forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
'айде стига драматизации... фатално е това, което става на пътищата, фатално е това, което стана в с. Цар Калоян и т.н. Животът не свършва с вчерашния мач... просто една битка, която не беше спечелена, а както всички знаете БЕЗ БИТКА НЯМА ПОБЕДА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 2:00 pm
Мнения: 1434
Местоположение: ЛЮЛИН !!!
Много ме е яд като знам колко малко трябваше да се направи за да сме по силни от всякога :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
L.O.V.E. Machine написа:
'айде стига драматизации... фатално е това, което става на пътищата, фатално е това, което стана в с. Цар Калоян и т.н. Животът не свършва с вчерашния мач... просто една битка, която не беше спечелена, а както всички знаете БЕЗ БИТКА НЯМА ПОБЕДА !!!



Най-смисленето нещо което прочето от всичко тук!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Црвена звезда бяха на косъм в Естония днес. Класираха се благодарение на гол на чужд терен , но иначе трепериха докрай.
Стяуа пък сщо с доста мъки се класира напред , след като при 1:1 в 80-тата мин. играч на Дебрецен остана очи в очи с вратаря , но пропусна. В ответната атака румънците стигнаха до ценния втори гол за тях.

Иначе пък друг поставен отбор , този на Генк победи в Босна ФК Сараево с 1:0 , но това не им стигна и отпаднаха.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 3:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
trippin написа:
Относно С-З .... преди мача видях поредната им простотия... само дето аз и мойте хора бяхме прекалено надъхани да ходим да подкрепяме сините... пък и щяхме да сме в Б... иначе там едни 3-4 лекенца от най отворените яко щяха да ядат бой по кофите... като цяло нямам нищо против тях... НО КУР ЗА ПСЕВДО ФЕНОВЕТЕ НА ЛЕВСКИ КОИТО СИ МИСЛЯ ЧЕ СА ПОВЕЧЕ ОТ ДРУГИТЕ И ПРОВОКИРАТ СКАНДАЛИ В СЕКТРОРА!!!!

ЖАЛКИ СТЕ!!!! ВИЕ НИКОГА НЯМА ДА РАЗБЕРЕТЕ КАКВО Е ЛЕВСКИ И ЗАЩО ХОДИМ НА СТАДИОНА!!!! :!:

Значи тия 3-4 лекенца да им кажа , че догодина на тая дата им е курбана ... благодаря ти от тяхно име , че не си ги въргалял по кофите ... и че не си ни разформировал :roll: Изображение

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 3:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
8.Lampard написа:
Емил Ангелов се завърна след неуспешни проби в Китай
Сря, 2007-08-08 18:42

Централният нападател на Левски Емил Ангелов-Бабангида се завръща от Китай, където бе на проби в шампиона на страната за 2006-а година Далиен.

Както е известно в този китайски отбор играе бившият български национал Зоран Янкович.

В понеделник специално за Ангелов бе организирана контрола на Далиен срещу университетския тим на града, в която нападателят вкара два гола и подаде за още един.

Въпреки това той не успя да убеди ръководството на клуба, че заслужава да остане.

Заради пробите си в Китай Ангелов пропусна и краткото участие на Левски в Шампионската лига.

Да го беха върнали 2-3 дни по-рано китайските копелета :evil:

Абе готин , що тоя на аватара ти пика лайна?

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 3:52 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Selqnina s koleloto написа:
Црвена звезда бяха на косъм в Естония днес. Класираха се благодарение на гол на чужд терен , но иначе трепериха докрай.
Стяуа пък сщо с доста мъки се класира напред , след като при 1:1 в 80-тата мин. играч на Дебрецен остана очи в очи с вратаря , но пропусна. В ответната атака румънците стигнаха до ценния втори гол за тях.

Иначе пък друг поставен отбор , този на Генк победи в Босна ФК Сараево с 1:0 , но това не им стигна и отпаднаха.


Тва са сензациите на кръга - нашето отпадане и отпадането на Генк.
Славия Прага се размина на косъм също след като отстраниха Жилина с дузпи.


