forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:21 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5501 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 180, 181, 182, 183, 184  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Вие сте ебати дечурлигата.Написали sportal.bg,че Дженоа и еди кой си иска Христов и вече се пищи.Утре могат да напишат, че Петков както е подписал с нас е подписал с още 42 клуба едновременно, и ще има пак пищене.Успокойте се.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
24.05.1914 написа:
Вие сте ебати дечурлигата.Написали sportal.bg,че Дженоа и еди кой си иска Христов и вече се пищи.Утре могат да напишат, че Петков както е подписал с нас е подписал с още 42 клуба едновременно, и ще има пак пищене.Успокойте се.

Спортал цитират думи на президента на Марица, който не е отрекъл до момента. Ясно е, че докато не подпише само предполагаме, ама вече си мисля, че е много далече от нас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
И мен тва ме притесни... Естествено, че шансът да са журналистически глупости и спекулации на селски президенти е голям, ама.. :roll:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 850
Местоположение: Landshut an der Isar
Батков заяви след мача със Славия, че имаме предварителен договор с Г. Христов. Като си спомня само колко пъти Тодор е излизал с някакви изявления и след това се е оказвало точно обратното, по скоро не му вярвам...

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
ами Гошко Христов в интервютата показваше доста уважение към Мъри, и предполагам Мъри е бил една от причините Гошо да иска да играе в Левски. Ако е решил че не му се учи как да пасе офце, няма нищо нелогично да потърси друг път..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
На тези години да предпочете Дженоа пред Левски не ми се вижда мъдро решение, но мениджъра на Христов вероятно си знае работата. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 850
Местоположение: Landshut an der Isar
Напълно нормално е да предпочете Италия пред България. Всеки един качествен футболист от родната А група гледа час по скоро да се уреди на запад за да може евентуално да се развива, а не си чупи краката на стадиони като Цар Самуил, Бончук и т.н.. И Валери е млад, но предпочита да остане в Германия... :wink:

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:49 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
air_J написа:
На тези години да предпочете Дженоа пред Левски не ми се вижда мъдро решение, но мениджъра на Христов вероятно си знае работата. :smt006

И за какво да идва,ще играе 2 години,ще стане известен,ще има добра оферта,ние ще я откажем(както провалихме вече десетки футболисти),след 1 година ще се чудим защо ен сме го продали,ама той вече няма да е същият...Друго си е на запад,всяка седмица трудни мачове дори да не са с грандовете-пак всеки мач си се играе на кръв,заплата,терени,стадиони,самият живот...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
air_J написа:
На тези години да предпочете Дженоа пред Левски не ми се вижда мъдро решение, но мениджъра на Христов вероятно си знае работата. :smt006

Естествено че би предпочел Дженоа.
При нас какво ще направи ? Ще го изтискаме максимално, ще откажем добри оферти за него, и накрая ще го засилим за 100 000 евро в Арис Лимасол/Коджаелиспор/Бней Йехуда :roll:

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 5:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Цитат:
ГЕОРГИ ХРИСТОВ: НЕ ВЯРВАМ НА НИЩО, ДОКАТО НЕ ВИДЯ РЕАЛНА ОФЕРТА

Митко Лишев, Пловдив 20 май 2008 14:18

Георги Христов: Не вярвам на нищо, докато не видя реална оферта Принтирай Георги Христов: Не вярвам на нищо, докато не видя реална оферта Изпрати
„Преди да видя нещата черно на бяло и да се убедя в интереса, на който и да е било отбор към мен, не вярвам на нищо.” Така Георги Христов коментира появилите се информации за евентуален трансфер в италианския Дженоа.

„Наистина имаше среща между мен, Рангел Берберов и Томаш Скухави, на която ме информираха за интереса на италианците. В досегашната ми кариера обаче са ме лъгали не веднъж, така че в момента не мисля за трансфер на Апенините”, продължи голаджията на Ботев.

„Единствената реална оферта, за която знам е тази на Левски. Лично аз не мисля, че за качествата на един футболист може да се съди само от дискове с негово участие. Надявам се по-скоро да приключи истерията около мен и да знам къде ще играя през следващия сезон”, завърши голмайсторът на А група.


