forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 202 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2007 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
beatus написа:
Аре,аре не ни изкарвай глупави.. За мене Кайзерът е най-големият,може единствено Армандо да го бие....


Е кой е казАл че си глупав ако не знаеш играч от 70-те години...просто сега е друго време с други звезди ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2007 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Да де,но все пак за мен глупави са хората без обща култура,щото не всеки може да владее физиката,ама да не знае Нютон кой е,си е глупаво. Та с това лирично отклонение искам да кажа,че беше доста глупаво да има некъв бал на 27,след като пропуснах шоуто на Герена същия ден... Аз като гледах клиповете, Йовов и Ричката ми напълниха душата....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 30, 2007 10:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Стойчев може да не играе често, но шуменския има бая минути тоя сезон - доста мачове беше титуляр, а когато не беше титуляр почти винаги влизаше резерва.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 30, 2007 2:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 2:14 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
UL написа:
Това име едва ли говори нещо на повечето хора в този форум... :roll:


Защо си мислиш така :?: От доста време чета форума и рядко пиша но такива изказвания са присъщи точно за неосведомените 14-15 годишни пубери, който чули някъв факт и тичат да кажат : аз знам еди какво си, вие не!... Освен това надали има човек влизащ във футболен форум който да не е чувал за най-резултатния футболист във футболната история. Още повече че същия такъв има титли купи и награди каквито и роналдиньо заедно с половината отбор на барса няма да има за цялата си кариера. Това че знаеш нещо ( при това същото нещо не е никак уникално) не значи че другите са необразовани на тема футбол.
UL написа:
Иначе Деко не е лош играч, но според мен не може да си намери мястото в отбора.....плеймейкър ли ще играе, на крило ли ще се прави... :roll:

За Деко лично аз смятам че има някакви качества но спада в графата неразвити таланти... Спокойно може да е звезда в отбор от ранга на Берое, Ботев или Славия, но за ЛЕВСКИ е посредствен футболист, поне що се отнася до другите вариянти в средата на терена с който Мъри разполага. В мача с Литекс той и Йовов определено бяха най-слабите първото полувреме с тази разлика че Миро наистина игра с ОГРОМНО желание. Лично аз смятам че дори Дайо бил играл по-добре на неговата позиция.
Не ми се занимава да търся статистики но определено този сезон Миро изигра доста мачове и в повечето не оправда довериято.
За Боби Стойчев мога да кажа че е преследван от уникален карък и има съвсем малко минути на терена за да може да се дават оценки. Аз лично си спомням колко неориентиран беше в началото Томашич и какъв прогрес направи за година и половина. Боби е млад и заслужава шанс....

п.п. Дарко Тасевски мисля че играе точно на позицията на Деко и си мисля че ще го налагат титиляр а Деко ще си е резерва и догодина...

_________________
Важна е емблемата отпред, не името отзад!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0B50qcnZUk4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 30, 2007 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Цитат:
Лично аз смятам че дори Дайо бил играл по-добре на неговата позиция.


:shock:

На Дайо му дай да вкарва, това върши с лекота, особено ек на ек с вратаря, но изместим ли го по-назад на терена...ще стане по-мразен от ГелО...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 30, 2007 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Абе Деко си цъка добре срещу отборчета тип Марек и ЧБС, ама пуснат ли го резерва срещу отбор като Челси, все едно играем с 10 човека, еби му майката... така че може да остане момчето, ама да влиза в игра срещу куците български отборчета и то само на Герена :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 30, 2007 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Фактически и играчи като Деко са от първостепенна важност когато влезнем в цикъл сряда-събота... :wink:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 30, 2007 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Trent написа:
Фактически и играчи като Деко са от първостепенна важност когато влезнем в цикъл сряда-събота... :wink:


И с какво пък толкова е важен Деко, разбирам да беше решил един мач поне... :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 30, 2007 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Е, вкара на Хееренвеен и на Литекс...ти от играч взет от "Б" група кво можеш да очакваш - хеттрик срещу Реал ли? :lol: :wink:

