forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 6:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 39  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Majdak написа:
Един приятел, който грам не се интересува от футбол ми каза: "Като си се хванал на това хоро, ще търпиш. Миналата година се радваше, а сега ще ти е гадно".

Много правилно го е казал :wink:
subata написа:
Абе глупостите на Батко нямат край.Имали сме над 20 играча при това равностойни :? Затова вчера защитник бе Ричи :lol: Иначе добре ще е някой да каже на мустака да спре да прекъсва,когато някой говори...а и да спре с цигарите :lol:

Това че ричард се върна по-назад го изикваше ситуацията, виж е от средата на второ полувреме играехме с два защитника - вагнер и бензукан. иначе защитници си имаме доста - Топчо, Лусио,Игор, Бензукан, Живко,Рабе, Минев, Стойчев. просто в тоя мач двама контузени, един без картотека.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Евала на Сашо Диков! :smt023

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 1:06 pm
Мнения: 1725
копеле к'во станА,кАжи к'во стана,нема кинти,нема,нема кинти,скоро нема да си зимам бентли :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Цитат:
...
Има нещо особено след отпадането от Тампере и това е, че накрая стадиона изпрати отбора с овации. Няма оставки, няма „ама погледни емблемата”, няма рязане на греди, нито пък преследване и барикади пред клубния автобус. Както и да го погледнем, този отбор, изчерпан или не, сериозен или лигав си е с класа над българската конкуренция. И сега, ако на „Герена” наистина искат да покажат, че са сериозен клуб, ще седнат на по едно малко, ще си кажат кой каквото има да си каже в очите и ще погледнат напред. Защото големият е голям и тогава, когато е в криза и знае как да я преодолее.
А Шампионска лига ще си я гледаме по телевизията. Луксозните и лъскави мачове остават извън България и затова не са виновни само тези от Левски, ами всички останали, които се правят, че това, което играят, се нарича футбол. Какъв футбол точно обаче, се пита в задачата.
Изводите си остават за сините. Сега няколко дни ще летят секири, ще се сипе помия. Върху същите тези, които накараха половин България да мечтае. Следва една вакуумна година и кюскане по ливадите в Петрич и Сандански. Необходимо е само тези дни някой от Левски да каже: Ще се върнем догодина още по-силни!
План 2007 свърши. Следва новият! А феновете на сините пророниха по една от онези горчиви сълзи и продължават напред. Защото те винаги ще си обичат Левски, такъв, какъвто е. Защото онова другото, не е обич, а фалш.


Последна промяна echoes на Сря Авг 08, 2007 7:24 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
А кой ще ми върне белите косми причинени през оная майска събота прекарана с последния кръг на френското първенство... 8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Разбрах каква е конспирацията за отпадането от тампере - ми да нема втори БГ отбор в ШЛ, по-добре ние да не игреме една година, отколкото свинете да играят на наш гръб след това. :D :D :D

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
L.O.V.E. Machine написа:
А кой ще ми върне белите косми причинени през оная майска събота прекарана с последния кръг на френското първенство... 8)


така като се замислиш, тия розенборг ги гони най-лудия възможен късмет. не стига, че от поставените отбори, на фона на Ливерпул и Севиля примерно, изтеглиха последния поставен отбор, ми сега на всичкото отгоре ше играят реално срещу непоставен такъв :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1241
моя приятел от норвегия разправя че момчетата там празнували вече ,още ме е яд щях да ходя безплатно на мача, дано поне тампере отстрани розенборг поне да не ме е яд толкова :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Баси цела нощ не спах от нерви, сега мислех че ше ми е малко по-добре а се чувствам като парцал... Явно тепърва ше го осъзнавам! Представям си кво му е на Мъри, щом аз съм толкова зле - тоя човек трябва нещо да направим, специално за него, да му вдъхнем кураж - дали ше е транспарант, дали ше е песен, не знам но го заслужава адски много! Аз по принцип не пия, ама днеска май...............

