forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 12:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 325 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 4:52 pm
Мнения: 390
УШЕВ ЗАГАЗИ СЕРИОЗНО НА МАЧА!!!
Смърт за Сашо Йовков,тоя не знае в каква беля влезе.

_________________
"ИМА ЕДНА СТРАНА БЪЛГАРИЯ,В ТАЗИ СТРАНА ИМА ЕДИН ОТБОР ЛЕВСКИ! МОЖЕ И ДА НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЗА НЕГО ... В ТОЗИ ОТБОР СЪМ СЕ РОДИЛ,В ТОЗИ ОТБОР ЩЕ УМРА!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
ЛЕВСКИ ЗНАЧИ СВОБОДА!Всички ли момчета се прибраха,иначе честита купа,тя си е синя

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 4:52 pm
Мнения: 390
За жалост все ще има някой,който е задържан нали УШЕВ е курва все пак.

_________________
"ИМА ЕДНА СТРАНА БЪЛГАРИЯ,В ТАЗИ СТРАНА ИМА ЕДИН ОТБОР ЛЕВСКИ! МОЖЕ И ДА НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЗА НЕГО ... В ТОЗИ ОТБОР СЪМ СЕ РОДИЛ,В ТОЗИ ОТБОР ЩЕ УМРА!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 1:19 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Прибрах се преди малко и мога да кажа няколко неща.Първо за играта,играхме слабо и взехме купата с доста късмет,но това не ме притеснява-не друго,а умората си каза думата :wink: Все пак Литекс изигра края на сезона на две на три точно с идеята за този мач.Така и не разбрах онзи Бето как изпусна положението накрая :shock: Чух по Гонг,че и Наско си го е казал-Литекс заслужавах Купата,но и това е част от играта,да си вкараш положенията.А и всичко се връща,да припомням ли как ни биха в Севлиево?По същият начин,по който ние бихме днес :wink: Ако Мъри напусне отбора не ни чака нищо хубаво,но слав богу човека си обича ЛЕВСКИ и не смята да напусне.Радостта беше голяма,и футболистите и феновете пяха накрая,дори и треньорите се включиха :) Публиката в сектор А беше невероятна 8) А относно инцидентите в средата на полувремето-че има виновни и от едната и от другата страна е ясно-все пак си мисля,че не трябваше да се чупят седалките :roll: Ясно,е и че полицайте са провокирали-всички знаем,че за една бомбичка не се влиза никога. Знам,ч е от срещите с полицията няма смисъл,ама все се надявам един ден да седнат всички замесени в този кръг и да се разберат на една маса-полиция,фенове,собственици на клубове.То такива срещи бол,ама следващият път същата история.Има много злоба и от двете страни-да не говорим,че всичко се превръща в синджир марка....Не казвам кой е крив,кой прав,ама не трябваше да се чупят седалките,полицайте също не трябваше да влизат,въобще имало е виновни и от двете страни-а коя е била по-виновна не се наемам да кажа :roll: Надявам се такива неща да се случват по рядко,ама нещо липсва връзката между участниците.каквото и да е било,вече е минало.Пак казвам като викане,пеене и т.н бяхме на ниво отвсякъде!Нужно ли е да се споменава коя е най-модерната песен в момента :) ?А за публиката на Литекс и Берое-помните ли филма''...за кучета и котки може,за прасета не може...'Идва мач в Събота,пълен стадион,празнична атмосфера,шоу.Всичко звучи идеално!Честита златен дубъл и да го отпразнуваме подходящо в Събота! :) :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 2:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Тия боклуци скапани дето хранят зад монитора,ама на стадиона са кротки и нищо не казват само лигав да го лапат!Да бяха дошли на мача като им знае толкова устата! :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 2:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Само не видях с какво толкова са ни надиграли селяните :roll: Вярно е, че към края на второто нашите отпаднаха физически

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 3:03 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
То ЛитеХ това им беше мачът на сезона, а наш'те малко или много ги болеше фара в общи линии... ама се постреснаха от съпорта и нямаше как да разочароват отново синята публика на този стадион само в рамките на месец. Пък и верно си е, че умората от празненствата си бе казала думата :lol:

Една много умна приказка от днес ще цитирам: "Всичко се връща - и 1 ден да беше продъжил мача, пак нямаше да си вкарат положенията селяните тъпи, след всички далаваери тип "титла за купа", които имат извъртяни".

