forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 6:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Ще посетите ли мача ?
Да 52%  52%  [ 77 ]
Нямам възможност 48%  48%  [ 72 ]
Общо гласове : 149
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:23 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 1:06 pm
Мнения: 1724
не съм толкова запознат със статистиката,но май Kryten скоро спомена,че като бием в Ловеч не ставаме шампиони,традициите са за да се спазват :wink:
обаче факт си е слабата ни игра :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14829
Може ли някой да каже какъв е бил транспаранта. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
България помни героите си

130 години слава

:wink:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14829
Респект за замесените. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Stand Tall написа:
не съм толкова запознат със статистиката,но май Kryten скоро спомена,че като бием в Ловеч не ставаме шампиони,традициите са за да се спазват :wink:
обаче факт си е слабата ни игра :?
Именно затова не трябва да се правят фатални прогнози. не си спомням дали след 3-4 станахме шампиони, но след последното 0-1 определено не станахме (а ни гласяха). А вече силна или слаба игра.. еми и със силна сме падали там, а не виждам да беше чак толкова слаба от примерно миналото гостуване там - твърдя че имахме повече положения от тогава и естествено вкарахме и гол... Вече са необясними проблемите ни в защита. А и определено имаха късмет - всички отбити топки им падаха на мушка в нашето наказателно, стана към 4 пъти - 2 гола. При определени обстоятелства можеше да ни свирят гол за онова положение на вратаря. Напълно е възможно топката да е влязла цялата.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:40 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
najden написа:

Все пак за 10 години имаме 2 победи в Ловеч, както и да го погледнем играем много трудно там :!:

:!:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 8:44 pm
Мнения: 41
Kryten написа:
Stand Tall написа:
не съм толкова запознат със статистиката,но май Kryten скоро спомена,че като бием в Ловеч не ставаме шампиони,традициите са за да се спазват :wink:
обаче факт си е слабата ни игра :?
Именно затова не трябва да се правят фатални прогнози. не си спомням дали след 3-4 станахме шампиони, но след последното 0-1 определено не станахме (а ни гласяха). А вече силна или слаба игра.. еми и със силна сме падали там, а не виждам да беше чак толкова слаба от примерно миналото гостуване там - твърдя че имахме повече положения от тогава и естествено вкарахме и гол... Вече са необясними проблемите ни в защита. А и определено имаха късмет - всички отбити топки им падаха на мушка в нашето наказателно, стана към 4 пъти - 2 гола. При определени обстоятелства можеше да ни свирят гол за онова положение на вратаря. Напълно е възможно топката да е влязла цялата.


Тц.Видях положението.Изобщо даже не е влязла топката,колкото и да ми се искаше.

_________________
...ВРЕМЕТО Е В НАС И НИЕ СМЕ ВЪВ ВРЕМЕТО; ТО НАС ОБРЪЩА И НИЕ НЕГО ОБРЪЩАМЕ...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Велика публика!Само това може да се каже.....

Мечо и Иовов не знаеха какво правят в Ловеч.....Доста зле като цяло....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Аз съм адски разочарован от Бардон просто не му се играше, нямаше никакво желание личеше си....нито една спорна топка не гонеше просто оставаше фурболист на Литекс да я вземе .... не знам как ще я кара...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Stand Tall написа:
не съм толкова запознат със статистиката,но май Kryten скоро спомена,че като бием в Ловеч не ставаме шампиони,традициите са за да се спазват :wink:
обаче факт си е слабата ни игра :?