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
onephake написа:
L.O.V.E. Machine написа:
А кой ще ми върне белите косми причинени през оная майска събота прекарана с последния кръг на френското първенство... 8)


така като се замислиш, тия розенборг ги гони най-лудия възможен късмет. не стига, че от поставените отбори, на фона на Ливерпул и Севиля примерно, изтеглиха последния поставен отбор, ми сега на всичкото отгоре ше играят реално срещу непоставен такъв :lol:


Ако играхме както с Литекс последния кръг или за купата, или с Локо Сф на Надежда, щяхме да ги убием Розенборг, за тамперето да не говорим... За тва късмета не беше за норвежците, а за нас и за тва толкова боли, щото ги знаем кво могат

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
Всички искат Батков вън, а кой да дойде на негово място?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1547
Местоположение: София,България
Емил Ангелов се завърна след неуспешни проби в Китай
Сря, 2007-08-08 18:42

Централният нападател на Левски Емил Ангелов-Бабангида се завръща от Китай, където бе на проби в шампиона на страната за 2006-а година Далиен.

Както е известно в този китайски отбор играе бившият български национал Зоран Янкович.

В понеделник специално за Ангелов бе организирана контрола на Далиен срещу университетския тим на града, в която нападателят вкара два гола и подаде за още един.

Въпреки това той не успя да убеди ръководството на клуба, че заслужава да остане.

Заради пробите си в Китай Ангелов пропусна и краткото участие на Левски в Шампионската лига.

Да го беха върнали 2-3 дни по-рано китайските копелета :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Yordan V. Angeloff написа:
Всички искат Батков вън, а кой да дойде на негово място?


Той да обяви ЛЕВСКИ за продан, после гледай.....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Richard Long написа:
Ако играхме както с Литекс последния кръг или за купата, или с Локо Сф на Надежда, щяхме да ги убием Розенборг, за тамперето да не говорим... За тва късмета не беше за норвежците, а за нас и за тва толкова боли, щото ги знаем кво могат


квото и да си говорим вече, все тая.. не играхме така. пълният ташак е, че днеска ми дошло в пощата списанието, за юли.. чета и ми се реве, даже не дочитам статиите. то завършено редакционно още преди първия мач с тампере- началната статия там ала бала, не играли с литекс, ама щели да покажат истинското си лице във важните битки с непознатите норвежци, които нямало да се окажат тия, дето ше ни препънат преди групите, ако изобщо това се случело.. пък после няква статия за тях, история стадион ала бала, отбор... гледам и лошо ми става :roll:
сега поне ще си го взимам сам от леге, навреме, та да не се получават подобни "грозни сцени" :lol:


Последна промяна echoes на Сря Авг 08, 2007 8:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:07 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Аман от тоя нападател, аман-вие немате спирачка. Колко удобни топки стигнаха вчера до нападателите ни или ако малко повече се загледате ще видите, че бардон има огромен спад във формата, но никога няма да почна да го плюя момчето-има кой да преценява състава и за радост това не сте вие и аз. Не виждам и какво ви пречи автобуса-не струва милиони, а ще върши много по-добра работа от некой си там нападател, който не е харесан от мъри. Рейса ли е огромния проблем. Единственото, за което бих обвинил ръководството е емблемата, но и тя може да се въведе от другата година. Батков си има мнение, че има 20 равностойни състезатели, вие си имате мнение, че нема-всеки си има мнение-аз също мисля, че имаме 20 равностойни състезатели-това са снощните 14+игор, николай, топчо, лъчо, рабе, сърмов, дори и божо митрев е имал добри изяви-всеки си има право на мнение :!: /за рабе съдя от огромните ви желания да го вземем/. То не беха конспирации, то не беше изброен всеки от Левски като виновник-виновни няма-всеки отбор има спадове и възходи, силни и слаби мачове. На всички ни е нервно, но не евротурнирите са най-важното, а любовта ни към Левски. Тръпката от победите и мъката от загубите са част от тази любов, както беше споменал някой по-напред в темата. Евала на публиката, която започна да показва, че не злобата и омразата са най-важното в днешно време /а и в, което и да е друго/ и дано успеят да увлечат по-голяма част от феновете след себе си, защото името на апостола заслужава думи като свобода, чест, любов към родината и всички хора, а не омраза и злоба.
Само Левски и продължаваме напред-света не се е свършил...

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Батков не е Левски, ръководството не е Левски! САМО ЛЕВСКИ и КУР ЗА БАТКОВ!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:16 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 10:38 pm
Мнения: 52
Всичко свърши и да коментираме и да спорим се тая...по-добре да гледаме напред и тва...

