forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 7:21 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща

Ще посетите ли мача ?
Да 52%  52%  [ 77 ]
Нямам възможност 48%  48%  [ 72 ]
Общо гласове : 149
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:22 am 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Загубата може да я отдадем напълно на играчите и отчасти на треньора (поне според мен). Първо ,защо Рабех,за когото се изписа,че се доближава до играта на Кайзера стои на скамейката за сметка на Веско Минев(неясна причина).Може би това е опит за налагане на юноши в отбора,което си е ПОХВАЛНО,но той може да се изяви и в мач с Берое,Пирин,Марек...,а не срещу пряк конкурент за титлата колкото и смешно да звучи за селския тим от Ловеч те наистина направихя блестящи мачове срещу ЛЕВСКИ и цеца.Втора причина е слабата връзка между халфове и нападатели.Вместо Йовов да направи някой двоен пас със съотборник той решава да пробива между 3-ма и губи топката,след което се получава контра-атака за съперника.Маймундайо наистина си заслужи титулярно място в състава за сметка на Домовчийски чиято игра от началото на сезона се изчерпва само с 1 полувреме срещу Тампере.Видя се и ,че при първата атака през центъра падна гол за Левски ,така че някои компоненти трябва да се изчистят или поне трябваше да бъдат малко позачистенки преди този мач.За хората извън форма всички знаят - Бардон,Домовчийски,Телкийски...днес слаб мач направи и Ричард(мое мнение).За публиката няма какво да говорим за пореден път доказахме ,че не сме чорбари ! Перфектно шоу с факлите,което буквално запали сектора,а и викането беше на ниво.Жалко ,че не успях да присъствам,но само суперлативи за нашите момчета на трибуните. :o САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
А някои има ли представа този път за какво е станало поредното (дано е последното) сбиване в сектора????

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
http://sportal.bg/?Section=88&VN=1211


Не лошо представяне по трибуните, трагично на терена ..... ! ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 2:00 pm
Мнения: 1434
Местоположение: ЛЮЛИН !!!
Luftwaffe написа:
А някои има ли представа този път за какво е станало поредното (дано е последното) сбиване в сектора????

Един стюард май наби шамар на некав от сз ама не съм много сигурен


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 11:11 am
Мнения: 524
Кво става бе, как мислите вие да му еба майката? Лукойл? Абе, има едно друго отборче, за което да се грижат комунистите, не мислите ли? ЛУКОЙЛ ЩЕ НИ ОПРАВИ? ДА ИМ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА НА ЛУКОЙЛ! ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА! Предпочитам да се борим за място в УЕФА, отколкото да ни вземат Лукойл, да вкарват милиони и целия свят да ни има за отроче на руската мафия..

Я ми кажете, колко мача от вътрешното първенство през последните 5 години бяха по-добри от тоя днес? Това е нивото на първенството ни. С такава игра бихме станали дори шампиони. Просто нивото на първенството ни е такова. Нивото на отбора ни е такова. И причината за това да не го вдигнем, освен Батков и сафаритата на Наско е Мъри. Загубите от Тампере бяха и по негова вина и мога доста да поспоря с тези, които не са съгласни.

Но не това е важното в случая. На мен ми писна да гледам как хората плюят отбора когато не е първи. Никой не може да е първи завинаги. Не искам някой да си помисли, че подкрепям Батков. Той е завършен идиот. Но го предпочитам с пъти пред Лукойл. А и колко хора от критикуващите днес са били на същото мнение след мача с Удинезе, примерно?

Аз лично предпочитам честта пред успехите.. И мисля, че докато се жалвате от няква загуба от литекс и се молите да ни купят тези, срещу които ние се борим от 1948-а насам, се сетете пак кои сме ние, и за какво се борим. А ние сме Левски, Левски от София!

_________________
:-


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Знам само,че се сещам за един друг отбор с четири букви който ако бяха на наше място сега след две загуби от Тампере и сега от Литекс най-честите скандирания щяха да бъдат " КУРВИ СТЕ " .... ето за това сме номер 1 ... не знам как сме били по ТВ то а и не ме интересува .... беше си чудничко ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:58 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 9:43 am
Мнения: 10
Dr. Martens написа:
Знам само,че се сещам за един друг отбор с четири букви който ако бяха на наше място сега след две загуби от Тампере и сега от Литекс най-честите скандирания щяха да бъдат " КУРВИ СТЕ " .... ето за това сме номер 1 ... не знам как сме били по ТВ то а и не ме интересува .... беше си чудничко ....


