forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 306 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
greeny написа:
Елин Топузаков (Топчо) написа:
Просто се дразня на такива индивиди ,които след равен или загуба веднага почват да бълват глупости ,как сме били слаби и не сме ставали за Европа.


Нито съм казал, че сме слаби, нито съм казал, че не сме за Европа. Айде престани да преиначаваш думите ми. Ставаш смешен.


:lol:

Стига флууд :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
Шампионската лига не е Европа, а Африка,така ли?
Това,че трябват попълнения,е ясно от няколко сезона. А аз лично предпочитам отново да играем в ШЛ,щото тоя път нема да ни порежат 8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Стига мучали бе говеда :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 8:21 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Без малко да направим чорбата предсрочни шампиони. Нали се сещате че при загуба днес само още 2 равни и духахме супата. А те са си нарисувани - литекс и локо. Сега обаче благодарение на Домо трябва да направим 3 равни, :arrow: мача с Берое се явява определящ за изхода на шампионата тази година. С Greeny съм съгласен почти изцяло с изключение на едно - колкото и да сме слаби предпочитам в Ш.Л. отколкото в УЕФА. Друг е въпроса че едва ли ще влезем с тази игра ако не се направи селекция. Уви, наистина отбора така и не можа да достигне нивото си от мачовете с Удинезе и Шалке м.г.....

_________________
Хайде на бас.


Последна промяна hidden767 на Нед Апр 29, 2007 8:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 8:22 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
Aбе няма кво да се ядосвате, равен - равен, голяма работа. Евала на нашите в Пловдив и кур за Локо София, ебати курвите, по-гадно го мърлят на чорбата и от Славия, дееба боклуците. Кур и за БНТ разбира се. И само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
hidden767 написа:
Без малко да направим чорбата предсрочни шампиони. Нали се сещате че при загуба днес само още 2 равни и духахме супата. А те са си нарисувани - литекс и локо. Сега обаче благодарение на Домо трябва да направим 3 равни, :arrow: мача с Берое се явява определящ за изхода на шампионата тази година. С Greeny съм съгласен почти изцяло с изключение на едно - колкото и да сме слаби предпочитам в Ш.Л. отколкото в УЕФА. Друг е въпроса че едва ли ще влезем с тази игра ако не се направи селекция. Уви, наистина отбора така и не можа да достигне нивото си от мачовете с Удинезе и Шалке м.г.....



Играта не ни е зле а мотивацията.Едно е да играеш с шалке на 1/4 финал друго е да играеш с Тракия насред село......Това ,че трябват трансфери никои не го отрича,че има още какво да се желае също но не може да се правт трагедии от един Х......а това го знаеш дори по-добре от мен :wink:

Чорбата е хубаво ,че сега се възгордяха.....сега ще се пишат епопеи за великата победа с 3 гола разлика и на следващия мач ще ги свалят на земята много лошо.Тва е :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 8:30 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25109
Местоположение: Възраждане, Русе
чико ще прегърнееееееееееееееее

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Kryten написа:
ТуристО написа:
и на следващия мач ще ги свалят на земята много лошо.Тва е :wink:
Срещу Черноморец Бусманци ли :wink:



Виждам първа победа за сезона :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 8:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 5:48 pm
Мнения: 187
какалов,умри бе кюрд недоклатен :evil: :evil: :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Мене това,което ми хареса,че мача си приличаше на позабравено дерби София-Пловдив,сега като мина време ,даже и нещо хубаво виждам,свинете пак са претъпкани с надеждица,а после...те обичат да ги боли
Само Левски,само Левски ееее шампион,на чорбата,на чорбата ееее кур от слон

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
ТуристО написа:
Яд ме е ,че С.Ангелов прави глупости.


По-чиста дузпа от тази забрави да видиш :!: Пелето не е виновен, че съдията е педал...

Цитат:
Друг е въпроса че едва ли ще влезем с тази игра ако не се направи селекция.


