forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:21 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 325 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
първата поета палка променя много неща...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 7:23 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
rkk на кафево


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Всеки който има мнение различно от вашто е на кафево, така ли? Че Ушеви са малоумници е ясно, но и агитката има такива...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Който дава кафеви мнения, е на кафево.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
shushu написа:
малоумник на теб ти се каза да не се обаждаш неподготвен :!:

Айде да не се обиждаме кво ще каиш а... :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Morning Glory написа:
Който дава кафеви мнения, е на кафево.


Именно...Не приемате мнението на другите...Ушевите нямат мозък, а вие имате ли?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 7:44 pm 
Абе шибаняк, навсякъде има глупаци, т'ва к'во общо има, кой провокира това вчера, а бе?


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Мухльо, каза ти се да млъкнеш. Кафево мнение какво значи си го обясни сам. Твойто не е различно, а кафево.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
ИЗгледах някои клипчета и се извинявам за някои от нещата, които написах...Но за някои...Продължавам да смятам, че има хора които не трябва да са в сектора...Пострадалият каза, че се е опитал да спре левскарите да тръгнат към полицаите...за да не стане беля...А защо аджаба левскарите трябва въобще да тръгват към полицаите...Знам че ще ми отговорите, че са навлязли в сектора, но все пак на всеки човек, който има поне малко акъл в главата си, ще му дойде наум, че при приближаване на едните към другите, ще станат ужасни батални сцени :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
rkk написа:
А защо аджаба левскарите трябва въобще да тръгват към полицаите...


Заради човека, който са задържали, например?

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 10:46 am
Мнения: 13
аз не помня кога са влизали за 1 "бомба "(пиратка) те мачо сас СИОНИ колко БОМБИ ГРАМНАХА ЧЕ НЕ ВЛЕЗНАХА АПаК СЯ ВЛИЗАТ .

затова бате ходи гледаи там черното море и бомби няма да има АГИТКА НЯМА ДА ИМА САМО СЕМКАРЧЕТА КАТ ТЕБ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:29 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Абе и да говорим и да не говорим - колкото бомбичката в краката на ушевите на пистата е провокация, толкова е провокация и опита на последните да задържат евентуално този, който я е метнал.
Стига сме се правили на света вода ненапита.
Левски е най-големият отбор в България и е съвсем нормално да има и Ultras и Hooligans и Supporters и всякакви групи. И всеки си гони собствените интереси и това, заради което е дошъл на стадиона.

hinapa - на Сиони полицаите не бяха на 2 метра зад тези, които мятаха бомбите все пак...

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Последна промяна aquadark на Пет Май 25, 2007 8:36 pm, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
hinapa написа:
СЕМКАРЧЕТА КАТ ТЕБ



Семкарчета дето имат възможност да ходят на три мача на година и си оставят гласа на стадиона, такива семкарчета ли? Предлагам както аз се изказах малко неподготвен, което си признавам, така и вие да не се изказвате неподготвени... :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
The Rascal написа:
Сега ще ме караш да пиша, ама трябва да ти втълпя малко неща и да спреш да говориш глупсости - случката е следната: от някъде се мята пиратка (подчертавам - ПИРАТКА!!!Предполагам, че на всички е ясно как тези неща се мятат с милиони около Нова Година и МВР не прави нищо за спиране на продажбата им...и то на едро!!!), ушефф тръгва да прибира не когото трябва, без изобщо да си е направил труда да разбере кой е метнал пиратката (с две думи, прибират невинен човек, без да ги интересува какъв е и какво прави)...........естествената реакция на всеки нормален човек, който вижда, че негов познат ще бъде заключен и после бит е да го защити.....от там следва нападение в гръб (с палки по главите, без да ги интересува мнението на хората), което е грубо погазване на човешките права, а да не говорим, че ние не сме феновете на Ботев, които оставиха техните приятели да бъдат бити безнаказано.......последва сблъсък, в който ушеф видя, че няма да стане тяхната, а и отлично знаеха, че причината за този сблъсък са те и можеше просто нищо да не става!!!Но нали трябва да се отчита дейност, особено след като на цяла България е повече от ясно, че МВР не си върши работата!!!