_________________
7:2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
parvanoff написа:
Аман от тоя нападател, аман-вие немате спирачка. Колко удобни топки стигнаха вчера до нападателите ни или ако малко повече се загледате ще видите, че бардон има огромен спад във формата, но никога няма да почна да го плюя момчето-има кой да преценява състава и за радост това не сте вие и аз. Не виждам и какво ви пречи автобуса-не струва милиони, а ще върши много по-добра работа от некой си там нападател, който не е харесан от мъри. Рейса ли е огромния проблем. Единственото, за което бих обвинил ръководството е емблемата, но и тя може да се въведе от другата година. Батков си има мнение, че има 20 равностойни състезатели, вие си имате мнение, че нема-всеки си има мнение-аз също мисля, че имаме 20 равностойни състезатели-това са снощните 14+игор, николай, топчо, лъчо, рабе, сърмов, дори и божо митрев е имал добри изяви-всеки си има право на мнение :!: /за рабе съдя от огромните ви желания да го вземем/. То не беха конспирации, то не беше изброен всеки от Левски като виновник-виновни няма-всеки отбор има спадове и възходи, силни и слаби мачове. На всички ни е нервно, но не евротурнирите са най-важното, а любовта ни към Левски. Тръпката от победите и мъката от загубите са част от тази любов, както беше споменал някой по-напред в темата. Евала на публиката, която започна да показва, че не злобата и омразата са най-важното в днешно време /а и в, което и да е друго/ и дано успеят да увлечат по-голяма част от феновете след себе си, защото името на апостола заслужава думи като свобода, чест, любов към родината и всички хора, а не омраза и злоба.
Само Левски и продължаваме напред-света не се е свършил...


от тебе па ми писна....
на теб Батков ли ти плаща заплатата бре, хубостнико
Баси и кьоравите прогледнаха, а ти .........

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:25 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 10:38 pm
Мнения: 52
VeReN_do_GrOb написа:
моя приятел от норвегия разправя че момчетата там празнували вече ,още ме е яд щях да ходя безплатно на мача, дано поне тампере отстрани розенборг поне да не ме е яд толкова :roll:


абе да ти имам проблема щял да ходи безплатно мислиш ли че на некой му пука за парите и че ти ше ходиш безплатно...а и щом ти е безплатно ходи на розенборг - тампере да не изпуснеш авантата....... :lol:

_________________
7:2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Гледам го сега Мъри по ТВ-то, изглежда така все едно не е спал седмица. Доста тежко и той го изживява.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Пропуснах да си кажа мнението за статията в донбалон. Ето го и него:

:smt078

onephake написа:
коя по-точно, шото трима човека имат статии в момента - тая на ефрем е добра според мене, на желю ми харесвата последното изречение, а на жаклин изобщо немам намерения да я чета ;]

Тая с глупостите за слизането от сцената с ръкопляскания и пр. БОЖЕ НЯКОЙ ДА МЕ ЗАСТРЕЛЯ ВЕДНАГА. Няма такъв срам и от снощи

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Последна промяна Kryten на Сря Авг 08, 2007 8:46 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
коя по-точно, шото трима човека имат статии в момента - тая на ефрем е добра според мене, на желю ми харесвата последното изречение, а на жаклин изобщо немам намерения да я чета ;]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
Пропуснах да си кажа мнението за статията в донбалон. Ето го и него:

:smt078


Коя от трите, тая последната на Жаклинча, на бас че е поръчана лично от Наско, даже може да му я е продиктувал между два изстрела от сафаритУ... :lol:

:arrow: С други думи, споко пичове, има и кофти моменти, това е животът, но всичко тябва да си продължи по старому...Тва е акцентО от статийката на Жаклина, промените водили в ада...Сещате ли се... :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 9:00 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
от тебе па ми писна....

Мен па ме боли к..О за тебе
От какво ли не ти е писнало се чудя вече.
Изглежда нормален разговор не можеш да водиш :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Selqnina s koleloto написа:
Крум Савов и Елин Топузаков в студиото на Нова ТВ:

Крум Савов: Имаш ли подобна клауза като на Станислав Ангелов.
Топчо: Не! Моята клауза е , че съм левскар до гроб !