Второто полувреме Ботев не си излезна от полето...единственото, което ги спаси, беше Лилчо Арсов и още 5 човека дето висяха бетон пред него...а също така и желанието на нашите да вкарат топката с пасове - Деко пусна на Живко Миланов, който беше на сантиметри пред малкия пеналт и той тръгна да му я връща за двойно... :cry: Като изключим резултата си ги смачкахме както си му е реда :!:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:08 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 5:48 pm
Мнения: 187
мача наистина се получи,играта ми хареса,атмосферата в агитката също,но тая простотия на какалов.. :evil: м/у другото,стори ми се че при вашия 1 гол оня клошар си поведе с ръка..? :x


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 5:48 pm
Мнения: 187
Rooster1912 написа:
peps27 написа:
мача наистина се получи,играта ми хареса,атмосферата в агитката също,но тая простотия на какалов.. :evil: м/у другото,стори ми се че при вашия 1 гол оня клошар си поведе с ръка..? :x


И на мен така ми се стори честно да си призная,но ми казаха че по Канал 3 дали повторение и нямало ръка,както и дузпата,че нямало!

мамка му,нямам канал 3..кабеларката нещо се е преебала....дано някой качи клипчета и да видя повторението :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Никво повторение не ти трябва, кур за сашо дикоф, да му сера в устата чорбарска...ситуацията я видях кристално ясно и Пелето си беше спънат, квото и да ми говори онова червено лайно :!: Иначе оставаше само срещу Татарското Кюфте и я вкарваше! :evil:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:21 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 22, 2006 3:08 pm
Мнения: 579
ДУЗПАТА БЕШЕ 400 %. Пред нас стана ! Дееба и смешните папагали . КУР ЗА АЗО !!!!! КАКАЛОВ - ПРАСЕЕЕЕ

_________________
:drinkb :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
Я се успокойте бе :!: Хикс, Хикс голяма работа. Не е свършил света. Напротив преднината пред втория се увеличи така че няма какво да се притесняваме ;) Не знам за какви хиксове в надежда разправяте като буферите ги газим от 10 години там. Рано е за пристеснение. Във футбола има и такива работи в крайна сметка. Иначе евала на всички за викането. МНого добре се представихме поне според мен 8)

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:44 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Kryten написа:
Имаше един, два хикса в Надежда в последните години
e да в последния мач на 2005 , мача беше безсмислен чорбата ставаха шампиони ....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Между другото, чичко Ушев се беше насрал за този мач :evil: Още от 1:30 с ескорт до стадиона и от там никво мърдане...или се печеш извън стадиона или влизаш вътре да се печеш... :x Бирата забранена ( :shock: :? :shock: ), ако искаш цигари или ядене - с чичко Ушев ескорт, ако искаш да си го източиш - с чичко Ушев ескорт да ти го изтръска... :roll:

Кур за всички тях, майка им дееба мръсна, следващия път (а той е и скоро) направо да запалим Пловдив за да имат от кво толкова да се страхуват :!:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
Поредният ни слаб мач в провинцията-почвам да се съмнявам, че само в мотивацията е проблемът :( . Евала на майните, че ни скочиха. В крайна сметка колкото повече такива мачове, толкова по-добре и за техния, и за нашия отбор, а и за българския футбол. Естествено кур за БНТ за "професионалното" излъчване, но това не е изненада-в тази телевизия отдавана не са в час. Всъщност някога изобщо били ли са? Иначе титлата според мен не е под съмнение. Както и Купата. Друг е въпросът за представянето ни в Европа, но дотогава има твърде много време и си мисля, че е по-добре да изчакаме да видим лятната селекция (дано поне сега има такава), развитието на младите, формата на старите, мотивацията в отбора, коефициента ни, лятната ни подготовка и чаааак тогава да правим прогнози за ШЛ/УЕФА.

