forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:47 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Ще посетите ли мача ?
Да 52%  52%  [ 77 ]
Нямам възможност 48%  48%  [ 72 ]
Общо гласове : 149
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
Оказа се,че един от най-тъпите месеци за Левски ( за 1 месец 3 загуби) е голямата победа на синия фен.Евала за съпорта и липсата на рев и сополи. Единственото което ме притеснява е,че хората отговорни за кофти формата ба отбора - Б1,Б2,Педераско и отчасти Мъри пак ще се измъкнат. Феновете не правят излишна драма ,а път те може да решат че видиш ли могат да ни мотаят с приказките за успехите последните 2 години.Батко май се нуждае от напомняне,че той не е Левски. И ако може да простиме грешките на играчите и Мъри то кредита ни на доверие към него е изчерпан отдавна.

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Чудя се счетоводителят Б2 къде го включвате винаги

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 850
Местоположение: Landshut an der Isar
Включват го защото е симпатяга... :lol:

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 9:21 pm
Мнения: 32
Kryten написа:
Чудя се счетоводителят Б2 къде го включвате винаги


Надали е прост счетоводите и задълженията му в клуба свършват с подписването на заплатите на футболистите.

_________________
If u dont live for something u will die for nothing


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:39 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 am
Мнения: 31
Местоположение: Пловдив
Не мисля, че кредита на доверие към Мъри е изчерпан.Прав беше той, когато каза, че Левски навлиза в една нулева еврогодина.Може би тя ще се окаже и нулева в родния шампионат.Но под нулева искам да кажа, че накрая няма да завърши с титла най-вероятно...Това не е страшно.За нас титлите имат стойност, но не сме фанатизирани в колекционирането им.През тази година ще трябва да се направят промени, които да гарантират по-доброто бъдеще на отбора...Самият факт, че една наша загуба се превръща в празник за група хора, които по-често говорят за нас отколкото за четирибуквения си отбор е показателен.С такова мислене провала е гарантиран винаги.Той е свързан кръвно с червените хора.Защото идва Тампере, отстранява ни, но живота продължава.Идва обаче Торпедо или ако си спомняте преди години симпатичния полски отбор Видзев и се подиграва с Литекс...Каква е нашата реакция?Определено на Герена няма плакати Торпедо и Видзев...Но тук си говорим и за манталитет.Явно хората в Ловеч са на едно доста елементарно ниво и прякото предаване на Анал 1 го доказа...
Но стига толкова за тях.Те скоро отново няма да са под светлините на прожектора.А за нас какво да кажа...Фантастично представяне на публиката и не толкова добро на терена.Но това е футбола.Трябва да оставим Мъри на спокойствие и да гледаме напред.Пък на 2.12 ще се види кой кого...

_________________
Опитват се редом да крачат,
те крачат, а Левски лети


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Отбора не играе като хората. Мъри нещо си упорства с някои футболисти, а с тях не може. Бардон много се бори, но греши елементарно - хвърля некви пасове, които се вижда, че ще бъдат пресечени от километри. От Йовов няма никаква острота, ама никаква. Той в момента е най-голямата дупка. Незнам защо Ники не е титуляр вече. Валери пропуска елементарно, но неговото го отдавам на момента форма, а тя няма как да се промени ако не играе.
Видя се защо сме чакали Дарко толкова време - в офанзивен план е супер и затова смятам, че трябва да замени Бардон. Както и Ники да замени Йовов. А Сърмов постепенно да почне да измества дедо Боре, щото немаме много време преди дедо да се откаже или да излезе от форма вече завинаги.
Отбора на Левски до края на шампионата според мен:

Петков

Живко Томашич/Рабе Топчо/Бензукан Вагнер

Ричи дедо Боре/Сърмов

Дарко/Валери
Мечо Ники

Валери/Мариян

Хубавото е, че Мечо е поливалентен и може да е вътрешен халф, както и да си сменят позициите с Хичо. Йовов обаче е изчерпан за Левски вече. А Живко трябва да изчисти играта в защита, щото вчера ми беше жал да го гледам срещу Том.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Сезона не бил свършил? Да не е, но ако ще продължава така, както я подкарахме, по-добре да свършва по-бързо! За 6 мача от началото погребахме всичко, което беше изградено като стил и начин на игра! И помен нема от контрола над топката, острите атаки на скоротст, напрекъснатия надиск над съперника. Върнахме се в първи клас! На старта имахме 3 важни мача (два в Европа и гостуването в Ловеч), осрахме и трите! По-лошото е, че оставяхме противника да ни надиграва, да създава повече положения, а нашия отбор изглежда немощен, апатичен и изчерпан! Сега ни предстоят един куп "безмислени" мачове (според Сираков), в които ще играем срещу "10 в защита" и пак ще си имаме оправдание! А после идва дербито със свинете, което ако продължаваме да я караме така лежерно и безхаберно, просто не виждам как ще спечелим. Трябва да се надяваме на традицията да печелим поне точка в този мач, дори когато сме по-слаби.
Прави ми впечатление, че след поредния слаб мач, Мъри се зарича уж да прави некви сериозни промени в състава, уж да пуска младите, но в крайна сметка все си излизаме с до болка познатите 11, които очевидно не са във форма. Обяснението ми, че с тези изявления в медиите се опитва да ги надъха, че уж има с кой да ги смени, да се мобилизират и да играят по-добре...Колкото и Сираков да повтаря, че имаме 2 равностйни отбора, явно не е така...Практически Мъри залага на един кръг от 13-14 играчи и свежест се не види от никъде. А кво да кажем за младите, че Ники Димитров ако при тази трагича форма на Йовов не може да го замени, за какво говорим...Ами Балтанов и Огнянов къде са? Попадат ли поне в групата за мача? Валери е пълна дупка в последно време, защо не им се даде шанс? Единственото логично обяснение, че те просто не стават. Стават за 20 минути на Герена при решен мач, но не и за натопорчено дерби в Ловеч...Или поне Мъри им няма доверие! Истината е, че школата ни успя да произведе едно момче, което става за големия футбол. То обаче не е при нас, снощи беше с оранжев екип и ни развинти! Не знам Мъри по какво ги подбира тия юноши, на май е по благия характер и меката душица, шото ако сравним Ивелин Попов и Валери, точно тва излиза. Да, но за тази играя освен умения се иска и хъс, да се "ядосаш" на противника, да търсиш вратата 90 минути. А Валери е мекица, бутнат го два пъти защитниците и спре да играе, цел мач после се мотае, като муха без глава и я ритне топката 2-3 пъти, я не! Абе въобще си е пълен срам, след като си тръгнал официално да развиваш юношеска школа, единствения, който го бива да го изпуснеш да си тръгне и да го гледаш как те прави Хъмпи! Некои хора просто требва да вземат да се обесат некъде и да спрат да говорят за юношите, щото следващия по-способен сигурно пак ще го изпуснем!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 2:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:36 am
Мнения: 116
Ивелин си тръгна няколко месеца преди да дойде Мъри. Нали си спомняш колко футболери имахме по времето на Гочето :lol:

_________________
Красотата в играта... цел №1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Carthagen написа:
Ивелин си тръгна няколко месеца преди да дойде Мъри. Нали си спомняш колко футболери имахме по времето на Гочето :lol:


А след като се прибра от Холандия?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:02 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
А защо избяга в Холандия... :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
А защо неразкриха истинския атентатор на папата ? А защо кулата в Пиза е наклонена ? А защо Езорото Ариана пресъхна ?


Малкия педал е предпочел Холандия и Литекс ... жив и здрав да е.Това ни е отбора за момента,слаби сме ФАКТ ... но за това е тоя отбор за да се подрепя и обича, за да си с него когато отбора бие и когато печели ... като не ви изнася у лево !


Последна промяна RIOT на Нед Авг 26, 2007 3:04 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:04 pm 
mr.Jh0nY написа:
А защо избяга в Холандия... :wink:


:smt033


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
mr.Jh0nY написа:
А защо избяга в Холандия... :wink:


Ходи го питай! Сигурно щото Гочето взема Коце Видолов на 120 години, сигурно и аз щех да избягам!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:09 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
STALKER написа:
mr.Jh0nY написа:
А защо избяга в Холандия... :wink:


Ходи го питай! Сигурно щото Гочето взема Коце Видолов на 120 години, сигурно и аз щех да избягам!