А иначе по темата от последните няколко страници - гадното е не само,че отпаднахме... Голяма работа,1 година без евро мачове,ще я прежаля! Дори това,че загубихме от скиори ще го прежаля (Рилецо и те са скиори,па и те ни биха,нали?) Но по-лошото е,че загубихме позиции... Загубихме коефициент,загубихме мястото си сред поставените в 3-ия кръг,загубихме милиони евро,кой знае още колко неща ще загубим (вероятно някои играчи ще си тръгнат,заради това че са се надявали на повече евро мачове,а сега трябва да тъпчат на 1 място в А група)... Там е проблема... И най-лошото би било да загубим и позициите си в България - а именно шампионската титла. Ето затова трябва час по-скоро ЛЕВСКИ да се вдигне на крак,да започнем силно първенство,да им дръпнем на онея гадове и в началото на декември в директния мач на Герена да се опитаме да предрешим титлата в наша полза за да може зимата спокойно да се избистрят нещата,да се направи адекватна селекция,която да има 6 месеца пред себе си да се обиграва и отново да атакуваме ШЛ! Или поне да стигнем 3-ия кръг и оттам групите на УЕФА,където да натрупаме отново коефициент. Това е оптималното в близката 1 година...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: До всички фенове
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 10:08 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 9:03 am
Мнения: 3
Здравейте!
Аз съм едно момиче на 22 години....това няма значение май:)
Искам да кажа,че аз и моето семейство,даже цялата ми рода винаги сме били сини.Спомням си,когато бях малка..как сядах с баща ми пред телевизора и заедно викахме,ядосвахме се и се радвахме на нашия велик отбор "ЛЕВСКИ".Това са едни от най-хубавите ми спомени....Обичам Левски и винаги ,когато мога ходя в сектор "Б" за да ги подкрепям.Ако живеех в София,със сигурност щях да бъда първа на стадиона преди всеки мач:)Както и да е.Основното,заради което пиша тази сутрин в този форум е че искам да изкажа възхищението си от всички фенове,който въпреки срамната загуба от Тампере,не спряхте да подкрепяте отбора.Аз бях вкъщи пред Тв-то.Както ли не опитвах....Като падна гола...викам абе тея дрехи....и се преоблякох...Ако щете вярвайте,страстна пушачка съм,но не пуших защото си мислех че е на карък:)....половина от мача го изгледах права,защото си мислях че като съм седнала не върви играта....и още много такива.И пак нищо не стана.Аз съм фен на Челси,и всичко,което в неделя правих,докато гледах Челси-Ман.Ю.,се стараех да не правя докато гледам Левски...пак нищо не стана.След края на мача...бях много разочарована.Седнах,запалих цигара и гледах измъчените футболисти,моите герои.Разбира се,много се накефих на непрестанната подкрепа на Вас,тези на стадиона...дори когато падна гола.Но това не ме изненада.Изненада ме,как след последния съдийски сигнал всички Вие не спряхте да пеете и викате за "Левски".Това за мен беше велик момент.Знаете ли,докато гледах Челси онзи ден,и Ван Дер Саар спаси и втората дузпа,камерите веднага се насочиха към стотици фенове,който си тръгваха ядосани от стадиона.Със сигурност и във вторник е имало много такива.Но не чух аз феновете на Челси да викат,за своя отбор...напротив...тях вече ги нямаше.Обаче вие,тук в България....абе незнам просто какво да кажа.Наистина това беше велик момент.Убедена съм на всеки,гледал този мач,това му е повлияло много.Особено на тъпите цесекари.Те немогат да направят такова нещо...нямат тази чест!Предполагам че както на мен,така и на всички вас очите ви са били пълни със сълзи след края на мача.Аз обаче не съм отчаяна...Честно да ви кажа,някаъде дълбоко вътре в себе си,знаех че Левски ще отпадне.Разбира се надеждата умира последна.Аз обаче вярвам в отбора и то много силно.За мен Мъри е герой,велик човек,а не само велик треньор.Надявам се,че сега повече от всякога Левски ще имате нашата подкрепа,на феновете си.Така както беше на стадиона във вторник.Аз лично сега съм още по-нахъсана да ходя на стадиона и да викам за тях.Защо трябва да оставим червените боклуци,вдругиден да се радват.Нека им покажем,защо Левски е велик!И защо феновете на Левски сме велики!
Та това исках да кажа:)
Надявам се,че сега ще се поучим от грешките си.Разбира се има какво да се промени в отбора.Но каквото и да се променя Левски ще си остане завинаги Лвески!!!!Нали така!
Обичам Ви!Велики сме!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
lucky, всичко добре, ама защо трябваше да споменаваш Челси?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 10:22 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 9:03 am
Мнения: 3
ами виж сега.Челси е доста зад Левски.Знам че е кофти,но на нас Челси не са ни виновни.Напротив.На мача с Челси аз бях в агитката на Левски и псувах ли псувах и Дрогба и Балак....разбираш ли.За мен от онзи мач и от всички други тогава ние извлякохме най-доброто.Когато става въпрос за Англия,Челси са най-отпре,а Манчестър за мен са като Цецка....разбираш ли ме:)
Не искам да се обеснявам защо съм от Челси....важното е че обичам Левски нали:)не се съмнявай в това:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
[quote="lucky"]Здравейте!
Аз съм едно момиче на 22 години....това няма значение май:)