Btw.

Организация от страна на БФС, ПФЛ, МВР и т.н. - Н-У-Л-А

EDIT: СМЕШКАТА НА ДЕНЯ:
Боби Михайлов и Валентин Михов: Организацията беше перфектна

Ходете завивайте дюнери бе!

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 3:19 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
И САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕЕЕ!
И САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕЕЕЕ!
И САМО ЛЕВСКИ,ОЛЕЕЕЕ
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕЕЕЕ! 8)

Страхотен ден. Няма по-голямо удоволствие от това в рамките на няколко часа да поздравяваш старозагорските селяци баш на центъра им с "Цял живот на село",а малко по-късно да изпратиш с "Довиждане" ловешките мангали наебани с дузпа в продълженията и с калъфка към ЛовЯч 8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Повече лошо към Батк0 да не съм чул!Подкрепи феновете след мача и каза че ушев е провокатор!Батк0 президент 8) !
Пп:Които е гледал репортажите след мач0 ше види Ричито и Борето кво правят :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:54 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 5:58 am
Мнения: 196
Местоположение: КАРЛОВО
Абе и двата отбора нямаха късмет ама само на мен ли ми са стори че съдията е педал и повече свиреше за Латекса :evil: Както и да е всичко приключи и то добре за нас :) Честит дубъл ЛЕВСКАРИ :lsfc3 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 9:07 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
съдията беше перфектен. Имаше съвсем дребни грешки при няколко отсъдени фала и в двете посоки, но това е нищо. Тоя съдия е 10 класи над наш'те свирчовци... неслучайно свири в на доста високи етапи в ШЛ и на световни и европейски първенства.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 9:39 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Честит златен дубъл...сега се събуждам от поливането му :lol: Латекса играха добре имаха повече шансове и.т.н , но като се играе нормален футбол между два отбора всичко става-в нашия случай имахме повечко късмет ,а и увеличихме натиска си.Евала на 8 хиляди левскари,посетили мача,а.... и много поздрав на ушев,голям мъж е

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 9:58 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 9:43 am
Мнения: 10
Честито на всички ЛЕВСКАРИ!
А иначе на връщане от Стара Загора бяхме спряли на един Лукойл и в същото време спря автобуса с футболистите. Тия излязоха взеха да пеят и скачат с нас...ебаси феновете. Евала! После взеха по някоя количка (биричка) и айде в автобусО и -------> Син Сити :)

_________________
LSFC


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 9:59 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 20, 2006 10:17 am
Мнения: 6
нз но Ричи като фана купата откачи :) хехеххе тва беше яко а Вагнер Българския шал го беше сложил като чалма и беше бг талибанин :)

а тва дето го пише по медиите е абс. боза бехме си равни имаха повече положения но с малко след 1вото продължение не видяха лицето на петков
Перфектен Дайо !!!

_________________
Обичай Ближния и Ближи Обичания !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 10:09 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 20, 2006 10:17 am
Мнения: 6
Е и кво щом се чувства БЪЛГАРИН защо да не го направи ве ? Кво искаш да седи в саблекалнята докато другите празнуват и да си фърли шала така ли ? :evil: :evil: :evil:

_________________
Обичай Ближния и Ближи Обичания !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Накефи ме Топчо след края на мача като почнахме да пеем "Има истина една" и той я пееше с нас 8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Нема да пия повече :roll:

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 12:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 10:25 pm
Мнения: 32
Абсолютно всеки един от тях беше откачил :!: Такава радост от футболистите не съм виждал за спечелена Купа (сигурно и Шампионската титла си е казала думата) :!: Един талибан ще простим :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Радваха се защото дойде трудно. Не като ония смешнаци от Локо сф