2000 г. след като ги бихме 3-4 станахме шампиони :wink:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Абе сега видях последния гол - ебати пълния ташак,тва става 1 път от 10 :lol: САМО ЛЕВСКИ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Едно трябва да им се признае обаче на ловешките селяни: разбират от музика, песните на Куин на полувремето и след мача беха добро попадение :lol:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
А дали не е яко когато вкарват за 2:1 бият и почват да пеят ТАМПЕРЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: дали не са яки :lol: :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:44 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Като цяло наистина не заслужавахме повече от равен. Не разбирам хората, които и след този мач плюват живко-видя се том с каква амбиция игра, а живко със съвсем малки изключения го надигра напълно, даже и жълт картон му изкара, а накрая том даже беше сменен. Не съм статистик, но не си спомням, въпреки активната си игра том да направи повече от 1-2 центрирания в полето на Левски. Във веско също мисля, че има хляб-играеше, като живко с желание и му трябва малко повече опит в заставането срещу противниковите футболисти, но опит се придобива с игра, така че не мисля, че веднага трябва да се тръгва с изказванията, че момчето не е за Левски, защото това ще му се отрази негативно-няма нужда да се натоварва момчето още отначалото. Разбира се, че срещу латекса ще му е по-трудно. Все пак, за да сме точни трябва да отбележим, че тези момчета трябваше да получат повече подкрепа от мечо и ицо. Бардон наистина бяга много, но напоследък доста неориентирано и нещо отстъпва в единоборствата, може да е временен спад и да-аз очаквах дарко да влезе на негово място, а не на мястото на борето.
Левски наистина не направи един от най-силните си мачове, но на фона на страхотната игра на противника, мисля че пак ги надиграхме в доста големи моменти. Просто латекса са стегнали добро отборче и мисля, че надиграха цеца напълно, когато играха с тях. Видя се и огромното /в пъти повече от мачовете им с други, дори и чуждестранни отбори/ им желание за игра-всеки в България изравя стадиона, когато играе с Левски и това е нормално, защото всички знаят колко престижно е да победиш най-добрият български клуб. Латексо не съм ги виждал в такава еуфория никога, както след мача и това е показателно.
Дайо се вижда, че играе страхливо в единоборствата-може би е продиктувано от контузията му /дори е нормално/-страх го е да влиза по-твърдо, но с малкото докосвания на топката се вижда, че има техника. Паса, който направи с петичка и изведе левскар в чиста позиция мисля, че беше най-красивия момент в мача.
И наистина смятам, че латексо са стегнали много добро отборче и ще са ни основния конкурент за титлата, ако няма издънки, като в сандански.

И да спомена-всеки тук си мисли, че защитавам батков, но не момчета-много се бъркате-просто мисля, че трябва спокойствие на отбора, за да може да върви добре, а не след няколко слаби мача да отписвате и отбор, и треньор и ръководство. Защото понякога може и да сте прави критикарите, но в много случаи коментирате абсолютно непотвърдени неща или говорите неща, които вие сте си измислили. Това, че на някой не му харесвала играта на живко не значи, че живко не е играл добре, и за да потвърдя примера ще кажа и това, че няма никакво значение, че на мен ми харесва играта на живко-това не значи, че е играл добре. Има си хора, които могат да дадат оценка на играчите и това не сме ние-ние сме длъжни да си свършим нашата работа, а тя е да подкрепяме отбора. Някой ако има да казва конкретно нещо на някой да отиде да му го каже лично, а не да разпалва неприязън по форумите, защото мисля това не е полезно за отбора. Същото е и кой колко бил откраднал от Левски-факти момчета, факти, а не предположения и напразни твърдения или пригласяне на измислиците на пресата. Или наско примерно използвал Левски-къде е факта-колко футболисти на Левски минаха през неговата агенция-конкретно-бройка, имена и кога и то с доказателства-по възможност писмени. Другото е само плюене и вкарване на напрежение сред привърженици, в отбора и дърпане назад. С тези изказвания не вървим напред. Надявам се сте ме разбрали. Живи и здрави и не забравяйте, че вие сте привърженици на ЛЕВСКИ, а не на някакви измислени отборчета :!:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Dr. Martens написа:
А дали не е яко когато вкарват за 2:1 бият и почват да пеят ТАМПЕРЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: дали не са яки :lol: :lol: :lol: :lol:


А дали не е яко знамето Манчестър Литекс Юнайтед на българския трибагреник :lol: Дали не е яка и селската курва,която ни денсаше :lol: Дееба и смешния клуб са тея,още ме е яд.Сега гледах интервюто на мечо и чувам някакви оправдания от рефера.Бил трагичен и още такива глупости.Ами ако мечо подаваше малко по-често можеше и без рефера да се оправим :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:48 pm 
Aко не бях наложил правила за псуване сега щях да псувам зверски по критиците!