Оо, защо? Много приятна възраст!

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 11:59 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 22, 2006 3:08 pm
Мнения: 579
Христо Йовов бе от малкото играчи на Левски, които след позора срещу Тампере все пак намериха сили да говорят пред медиите. В интервю за Меридиан мач национала тръгва да търси вина във вестниците и журналистите за това какво са писали и ще пишат.

Христо, каква е равносметката ти след мача?
- Бяхме в подножието. Не успяхме да направим нищо, с което да се запомним тази година. Най-лошото е, че пропиляхме цяла година, имам предвид миналата в първенството. С толкова усилия стигнахме до шампионската титла, която сега пропиляхме само в два мача. Според мен грешката беше в първия мач, а не сега в реванша. В Тампере не играхме така, както днес. Днес Левски нямаше шанс, но показа малко от лицето, което трябваше да има още в първия мач.

Как си обясняваш рязкото падане на играта си. Имаше много големи очаквания...
- Може би всички, включително и вие, се заблудихме, че Левски едва ли не вече не може да загуби нито един мач, но виждате, че бързо може да се види реалността и бързо ни свалиха на земята. Какво може да се каже оттук насетне. Съжаляваме, но вече е късно. Казвам, че лошото е, че сега ни предстои една година, през която единствено трябва да се концентрираме върху първенството.

Изчерпан ли е съставът, в който играхте сега?
- Това не зная. Ще преценим, ще видим, смятам, че не може един състав да е изчерпан, след като показа толкова добри игри в годините. Не е реално от един мач да зачеркнем всичко, което направихме толкова много пъти, но обикновено вие (б. р. - журналистите) сте способни на това.

Очаквахте ли да отпаднете още във втори предварителен кръг?
- Както вие, така и ние не очаквахме, но казвам още един път - отборите вече са доста равностойни и така, както ние бяхме на мястото на Тампере миналата година, така сега усетихме как са се чувствали Киево. За съжаление това не може да се върне и е много лошо.

Отпаднахте, след като за 180 минути не успяхте да отбележите гол на Тампере...
- Мисля, че имахме положения, но виждате, че когато в първия мач се подходи с нотка на недоверие, след това, когато искаш да се получи - не се получава.

И все пак чисто игрово какво ви попречи толкова минути да не вкарате гол, след като имахте няколко добри положения?
- Нямам представа. Явно е въпрос на шанс. След като сме създали достатъчно положения и имахме абсолютно всички шансове да отбележим гол, просто не се получи. А и гола, който получихме оказа доста голямо влияние.

Ще успеете ли да преодолеете тази загуба, тъй като тя неминуемо ще ви развали настроението, а сезона започва след броени дни и колко време ще ви е нужно?
- Тонусът се връща с победи. Разбира се, че ще падне настроението в отбора, но както казах, ако има победи, ще се успокоим. това е и единственият шанс отборът да излезе от тази дупка, в която е попаднал в момента. Една година ще трябва на Левски, за да се отърси и за жалост това ще е доста дълга година. Надявам се да е без доста катаклизми, макар, че много хора чакаха това да се случи. Две години едва ли не ги изяждаше отвътре начина, по който играеше Левски и мачовете, които печелеше и мисля, че може да очакваме много неща във вестниците.