Мани го Гочето. Ръководството си го прогони... Е така зарди глупости си съсипваме юношите. После като дойде в България не искаше да чуе за Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
mr.Jh0nY написа:
STALKER написа:
mr.Jh0nY написа:
А защо избяга в Холандия... :wink:


Ходи го питай! Сигурно щото Гочето взема Коце Видолов на 120 години, сигурно и аз щех да избягам!

Мани го Гочето. Ръководството си го прогони... Е така зарди глупости си съсипваме юношите. После като дойде в България не искаше да чуе за Левски!


По-скоро нашето велико ръководство в лицето на Сираков и Батков не искаше да чуе за него, след като се прибара...А иначе момчето си е болен левскар и си е от София за разлика от другите ни юноши, дето сме ги събирали от школите на разни провинциални отборчета

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
Да! Обаче за това ли трябваше да си пропиляваме тоя талант... Както и да е станало каквото станало. Само Левски :!:

STALKER, прав си :wink:


Последна промяна Бобката на Нед Авг 26, 2007 3:16 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Dr. Martens написа:
Това ни е отбора за момента,слаби сме ФАКТ ... но за това е тоя отбор за да се подрепя и обича, за да си с него когато отбора бие и когато печели ... като не ви изнася у лево !


:!: :!: :!:

Въпреки че паднахме, може би точно вчера осъзнах най-силно каква привилегия и чест е да съм фен на синия отбор... 8)

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
STALKER написа:
Сезона не бил свършил? Да не е, но ако ще продължава така, както я подкарахме, по-добре да свършва по-бързо! За 6 мача от началото погребахме всичко, което беше изградено като стил и начин на игра! И помен нема от контрола над топката, острите атаки на скоротст, напрекъснатия надиск над съперника. Върнахме се в първи клас! На старта имахме 3 важни мача (два в Европа и гостуването в Ловеч), осрахме и трите! По-лошото е, че оставяхме противника да ни надиграва, да създава повече положения, а нашия отбор изглежда немощен, апатичен и изчерпан! Сега ни предстоят един куп "безмислени" мачове (според Сираков), в които ще играем срещу "10 в защита" и пак ще си имаме оправдание! А после идва дербито със свинете, което ако продължаваме да я караме така лежерно и безхаберно, просто не виждам как ще спечелим. Трябва да се надяваме на традицията да печелим поне точка в този мач, дори когато сме по-слаби.
Прави ми впечатление, че след поредния слаб мач, Мъри се зарича уж да прави некви сериозни промени в състава, уж да пуска младите, но в крайна сметка все си излизаме с до болка познатите 11, които очевидно не са във форма. Обяснението ми, че с тези изявления в медиите се опитва да ги надъха, че уж има с кой да ги смени, да се мобилизират и да играят по-добре...Колкото и Сираков да повтаря, че имаме 2 равностйни отбора, явно не е така...Практически Мъри залага на един кръг от 13-14 играчи и свежест се не види от никъде. А кво да кажем за младите, че Ники Димитров ако при тази трагича форма на Йовов не може да го замени, за какво говорим...Ами Балтанов и Огнянов къде са? Попадат ли поне в групата за мача? Валери е пълна дупка в последно време, защо не им се даде шанс? Единственото логично обяснение, че те просто не стават. Стават за 20 минути на Герена при решен мач, но не и за натопорчено дерби в Ловеч...Или поне Мъри им няма доверие! Истината е, че школата ни успя да произведе едно момче, което става за големия футбол. То обаче не е при нас, снощи беше с оранжев екип и ни развинти! Не знам Мъри по какво ги подбира тия юноши, на май е по благия характер и меката душица, шото ако сравним Ивелин Попов и Валери, точно тва излиза. Да, но за тази играя освен умения се иска и хъс, да се "ядосаш" на противника, да търсиш вратата 90 минути. А Валери е мекица, бутнат го два пъти защитниците и спре да играе, цел мач после се мотае, като муха без глава и я ритне топката 2-3 пъти, я не! Абе въобще си е пълен срам, след като си тръгнал официално да развиваш юношеска школа, единствения, който го бива да го изпуснеш да си тръгне и да го гледаш как те прави Хъмпи! Некои хора просто требва да вземат да се обесат некъде и да спрат да говорят за юношите, щото следващия по-способен сигурно пак ще го изпуснем!

