forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 5:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Батко и Мъри са голема партия, единия започва изречението, другия го завършва, мани заеби... :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Прочетох 1 тон глупости от хора които обвиняват тоя и оня и футболистите нямали мотивация и така нататака и че един отбор като печелел и не трябвало да се променя било глупост....
Задайте си въпроса:
Кой ни даваше мотивация 2 години?
Кои бяха геройте за Левски?
Колко от тези герой вчера бяха на терена?
Каква игра искате от Домо и от Дани като те до последно бяха контузени и не се знаеше дали ще играят и съм сигурен че и 2мата бяха на обезболяващи а да не говориме че една свестна топка нямаше към нападателите?
Къде е капитана който дори и в най-трудните моменти мотивираше момчетата и не спираше да се бори а и спокойно вчера можеше да излезне на обезболяващи тъй като беше тренирал с Валери и Борето ама баткО го пази да не му се обостри травмата и да не може да го продаде после?
Трябва ли да си тръгва играч който е прекарал толкова години със синята фанелка и помагал на отбора в най-трудните моменти и винаги е показвал че дава живота си за Левски и че не иска да си ходи?

ПП А как очаквате да са мотивирани футболисти като Бензукан като те дори български не знаят и си нямат представа какво викаме и каква вярна публика сме?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Абе глупостите на Батко нямат край.Имали сме над 20 играча при това равностойни :? Затова вчера защитник бе Ричи :lol: Иначе добре ще е някой да каже на мустака да спре да прекъсва,когато някой говори...а и да спре с цигарите :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Провалът си е исторически и никой няма право да го омаловажава! Ясно е, че никой от пишещите тук няма да се откаже от Левски, ние сме ПРИВЪРЖЕНИЦИ, а не глори хънтърс.

Един приятел, който грам не се интересува от футбол ми каза: "Като си се хванал на това хоро, ще търпиш. Миналата година се радваше, а сега ще ти е гадно".
И така е...след отрицателните емоции положителните със сигурност щъ бъдат по-сладки. И за да спра да хленча, ще кажа, че и за мен е важно да бием чорбата... Хем ми се ще да обиграваме младите, хем никак не искам да подаряваме на чорбата титлата. Мразя, когато те са шампиони. Ние ако не станем, не е трагедия, но те ако станат, просто ми е гадно.

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
subata написа:
Абе глупостите на Батко нямат край.Имали сме над 20 играча при това равностойни :? Затова вчера защитник бе Ричи :lol: Иначе добре ще е някой да каже на мустака да спре да прекъсва,когато някой говори...а и да спре с цигарите :lol:


Най-тъпото е, че Мъри му приглася на глупостите... :?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Мъри се счупи да повтаря за публиката и колко бил трогнат вчера, каквото и да го питаха все намираше начин натам да извърти нещата. Иначе повечето си бяха общи приказки с цел успокояване на обстановката. Друго към настоящия момент няма какво да искаме ми се струва.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
БАТКОВ: ЩЕ ДАМ ОБЕТ ЗА МЪЛЧАНИЕ ДО НОВА ГОДИНА.

ето, доволни ли сте :lol:

а иначе, не бих казал, че му пригласяше, но определено не се спря да го прекъсва тоя мустак. Мъри тръгва да казва нещо за Вагнер, че искал да каже едно име.. и оттам Батко веднага аааа и Валери, Валери.. при което Мъри нищо не каза, млъкна си човека.. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Сините слязоха от сцената, както подобава – под аплодисментите на публиката. Тя не забрави какво направиха те

Левски слезе от сцената. Направи го по начин, по който никой не очакваше. В мекия хлад на августовската вечер - под аплодисментите на феновете, изпращащи сините за сбогом с “Левски, обичаме те”. Картината бе трогателна, величествена, сантиментална, романтична, красива, благородна, възхитителна. И все пак тъжна и противоречива. За някои това бе изживяване, което си заслужаваше всеки миг, за други – кошмар. Както се случва, когато нещо е завинаги и няма обратен път назад.

Този Левски излезе за бис и никога повече няма да се върне. И феновете го разбраха и го изпратиха като воин в последната му битка...

Сякаш в тези минути пред публиката на Левски се нижеха стотиците мигове на радост, еуфория и щастие, щедро изсипали се върху сините през последните две години. Доминация в България и незабравими рейдове в Европа, родени от усилията на сегашните бойци, които в този миг се намираха в отчайваща ситуация срещу Тампере...

