forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 26, 2007 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:48 pm
Мнения: 638
Местоположение: София
Доволно повикахме днеска. От играта като за първи официален мач не съм доволен, Бензукан, който въпреки две-три страхотни намеси, направи доста грешки и двете положения в началото на мача за латекса бяха негово дело. Както и да е това го отдавам на несработеност, а може би и нервност, все пак загатна за добри качества. Дарко ми хареса, но и от него има какво да се желае. Нападението показа отново някакви проблеми.
Най-радостното нещо днеска беше, че лопатата отстъстваше, просто ми се напълни душата 8)

ЧЕСТИТО, ЛЕВСКАРИ :!:

_________________
"Кажи им, че има една страна България. В тази страна има един отбор Левски, може и да не са чували за него. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра."


Последна промяна Dropkick Murphys на Чет Юли 26, 2007 11:52 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 26, 2007 11:52 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 9:43 am
Мнения: 10
аз па пипнах купата на края и Бардон вика "браво и на вас" 8)

_________________
LSFC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 26, 2007 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Alexander написа:
аз па пипнах купата на края и Бардон вика "браво и на вас" 8)
Бардончо трябваше да го сменят, накрая въпреки че даде голов пас беше трагичен

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 26, 2007 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Trooper написа:
Бензукан днес даде сериозна заявка за титулярно място! Топчо и Игор да му мислят...

Агитката - не ми се ще излишно да драматизирам, но:
1. През повечето време бяхме зле, поради една или друга причина, една от основните - въртенето през 5 минути на любимата троица "Да запеем дружно...", "Със синьо знаме в ръката ще обходим ний света..." и Аида-та... знаете фаворити на кои...
2. За 10-тина минути когато микрофона беше в правилния човек (знаете кой - а и лично мнение), се видя ква лудница се получи...
3. Тия неща ако сами не си ги оправим, не знам... Пак ще мрънкаме след някое дерби, или евромач, как имало туристи, как нямало песни и т.н....

Все пак си беше прилично днес - това беше началото... Дано да надграждаме...


По ТВ се чуваше добре, само България е нашата родина не чух плюс още няколко, но иначе доволно :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 26, 2007 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
Абе каде по големи късметлии от Бензукан и Дарко 1-ви официален мач титуляри и 1-ва купа


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 26, 2007 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Доволно беше.......няма да мрънкате.И франсето днеска ги изяде.....влезнал е в ебати формата.Ще къса месо със зъби 8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 26, 2007 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
Alexander написа:
аз па пипнах купата на края и Бардон вика "браво и на вас" 8)
Бардончо трябваше да го сменят, накрая въпреки че даде голов пас беше трагичен


Бардон ми се видя страшно натежал и тромав, дано се вкара у форма по-бързо, но май си е така... :roll:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 26, 2007 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Наистина по ТВ се чуваше доста добре 8) На мене нещо Дарко не ми хареса,но дано греша и се разиграе идните мачове.

п.п.Абе Джайеоба кви са тея знаци с ръце дет ги прави :lol:От както се е върнал,един път не е пропуснал да го направи тва "птиче",ебати болния мозък :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:03 am 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
скоро ще отлита ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:03 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 9:43 am
Мнения: 10
Абе Бардон наистина е натежал малко ама ми пълни душата тва франсе колко е сърцато!!! Аз много му се кефя и не мога да му се сърдя за един или два слаби мача...а и Мъри щом го е оставил цял мач той най - добре си знае.

_________________
LSFC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Alexander написа:
Абе Бардон наистина е натежал малко ама ми пълни душата тва франсе колко е сърцато!!! Аз много му се кефя и не мога да му се сърдя за един или два слаби мача...а и Мъри щом го е оставил цял мач той най - добре си знае.


И аз си го харесвам, играта му е много елегантна и технична, ако беше малко по-пъргав просто немаше да е при нас, а в Лион, примерно... :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:11 am 
Обективно погледнато може да се каже, че имам някои забележки към халфовата линия и специално изнасящата част, но по крилата продължаваме добре да действаме, независмо от още ненавлезлите в форма крила.