За 1-то и аз това се чудя. Почвам да си мисля, че някои неща се правят нарочно. Щото ако има някой, който да може да каже нещо на Мъри, то това е дон Насо. А ако той е решил, че ще пропъди Батков ще го направи. Лошото е, че на гърба на Левски.
За второто бих те поопсувал леко, щото е нагло да говориш така за Валери. Ти от футбол поне малко разбираш ли или само си латерничиш, барем си почешеш езика??? Когато си 19-20 години, нямаш изградено постоянство в тренировките да не говорим за формата. Това с формата и най-големите едва го правят камо ли младок в отбор като нашия. Само че ако някой спре да те пуска заради кофти форма ще те прекърши за футбола въобще. Щом един път е показал потенциала си значи трябва да се пуска докато не върне формата си. А това е неизбежно. Не че съм против пускането на Мариян, но нека все пак да е втори нападател, а не да измества Валери. А Дайо да го въртят с Дарко на втората линия. Което праща Бардон директно към Франция. И ще се обоснова - това, за което говориш при Валери не е правилно само защото е млад. Но Йовов и Бардон може би никога няма да са в старата си форма и това е по-вероятната възможност. Нарочно не добавям Мечо, защото той е незаменим засега - заради всичките статични и заради факта, че при него форма няма. Той винаги може, зависи само от това как ще му тръгне мача.
И нека никой не мисли, че имам нещо против Ицо или Бардон - обичам ги и 2-та много. Но Левски обичам повече и затова си казвам, че им е време да се поклонят пред аплодиращата ги публика и... ЗАВЕСА!

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Trent написа:
Dr. Martens написа:
Това ни е отбора за момента,слаби сме ФАКТ ... но за това е тоя отбор за да се подрепя и обича, за да си с него когато отбора бие и когато печели ... като не ви изнася у лево !


:!: :!: :!:

Въпреки че паднахме, може би точно вчера осъзнах най-силно каква привилегия и чест е да съм фен на синия отбор... 8)

Тва не ми е успокоение и мисля, че требва да поспреме с това вечно опяване колко велика публика сме. Ебати самовлюбеното звучи. Обичам Лавината, но нека спрем с това самоизтъкване - за мен публиката ни е константа и няма закво постоянно да пелтечим колко е велика. Това, което не е постоянно е отбора, затова нека говорим за футбол, в спортно-технически и психологическия му аспект, а не да заприличваме на некой, който е ебал Джена Джеймисън и квото и да му се случи, все за тва да си натяква.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
kozarets1914 написа:
STALKER написа:
Сезона не бил свършил? Да не е, но ако ще продължава така, както я подкарахме, по-добре да свършва по-бързо! За 6 мача от началото погребахме всичко, което беше изградено като стил и начин на игра! И помен нема от контрола над топката, острите атаки на скоротст, напрекъснатия надиск над съперника. Върнахме се в първи клас! На старта имахме 3 важни мача (два в Европа и гостуването в Ловеч), осрахме и трите! По-лошото е, че оставяхме противника да ни надиграва, да създава повече положения, а нашия отбор изглежда немощен, апатичен и изчерпан! Сега ни предстоят един куп "безмислени" мачове (според Сираков), в които ще играем срещу "10 в защита" и пак ще си имаме оправдание! А после идва дербито със свинете, което ако продължаваме да я караме така лежерно и безхаберно, просто не виждам как ще спечелим. Трябва да се надяваме на традицията да печелим поне точка в този мач, дори когато сме по-слаби.
Прави ми впечатление, че след поредния слаб мач, Мъри се зарича уж да прави некви сериозни промени в състава, уж да пуска младите, но в крайна сметка все си излизаме с до болка познатите 11, които очевидно не са във форма. Обяснението ми, че с тези изявления в медиите се опитва да ги надъха, че уж има с кой да ги смени, да се мобилизират и да играят по-добре...Колкото и Сираков да повтаря, че имаме 2 равностйни отбора, явно не е така...Практически Мъри залага на един кръг от 13-14 играчи и свежест се не види от никъде. А кво да кажем за младите, че Ники Димитров ако при тази трагича форма на Йовов не може да го замени, за какво говорим...Ами Балтанов и Огнянов къде са? Попадат ли поне в групата за мача? Валери е пълна дупка в последно време, защо не им се даде шанс? Единственото логично обяснение, че те просто не стават. Стават за 20 минути на Герена при решен мач, но не и за натопорчено дерби в Ловеч...Или поне Мъри им няма доверие! Истината е, че школата ни успя да произведе едно момче, което става за големия футбол. То обаче не е при нас, снощи беше с оранжев екип и ни развинти! Не знам Мъри по какво ги подбира тия юноши, на май е по благия характер и меката душица, шото ако сравним Ивелин Попов и Валери, точно тва излиза. Да, но за тази играя освен умения се иска и хъс, да се "ядосаш" на противника, да търсиш вратата 90 минути. А Валери е мекица, бутнат го два пъти защитниците и спре да играе, цел мач после се мотае, като муха без глава и я ритне топката 2-3 пъти, я не! Абе въобще си е пълен срам, след като си тръгнал официално да развиваш юношеска школа, единствения, който го бива да го изпуснеш да си тръгне и да го гледаш как те прави Хъмпи! Некои хора просто требва да вземат да се обесат некъде и да спрат да говорят за юношите, щото следващия по-способен сигурно пак ще го изпуснем!