Хората благодариха на Мъри Стоилов, който, в зората на кариерата си, се бореше за място под слънцето и така написа една от най-славните страници в историята на сините. На Йовов, който възкръсна от пепелта и с изкуството си върна удоволствието на публиката. На Бардон, който преобрази Левски и показа, че и един французин може да милее за синята идея. На техниката на Телкийски, непримиростта на Ричард, усърдието на Топузаков, финеса на Вагнер, спокойствието на Томашич, желанието и таланта на Домовчийски, бързината на Емил Ангелов, класата на Георги Петков. Това бе последният голям мач и на сърцето на отбора Даниел Боримиров.

И още... На Наско Сираков, който започна проекта, вдъхна му автентичност и наложи Станимир Стоилов. На Тодор Батков, който повярва в силите и възможностите на тандема и канализира ресурсите и потенциала на клуба.

За всички тях бяха аплодисментите на феновете. Тези, които са останали изненадани от реакцията на синьото море, не познават синята психология, синята ценностна система. Няма как да усетят повея на вятъра, лъхащ от публиката. Много по-различен е от цинизма на опростения успех на терена. Сините като с магическа пръчка превърнаха от една загуба на терена победа и извън терена. Намериха сили да останат с отбора и да кажат “Сбогом” на точно този Левски. Те не забравиха къде, как и защо бяха заедно.

Разбира се, че нищо преди това не е било случайно и загубата от Тампере по никакъв начин не може да дискредитира Киево, Удинезе, Артмедия, Марсилия, Динамо Букурещ, Оксер. Тогава бяха пиковите моменти в таланта и качествата на гореизброените личности, които заедно преследваха една кауза. Неизбежно последва пропадане в низината. Да отдадем заслуженото и на Тампере, когато някой те е победил – значи е притежавал стойност. Но за причините, грешките, последствията ще се говори достатъчно в следващите месеци. Сега не е времето за присъди, оценки и преоценки. Борето, Топузаков, вероятно и доста други напускат сцената завинаги. Този Левски си отиде. Но все пак краят на приказката не е дошъл. Приказката все още се пише, но в нея има и тъжни моменти. Настъпи този миг, но той така и ще отмине. Духът е жив в синята публика и тя привнася нотката на вечния оптимизъм. Публика пълна с гордост, любов и признание, публика, която превръща унизителната ситуация в триумф на честта...

Приказката на Левски е приказка без край. Съвсем скоро на сцената ще излязат следващите герои...




Тази статия отначалото е страхотно, спомних си всеки радостен миг и някакси ми стана по-добре...




САМО ЛЕВСКИИИИ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
shalala написа:
Мъри се счупи да повтаря за публиката и колко бил трогнат вчера, каквото и да го питаха все намираше начин натам да извърти нещата. Иначе повечето си бяха общи приказки с цел успокояване на обстановката. Друго към настоящия момент няма какво да искаме ми се струва.


Жалко, че Томето за пореден път доказа къв е мишок и не пусна слушатели по телефона! Запази Батко от народната любов!

:arrow: Няма да е скоро момета, в който ще се появи гражданско общество в тая клета държавица!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
STALKER написа:
shalala написа:
Мъри се счупи да повтаря за публиката и колко бил трогнат вчера, каквото и да го питаха все намираше начин натам да извърти нещата. Иначе повечето си бяха общи приказки с цел успокояване на обстановката. Друго към настоящия момент няма какво да искаме ми се струва.


Жалко, че Томето за пореден път доказа къв е мишок и не пусна слушатели по телефона! Запази Батко от народната любов!

:arrow: Няма да е скоро момета, в който ще се появи гражданско общество в тая клета държавица!


Именно!!! Защо Батков не отиде един час при Сашо Диков? Щото сега му зададът един въпрос и той: "Всички правим максималното", "Работим непрекъснато" и купглупости.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
STALKER написа:
shalala написа:
Мъри се счупи да повтаря за публиката и колко бил трогнат вчера, каквото и да го питаха все намираше начин натам да извърти нещата. Иначе повечето си бяха общи приказки с цел успокояване на обстановката. Друго към настоящия момент няма какво да искаме ми се струва.


Жалко, че Томето за пореден път доказа къв е мишок и не пусна слушатели по телефона! Запази Батко от народната любов!