Далеч съм от мисълта да подкрепям чупенето на седалки и безпричинното сбиване с милицията, но 100 % подкрепям хората, които защитават своите приятели от палките на самозабравилите се "милиционери" и повярвайте ми, особено вие - "нормалните хора", че е много гадни и подло да те нападнат тежко въоръжени полицаи, които са там, всъщност за да спазват реда, а не да предизвикват безредици!!!


САМО ЛЕВСКИ


Сега мога да кажа че съм не на 100% ами на 100000% с горе написаното... :wink: И да спрем с безсмислените спорове....Всички обичаме Левски, както аз, така и вие...САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 10:46 am
Мнения: 13
aquadark знам че не бяха на 2 метра зад тях ама се пак не грамна 1 бомба


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 850
Местоположение: Landshut an der Isar
ТерзО написа:
"Във всяка държава има мафия, но само в БЪЛГАРИЯ мафията си има държава"
:smt038

След като свърши мача, аз и момчетата с които бях минахме над седалките в сектор Б за да стигнем до В (изхода). Точно там бяха наредени като "кухи" кегли полицаите... Докато минавахме покрай тях едно прасе с фуражка се обади и каза на една от кеглите застанали до него, че никога не е виждал толкова наркомани на едно място! Направо да хванеш единия и да го удариш в другия... :evil:

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
ТерзО написа:
"Във всяка държава има мафия, но само в БЪЛГАРИЯ мафията си има държава"



Много вярно и жалко! :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 8:52 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
hinapa написа:
aquadark знам че не бяха на 2 метра зад тях ама се пак не грамна 1 бомба


Да де, но ставаше дума за това, че секторът вчера беше пълен с ушаци. И точно на 2-3 метра зад мястото, от където дойде бомбичката, пиратката или каквото и да беше там (не беше особено слаба) имаше стабилна група от каски (тъй като май има някакъв служебен вход или нещо)
Сега, съвсем нормална реакция на всеки полицай, който види, че се мята бомбичка (което в крайна сметка е забранено на такива "мероприятния") е да отиде и да направи нещо. Защото той затова е там.
Какво е ставало след това - дали са объркали човека, дали палките са заиграли преди някой да почне да се разправя с тях или не... това не знам.
Само знам, че организацията на финала беше на страшно ниско ниво и никой не знаеше какво се случва там от страна на МВР. Знам, че имаше напрежение (макар и леко туширано след като мачът преди това за първенство се размина без особени проблеми).
Знам и че в началото на мача, когато някой хора от клетката тръгнаха да прескачат и също изядоха палки, никой нищо не направи...

И съм мнооооого далеч от мисълта, че всички хора, които тръгнаха на там от А сектор са отишли, за да защитават някого. Просто защото в този момент единствените, които имаха нужда от защита бяха ушевите :Р
Никого не защитавам, нито обвинявам. Просто както казах - всеки си гони интересите.

Що се касае до мача със Сиони - просто тогава беше ясно, че ако се влезе в сектора ще стане само по-лошо. Както и вчера нинджите не тръгнаха срещу хората, които трошаха седалките.

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Ако си мислиш, че на тия глупаци с каски им дреме за хората - лъжеш се. Не направиха нищо срещу седалките, защото точно това им беше целта. Направиха проблема, като допреди пиратката дебнеха да стане и най-малкото, за да ни провокират. После беше ясно какво ще стане, а те с тяхното "миротворчество" (привидно) искаха и, както се вижда, успяха да се докажат пред обществеността като милите душици в униформи.