За 1-то и аз това се чудя. Почвам да си мисля, че някои неща се правят нарочно. Щото ако има някой, който да може да каже нещо на Мъри, то това е дон Насо. А ако той е решил, че ще пропъди Батков ще го направи. Лошото е, че на гърба на Левски.
За второто бих те поопсувал леко, щото е нагло да говориш така за Валери. Ти от футбол поне малко разбираш ли или само си латерничиш, барем си почешеш езика??? Когато си 19-20 години, нямаш изградено постоянство в тренировките да не говорим за формата. Това с формата и най-големите едва го правят камо ли младок в отбор като нашия. Само че ако някой спре да те пуска заради кофти форма ще те прекърши за футбола въобще. Щом един път е показал потенциала си значи трябва да се пуска докато не върне формата си. А това е неизбежно. Не че съм против пускането на Мариян, но нека все пак да е втори нападател, а не да измества Валери. А Дайо да го въртят с Дарко на втората линия. Което праща Бардон директно към Франция. И ще се обоснова - това, за което говориш при Валери не е правилно само защото е млад. Но Йовов и Бардон може би никога няма да са в старата си форма и това е по-вероятната възможност. Нарочно не добавям Мечо, защото той е незаменим засега - заради всичките статични и заради факта, че при него форма няма. Той винаги може, зависи само от това как ще му тръгне мача.
И нека никой не мисли, че имам нещо против Ицо или Бардон - обичам ги и 2-та много. Но Левски обичам повече и затова си казвам, че им е време да се поклонят пред аплодиращата ги публика и... ЗАВЕСА!


Аре бе, млад бил...басирам се на каквото искаш, че след 2-3 или 5 години пак ще си бъде същия...То си е до харктер това, виж го Мечо на 30 г. Няма стари и млади, казано е...И как си прдставяш да продължават да го налагат въпреки трагичната му форма, ами по този начин се проваля отбора бе! :?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Твойта "работа" е да подрепяш тоя отбор не зависимо от сутуацията.Рано или късно отбора пак ще тръге нагоре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Абе стига глупости бе човек! Искаш ли да ти дам поне 5 примера на футболисти, които са минали през такива дупки, но после са разцепили мрака (без да ги заковават резерви)? Ти разби основен постулат във футбола и той е, че футболистите се развиват!?!

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Последна промяна kozarets1914 на Нед Авг 26, 2007 3:25 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 22, 2006 3:08 pm
Мнения: 579
Dr. Martens написа:
Това ни е отбора за момента,слаби сме ФАКТ ... но за това е тоя отбор за да се подрепя и обича, за да си с него когато отбора бие и когато печели ... като не ви изнася у лево !


Много си прав тука да знаеш. За това сме Левскари , защото винаги сме зад отбора ...