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Сега ставам, беше невероятно, ушев е тотален палячо и идиот !
Старозагорци са много смели, когато сме отвсякаде с полиция.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 12:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1241
Аз преди час станах и още съм леко превъзбуден от мача , но.. ще напиша леко коментарче :)
Още от самото начало се разбра че всички които сме от София сме на кафевО , ама показахме на селянчетата кой води парада... да им пееш на центърО Айде на СелО и всички да те гледат като диви селяни си е ебати якото 8) , особено оная мацката у кафето дето ни пляскаше като видя толкова хубави момчета на едно място 8)
за мачО, какво да кажа интересен мач, с повече положения за Литекс, добър съдия.Незнам, за повечето ще прозвучи смешно сигурно, НО АЗ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ МЕЧО ДА ТИЧА ПОВЕЧЕ ОТ ВЧЕРА :!: Само вижте след като Мъри го викна при себе си какви пробиви направи, дори към края на мача как ги надбягваше момчетата от Литекс :!: Много добро включване на Сърмов и на Дайо, който странно за мене навърза 3-4 от Литекс :shock:
След мача пък всичко затвори заради хората които НЕ са от селО :twisted: , но по умните намериха магазин и после бизнес :smt026

снимки ще кача след броени секунди в другата тема искам някой от по големите да ми пише на лично да му пратя едни клипчета той ако иска да ги качи...
ЧЕСТИТ ДУБЪЛ НА ВСИЧКИ ЛЕВСКАРИ :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
ГотвачО написа:
Още от самото начало се разбра че всички които сме от София сме на кафевО , ама показахме на селянчетата кой води парада... да им пееш на центърО
Не знам за останалите, но ти беше сериозно на кафевО. Добре че ни поведе иначе бяхме загинАли

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 12:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1241
Kryten написа:
ГотвачО написа:
Още от самото начало се разбра че всички които сме от София сме на кафевО , ама показахме на селянчетата кой води парада... да им пееш на центърО
Не знам за останалите, но ти беше сериозно на кафевО. Добре че ни поведе иначе бяхме загинАли

е аз винаги съм си на кафевО :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 1:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
Alexander написа:
Честито на всички ЛЕВСКАРИ!
А иначе на връщане от Стара Загора бяхме спряли на един Лукойл и в същото време спря автобуса с футболистите. Тия излязоха взеха да пеят и скачат с нас...ебаси феновете. Евала! После взеха по някоя количка (биричка) и айде в автобусО и -------> Син Сити :)


Трябваше да им плеснете по няколко шамара, бе! Така правят истинските фенове!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 1:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 11:16 am
Мнения: 454
BlueKiller написа:
Повече лошо към Батк0 да не съм чул!Подкрепи феновете след мача и каза че ушев е провокатор!


:shock: :shock: :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 2:07 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 23, 2006 2:16 pm
Мнения: 4
Супер мач на Левски. Суператмосфера на стадиона. Литекс били по-добри. Пълни глупости. Вярно е, че изпуснаха 7 гола, но я си спомнете мача в Севлиево, когато ние цял мач играхме на тяхната врата, а накрая Новакович ни закопа. Велик Телкийски, велик Гошо Петков. Боримиров и Ричард се издъниха в средата, а Пелето незнаеше къде се намира срещу Уелингтом. Тоя е много добър. Всичко беше супер, с изключение на боя с полицаите. Ясно е, че куките са по-виновни, защото те работа в сектора с феновете нямат. Но също така вече съм напълно убеден, че феновете, които предизвикаха боя заслужават едно - бой и затвор. Защото тяхната цел е да съсипят Левски. Те не са левскари, те са животни, чието място е в кочината.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Спести си определенията :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14841
-Как ще коментирате поведението на феновете на Левски през първото полувреме?

- Вижте, нашите фенове не са по-лоши от останалите. Аз се гордея с феновете на Левски. Те са неразделна част от нас. Тези, които са тук, са една много малка част от хората, които обичат Левски. Естествено, не мога да не порицая техните действия и вандалските им прояви, които последваха - чупе-нето на седалки, които вероятно ние ще трябва да заплатим. Но искам да отбележа, че боят до голяма степен беше провокиран от полицията. Това беше непредизвикан бой на български граждани и преди всичко на български деца.

МустакО форевер ин оур хартс


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
dobrik1 :smt064 :smt075

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Последна промяна danesa на Пет Май 25, 2007 2:14 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
iverson написа:
BlueKiller написа:
Повече лошо към Батк0 да не съм чул!Подкрепи феновете след мача и каза че ушев е провокатор!


:shock: :shock: :shock:


Виж beatus кво е написал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 325 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 151 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com