Ходи да лягаш, че днес бая беше светнал на стадиона ;)

_________________
LSFC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
не бързайте да отписвате отбора....всичко ще си дойде на мястото,спокойно!нищо фатално не се е случило!!!
няма смисъл от коментари,разбори,нареждане на състава....нищо не зависи от нас!!!
това е футбола... и това си е нашия Левски!!

и стига с тия боеве в сектора сте писали...бой нямаше,точка!!!

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:07 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
UL написа:

така че животът продължава, нищо не е загубено - честно казано повече ме е яд че не можах да отида на мача отколкото заради загубата...да не се повтарям че ЛЕВСКИ и публиката му са вечни и много по-важни от резултатите и статистиката


Съгласен съм,че Левски е много повече от някаква статистика,купи,титли и участие в евротурнирите... но има и един друг момент... Защо след като до преди година бяхме 10 години пред останалите в България като футбол,класа и т.н.,а сега се върнахме на тяхното ниво,че и малко зад тях? Защо се допусна това да стане за такъв кратък период от време... Изцяло вината е в ръководството и затова решението на проблема е едно - ново ръководство,нови собственици. Изобщо не ме притеснява това дали парите ще са на руската мафия или на не знам кой. Левски ще си е Левски,не вярвам някой да допусне да станеме като свинете - с 9 маймуни и 1 мангал в титулярния състав,просто ни трябва сериозна селекция. Ние феновете пак ще сме си същите,а това е най-важното в крайна сметка.

Адмирации за най-хубавата хореография с факли от мача с ОМ насам! Като гледах кадрите ме хвана яд,че не бях в Ловеч днес.
Нещото,с което може да се гордеем в момента е,че за разлика от свинете дори в такъв тежък миг подкрепяме отбора и не го освиркваме (ръководството не го броя изобщо за част от идеята Левски).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:08 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Levskara написа:
Luftwaffe написа:
А някои има ли представа този път за какво е станало поредното (дано е последното) сбиване в сектора????

Един стюард май наби шамар на некав от сз ама не съм много сигурен


Стюардът беше от София Запад.Не знам какви бяха причините за сбиването в сектора.То стана секунди преди втория гол на Литекс.За какво им беше да се бият.Нали всички в сектора сме обединени от една идея ЛЕВСКИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:08 am 
Отидохме, подкрепяхме до последно, друго не ме интересува...

Да си вкъщи и да нищиш теории във форума нищо не променяш, поне като си там и подкрепяш отбора поне оказваш няк'во влияние,ебати..

Лека нощ и Само Левски! :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 8:44 pm
Мнения: 41
Ами беше ми гадно и продължава да ми е гадно,но честно да си призная не заслужавахме дори равен...Гледам сега след мача коментара на Феро.Ебати как се държи за сърцето.Ако не е получил досега сърдечна криза :lol: :lol: :lol:
Преди мача беше тегаво.Ушев нещо се направи и за малко да прибере един младеж от моята компания понеже бил за изтрезвително. :lol:
Я сега си пийнахме пък по-добре от мъка :oops:
Важното е,че подкрепяхме отбора и това е...

_________________
...ВРЕМЕТО Е В НАС И НИЕ СМЕ ВЪВ ВРЕМЕТО; ТО НАС ОБРЪЩА И НИЕ НЕГО ОБРЪЩАМЕ...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
kNoCkOuT написа:
Кво става бе, как мислите вие да му еба майката? Лукойл? Абе, има едно друго отборче, за което да се грижат комунистите, не мислите ли? ЛУКОЙЛ ЩЕ НИ ОПРАВИ? ДА ИМ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА НА ЛУКОЙЛ! ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА! Предпочитам да се борим за място в УЕФА, отколкото да ни вземат Лукойл, да вкарват милиони и целия свят да ни има за отроче на руската мафия..

Я ми кажете, колко мача от вътрешното първенство през последните 5 години бяха по-добри от тоя днес? Това е нивото на първенството ни. С такава игра бихме станали дори шампиони. Просто нивото на първенството ни е такова. Нивото на отбора ни е такова. И причината за това да не го вдигнем, освен Батков и сафаритата на Наско е Мъри. Загубите от Тампере бяха и по негова вина и мога доста да поспоря с тези, които не са съгласни.