:wink:

_________________
:drinkb :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
kruc написа:
Айде пейте бе майка вии :твистед:


На почивката имаше една реплика към някого "Какво си доволен бе педераст,падаме с един на нула"

BTW За какво бяха сирените?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Обичта към Левски, не е като обичта към кварталната курва ( жена ви ) :lol: :lol: :lol: :lol: когато не ви пусне 6-7 пъти спирате да я обичате и я заменяте с друга ... тази обич е много по-достойна и велика ... вчера който бяха на мача и пяха 90 минути я усеиха..тези който бяха у форума и бълваха змий колко сме слаби,колко нещастни сме ... мое да си поръчат поредната проститутка :lol: :lol:


Ni ma biva maina, izpatkal sum 8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:28 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Едно голямо Браво на всички които бяха вчера в лофеч и подкрепяха отбора :!:
И Само Левски , обичаме те :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
kozarets1914 написа:
Абе стига глупости бе човек! Искаш ли да ти дам поне 5 примера на футболисти, които са минали през такива дупки, но после са разцепили мрака?


Това е ясно, но не е там проблема според мен...Освен тва все имам чувството, че на Валери му сгрешиха и поста, един от най-силните му мачове беше в Гелзенкирхен, когато игра крило...За нападател нито има физиката, нито головия нюх и силния удър

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
kozarets1914 написа:
Trent написа:
Dr. Martens написа:
Това ни е отбора за момента,слаби сме ФАКТ ... но за това е тоя отбор за да се подрепя и обича, за да си с него когато отбора бие и когато печели ... като не ви изнася у лево !


:!: :!: :!:

Въпреки че паднахме, може би точно вчера осъзнах най-силно каква привилегия и чест е да съм фен на синия отбор... 8)

Тва не ми е успокоение и мисля, че требва да поспреме с това вечно опяване колко велика публика сме. Ебати самовлюбеното звучи. Обичам Лавината, но нека спрем с това самоизтъкване - за мен публиката ни е константа и няма закво постоянно да пелтечим колко е велика. Това, което не е постоянно е отбора, затова нека говорим за футбол, в спортно-технически и психологическия му аспект, а не да заприличваме на некой, който е ебал Джена Джеймисън и квото и да му се случи, все за тва да си натяква.


Плюс тва всички знаем, че, ако тва положение продължава, великата ни публика ще се сведе до тия, дето имаме карти + още около 1000 човека постоянно присъствие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
kozarets1914 написа:
Тва не ми е успокоение и мисля, че требва да поспреме с това вечно опяване колко велика публика сме. Ебати самовлюбеното звучи.


У лево бре, за агитката на Левски никога няма да може да се изкажат достатъчно суперлативи 8)

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 26, 2007 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
STALKER написа:
kozarets1914 написа:
Абе стига глупости бе човек! Искаш ли да ти дам поне 5 примера на футболисти, които са минали през такива дупки, но после са разцепили мрака?


Това е ясно, но не е там проблема според мен...Освен тва все имам чувството, че на Валери му сгрешиха и поста, един от най-силните му мачове беше в Гелзенкирхен, когато игра крило...За нападател нито има физиката, нито головия нюх и силния удър

Виж за поста е така. Може крило, а може и 2-ра линия. Но тръгнахме от това, което може да се направи със сегашния състав, а Мариян също няма физиката, нито опита да се забие като централен. Ако бехме взеки един Миливое, примерно, можеше Валери да му играе от втора, вместо тромавия Бардон. Пак казвам евала на Бардон, вижда играта, умее да задържи, да изчака да се освободи пространство и да отиграе (гола с Оксер там, гола на Киево), но вече брака му идва в повече. Бая повече.
И пак се връщам - неможем да заковем Валери на пейката! Времето, което ще е нужно за шлифоването на Мариян в "бой" е повече от времето нужно на Валери да си върне формата. Нека Мариян се налага, но не за сметка на Валери - това ми е лайтмотива (глей кви думи, а :lol: ). Но аз немога да си представя нищо по-красиво във футбола (за болен левскар като мен) от това да гледам Мариян на върха, с един Валери на втора, Хичо отляво и Мечо (за опита и за пасовете) отдясно... ето ти романтика - стадиона ще бушува не на принципа на латерната (нещо, което е характерно за Локо Пд и чорбата) т.е. само да има шум, а ще е едно с играта. Самите футболисти няма да ни оставят да млъкваме - тогава атмосферата е най-искрена, най-неподправена и по-велика от всеки друг "ултрас"-напън да се създаде празник на стадиона.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 479 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com