:arrow: Няма да е скоро момета, в който ще се появи гражданско общество в тая клета държавица!


Адаш, нека ти напомня, че Томислав Русев работи в медия, а един от най-големите рекламодатели в държавата се казва М-тел... Да, Батков не е собственик, но има доста тлъсти връзки там. Глупаво е да хапеш ръката, която те храни.

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Majdak написа:
STALKER написа:
shalala написа:
Мъри се счупи да повтаря за публиката и колко бил трогнат вчера, каквото и да го питаха все намираше начин натам да извърти нещата. Иначе повечето си бяха общи приказки с цел успокояване на обстановката. Друго към настоящия момент няма какво да искаме ми се струва.


Жалко, че Томето за пореден път доказа къв е мишок и не пусна слушатели по телефона! Запази Батко от народната любов!

:arrow: Няма да е скоро момета, в който ще се появи гражданско общество в тая клета държавица!


Адаш, нека ти напомня, че Томислав Русев работи в медия, а един от най-големите рекламодатели в държавата се казва М-тел... Да, Батков не е собственик, но има доста тлъсти връзки там. Глупаво е да хапеш ръката, която те храни.


Ами толкоз по-зле...Всичко е пунт и пластика... :?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Човека зададе всички "наболели" въпроси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
аз съм доволен от Томислав, пита го най-директно неща, които даже май не съм очаквал.. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
al3kz написа:
Човека зададе всички "наболели" въпроси.


Въпроса е как ги зададе...или по-точно "как не ги зададе"... :wink:


ЕДИН Е САШО ДИКОВ! Кой каквото ще да си говори!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Вярно е, че пита и повече не задълбава но и без това? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
Сега е момента за тоталната промяна! Кой каквото ще да казва имаме вопиюща нужда от млада кръв, хора с нестандарни идеи, жадни за игра и доказване. Ако сега се заложи на младите съм убеден, че ще осерем юбилея на свинюгите...........

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Да само вижте за кво иде реч по Канал 3 от 7 "Очаквайте от 19:00ч. извънредно 1:1 КАК БАТКОВ ЗАПРИЛИЧА НА кюрда"

:evil:

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
Сега е момента за тоталната промяна! Кой каквото ще да казва имаме вопиюща нужда от млада кръв, хора с нестандарни идеи, жадни за игра и доказване. Ако сега се заложи на младите съм убеден, че ще осерем юбилея на свинюгите...........

За наша радост обаче, никой от ръководството не те слуша ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Не чух въпроса "Защо милицията си има астри, а ние си нямаме нападател"

Както и.....

Каква е ролята на новият автобус, като най-далечното разстояние е 250 км.? И какво му беше на стария?Същото се отнася нацялата селскостопанса и строителна техника

Емблемата??????!!!!!!

И още, е още......ние си ги знаем въпросите, ама журналята не искат да ги задават.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Диков наистина е най-малко удобния журналист, на второ място Крум, колкото да не ми е симпатичен, следва Томето и Дарик. Всъщност това показва доколко е зависима медията. Въпреки че С.Д. се увлича в жълти истории и понякога търси несъществуващата конспирация, попаденията му почти винаги са добри

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
LSFC написа:
STALKER написа:
subata написа:
Абе глупостите на Батко нямат край.Имали сме над 20 играча при това равностойни :? Затова вчера защитник бе Ричи :lol: Иначе добре ще е някой да каже на мустака да спре да прекъсва,когато някой говори...а и да спре с цигарите :lol:


Най-тъпото е, че Мъри му приглася на глупостите... :?


Най-големите глупости си пригласяте вие........ сега какво искате да кажете, че Батков не осигури защитници ли :shock: :shock: :shock: :shock:


Добре ти сега ще кажеш,че имаме перфектния състав ли :?: Осигури защитници и какво стана играха Боби(не помня да е играл много) и Бензукан който е на 2 мача :roll: Сигурно защото ни осигури защитници и Ричард се върна накрая...Но да приемем че защитата е добра като се оправят Игор и Топчо(дай Боже да не ги затрием някъде),но какво остава за нападението - Дайо и Валери...и като гледам как са се нагласили да продадат колкото се може по-скоро Домо оставаме с един нападател,който не е играл достатъчно последните мачове.Как да сме доволни :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Томето на сапун. Как може само да се изреди и да пита за повечето популярни конспирации, без да измисли някоя своя свързана с Наско, залози, бунтове, Чорни, УЕФА и т.н. Длъжен беше да го направи, отстоявайки позицията си до край и правейки неистови опити да убеди Мъри и Батков в нейната правота. А той какво... пита само за забавени трансфери, липсата на нападател, отсъствието на Наско, проблемите около трансфера на Пелето, промени в ръководството, проблемите в школата и други такива незначителни неща.