За отбелязване са и някои интересни отигравания в нападателната част, нашите не са си губили времето по време на подготовката.

Отзад наистина има какво да се желае, някои от момчетата явно не са навлезли във форма и все още не могат да свикнат да се раздават докрай 90 минути и понякога това ги изненадваше, за щастие само веднъж беше фатално и не промени крайния изход на мача.

Радостно е и пристигането на новите попълнения, някои от които са решили още от първия мач да дадат заявка за титулярното място, дано продължат с този хъс докато са винаги на терена.

Честита победа.

Щастлив съм, че отново гледахме един стойностен и истински дуел в родния футбол.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Quis Separabit написа:
само България е нашата родина не чух плюс още няколко, но иначе доволно :wink:

Ми не е малко, според мен. А щом се е чувало добре, не знам какво да мисля, при положение, че в повечето случаи рядко пееше повече от половината сектор. Ясно е, че можем много повече...

Важното е, че пак триумфираме, а селяците - с пръст у гъз...

САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:17 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
SamoLevskiOle написа:
Обективно погледнато може да се каже, че имам някои забележки към халфовата линия и специално изнасящата част, но по крилата продължаваме добре да действаме, независмо от още ненавлезлите в форма крила.

За отбелязване са и някои интересни отигравания в нападателната част, нашите не са си губили времето по време на подготовката.

Отзад наистина има какво да се желае, някои от момчетата явно не са навлезли във форма и все още не могат да свикнат да се раздават докрай 90 минути и понякога това ги изненадваше, за щастие само веднъж беше фатално и не промени крайния изход на мача.

Радостно е и пристигането на новите попълнения, някои от които са решили още от първия мач да дадат заявка за титулярното място, дано продължат с този хъс докато са винаги на терена.

Честита победа.

Щастлив съм, че отново гледахме един стойностен и истински дуел в родния футбол.


:smt082 :smt082 :smt082


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Trooper написа:
Quis Separabit написа:
само България е нашата родина не чух плюс още няколко, но иначе доволно :wink:

Ми не е малко, според мен. А щом се е чувало добре, не знам какво да мисля, при положение, че в повечето случаи рядко пееше повече от половината сектор. Ясно е, че можем много повече...

Важното е, че пак триумфираме, а селяците - с пръст у гъз...

САМО ЛЕВСКИ!


Въобще не се запя, по-точно се запя само за на "дучето жена му" и то 30-тина човека.
Не знам по телевизията как се е чувало, но наистина пееш половината сектор. Имаше моментни изригвания, и то най-вече на "какво е небето".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Semper_Fidelis написа:
SamoLevskiOle написа:
Обективно погледнато може да се каже, че имам някои забележки към халфовата линия и специално изнасящата част, но по крилата продължаваме добре да действаме, независмо от още ненавлезлите в форма крила.

За отбелязване са и някои интересни отигравания в нападателната част, нашите не са си губили времето по време на подготовката.

Отзад наистина има какво да се желае, някои от момчетата явно не са навлезли във форма и все още не могат да свикнат да се раздават докрай 90 минути и понякога това ги изненадваше, за щастие само веднъж беше фатално и не промени крайния изход на мача.

Радостно е и пристигането на новите попълнения, някои от които са решили още от първия мач да дадат заявка за титулярното място, дано продължат с този хъс докато са винаги на терена.

Честита победа.

Щастлив съм, че отново гледахме един стойностен и истински дуел в родния футбол.


:smt082 :smt082 :smt082

Точно така :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
SamoLevskiOle написа:
Обективно погледнато може да се каже, че имам някои забележки към халфовата линия и специално изнасящата част, но по крилата продължаваме добре да действаме, независмо от още ненавлезлите в форма крила.

За отбелязване са и някои интересни отигравания в нападателната част, нашите не са си губили времето по време на подготовката.