Иначе другото е така.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 25, 2007 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Онова момчето със счупената глава го обявиха, че било ударено от седалка...Наглостта милиционерска край нема... :?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2007 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Цитат:
политиците са боклуци /ама т'ва е от завист ,че те лапат кинти ,а не ние разбиръш лье


що не идеш да си наточиш мънинко винце от мазата,да сложиш 2-3 кюфтета,да объркаш една салатка и не седнеш да погледаш некой филм?Освен че се веселяк,очевидно си и забавняк...

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2007 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
The Rascal написа:
rkk написа:
ИЗгледах някои клипчета и се извинявам за някои от нещата, които написах...Но за някои...Продължавам да смятам, че има хора които не трябва да са в сектора...Пострадалият каза, че се е опитал да спре левскарите да тръгнат към полицаите...за да не стане беля...А защо аджаба левскарите трябва въобще да тръгват към полицаите...Знам че ще ми отговорите, че са навлязли в сектора, но все пак на всеки човек, който има поне малко акъл в главата си, ще му дойде наум, че при приближаване на едните към другите, ще станат ужасни батални сцени :?


Сега ще ме караш да пиша, ама трябва да ти втълпя малко неща и да спреш да говориш глупсости - случката е следната: от някъде се мята пиратка (подчертавам - ПИРАТКА!!!Предполагам, че на всички е ясно как тези неща се мятат с милиони около Нова Година и МВР не прави нищо за спиране на продажбата им...и то на едро!!!), ушефф тръгва да прибира не когото трябва, без изобщо да си е направил труда да разбере кой е метнал пиратката (с две думи, прибират невинен човек, без да ги интересува какъв е и какво прави)...........естествената реакция на всеки нормален човек, който вижда, че негов познат ще бъде заключен и после бит е да го защити.....от там следва нападение в гръб (с палки по главите, без да ги интересува мнението на хората), което е грубо погазване на човешките права, а да не говорим, че ние не сме феновете на Ботев, които оставиха техните приятели да бъдат бити безнаказано.......последва сблъсък, в който ушеф видя, че няма да стане тяхната, а и отлично знаеха, че причината за този сблъсък са те и можеше просто нищо да не става!!!Но нали трябва да се отчита дейност, особено след като на цяла България е повече от ясно, че МВР не си върши работата!!!

Далеч съм от мисълта да подкрепям чупенето на седалки и безпричинното сбиване с милицията, но 100 % подкрепям хората, които защитават своите приятели от палките на самозабравилите се "милиционери" и повярвайте ми, особено вие - "нормалните хора", че е много гадни и подло да те нападнат тежко въоръжени полицаи, които са там, всъщност за да спазват реда, а не да предизвикват безредици!!!

Искам само да ви напомня случката в Ловеч, след която съвсем не бяхте на сегашното си мнение и то по простата причина, че тогава сте видяли за какво става въпрос и кой предизвиква безредиците :wink:

...и още нещо, престанете да споменавате името "СОФИЯ-ЗАПАД" за щяло и нещяло и престанете да обиждате хората, които дават всичко от себе си за идеята ЛЕВСКИ и подкрепят (подчертавам - ПОДКРЕПЯТ) отбора навсякъде и при всякакви обстоятелства 8)

Последното, което искам да кажа е, че е време Баждекофф да си обере крушите от ЛЕВСКИ и да престане да краде от любимия на всички ни отбор!!!

САМО ЛЕВСКИ


Това заедно с мнението на Morning Glory изчерпва темата... фуражките чакаха издънката и после беше ясно ,че ще си играят на доброто ченге пред камерите... Искам да припомня случката в Ловеч когато десетина фуражки удариха с палки и щитове колата на един фен на около 40-45 години видима възраст, който слезна да им иска обяснение и те му се изредиха 10-тимата малоумници да го бият по главата и цялото тяло, после го проснаха на земята и го арестуваха, оня ескадрон куки от София дето са причислени към нас от министъра на вътрешните работи е с една единствена цел - провокация и прилагане на сила... лицата на тези фуражки до един са изкривени от злоба и само чакат подходящ момент да почнат репресията, като няма такъв момент го провокират по най-смешния начин, така беше вчера, така беше и в село Ловеч...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2007 12:32 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2005 1:07 pm
Мнения: 17
Местоположение: някъде там
ето малко снимки а после и едно клипче ще кача
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=136453

ПП.сори за качеството

_________________
Понякога седя и си мисля, а понякога просто си седя !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2007 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Смърт за всички, които защитават шибаните куки - най-големите боклуци!