А да очакваме ли Левски да започне да играе по същия начин, както миналата година?
- Левски, ако не върне играта си, която показваше до преди няколко месеца е обречен и е за бракуване според мен. Трябва да се направят жестоко много промени. Аз все пак мисля, че в този мач Левски се доближи до това, което показваше като игра преди няколко месеца. Просто още веднъж казвам, че изпуснахме шанса си в първия мач.

Има ли нещо, което ви пречи да се изявите на сто процента, нещо не футболно, каквото и да е?
- Нямам представа, сигурно вие ще намерите хиляди оправдания за това, че Левски не играе добре и че футболистите не са вече достатъчно добри, но времето ще покаже. Ако има по-добри, разбира се, те ще заместят всеки един. Ние знаем, че без всеки може.

Става въпрос като атмосфера дали има нещо, което да ви пречи да се изявите на терена?
- Не, не е само до атмосфера. То е до много неща. Много са компонентите, които помагат да се стигне до една победа и атмосферата със сигурност не е причината, поради която Левски отпадна.

Коментирате ли помежду си липсата на Наско Сираков и това, че го няма пречи ли ви по някакъв начин?
- Не, защо да ни пречи или да ни помага? Наско Сираков не играе в даден мач. Ние играем, ние сме виновни и най-бързо трябва да намерим вината в нас, вътре в клуба.

Какво ще кажеш на представилата се брилянтно публика, която не спря да ви подкрепя дори и след края на мача?
- Още в съблекалнята коментирахме феновете. Аз от доста години съм в Левски, преди това също съм играл в този отбор и просто може да направим един дълбок поклон към тази публика, защото много отдавна, когато Левски е губел не е имал такава публика. Това говори, че не само отборът през тези две години се е изградил по европейски, но публиката също е на много високо ниво вече.

Имате ли сили да зарадвате феновете си с нова титла, която може би ще покрие този провал?
- Не зная дали ще покрие провалът, но със сигурност Левски ще е бори за титлата. Ако обаче не успеем да я спечелим, ще трябва да се замислим много по въпроса.

Станимир Стоилов каза ли ви нещо в съблекалнята след мача?
- Коментирахме го, но това ще си остане между нас.

_________________
:drinkb :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:00 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
lucky написа:
ами виж сега.Челси е доста зад Левски.Знам че е кофти,но на нас Челси не са ни виновни.Напротив.На мача с Челси аз бях в агитката на Левски и псувах ли псувах и Дрогба и Балак....разбираш ли.За мен от онзи мач и от всички други тогава ние извлякохме най-доброто.Когато става въпрос за Англия,Челси са най-отпре,а Манчестър за мен са като Цецка....разбираш ли ме:)
Не искам да се обеснявам защо съм от Челси....важното е че обичам Левски нали:)не се съмнявай в това:)


Защото са сини? :lol:

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44113
Местоположение: София
Лъки пусни една снимка и ги зарежи тия челси :lol: :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Уплашихте мометО бре

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44113
Местоположение: София
Епа ja бидем дипломатичен не видиш ли? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Па ja видим, ала она нaj-вероватно се е уплашила :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Ljudi, sprete pricajte na nebugarski :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
На тая дата преди година беше интересно... :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 6:30 pm
Мнения: 473
Местоположение: Русе
L.O.V.E. Machine написа:
На тая дата преди година беше интересно... :cry:


Левски-Киево 2-0? :?: :(

_________________
Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 1:18 pm 
Аз бих казал така - "Такъв ни бил късмета".


Йовов да го духа за изявлението си след мача.
Борето и Бардон седнаха като мъже и втория го каза много по-добре. " Щом ни победиха значи са по-добри".


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Йовов за загубата у дома: "Срамна? Какво значи срамна?"