:idea: :!: :idea: :!:

Не знам дали сте прочели това но мисля че той ще помогне на отбора да излезне от кризата след мача, ако разбирасе баткО не реши че триаа да го продаде

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 9:10 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 11:52 pm
Мнения: 32
Majdak написа:
Провалът си е исторически и никой няма право да го омаловажава! Ясно е, че никой от пишещите тук няма да се откаже от Левски, ние сме ПРИВЪРЖЕНИЦИ, а не глори хънтърс.

Един приятел, който грам не се интересува от футбол ми каза: "Като си се хванал на това хоро, ще търпиш. Миналата година се радваше, а сега ще ти е гадно".
И така е...след отрицателните емоции положителните със сигурност щъ бъдат по-сладки. И за да спра да хленча, ще кажа, че и за мен е важно да бием чорбата... Хем ми се ще да обиграваме младите, хем никак не искам да подаряваме на чорбата титлата. Мразя, когато те са шампиони. Ние ако не станем, не е трагедия, но те ако станат, просто ми е гадно.


бате, ти си от старите, така че ти е ясно за какво иде реч.
това, че ни е толкова сговнено след подобен провал, е достатъчно
доказателство, колко обичаме Левски.
и колкото и странно да е, след всяко по-добро представяне у мен почва да живее надеждата, че някак си сме успяли да надскочим
нивото на средняци в Европа за по-дълъг период от време.
и все не става, и не става.
жалкото е, че напоследък и мачовете със свинете не са това, което
бяха.. дори когато си ги бием по традиция, е пред полупразни трибуни
и с 1-0, без надиграване или нещо...а пък шампионската титла в А група, в нашата малка, корумпирана, жалка, нещастна А-група я приемам единствено като шанс за пробив, там при големите.
ето днес бях на работа, светът ми изглеждаше сив, настроението ми беше на нула, в такива моменти разбирам какво означава Левски в живота ми, само който е фен, може да разбере за какво иде реч, а да си фен, наистина не е лесен, и в повечето случаи неблагодарен занаят.

_________________
rage against the machine.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 9:14 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 25, 2005 12:31 am
Мнения: 31
Местоположение: Пловдив
Левскари, това е един тежък за нас момент.В нашата история сме имали множество такива.Но ние няма от какво да се срамуваме.Просто в тези 2 мача това са ни били възможностите.Това е!От тук на татък...продължаваме да подкрепяме отбора.За пореден път доказахме, че винаги ще сме зад отбора.Няма само хубави моменти в живота и спорта.Сега е така, но ние ще подобрим формата.Няма значение дали ще е в течение за сезона или в следващия.Важното сега е ръководството и Мъри да осъзнаят нуждата от промяна и да я осъществят.А аз вярвам на Мъри и ви казвам на всички тук в този форум че догодина нещата ще стоят по коренно различен начин.Спомнете си кой отстранихме година след провала срещу Беверен.Помнете тези мои думи...Браво на Мъри, че не се скри.Никога няма и да го направи.От събота започва първенството и оттам и самата борба за Европа.Дори да не станем шампиони тази година трагедии не трябва да има, а и като знам в на кой отбор форума пиша съм сигурен в това.Трябва пак да поиграем в УЕФА и след това в ШЛ.
И още веднъж...ние няма от какво да се срамуваме, защото вчера на стадиона се видя, че публиката подкрепя отбора.Това надали щеше да се случи на друг български отбор в подобен момент.Сами сме си виновни за загубата, но този сезон ще си вземем нужната поука...защото сме Левски
Изпитанията продължават и Мъри и компания има тежка задача отсега на татък...Но ние знаем как...
Само Левски!

_________________
Опитват се редом да крачат,
те крачат, а Левски лети


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
http://vbox7.com/play:59ab7c46

а спомняте ли си това??

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 11:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
MiniGonzo написа:
http://vbox7.com/play:59ab7c46

а спомняте ли си това??


Да..... И ???????

_________________
За всеки един успех или неуспех на даден отбор е виновен само и единствено неговия треньор


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 09, 2007 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
В следващата една година със сигурност ще си го спомняме :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 119 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com