forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Дек 16, 2018 10:55 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5518 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 180, 181, 182, 183, 184  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 2:51 pm 
Аватар

знаех си че Петков нема да ни предаде :lol:

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 3:04 pm 

знаех си че Петков нема да ни предаде :lol:

Тук идва ли става дума за предателство. Когато футболист прехвърли тридесетте, основната му цел е как да подсигури бъдещето си. Хубавото в случая с Гошо е, че е намерен компромис за да остане.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 4:20 pm 
Аватар

Заобичах Гошо.
А едно време като беше в Славия с онази дълга коса , колко съм го псувал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 4:28 pm 
Аватар

агитката яко го псуваше едно време като Иванков беше резерва, дано са си взели поука тея дето тогава го освиркваха, макар че се съмнявам

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 5:57 pm 
Аватар

всички сме го псували, все пак ни показаше средни пръсти на Овча Купел...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 8:16 pm 
Аватар

Той не беше ли викал, че ще ходи при свинете, докато беше в слабия? Или съм се обръкАл нещо... :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 8:46 pm 

и кво значение има това?Отишъл ли е при свинете?!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 8:49 pm 

Томашич е играч на Макаби (Тел Авив)

Защитникът подписа за 2+1 години

Защитникът Игор Томашич подписа с израелския Макаби (Тел Авив), научи "Тоспорт.бг". Бившият вече защитник на Левски изчакваше до последно предложение от клуб от италианската Серия "Б", но нещата пропаднаха.

Така хърватският бранител подписа с евреите за срок от 2 години с опция за удължаването с още една.

Макаби (Тел Авив) се намира на 6-о място два кръга преди края на шампионата в Израел.

Томашич ще вземе 600 000 евро за двата сезона при евреите.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 9:00 pm 
Аватар

knave написа:

нема такова нещо, сектор Б го освиркваше всеки мач и скандираше "иванков иванков", а А и В го подкрепяха Гошето, щото първо треньорите решават кой да е титуляр, а не самите вратари и второ - играеше си добре, а Иванков беше в лоша форма след контузията

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 11:13 pm 
Аватар

Аз не си спомням играч на Ботев така да умира от желание да дойде при нас,както Жорето Христов, да се съгласи на "европейската " заплата на Татков / още малко ти остана Тоше :smt006 / и нашия мустакат родопски нерез на се ослушва и да не го е привлекъл още :evil:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 19, 2008 11:17 pm 
Аватар

Boyo написа:
knave написа:

нема такова нещо, сектор Б го освиркваше всеки мач и скандираше "иванков иванков", а А и В го подкрепяха Гошето, щото първо треньорите решават кой да е титуляр, а не самите вратари и второ - играеше си добре, а Иванков беше в лоша форма след контузията

не не, като играч на чифутите, спомням си го, беше с лице към нас и вървеше бавно назад към тунела и ни показваше средни пръсти, доакто не се хакна в тунела :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 2:04 am 
Аватар

имах предвид, че като играч на Левски не са го освирквали всички, а главно от Б

иначе като беше в Славия той размахваше средни пръсти на всеки мач, без значение кой е съперника :) Веднъж хвана дузпа на Литекс и отиде на изълнителя да му бърка в ушите :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 11:32 am 
Аватар

той гошо иначе изглежда като нормален човек извън стадиона .. :smt005

"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 11:40 am 
Аватар

bring_da_pain написа:
той гошо иначе изглежда като нормален човек извън стадиона .. :smt005

Дори не подозираш в ква огромна грешка си! :lol:

но я хвана кука...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 11:46 am 
Аватар

Selqnina s koleloto написа:
Заобичах Гошо.
А едно време като беше в Славия с онази дълга коса , колко съм го псувал.

