печелят дори мачовете в които не са по-добри. Явно просто това е тяхната година. Така се става шампион. Аз хубаво се завърнах ама тука все същите лафове. Между другото имам сателитна българска телевизия, 23 канала. С интерес следя спортните предавания и гледам мачове когато има. Не тръгвам да убеждавам никого че са по-добри, каквото мисля че ще стане го написах в първия си пост в тая тема. Няма кои да им вземе точки освен нас. А пък ако си мислите че ще бием локо и славия като гости... теа както се лигават с чорбата, така се хвърлят като невидели на нас.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2007 9:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
Локото не са забравили Домо :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 02, 2007 9:32 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 1:56 am
Мнения: 1
Местоположение: Белград / Виена
Majdak написа:
Баш така си е, некои селски отбори поне ни скачат на нас и на свиньете като домакини, а Локото особено (съвсем ще ми загубят уважението) са абсолютни въшки.


Имаш ПМ брате! :wink:

_________________
> SERBIA < > BELGRADE
..дори и когато губиш, аз пея за теб..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 13, 2007 6:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Днес е имало кораво дерби за Купата на България - РилецО- МиньорО 0:1 :twisted: :twisted: :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 13, 2007 8:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 5:48 pm
Мнения: 187
Цитат:
Ние, привържениците на най-стария футболен клуб в България - Ботев
Пловдив, протестираме срещу едностранното и тенденциозно представянето на
нашите действия спрямо собственика на ПФК „Ботев 1912” ООД , без да бъде
потърсена нашата позиция.
Посрещнахме с чувство на огорчение и възмущение декларацията на играчите и
спортно-техническото ръководство относно действията ни по време и след
края на срещата между Ботев Пловдив и Черно Море, в която остро беше
осъдено поведението на жълто-черните фенове. Очевиден е опита да се
манипулира обществеността, като по повод освиркванията срещу ДХ-С и
спонтанните протести, се подлага на съмнение верността ни към
жълто-черната идея.
В последствие стана ясно, че част от футболистите са научили за тази
декларация от медиите. Това за пореден път показва манталитета и характера
на лицето, управляващо Ботев Пловдив през последните години, което прави
жалък опит да се скрие зад декларацията на играчи и ръководители.
Въпреки незавидното състояние на Ботев Пловдив, стадион „Христо Ботев”
винаги е бил сред най-посещаваните в България. Всяко гостуване се превръща
в домакински мач за Ботев, благодарение на нашата подкрепа. Може би някои
бързо забравиха, че само преди седмица на „Лаута”, при 0:4 за Локомотив
Пловдив, се чуваше само пеенето на жълто-черните фенове.
Ние не протестираме срещу Ботев Пловдив! Ние протестираме срещу начина, по
който се ръководи и управлява този велик клуб!
Боли ни, че най-старият футболен клуб в България се превърна от славен тим
с традиции и победи над силни европейски грандове, в средняшко отборче, с
което никой не се съобразява. Заради лицето ДХ-С, от Ботев бяха прогонени
много футболисти и треньори, отрасли с жълто-черната идея и милеещи за
Ботев. В историята са дерби мачовете с Левски и лит(*кс-етрополе, а мачовете в Европа
се превърнаха в блян. През всички тези години, и при всички тези срамни
страници от историята на нашия клуб, клубното ръководство в лицето на
Христолов не престана да сипе щедри обещания и да чертае светло бъдеще за
отбора и клуба.
Ние сме против всичко това, което представлява футболен клуб Ботев Пловдив
днес! Срещу всичко онова, което сътвори “мъдрото” ръководство през дългите
години на своето безумно управление и което доведе любимия ни отбор до
сегашното му положение.
Дойде моментът лицето Христолов най-накрая да изпълни поне едно от
стотиците си обещания, а именно да предложи акциите си във ФК Ботев
Пловдив за продажба и най-накрая да ни освободи от нежеланото си
присъствие!

Осем години срам и позор, осем години на лъжи и бездушие!

Стига! Ние, привържениците на ФК Ботев Пловдив, заявяваме категорично, че
е дошъл моментът, в който повече няма да отстъпим!


ХРИСТОЛОВ, ВЪН ОТ БОТЕВ ПЛОВДИВ !!!