_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Аз също съм ЗА един футболист час по-скоро да се маха от България, но просто отбора на Дженоа ми се струва твърде възможно догодина да се бори да не изпадне, а ме съмнява наш Гошко да е чак толкова добър, та да блесне с изяви в кандидат-изпадащият отбор и да отиде в някой от грандовете. На неговите години точно между Левски и Дженоа грам не бих се двоумил и бих избрал Левски, най-малкото Дженоа не е нищо повече от един посредствен италиански отбор, аз лично не правя разлика между Дженоа, Реджина, Емполи, Ливорно - едни и същи слабаци са ми. При Херта ситуацията е различна, най-малкото защото преди няколко години си бяха доста стабилен отбор, пък и в новия шампионат не се знае дали няма да се понапънат поне до Интертото да се докопат. Но, пак казвам, мениджърът му явно добре го подковава да следва неговите (на мениджъра) интереси. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
gong.bg написа:
- Ти лично предпочиташ да играеш в отбор, който се бори за оцеляване в чужбина или в Левски, който преследва шампионска титла?

- В Левски ми се играе от много време. Зависи от условията. Ние футболистите не играем цял живот.


http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=45883

Пред "г-н Стоилов" както той говореше за Мъри, се беше съгласил веднага за смешни пари. Сега вече Батков ще трябва да се бръкне повечко ако не иска за пореден път да стане за смях. Аз не се сещам за друг такъв случай, играч избран за номер едно в първенството и голмайстор на А група, едва ли не да ни се моли да го вземем и то почти без пари. Ако го изпуснем ще си е престъпление към клуба.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
е, тва не трябва да учудва никого. То много хора щяха да идват/да се връщат, но като видят тренеро и май се отказват. Като гледам Валери яко дава задна на идеята да се връща тук. Явно предпочита да търка още скамейката на Херта пред варианта да слуша овчи приказки...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Сега казаха по телевизора, че до седмица Христов подписва с Дженоа... :? :|

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Съвсем нормално. И аз да съм, и аз ще подпиша с Дженоа :smt006
Само да вметна, че затова, че щели да се борят да не изпаднат другата година - следя калчото отблизо, и другата година Дженоа и Наполи, ще се борят за зона УЕФА, а за оставане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
BaLkI написа:
Сега казаха по телевизора, че до седмица Христов подписва с Дженоа... :? :|


до седмица щели да пристигнат от Дженоа...дали ще подпише не се знае....Жоро си каза..
аз имам чувството че ще дойде при нас...да видим...

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Севиля, Дженоа сега и латекса http://www.sportal.bg/news.php?id=106659
Селския се чуди как да му вдигне цената, че с таз клаузичка се е яко окафенил. Скоро очаквам да го искат от Румъния, Турция, Португалия....

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Аз се чуда дали и аз да не зема да го поискам на края... да ли ще им новина "knave се включи в битката за Христов. Мистериозният купувач имал нужда от зидаромазач за новата си вила"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
knave написа:
Аз се чуда дали и аз да не зема да го поискам на края... да ли ще им новина "knave се включи в битката за Христов. Мистериозният купувач имал нужда от зидаромазач за новата си вила"


пробвай :smt006
аз мисля че накйрая всичко ще се окажат само фишеци......тва с литекс...... почна доста да замирисва...дано да съм прав....

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Накрая да не стане много шум за нищо :smt006

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако не станат нещата - поредна черна точка за батко и явно ще формираме убийствен дуел Карлош - Валери (който ще мисли само за Херта)

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 3:26 pm
Мнения: 369
Според мен най-добрата двойка нападатели (ако приемем, че ще играем с двама) ще бъде Карлош-Гошо Христов. Но тъй като е твърде вероятно Гошо Христов да НЕ дойде на Герена, предпочитам Карлош-Валери пред Карлош-Еньо или Валери-Еньо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2008 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Гошо Христов си го казва - Досега реална оферта има само от Левски... Имам клауза от 200000.... Никой от синьото ръководство не е разговарял с мен....
Така след като има оферта и клауза, но не са водени разговори:
1. Офертата е по- ниска от 200000 :arrow: да се вадат парите и селския да го духа
2. Офертата е 200000 или над :arrow: Машинисто да пали влако и у Пловдив
http://www.sport1.bg/sport1/node/94431