Ха-ха ! Никога няма да забравя преди 6-7 години мисля, че беше един мач на Овча Купел.Петков с дългата косичка.Ситуациата беше следната Бачев отиде към наказателното поле и докосна Петков, а той от своя страна падна все едно са му одрязали ръцете.Изгониха Бачев и не помня как свърши мача.Много ми беше противен тогава.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 11:52 am 
Аватар

Цитат:
Севиля и Дженоа с оферти за Георги Христов
Бившата звезда на чешкия футбол Томаш Скухрави, който в момента работи като мениджър, урежда трансфер на Георги Христов за сериозната сума от 1 500 000 евро. Това съобщи президентът на Марица Рангел Берберов, който държи 50 процента от трансферните права на 23-годишния нападател. В канцеларията на пловдивския клуб пристигна официално писмо от Томаш Скухрави лично до Рангел Берберов. С него чешкият мениджър уведомява президента на маричани, че вече работи усилено по трансфера на Георги Христов в елитния италиански тим от Серия "А" - Дженоа или в двукратния носител на купата на УЕФА - испанския Севиля.

След полученото писмо, Рангел Берберов веднага е провел работна среща президента на Ботев Димитър Христолов и изпълнителния шеф на канарите Марин Бакалов. В писмото си Томаш Скухрави дори сам си е поставил срок пред Рангел Берберов, че ще направи всичко възможно да финализира трансфера до две седмици. Параметрите на сделката са 500 000 евро годишна заплата за Георги Христов, която не включва премиите за мачовете от първенствното и от турнира за националните купи на страната. Според предварителните разговори трансферната сума, за която голмайсторът на родното първенство може да бъде продаден ще надхвърли 1 000 000 евро. "Нещата, които ни предлага Томаш Скухрави наистина са много сериозни и в никакъв случай не са кьорфишек. Офертата за цената на Георги Христов ще я коментираме допълнително, след като дойде, но трансферът му няма да е за по-малко от 1 000 000 евро.

След безбройните спекулации и нереалната оферта на Левски /София/, това са пърите по-реални предложения, които идват за футболиста от чужбина - с конкретни трансферни суми, с параметри по сделката и друго много важно нещо - предложени са отлични лични условия за самия играч", коментира шефът на Марица Рангел Берберов. Според него Марица и Ботев вече са делегирали на Скухрави правата да работи по трансфера на Георги Христов в чужбина. При посещението си в Марица преди няколко дни 43-годишният чех останал силно впечатлен от качествата на нападателя.

http://sportal.bg/news.php?id=106602

Понеже бяхме много сигурни......

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 12:06 pm 
Аватар

Е, прощаваме се с идеята "Гошо Христов в Левски"... :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 12:08 pm 
Аватар

Вие сте ебати дечурлигата.Написали sportal.bg,че Дженоа и еди кой си иска Христов и вече се пищи.Утре могат да напишат, че Петков както е подписал с нас е подписал с още 42 клуба едновременно, и ще има пак пищене.Успокойте се.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 12:18 pm 
Аватар

24.05.1914 написа:
Вие сте ебати дечурлигата.Написали sportal.bg,че Дженоа и еди кой си иска Христов и вече се пищи.Утре могат да напишат, че Петков както е подписал с нас е подписал с още 42 клуба едновременно, и ще има пак пищене.Успокойте се.

Спортал цитират думи на президента на Марица, който не е отрекъл до момента. Ясно е, че докато не подпише само предполагаме, ама вече си мисля, че е много далече от нас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 2:22 pm 
Аватар

И мен тва ме притесни... Естествено, че шансът да са журналистически глупости и спекулации на селски президенти е голям, ама.. :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:01 pm 
Аватар

Батков заяви след мача със Славия, че имаме предварителен договор с Г. Христов. Като си спомня само колко пъти Тодор е излизал с някакви изявления и след това се е оказвало точно обратното, по скоро не му вярвам...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:23 pm 
Аватар

ами Гошко Христов в интервютата показваше доста уважение към Мъри, и предполагам Мъри е бил една от причините Гошо да иска да играе в Левски. Ако е решил че не му се учи как да пасе офце, няма нищо нелогично да потърси друг път..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:36 pm 
Аватар

На тези години да предпочете Дженоа пред Левски не ми се вижда мъдро решение, но мениджъра на Христов вероятно си знае работата. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:41 pm 
Аватар

Напълно нормално е да предпочете Италия пред България. Всеки един качествен футболист от родната А група гледа час по скоро да се уреди на запад за да може евентуално да се развива, а не си чупи краката на стадиони като Цар Самуил, Бончук и т.н.. И Валери е млад, но предпочита да остане в Германия... :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:49 pm 

air_J написа:
На тези години да предпочете Дженоа пред Левски не ми се вижда мъдро решение, но мениджъра на Христов вероятно си знае работата. :smt006