Баси, аз втора нощ не спя... Не от яд, не от срам - от тъга не спя. Гадно ми е! А Йовов пита какво значи срамна загуба! Ми да паднеш 8 пъти от 8 мача, да паднеш пред своя публика от едни ахмаци, какво е бе, Ице? И за Мъри ми е жал, че е пич човека, а го гледам - сдухал капаците... За разлика от Шматков. На него не му пука, разбира се.

Резилът си остава в историята завинаги, това е. Е, няма да умрем сега! Кайзерслаутерн, Борусия Мьонхенгладбах, Наполи - все отбори, които са итрали пред лудо отдадени привърженици дори в техните втори дивизии! (Представете си ние да изпаднем в Б група, и то не служебно, а с игра!).
Истинските левскари никога няма да предадем Левски, но пак казвам, изказването на Ел Бижутеро е, меко казано, неуместно!

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Ти си луд.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
al3kz написа:
Ти си луд.


Аз ли?

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 2:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 am
Мнения: 31
Местоположение: Пловдив
Изказванията нямат никакво значение в момента.Мъри каза каквото трябваше на пресконференцията след мача.Сега не се нуждаем от говорене, а от работа и резултати...

_________________
Опитват се редом да крачат,
те крачат, а Левски лети


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 3:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
gusto_maina написа:
Изказванията нямат никакво значение в момента.Мъри каза каквото трябваше на пресконференцията след мача.Сега не се нуждаем от говорене, а от работа и резултати...

Абе аз след мача бех дал на пауза, та не гледах нищо. Има ли някъде запис на пресконференцията на Мъри? Или поне написана?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 3:43 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 2:14 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
ми тука има част от нещата

http://topsport.ibox.bg/interview/id_1368661892

_________________
Важна е емблемата отпред, не името отзад!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0B50qcnZUk4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 3:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 90
Местоположение: ПЕРНИК!
Трудно ми е да започна... Чух за оставки, чух за какво ли не...

Мечтите не умират, дори когато даваш част от живота и сърцето си за тях.
Приказките винаги имат щастлив край, но всяко правило си има изключение и нашата приказка изобщо няма край, но пък има както славни, така и тъжни моменти!
Небето винаги ще е синьо, макар понякога да е облачно.
Морето винаги ще е синьо, макар да има приливи и отливи.
ЛЮБИМИЯ ОТБОР винаги ще е ВЕЛИК, макар понякога да губи; макар да има възходи и падения; Величието не се гради само на победи, само на успехи... А НАШИЯ ЛЕВСКИ притежава Величие с главно "В"! Величие, каквото не притежава НИКОЙ ДРУГ ОТБОР! Просто защото ЛЕВСКИ СОФИЯ НЕ Е САМО ОТБОР!!!
Вярвам в ЛЕВСКИ, вярвам в Мъри Стоилов, вярвам в обичта си към ЛЕВСКИ!
Не ми пука нито за Батков, нито за Баждеков, нито за глупавите им изказвания, фалшиви извинения и обещания.


САМО ЛЕВСКИ!!!

_________________
...но само един - ЛЕВСКИ - футболен тим!
САМО ЛЕВСКИ!!!

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
trippin написа:
ми тука има част от нещата

http://topsport.ibox.bg/interview/id_1368661892

А мерси!

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 3:53 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 11:52 pm
Мнения: 32
Selqnina s koleloto написа:
Црвена звезда бяха на косъм в Естония днес. Класираха се благодарение на гол на чужд терен , но иначе трепериха докрай.
Стяуа пък сщо с доста мъки се класира напред , след като при 1:1 в 80-тата мин. играч на Дебрецен остана очи в очи с вратаря , но пропусна. В ответната атака румънците стигнаха до ценния втори гол за тях.

Иначе пък друг поставен отбор , този на Генк победи в Босна ФК Сараево с 1:0 , но това не им стигна и отпаднаха.


Така, другите балкански "колоси" много често отървават резила на косъм.
Въпроса, защо ние може да го отървем, а се случва сравнително често да се резилим
тампере, кретени, които два паса не могат да си подадат, ритат я на оня кретен отпред, и ни бият чисто два пъти.
тва е повече и от люцерн, любляна, беверен и разни други грандове.
ония поне знаеха как да ритат топката, а тия са живи любители.

_________________
rage against the machine.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com