Но не това е важното в случая. На мен ми писна да гледам как хората плюят отбора когато не е първи. Никой не може да е първи завинаги. Не искам някой да си помисли, че подкрепям Батков. Той е завършен идиот. Но го предпочитам с пъти пред Лукойл. А и колко хора от критикуващите днес са били на същото мнение след мача с Удинезе, примерно?

Аз лично предпочитам честта пред успехите.. И мисля, че докато се жалвате от няква загуба от литекс и се молите да ни купят тези, срещу които ние се борим от 1948-а насам, се сетете пак кои сме ние, и за какво се борим. А ние сме Левски, Левски от София!


Не виждам Михаил Чорни и Тодор Батков с какво са по-добри от Лук Ойл... :roll: Лук Ойл поне са световно призната марка, а на Мишата кинтите са с некъв супер мътен прозиход и е персона нон грата в 1000 страни, включително и България

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:55 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
kNoCkOuT написа:
Кво става бе, как мислите вие да му еба майката? Лукойл? Абе, има едно друго отборче, за което да се грижат комунистите, не мислите ли? ЛУКОЙЛ ЩЕ НИ ОПРАВИ? ДА ИМ ЕБА ПУТКАТА МАЙНА НА ЛУКОЙЛ! ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА! Предпочитам да се борим за място в УЕФА, отколкото да ни вземат Лукойл, да вкарват милиони и целия свят да ни има за отроче на руската мафия..

Я ми кажете, колко мача от вътрешното първенство през последните 5 години бяха по-добри от тоя днес? Това е нивото на първенството ни. С такава игра бихме станали дори шампиони. Просто нивото на първенството ни е такова. Нивото на отбора ни е такова. И причината за това да не го вдигнем, освен Батков и сафаритата на Наско е Мъри. Загубите от Тампере бяха и по негова вина и мога доста да поспоря с тези, които не са съгласни.

Но не това е важното в случая. На мен ми писна да гледам как хората плюят отбора когато не е първи. Никой не може да е първи завинаги. Не искам някой да си помисли, че подкрепям Батков. Той е завършен идиот. Но го предпочитам с пъти пред Лукойл. А и колко хора от критикуващите днес са били на същото мнение след мача с Удинезе, примерно?

Аз лично предпочитам честта пред успехите.. И мисля, че докато се жалвате от няква загуба от литекс и се молите да ни купят тези, срещу които ние се борим от 1948-а насам, се сетете пак кои сме ние, и за какво се борим. А ние сме Левски, Левски от София!



Хахахахахахахахахахахахаххахахахаха, с риск да те обидя ама си много заблуден. Каква чест бълнуваш бе, приятелю, слез на земята. Тая чест, за която говориш, от 89-та не съществува в Левски и никога вече няма да съществува. Същото естествено се отнася и за другите клубове в България, които претендират, "че са с чисти традиции", като Славия, Локо Пловдив и т.н. Не си прави илюзии, че Батков не е комунист-човекът е бил комсомолски активист, а сега след всяка победа на агент Гоце е на първия ред в залата. За агент Николай пък да не споменавам. Не си прави илюзии също, че не е и мафиот-тази близост с Чорни едва ли е само по адвокатска линия. Или може би си от тези с подписката, дето вярват, че и Мишата е чист?! И накрая-не си прави илюзии, че най-популярният клуб в престъпна България би могъл да бъде управляван от нещо друго освен от мафиоти. Само че аз предпочитам да са класови мафиоти с пари пред някакъв долен, арогантен и стиснат дебил като Батков. Иначе другото (знаеш кое) вече сме го загубили. Що се отнася до плюенето-не съм спирал да критикувам Мустака нито за момент, защото винаги ми е било ясно, че рано или късно ще ни закопае. Е, закопа ни!

Що се отнася до Мъри не виждам какво има да се спори-това е най-кадърният треньор в България, човек с голямо сърце и невероятно (поне за българин) трудолюбие. Единствената му грешка са не мачовете с Тампере, а това, че още не си е дигнал чукалата, за да си развие таланта при нормални хора някъде далеч от България. Но пък тази му отдаденост няма как да не ме радва, защото без него съвсем ще сме за никъде.

А що се отнася до мача-никаква изненада поне за мен, даже спечелих пари от спортингбет (най-тъжните мангизи, които може човек да прибере). Годината за клуба е изцяло нулева, но вместо да се правят трагедии, трябва да се подготви бъдещето-продажба на абсолютно изчерпаните играчи като Йовов, Телкийски, Домовчийски и Бардон и търсене на техни заместници. Нека поиграят повече двете мароканчета, Тасевски, дори Джайеоба. Може да се пускат и юношите, макар че, ако някой вижда в тях някакви месии дълбоко се лъже. Естествено така сезонът ще е нулев откъм успехи, но няма да е изгубен откъм развитието на отбора. Дай Боже поне за толкова да им стигне акъла. Лично аз изобщо не бих се стреснал, та ако ще да завършим на пето място, стига да виждам, че в отбора се прави така нужната подмяна на играчи (ех, а как ми се ще и на ръководители...).