Отзад наистина има какво да се желае, някои от момчетата явно не са навлезли във форма и все още не могат да свикнат да се раздават докрай 90 минути и понякога това ги изненадваше, за щастие само веднъж беше фатално и не промени крайния изход на мача.

Радостно е и пристигането на новите попълнения, някои от които са решили още от първия мач да дадат заявка за титулярното място, дано продължат с този хъс докато са винаги на терена.

Честита победа.

Щастлив съм, че отново гледахме един стойностен и истински дуел в родния футбол.


Още едно такова мнение и ще се караме :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:19 am 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
SamoLevskiOle написа:
Обективно погледнато може да се каже, че имам някои забележки към халфовата линия и специално изнасящата част, но по крилата продължаваме добре да действаме, независмо от още ненавлезлите в форма крила.

За отбелязване са и някои интересни отигравания в нападателната част, нашите не са си губили времето по време на подготовката.

Отзад наистина има какво да се желае, някои от момчетата явно не са навлезли във форма и все още не могат да свикнат да се раздават докрай 90 минути и понякога това ги изненадваше, за щастие само веднъж беше фатално и не промени крайния изход на мача.

Радостно е и пристигането на новите попълнения, някои от които са решили още от първия мач да дадат заявка за титулярното място, дано продължат с този хъс докато са винаги на терена.

Честита победа.

Щастлив съм, че отново гледахме един стойностен и истински дуел в родния футбол.


:lol: :lol:

Като оставим майтапа настрана, написаното по-горе е по-правилно от голям процент родни "журналисти"...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
vale_pika написа:
Имаше моментни изригвания, и то най-вече на "какво е небето".

За което, беше даден тон сигурно поне 10 пъти... както и за "троицата"...

Де да знам, може пък аз да съм се филмирал прекалено :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Не играхме добре, но все пак победихме (отново) Литекс.
Имам чувството,че нашите се опитаха да спечелят с минимален разход на енергия.
Личи си,че няма синхрон в центъра на защитата,но иначе Бензукан ми хареса, пък и ми се струва,че публиката го прие добре.
Общо взето се получи поредния финал за суперкупата в който не показваме добра игра и затова не мисля,че е нужна някаква сериозна критика.
Мъри и Наско казаха,че общо взето това днес няма нищо общо с показаното от играчите в подготовката, пък и прибирането от дълъг лагер със сигурност е довело до отпускане.
Важното е да сме концентрирани във Финландия и да си решим нещата още там, формата ще дойде скоро.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 5:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: Скрит русенец
Мача беше СУПЕР!Мисля,че много добре се получи.

П.С.Не може на тва след САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕТЕ,да се дерем тва под таблото и пет при оградата требва целия сектор да го пее.Баща ми е бил у В и каза,че се чувало страхотно.
ДОБРА РАБОТА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:28 am 
1914/88


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:28 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Сега се прибирам от мача,защото в чест на победата трябваше да се посети ирландският пъб.Иначе за мача:
За пореден път се убеждавам,че няма абсолютно никакъв смисъл от тала наречената супер купа на България.И двата отбора се пестяха с мисълта за евентуални контузии.Левски изигра много слаб мач,но всяка година по това време играем по-слабо и после набираме скорост :wink: Прииката между Тасевски и Мечо е огромно-не смо на външен вид.Определено македонеца не е от футболистите,които тичат напразно след всяка топка...Безнзукан е невероятен-чист шпагат,не се паникьосва,не е груб-много добро попадение!Не знам как ги мисля Батков обаче на нас ни трябват нападатели!СПЕШНО!Ако недай боже се контузи Валери не ми се мисли-радвам се,че Джаейоба вкара гол,обаче гола си беше вратарски отвсякъде.Не успяхме да прецакаме никой с Бабангида и сега ще се молим на Господ Валери да е здрав и във форма иначе трудно ще се вкарва този сезон... :roll: Не се притеснявам изобщо за Тампере,тъй като днес момчетата нямаха мотивация и желание за игра.Определено тази купа е ненужна според мен-погледнете само,че се вкарват по максимум 2 гола във финалният мач.Вече се усеща и присъствието на истинската емблема-и в кАнал 1,и на чека :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 10:07 pm
Мнения: 87
С тази игра ми е едно притеснено и само факта ,че е първи сериозен мач за сезона може да е оправдание.
Новите попълнения оправдават максимата ,че с трици маймуни не се ловят и дано евтиното не излезе скъпо.Незнам Шакира с двете грешки в началото дали нямаше да излети към пустинята ако падахме с 0:2 до десетата минута.Класен нападател би го изял с парцалките.Македонското Ескимо толкова се беше пренавил,че дедо Боре с двата бастуна спокойно може да е титуляр без конкуренция за в бъдеще.Хубаво би било Батьо да извади нещо от милионите дошли от Лигата и да вземе другото мароканче,че Жиката без конкуренция в защита е скритата лимонка.Странно беше ,че Хичо и Бабангида не се появиха,а те бяха генераторите на идеи в австрийските контроли.
И все пак латекса не са слаби(биха Стяуа скоро) и затова съм оптимист за финландската одисея :wink:

_________________
Когато губиш не загубвай даденият ти от съдбата урок.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:35 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 5:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: Скрит русенец
Мисля,че може да кажем официално на ЕМБЛЕМАТА:
ДОБРЕ ДОШЛА!!!!

На таблото беше истинската,на членските карти е тя,дано скоро и шаловете ще са само с нея.
ВЪРНАХ МЕ СИ Я


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
SamoLevskiOle написа:
ULTRA BLUE написа:
Мача беше СУПЕР!Мисля,че много добре се получи.

П.С.Не може на тва след САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕТЕ,да се дерем тва под таблото и пет при оградата требва целия сектор да го пее.Баща ми е бил у В и каза,че се чувало страхотно.
ДОБРА РАБОТА


Наистина, мача беше СТРАХОТЕН. Добре, че бихме лошите от Ловеч.

Моя татко пък беше в А и каза, че добре сме пели, даже и той е пял, защото е знаел, че съм някъде там и съм много щастлив.

БРАВО

На мен пък ми се обади дядо по телефона, за да ми каже, че по телевизора сме се чували много силно, ясно и отчетливо. Браво! НАЙ-ХУБАВИЯ МАЧ В ЖИВОТА МИ! На истина беше невероятен. Аз лично за пръв път ходих на мач, но тва ми беше най-хубавия мач през целия ми живот!

Аз не разбрах само къде беше истинската емблема на ПФК Левски София 1914 АД! Беше само някакъв грозен квадрат, на който има червено, по дяволите! Как може тая емблема да ни представлява пред света и Европа... с тоя чорбарски цвят :!: СМЪРТ :!:

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Shakespirt написа:
SamoLevskiOle написа:
ULTRA BLUE написа:
Мача беше СУПЕР!Мисля,че много добре се получи.

П.С.Не може на тва след САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕТЕ,да се дерем тва под таблото и пет при оградата требва целия сектор да го пее.Баща ми е бил у В и каза,че се чувало страхотно.
ДОБРА РАБОТА


Наистина, мача беше СТРАХОТЕН. Добре, че бихме лошите от Ловеч.

Моя татко пък беше в А и каза, че добре сме пели, даже и той е пял, защото е знаел, че съм някъде там и съм много щастлив.

БРАВО

На мен пък ми се обади дядо по телефона, за да ми каже, че по телевизора сме се чували много силно, ясно и отчетливо. Браво! НАЙ-ХУБАВИЯ МАЧ В ЖИВОТА МИ! На истина беше невероятен. Аз лично за пръв път ходих на мач, но тва ми беше най-хубавия мач през целия ми живот!


И най-хубавото возене в тролея след мач, нали?!!!! :smt026 Истинско незабравимо преживяване с дъх на пот и чесън! :fgod


П.П. За шегички си има друг раздел :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 12:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Trooper написа:
vale_pika написа:
Имаше моментни изригвания, и то най-вече на "какво е небето".