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2007 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Очаквах провокацията на куките и бях сигурен че ако нещо не стане на мача то след мача ще пробват нещо....с оглед на събитията от мачовете бИроЙ-СпартакВн и бИроЙ-Ботев...шибаните гадни сиви прасета издебнаха удобният момент да се направят на "миротворци" и да изкарат пак феновете "лумпени" и "вандали" а единственото което направиха феновете е да държат тежковъоражените дебели сиви свине далеч от тях в самозащита и да ги подканят ДА СЕ МАХАТ ОТ СЕКТОРА КЪДЕТО НЕ ИМ Е МЯСТОТО! :evil: И на всичкото отгоре шибаните журналистчета и коментаторчета на АНАЛ1 взеха да вият как трябвало да има затвор и незнам си какви наказания за тези "лумпени" едва ли не щяха да изкарат феновете убийци, докато прасетата с каски и палки налагаха невъоражени хора.....ПУТЬО ВАСИЛЕВ и НАЙДЕНЕ (незнам къде си найден, най-вероятно в кофа за боклук), пожелавам ви някъде покрай стадиона да ви смлатят с палки и кубинки без да имате ни най-малка вина за да разберете кои са "лумпени" и "убийци" и кои всъщност се възползват от беззаконието в страната.......защото ако имаше закони те щяха да важат не само за феновете а и за онези безименни страхливци с палки и щитове които са мъже само зад тази екипировка и млатят "омразнитИ шопЬе" защото знаят че после никой няма да ги разпознае по полицейска значка примерно и няма съд и присъда за тях...нито за Стара Загора, нито за Ловеч, нито за стотици пъти в София, нито когато застрелят пияни 18 годишно момиче, нито когато застрелят друг човек........те са "бюстителите на реда и закона".........спете спокойно деца писали по-горе срещу феновете на ЛЕВСКИ.....ето такива хора ви пазят! :evil:

Честит Дубъл! ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2007 11:44 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Любош Микел изпадна в екстаз от финала


Словашкият топарбитър Любош Микел остана приятно изненадан от финала за Купата на България между Левски и Литекс. След края на двубоя съдията не спести похвалите си и към двата състава. “Впечатлен съм. Стана изключително интригуващ мач. Отборите показаха красив и бърз футбол. Със сигурност мога да кажа, че срещата, която свирих, бе по-хубава от тази за Шампионската лига между Милан и Ливърпул”, заяви Микел. Той бе определен като втори вариант за арбитър на решителния сблъсък в Атина. Вместо него бе предпочетен германецът Херберт Фандел. В крайна сметка Любош Микел изгледа спора между Кака и Стивън Джерард в България.

:idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2007 12:27 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 11:52 pm
Мнения: 32
естествено, че цялата работа беше провокация на ушев.
цялата простотия обаче бе подготвена и извършена със съдействието на оня плешив идиот Михов, който НЕ премести финала на някое човешко място...

_________________
rage against the machine.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2007 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Направи ли ви впечатление контролът на входовете какъв беше... мен лично грам не ме претърсиха... дали пък не е случайно?!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2007 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
За идиотщината на милиционерите няма какво да говорим!Обаче ние нямаме никаква организация.Докога ще търпим да ни пращат да играем финали за купата при разни аборигени!И същите тези аборигени хем да ни гледат отбора,хем пък да ни освиркват,хем след мача разни тиквеници от даденото колибарско селище да дават оценка за нас!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Май 26, 2007 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
На мен ми вика само : "Дай да видя кво имаш под шала..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 325 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com