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Сря Май 21, 2008 8:54 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 1:26 pm
Мнения: 684
Местоположение: DE
Да ама не сме единствените които се точат на Христов, ако са верни слуховете за Севилия - не виждам кой нормален човек би избрал оферта на Левски пред тази на Севилия...не че не ми се иска да избере Левски де :mrgreen:

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Дебърцини - Левски 0:3
36' - 0:1 (Тасевски)
52' - 0:2 (Бардон)
72' - 0:3 (Зе Мангалеш)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Сря Май 21, 2008 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
BaLkI написа:
Е, прощаваме се с идеята "Гошо Христов в Левски"... :smt006


Но пък винаги можем да вземем Емо Зелето :lol: - той е стара дружка на Вили :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Сря Май 21, 2008 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Zlostar_1111 написа:
Гошо Христов си го казва - Досега реална оферта има само от Левски... Имам клауза от 200000.... Никой от синьото ръководство не е разговарял с мен....
Така след като има оферта и клауза, но не са водени разговори:
1. Офертата е по- ниска от 200000 :arrow: да се вадат парите и селския да го духа
2. Офертата е 200000 или над :arrow: Машинисто да пали влако и у Пловдив
http://www.sport1.bg/sport1/node/94431


Бе не ми се рови сега, ма преди 1-2 дни президентите на Марек и Ботев (Митьо селския) бяха казали, че тва с 200000 хиляди не е много така...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Сря Май 21, 2008 10:21 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:03 pm
Мнения: 207
acrimonious написа:
Zlostar_1111 написа:


Бе не ми се рови сега, ма преди 1-2 дни президентите на Марек и Ботев (Митьо селския) бяха казали, че тва с 200000 хиляди не е много така...


Тя е малко бременна :roll: :)
Или е така или не е така.Тия селяците май се чудят какво да измислят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Сря Май 21, 2008 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Току що ми казаха че Йовов е подписал с румънския Васлуй :o :lol: От където и да погледнем...хубава новина...хем няма да се връща...хем ще играе в доста по добро първенство от Кипър....а доколото съм, запознат Васлуй са отбор, който се бори за Европа... :smt006

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Сря Май 21, 2008 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Аз пък почвам да си мисля, че писаниците за Гошо Христов са опити на селския изкуствено да му вдигне цената... Видя, че най-конвертируемия му играч е на път да бъде изпуснат за жълти стотинки и започна да приказва глупости! Ако наистина има няква клауза в договора на Христов, дали Дженоа ше да са толкова тъпи та да дават над пет пъти повече от въпросната сума, спомената в договора!? Поживем - увидим! :| :? :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери !!!
МнениеПубликувано на: Сря Май 21, 2008 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
А, добре, намерих го и всичко е ОК, тук е уточнено ;)

Цитат:
Ботев и Марица не пускат Георги Христов в Левски
Размер на шрифта: A | A | A |
30 март 2008 18:30


Принтирай Изпрати
Президентите на пловдивските Ботев и Марица Димитър Христолов и Рангел Берберов, излязоха с общо становище, че няма да пуснат при сините разкрилият, че симпатизира на Левски нападател Георги Христов за сумата от 200 000 евро, която е записана в договора му за преминаване в друг отбор.

„Левски да забравят, че може да привлекат Георги Христов срещу 200 000 евро. Спомняте си добре, че преди два месеца отказахме оферти от 500 000 евро за нашия футболист. Реалната му цена е 1 милион евро. Ако го продадем това ще бъде в силен чуждестранен отбор”, заяви Христолов пред БТА.

Двата клуба имат договорка от лятото на 2007 година, когато Христов премина от Кършияка при канарчетата, че ще разделят по равно парите от бъдеща продажба на младия голмайстор.

„Сумата от 200 000 евро е минималната, срещу която Георги Христов може да премине от Ботев в друг отбор, но следва уточнение - това може да стане единствено, ако Ботев, Марица или самият футболист са съгласни”, разясни Берберов.

„Сами разбирате, че нито аз, нито Димитър Христолов, няма да се съгласим да продадем Георги Христов срещу 200 000 евро, тъй като трябва да делим тези пари и ще вземам само по 100 000 евро.”

„Ако трябва да бъда откровен, едва ли Левски или който и да е български отбор може да удовлетвори финансовите изисквания на Георги Христов”, добави босът на Марица, който смята, че след Ботев, нападателят ще заиграе направо в чужбина.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5501 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 180, 181, 182, 183, 184  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com