За което, беше даден тон сигурно поне 10 пъти... както и за "троицата"...

Де да знам, може пък аз да съм се филмирал прекалено :roll:


Що бе аз съм горе-долу доволен от викането днеска...очаквах далеч по-слабо като за първи мач...

SET-a от днеска :lol: :
"Само ЛЕВСКИ обичаме те" , "Какво е небето" , "Сан Бабила" , "Когато над София мръкне" , "Синьо знаме във ръката" , "Сини фенове милиони" ....като се замислиш тва са най-популярните песни в сектора напоследък....верно че малко се повтаряха песните ама в крайна сметка като се почне "България е нашата родина" и на втория куплет замира...освен тва си се изпя и "Въздушната шир" един път 8)

Иначе в мача бяхме трагични особенно в защита...по едно време уж овладяхме нещата за малко но пак ги изпуснахме...общо взето винаги така почваме сезона последните 3 години с трагична игра за суперкупата и после яко мачкаме нататък8)...дано и сега е така :)

П.С. от пръв поглед ми се струва че от тва момче Тасевски ще стане добър плеймейкър какъвто отдавна не сме имали...показателно за тва че вече се е вписал в средата е че след като го смениха почнахме да играем с подавания Петков-Маймундайо :)))

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 1:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
аре да идват следващите.... :lol: :lol: :lol:

ONE INDIAN (GYPSY) FAN OF CSKA
..........................
..................___.-~''~-._...__....__
.................'....`....\.~''~........``-.
.............../`._......)..`\..............`\
............../`..a)..../.....|...............`\
.............:`......../......|.................\
........(`-._|`...-...(....../................`;\\
.........`-..`--'_.'-.;\___/'..................|.\\
......_...../:--`.....|......../...../.........'..\\
.....(''\.../`/........|.......'.....'........./....:`;
.....`\'\_/`/..........\...../`~~~-.:......../.....``
.......`._.'........../`\....|......`\....../(
...................../../\...|........`Y.../..\
.............…...J../..Y..|.........|../`\..\
.................../..|...|..|.........|..|..|..|
..................''---''../___|......../___|../__|
.........................'''''''.........'''''''..'''''''

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2007 1:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 2:21 pm
Мнения: 157
Местоположение: Ireland
UL написа:
Trooper написа:
vale_pika написа:
Имаше моментни изригвания, и то най-вече на "какво е небето".

За което, беше даден тон сигурно поне 10 пъти... както и за "троицата"...

Де да знам, може пък аз да съм се филмирал прекалено :roll:


Що бе аз съм горе-долу доволен от викането днеска...очаквах далеч по-слабо като за първи мач...

SET-a от днеска :lol: :
"Само ЛЕВСКИ обичаме те" , "Какво е небето" , "Сан Бабила" , "Когато над София мръкне" , "Синьо знаме във ръката" , "Сини фенове милиони" ....като се замислиш тва са най-популярните песни в сектора напоследък....верно че малко се повтаряха песните ама в крайна сметка като се почне "България е нашата родина" и на втория куплет замира...освен тва си се изпя и "Въздушната шир" един път 8)

Иначе в мача бяхме трагични особенно в защита...по едно време уж овладяхме нещата за малко но пак ги изпуснахме...общо взето винаги така почваме сезона последните 3 години с трагична игра за суперкупата и после яко мачкаме нататък8)...дано и сега е така :)

П.С. от пръв поглед ми се струва че от тва момче Тасевски ще стане добър плеймейкър какъвто отдавна не сме имали...показателно за тва че вече се е вписал в средата е че след като го смениха почнахме да играем с подавания Петков-Маймундайо :)))


Като ни изравниха и почнаха продълженията аз си викам край маймундайо сега е напред немаме повече смени ма тои зе,че вкара хаха и сега ще кажат дайо е във супер форма не виждаме смисъл за нови попълнения :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 240 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com