Последна промяна Smirnoff на Нед Авг 26, 2007 2:59 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
След тва приятно гостуване мога да кажа само...ОБИЧАМ ЛЕВСКИ 8)
Много доволно шоу беше и на отиване и на връщане... :D

Тва гостуванията са били много голяма тръпка бе дееба, що не се зарибих по-рано :oops: :lol:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:03 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Безобразна игра и нечовешка публика :!:

Коментара ми за това гостуване: :arrow: http://sportal.bg/?Section=88&VN=1211

Няма какво повече да добавя...Поздравления за всички НАС !

За пореден път доказахме,че сме НАЙ-ГОЛЕМИТЕ :idea:
edit:Забравих да поздравя замесените за хубавия транспарант :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 7:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Литекс искаха повече да бият... и биха. Това ми се струва, че ни е най-големият проблем в момента, мотивацията не е и няма как да е на нивото от предходните години. Изхода от тази ситуация може би е пускане на повече нови играчи в титулярния състав. Вярвам, че ако е така Мъри ще го направи, а ако не е така отново ще намери начин да подобри играта и да ни направи шампиони. Абсолютно нищо фатално не е станало, шампионатът едва сега започва и обещава да е доста интересен. Решението да се ползват стюарди май е едно от най-добрите неща, които са се случвали на публиката ни напоследък. Най-вече в този мач се доказа, че това определено дава доста добър резултат.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 7:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ммм чудя се защо обявявате вече сезона за нулев след 3 мача. Не губим в Ловеч за първи път, няма да е последен. Успокояваме топката, връщаме се с отбора на националния и това е.

Според мен причината за играта е дупката в която е отбора от мачовете с финландците. И далеч не смятам, че Мъри е виновен, просто някои хора си помислиха Левски за почивна станция

Забравих да пратя едно голямо евала на Дарко. Мъри да го налага в центъра зад нападателите, а не по-назад

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 9:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 9:16 pm
Мнения: 173
Местоположение: Синя Варна
Понеже мернах по-горе, че има писания колко ни бил ощетил съдията... видяхте ли, че Дарко си поведе ЯВНО с ръка топката за гола? А видяхте ли невинното шпагатче на Топчо, за което вече виждах червения картон? Айде да не се излагаме, на Левски не му отива да се оправдава със съдията. Верно имаше някои пропуски, които доказват, че не е гаранция по-нормалното протичане на мача и съдийство с чужд съдия.
За мача - не знам. С такава безидейна игра ще останем извън тройката тази година. Веско Минев не знаеше защо е излязъл да играе, не знаеше къде се намира. Не става за Левски дори и в контролните мачове, поне на този етап. Валери много зле, Йовов също... Не виждам кой ще ни вкарва головете, Дарко може би... Ама нали нямаме нужда от нападател...
Едно голямо БРАВО на феновете :!: Феновете на Левски за пореден път показаха и доказаха, че са светлинни години по-напред от т.нар. фенове на другите БГ отбори :!:
И само Левски обичаме те!
:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 9:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Относно двете спорни положения, първо Дарко не си е спрял топката с ръка, а при повеждането и шпагата на защитника на Литекс топката отскочи от половин метър сигурно върху ръката му, така че според мен не може да се говори за игра с ръка. Колкото до Топчо - не видях контакт, може да е имало но по телевизията не видях Топчо да го закача. Съдията беше слаб и допусна грешки в двете посоки

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Scaramouche написа:
Туристо, братле... не всеки е имал възможност да отиде на мача, недей така...