жълтурите май предпочитат турчина да ги купи :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Цитат:
Еми първенството си се развива както очаквах. Литекс ни надигра и ни би, което не е изненада защото те във никакъв случаи не са по-лош отбор от нас, неочаквано Пирин водеше 4 кръга но това може да се дължи и на купени мачове, чорбата са есенни шампиони със 2 равенства - срещу нас и срещу Литекс, а ние тепърва ще губим точки там, където те спечелиха 3 (в благоевград, на овча купел и т.н.) Очаквам повечето наши гостувания да са съпътствани с мъка, грозен футбол, скандали и изказвания на нашите футболисти и треньор които звучат смешно на фона на показаната игра. Очаквам Славия и Локо Пловдив да се борят за 5-6 място, Литекс и Локо Сф - за 3-4-то, а ние и чорбата за първото, но борбата ще е само в главите на найй-големите оптимисти, които зимата, след като лит(*кс-етрополе ни дръпне с 6-7 точки ще си спомнят за пролетта преди 2 години и ще се надяват пак да стане така но няма да ни огрее. Абсолютно нищо ново под слънцето, забравете за всякакгви черноморци, бероици, пиринци и т.н. Отборите с потенциaл са Локо Пд, Славия и 4-те "гранда" За изпадане почти сигурни са Вихрен и Видима, кои ще е третия засега не знам но на Спартак ще им е адски трудно да се спасят.



Ама сигурен ли си? Да припкам ли към Евртофутбол поне малко да направя " лесни " пари ? Я отиди в Ринг Тв в предаването за залози, може и награда да спечелиш.О ти не си в България, обади им се по телефона " Георги Иванов от Казанлъ се обажда " !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 1:11 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Анбсолютно убеден съм :wink:

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Окт 15, 2007 1:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Цитат:
Еми първенството си се развива както очаквах. Литекс ни надигра и ни би, което не е изненада защото те във никакъв случаи не са по-лош отбор от нас, неочаквано Пирин водеше 4 кръга но това може да се дължи и на купени мачове, чорбата са есенни шампиони със 2 равенства - срещу нас и срещу Литекс, а ние тепърва ще губим точки там, където те спечелиха 3 (в благоевград, на овча купел и т.н.) Очаквам повечето наши гостувания да са съпътствани с мъка, грозен футбол, скандали и изказвания на нашите футболисти и треньор които звучат смешно на фона на показаната игра. Очаквам Славия и Локо Пловдив да се борят за 5-6 място, Литекс и Локо Сф - за 3-4-то, а ние и чорбата за първото, но борбата ще е само в главите на найй-големите оптимисти, които зимата, след като лит(*кс-етрополе ни дръпне с 6-7 точки ще си спомнят за пролетта преди 2 години и ще се надяват пак да стане така но няма да ни огрее. Абсолютно нищо ново под слънцето, забравете за всякакгви черноморци, бероици, пиринци и т.н. Отборите с потенциaл са Локо Пд, Славия и 4-те "гранда" За изпадане почти сигурни са Вихрен и Видима, кои ще е третия засега не знам но на Спартак ще им е адски трудно да се спасят.
За следващия сезон имаш ли сценария? :o


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2007 12:02 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Цитат:
От Българският футболен съюз съобщиха, че всички мачове от "А" група насрочени за 28 октомври ще се изиграят ден по-рано, на 27-ми. Причината са местните избори, които ще се проведат в неделя (28-ми).Двубоите, които ще бъдат преместени са: лит(*кс-етрополе - Черно море, Вихрен – Локомотив Пд, Литекс- Берое и Спартак Вн – Локомотив Сф.Часовете на мачовете остават без промяна.


лит(*кс-етрополе - Черно море 15.00 ч - Ст. Българска армия
Левски - Ботев ПД 14.30 ч - Ст. Васил Левски

.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2007 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Кой ли идиот го е измислил това...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2007 12:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 22, 2006 3:08 pm
Мнения: 579
Пак ще изместят някой от двата мача , както миналата година :wink:

_________________
:drinkb :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2007 12:09 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
освен в понеделник или в петък ... часа най-много с 1 час да е сменат ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2007 2:40 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
по-си е лесно в неделя , ама няма :lol:
ангелов... що си триеш мненията :lol:


Последна промяна PeS4o на Сря Окт 17, 2007 8:28 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 17, 2007 6:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Ушев така или иначе ще е мобилизиран за изборите, не пречи и 1 ден по-рано малко по-голяма концентрация около нац. стадион и толкова... Се едно ще дойдат повече от 5 000 души и на двата мача...

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2007 12:27 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
http://www.gol.bg написа:
Берое стана собственост на панамци
19 окт. 2007 11:57
Николай Банев най-накрая се отърва от Берое като продаде 99% от акциите на панамското дружество "Трифън Дивелъпмънт".


:smt043


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 19, 2007 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Абе погледнах днеска класирането в западната "Б" група и неква неочаквано добра комбинация, Локо Мездра с 7 победи се откъснал пред другите... :lol: Тия пък кога станаха отбор, да не би Гигата да е решил и той да си вкара едно сателитче :roll:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1445 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 49  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com