От началото на първенството това ни е най-силния мач! Връщаме си формата и ви е ясно на всички! Разликата между този и предишните два сезона знаете ли каква е? - това, че сега ще гледаме едно интересно първенство и ако от него излезнем шампиони, всички вие дето говорите можете да си .............................................. :!:

Евала на момчетата за подкрепата! Това е любов към отбора! Докато има такива като вас ЛЕВСКИ винаги ще бъде победител!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Dr. Martens написа:
А дали не е яко когато вкарват за 2:1 бият и почват да пеят ТАМПЕРЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: дали не са яки :lol: :lol: :lol: :lol:


Да бе, повярвай ми аз МНОГО ги чувах през целия мач... :lol: При такова викане около мен, дори и на Ноу Камп нема да чувам нищо друго освен наш'те песни :)

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21360
Случвало ли ви се е да сте прекалили с алкохола, да ви върже яко гадже и да не можете да свършите работа. :oops:
Сигурно.
Е на нещо подобно ми прилича играта на Левски в последния месец - абсолютна немощ.
Нямам идея каква е причината,но вчера дори да бяхме били пак нямаше да си променя мнението.
Всичко което се получава като комбинации на терена е някак насила, по случайност. Никаква идея нямам защо е така, но липсва свежест,липсват идеи, липсва сякаш желание за игра.
Нужна е промяна и дано Мъри намери рецептата за излизане от това полузадрямало състояние.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
subata написа:
Dr. Martens написа:
А дали не е яко когато вкарват за 2:1 бият и почват да пеят ТАМПЕРЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: дали не са яки :lol: :lol: :lol: :lol:


А дали не е яко знамето Манчестър Литекс Юнайтед на българския трибагреник :lol: Дали не е яка и селската курва,която ни денсаше :lol: Дееба и смешния клуб са тея,още ме е яд.Сега гледах интервюто на мечо и чувам някакви оправдания от рефера.Бил трагичен и още такива глупости.Ами ако мечо подаваше малко по-често можеше и без рефера да се оправим :?



Преди мача тоя Дихонов ли е къв е ил исе лъжа за името не знам беше казал " С подрепката на нашите фанатизирани фенове шансовете ни се увеличават " аьАЬЬААЬАЬаььааьАЬАЬаььаАЬАЬАЬЬАЬаььааь


Тия " фанатизирани фенове " знаеха само " К.р. за ЛЕВСКИ " " САМО ЛИТЕКС " и "ТАМПЕРЕ,ТАМПРЕ " .... нищо друго ... ебати охлювите .... иначе отлчина подкрепа от наша страна


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
А направи ли ви впечатление как ехтеше "Синьо-СинЬО-Сини-Червен" - ВЕЛИКО :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
subata написа:
А направи ли ви впечатление как ехтеше "Синьо-СинЬО-Сини-Червен" - ВЕЛИКО :D


Не знам, обаче при едно от първите "И само Левски алееее" (след надъхването през мегафоня) с такава злоба ревна целият сектор, че ми се разтрепераха шортите, тва беше най-силният момент от мача, жалко само че не задържахме това ниво.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Човека с мегафон0:Аре малко почивка.....след 5 секунди....почивката свърши :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Почивка за " Само ЛЕВСКИ обичаме те " .... айде сега айде да им кажем какви са ... ТУРЦИ СТЕ ТУРЦИ СТЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2051
Местоположение: София
Айде пейте бе майка вии :twisted:

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 2:00 pm
Мнения: 1434
Местоположение: ЛЮЛИН !!!
Айде всички ръце горе да си починете малко :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Човека с мегафонО форевър ин май харт 8)

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 27, 2007 5:58 pm
Мнения: 218
Слаб ЛЕВСКИ, зашеметяващи фенове !
Само това мога да кажа :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 2:00 pm
Мнения: 1434
Местоположение: ЛЮЛИН !!!
Trent написа:
Едно трябва да им се признае обаче на ловешките селяни: разбират от музика, песните на Куин на полувремето и след мача беха добро попадение :lol:

На мача почнаха разни текстчета да ми влизат в главата на песните ама :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Levskara написа:
Trent написа:
Едно трябва да им се признае обаче на ловешките селяни: разбират от музика, песните на Куин на полувремето и след мача беха добро попадение :lol:

На мача почнаха разни текстчета да ми влизат в главата на песните ама :oops:


"Radio gaga" и "Who wants to live forever" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Trent написа:
Едно трябва да им се признае обаче на ловешките селяни: разбират от музика, песните на Куин на полувремето и след мача беха добро попадение :lol:


Мен пък ме издразниха сдуханяците и гадната им уредба, защото веднага след втория им гол така надуха някаква песен, че беше почти невъзможно да се надвика.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com