Не визирах хората от провинцията......... :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 10:51 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Слаб Левски и зашеметяваща публика :P За самият мач-слабичко,слабичко.Литекс ни надигра от всякъде,ако те имаха късмет,а ние не можеше да стане 3-4 само първото :? КАквото и да си говорим Литекс играе страшно мотивирано срещу нас и последните 2 мача(изключвам този на Герена)ги взехме на магия.Аз продължавам да мисля,че има нещо гнило вътре,което не ми дава покой :( Някои неща не ги разбирам:
1.Всички виждаме,че нямаме нападатели-Валери е в ужасна форма,Джаейоба....-Къде тогава е Бабангида?!?Хубаво,в слаба форма,ама по-слаб от Валери и Джаейоба няма накъде :roll: Мариян Огнянов-и той бил слаб,а гледам Джаейоба ги развинти...
2.Хичо,господа,хичо.Поредните невероятен слаб мач на Йовов,а момчето,което трябва да играе гледа от пейката...
3.Погледа на Мъри-човека не гледа както гледаше пред-целеустремен и готов за победа,Мъри гледаше малко страхливо вчера :? Имам някакво отвратително чувство,че някой се опитва да реди състава на Мъри с цел продажба на футболисти.Може да ви звучи налудничево,обаче...Йово играе-Хичо не.Мечо играе(ужасно слаб от сумати време)-Балтанов един мач няма.Валери и Джаейоба(в момента двамата заедно са милион :? ) Мариян и Бабангида не са играли тоя сезон,но са нарочени за гонени,защото са слаби :shock: Защо вчера не игра мароканското дуо?Били уморени,играли мач на нац.отбора.Ивелин Попов също игра в Гърция....имаме и други национали.А и не разбирам от кога играчи на по 20 години започнаха да се уморяват за един мач :x НЕ е до форма,защото съм виждал Левски слаб(спомнете си как играхме при Георги Тодоров),но в момента просто в клуба има нещо гнило и съм сигурен,че Сираков е замесен,,100%.Знам и какво искат всички в отбора до един,обаче никой не казва-и футболисти,и Мъри(човека стои на страна,но знае за какво става въпрос),Сираков естествено,Ганя Балкански и т.н...Очаквайте сериозни промени в Левски до 2-3 седмици :wink: А за публиката?Всеки коментарен е излишен,


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аре осветли ни де, не ми се чакат 2-3 седмици :wink:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
TicoTorres написа:
...Очаквайте сериозни промени в Левски до 2-3 седмици :wink:

Това е пресилено твърдение. :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 8:44 pm
Мнения: 41
Kryten написа:
Относно двете спорни положения, първо Дарко не си е спрял топката с ръка, а при повеждането и шпагата на защитника на Литекс топката отскочи от половин метър сигурно върху ръката му, така че според мен не може да се говори за игра с ръка. Колкото до Топчо - не видях контакт, може да е имало но по телевизията не видях Топчо да го закача. Съдията беше слаб и допусна грешки в двете посоки



Топчо си беше за червен картон!Забави се с шпагата,но иначе се скара Попов,че симулира 8)
Беше ми много болно,че точно юноша на Левски ни вкара 1-вия гол :roll:

_________________
...ВРЕМЕТО Е В НАС И НИЕ СМЕ ВЪВ ВРЕМЕТО; ТО НАС ОБРЪЩА И НИЕ НЕГО ОБРЪЩАМЕ...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Направи поне една крачка след шпагата и тогава се пльосна.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:12 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Винаги когато играем в Ловеч нещата са хардкор...просто Гришата много ни мрази и това се предава на футболистите.Явно че отборът не играе добре,но специално за мачовете с Литекс е супер спорно да се достига до цялостни заключения...а за мен в първенството има два мача...излезем ли с повече "точки" от тях, аз мога да спя спокоен...САМО ЛЕВСКИ

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:12 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Kryten написа:
Аре осветли ни де, не ми се чакат 2-3 седмици :wink:

Аз все си мисля,че проблема не е в играта и в качествата :wink: Явно Наско иска да има повече власт и $$$ а с Батков това няма как да стане,защото е беден като църковна мишка.Играчите си искат по-големи заплати,които при Ганя няма от къде да дойдат.Май,май Наско иска Батков да си ходи и цялата работа е да се ускори заминаването на Ганя извън Левски,може би малко по прекалих с тези две-три седмици,но определено ще има промени


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Предполагам единствения начин да се махне Батко е ако дойде Лукойл

Иначе съм съгласен за двата мача. Вижда се (поне в началото) че Литекс не могат да са стабиларка цял сезон за да се борят за титлата. Всичко би трябвало да зависи от въпросните 2 мача освен ако не направим отново няколко сериозни грешки в провинцията

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Последна промяна Kryten на Нед Авг 26, 2007 11:20 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
БАтков може да го махне, само този който го е сложил на това място :wink:
Все пак за 10 години имаме 2 победи в Ловеч, както и да го погледнем играем много трудно там :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 153 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com