И за какво да идва,ще играе 2 години,ще стане известен,ще има добра оферта,ние ще я откажем(както провалихме вече десетки футболисти),след 1 година ще се чудим защо ен сме го продали,ама той вече няма да е същият...Друго си е на запад,всяка седмица трудни мачове дори да не са с грандовете-пак всеки мач си се играе на кръв,заплата,терени,стадиони,самият живот...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:55 pm 
Аватар

air_J написа:

Естествено че би предпочел Дженоа.
При нас какво ще направи ? Ще го изтискаме максимално, ще откажем добри оферти за него, и накрая ще го засилим за 100 000 евро в Арис Лимасол/Коджаелиспор/Бней Йехуда :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 5:04 pm 
Аватар

Цитат:
ГЕОРГИ ХРИСТОВ: НЕ ВЯРВАМ НА НИЩО, ДОКАТО НЕ ВИДЯ РЕАЛНА ОФЕРТА

Митко Лишев, Пловдив 20 май 2008 14:18

Георги Христов: Не вярвам на нищо, докато не видя реална оферта Принтирай Георги Христов: Не вярвам на нищо, докато не видя реална оферта Изпрати
„Преди да видя нещата черно на бяло и да се убедя в интереса, на който и да е било отбор към мен, не вярвам на нищо.” Така Георги Христов коментира появилите се информации за евентуален трансфер в италианския Дженоа.

„Наистина имаше среща между мен, Рангел Берберов и Томаш Скухави, на която ме информираха за интереса на италианците. В досегашната ми кариера обаче са ме лъгали не веднъж, така че в момента не мисля за трансфер на Апенините”, продължи голаджията на Ботев.

„Единствената реална оферта, за която знам е тази на Левски. Лично аз не мисля, че за качествата на един футболист може да се съди само от дискове с негово участие. Надявам се по-скоро да приключи истерията около мен и да знам къде ще играя през следващия сезон”, завърши голмайсторът на А група.

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 5:27 pm 
Аватар

Аз също съм ЗА един футболист час по-скоро да се маха от България, но просто отбора на Дженоа ми се струва твърде възможно догодина да се бори да не изпадне, а ме съмнява наш Гошко да е чак толкова добър, та да блесне с изяви в кандидат-изпадащият отбор и да отиде в някой от грандовете. На неговите години точно между Левски и Дженоа грам не бих се двоумил и бих избрал Левски, най-малкото Дженоа не е нищо повече от един посредствен италиански отбор, аз лично не правя разлика между Дженоа, Реджина, Емполи, Ливорно - едни и същи слабаци са ми. При Херта ситуацията е различна, най-малкото защото преди няколко години си бяха доста стабилен отбор, пък и в новия шампионат не се знае дали няма да се понапънат поне до Интертото да се докопат. Но, пак казвам, мениджърът му явно добре го подковава да следва неговите (на мениджъра) интереси. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 5:35 pm 
Аватар

gong.bg написа:
- Ти лично предпочиташ да играеш в отбор, който се бори за оцеляване в чужбина или в Левски, който преследва шампионска титла?

- В Левски ми се играе от много време. Зависи от условията. Ние футболистите не играем цял живот.

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=45883

Пред "г-н Стоилов" както той говореше за Мъри, се беше съгласил веднага за смешни пари. Сега вече Батков ще трябва да се бръкне повечко ако не иска за пореден път да стане за смях. Аз не се сещам за друг такъв случай, играч избран за номер едно в първенството и голмайстор на А група, едва ли не да ни се моли да го вземем и то почти без пари. Ако го изпуснем ще си е престъпление към клуба.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 5:56 pm 
Аватар

е, тва не трябва да учудва никого. То много хора щяха да идват/да се връщат, но като видят тренеро и май се отказват. Като гледам Валери яко дава задна на идеята да се връща тук. Явно предпочита да търка още скамейката на Херта пред варианта да слуша овчи приказки...

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5518 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 180, 181, 182, 183, 184  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]