Мисълта ми беше, че Деко е много добър вариант за мачовете от вътрешното първенство когато някой титуляр е изморен от мачовете в ШЛ... :wink:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 30, 2007 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Trent написа:
Е, вкара на Хееренвеен и на Литекс...ти от играч взет от "Б" група кво можеш да очакваш - хеттрик срещу Реал ли? :lol: :wink:

Мисълта ми беше, че Деко е много добър вариант за мачовете от вътрешното първенство когато някой титуляр е изморен от мачовете в ШЛ... :wink:


С играчи от "класата" на Деко нема да взимаме много точки извън София... :?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 30, 2007 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Абе ние и иначе не взимаме много... :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 31, 2007 7:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
гледам че много плюете някой хора за това аз искам да похваля Ники Димитров.. според мен голям футболист ще излезне от това момче :) играе много хубав футбол и аз много му се радвам :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 31, 2007 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Много мнения срещу нашенския Деко,ама и Мечо като дойде в ЛЕВСКИ първите три-четири години се отличаваше само срещу наши средняшки отбори,и то не винаги,а по-скоро нарядко,нарядко!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 31, 2007 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Аз съм приятно изненадан от Деко, бях го отписал отдавна, но с игрите през последната година си заслужи похвалите...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2007 4:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Аз имам някакви спомени,че в някакъв разговор Мечо беше каза къде на шега,че ако не го мързи толкова,ще е в Реал Мадрид..
А моето мнение е,че ни трябват и играчи като Деко,тъй като дългата скамейка ще помогне в борбата за требъл догодина :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2007 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
гил галад написа:
Много мнения срещу нашенския Деко,ама и Мечо като дойде в ЛЕВСКИ първите три-четири години се отличаваше само срещу наши средняшки отбори,и то не винаги,а по-скоро нарядко,нарядко!


Не съм съгласен. Мечо просто беше резерва тогава, но като влизаше редовно бележеше и правеше силни мачове. Проблемът му беше, че беше много непостоянен - типично за играч идващ от провинцията. Но като качества да се сравняват Мечо и шуменския .... Те са от различни планети :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2007 10:30 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
на мен Деко пък ми харесва... не става въпрос за титуляр, но си е перфектна резерва. Има демараж, центъра на тежестта му е много ниско, което го прави страшно стабилен и ако сте забелязали изключително трудно му се отнема топката... Има върху какво да работи, но според мен е на прав път.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2007 3:29 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 11:52 pm
Мнения: 32
гил галад написа:
Много мнения срещу нашенския Деко,ама и Мечо като дойде в ЛЕВСКИ първите три-четири години се отличаваше само срещу наши средняшки отбори,и то не винаги,а по-скоро нарядко,нарядко!


пропускаш и факта, че почти всички които сега го величаят, тогава се скъсваха да го псуват, не само тук, във форума, ами и на стадиона..

_________________
rage against the machine.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2007 3:32 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 11:52 pm
Мнения: 32
гил галад написа:
Много мнения срещу нашенския Деко,ама и Мечо като дойде в ЛЕВСКИ първите три-четири години се отличаваше само срещу наши средняшки отбори,и то не винаги,а по-скоро нарядко,нарядко!


пропускаш и факта, че почти всички които сега го величаят, тогава се скъсваха да го псуват, не само тук, във форума, ами и на стадиона..

_________________
rage against the machine.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2008 9:22 am 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 02, 2008 1:21 pm
Мнения: 84
Ама Левски са побеждавали Литекс/тогава Кърпачев/ с 8:0 в мач от Купата на Съветската армия през 1964г.,така,че това 6:2 не е рекорд.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2008 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Телкийски не спира да вкарва... :shock: От цЕлата разпродажба само него не разбрах защо продадохме...

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2008 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Къде отворихте тази тема от миналата година бре. Това е раздел Архив, тук не се пише

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 202 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com