Между другото, радвам се, че нямаше слушателски обаждания. Защото нямаше да ми е приятно, разни свине да си изкарват комплексите на Мъри, точно в тоя момент.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Black Jack написа:
Не чух въпроса "Защо милицията си има астри, а ние си нямаме нападател"

Както и.....

Каква е ролята на новият автобус, като най-далечното разстояние е 250 км.? И какво му беше на стария?Същото се отнася нацялата селскостопанса и строителна техника

Емблемата??????!!!!!!

И още, е още......ние си ги знаем въпросите, ама журналята не искат да ги задават.


Абе просто да беше пуснал телефонна линия, нищо повече...Те хорат щеха да си зададат всичките въпроси както трябва...Ама кат нема топки завалията, кво да го праиш... :roll: А иначе претенциите са му големи... :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Kryten написа:
Диков наистина е най-малко удобния журналист, на второ място Крум, колкото да не ми е симпатичен, следва Томето и Дарик. Всъщност това показва доколко е зависима медията. Въпреки че С.Д. се увлича в жълти истории и понякога търси несъществуващата конспирация, попаденията му почти винаги са добри

От крум по голем олигофрен у журналистиката няма... :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Black Jack написа:
Каква е ролята на новият автобус, като най-далечното разстояние е 250 км.? И какво му беше на стария?Същото се отнася нацялата селскостопанса и строителна техника

Емблемата??????!!!!!!


Темата на разговора беше мача с Тампере и проблемите в Левски. С какво по-точно попречи автобуса не мога да разбера? И тъй като предполагам, че ще кажеш "можеше да земем нападател с тея пари". Въпросът за селекцията беше засегнат няколко пъти. За Емблемата, каквото имаше да се изговори се изговори. Срещи, официални изявления и т.н.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1244
Някой хора ще ме упрекнат за това мое мнение, но това си е мое мнение.След мача във Финландия един от играчите им си е тръгнал с колело, момчетата от тамепере идват с нормални полети с прикачвания и т.н. , а нашия любим Левски с чартър и т.н.
мисълта ми е следната:
Оставяме го това с парите....НО защо трябва толкова да се вдига самочувствието на играчите, все едно сме вече Милан,Ливерпул.... защо като още не сме ? В един вестник имаше снимка как на летището там всички гледат нашите все едно са манекени :? те на модно ревю ли са, за цял мач опорен халф ще в 77 мин ще нанесе единствения точен удар във вратата.Идва реванш всички си мислият че Тампере сами ще се бият, е няма такъв отбор който иска да играе в ШЛ да се бие сам.С безидейност в атака, и с толкова грешни паса незнам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
shalala написа:
Black Jack написа:
Каква е ролята на новият автобус, като най-далечното разстояние е 250 км.? И какво му беше на стария?Същото се отнася нацялата селскостопанса и строителна техника

Емблемата??????!!!!!!


Темата на разговора беше мача с Тампере и проблемите в Левски. С какво по-точно попречи автобуса не мога да разбера? И тъй като предполагам, че ще кажеш "можеше да земем нападател с тея пари". Въпросът за селекцията беше засегнат няколко пъти. За Емблемата, каквото имаше да се изговори се изговори. Срещи, официални изявления и т.н.


Автобуса :arrow: не нужни пари, при положение че си имаме перфектен. Не непразно споменах 250 км. До Варна ходим с чартър. Къв е смисала? Аз разбирам да сме влезнали 2-3 в ШЛ всичко да ни е перфектно и да кажат "Не може да не купим на момчетата един автобус" И да, наистина с тия пари можехме да купим нападател. Ти да не би да смяташ, че нямаме нужда?

Еммблемата :arrow: Миналата година изтече срока, и тая също. Защо? И след като имат намерение да я връщат и периода за пррегистрация е дълъг и труден, защо още не са взели съответните мерки?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Слушам и не вярвам на очите си! Не се превръщайте в баткови ибрици, моля! :?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 08, 2007 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
са гледайте анал 3 :evil:

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 39  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 169 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com