Rooster, поздравления за добрия резултат, който постигнахте, но на твое място бих бил доста пестелив откъм хвалби и коментари за мача след постъпката на Какалов. Интересно ми е как вашите фенове възприемат това. Аз лично доста бих се позасрамил, ако видя Домовчийски примерно да се развява с потник на друг отбор (който и да е).


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:54 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
:x деба и жълтурите ... уж викат на другите отбори "турци" когато пеят "Кур за Ботев" , а те като големите българи пеят КЗЛ :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
То имаше сумати хора с червени фланелки при феновете на Ботев, кво изобщо го питаш? :roll:

Smirnoff: както казах, мача хич не беше слаб, второто полувреме не си излезнаха от полето :!: Просто липса на шанс...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Той е с кънки, остави го :oops: :lol:
Гласим го за новия Максим Ставийски :P :P :P

Вече сериозно, ако само Бабангида нямаше късмет, пак щяхме да бием...но никой нямаше шанс, не само Емо. А и разцъкванията в тяхното наказателно бяха леееко безсмислени...но съм доволен от играта като цяло.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 10:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
Trent написа:
Той е с кънки, остави го :oops: :lol:
Гласим го за новия Максим Ставийски :P :P :P

Вече сериозно, ако само Бабангида нямаше късмет, пак щяхме да бием...но никой нямаше шанс, не само Емо. А и разцъкванията в тяхното наказателно бяха леееко безсмислени...но съм доволен от играта като цяло.


Абе в защита не бяхме много добре. 2 гола, доста положения, нестабилност и лоша кооординация... изобщо нищо общо с твърдостта ни отзад през есента (та ние в този мач допуснахме повече опасности отколкото за целия първи полусезон :) ). Надявам се с връщането на Топчо тези проблеми да секнат. Между другото, гледайки днес "синхрона" между Пелето и Томашич, си спомних статиите на някои уж много сини журналисти, които все убеждаваха обществеността колко необходима и безболезнена би била продажбата на Топузаков, колко сигурни заместници имаме и т.н. Симпатични аматьори... :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
предпочитам яко 2:2 от колкото скучно 1:0 ..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 10:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
Kryten написа:
Емо Ангелов подхлъзна ли се или просто направи поредното си безумно отиграване?


Kaк мислиш :lol: Емо Ангелов е абсолютно посредствен играч, верно стана голмайстор в УЕФА, но никога не е бил на ниво и според мене спокойно може да си тръгне лятото... иначе е симпатяга, но не става за Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Значи може да звучи наистина като издребняване, но голмайсторският статус на Емо в УЕФА беше донякъде следствие на добро стечение на обстоятелствата. Най-качественият му гол беше в Търнава, след това срещу динамо. Другите голове - рикошет в Бардон, довкарване след идеално разиграване на Валери... А имаше поне една дузина пропуски и тогава - в Удине, срещу Публикум бяха най-фрапиращите. А този сезон е направо :shock: :shock: :shock: Само дузпи си изкарва. Много при това. Сигурно повече от голвете дето е вкарал

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 10:23 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Ное 11, 2006 4:34 am
Мнения: 8
Местоположение: Баш голямото село
Trent написа:
То имаше сумати хора с червени фланелки при феновете на Ботев, кво изобщо го питаш? :roll:


Да, може и да е имало, но това са били на Ливърпул :wink: Не е имало нито един с фланелка на кочината, ако това искаш да намекнеш (освен Какалов, но той току що получи поредното "солено" ЛС :roll: )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Smirnoff написа:
Абе в защита не бяхме много добре....


Когато противника ти играе с 8 човека отзад, трябва да нападаш с всички сили. Оголихме се, една контра и стана 2:1...както обичам да казвам, случва се и в най-добрите американски семейства :wink: В другите случай Томашич и Пелето бяха железни, имаха много добри намеси...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 10:42 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
КАто гости играем доста зле тази година.За пореден път казвам,че отбора се нуждае от свежа кръв-играчи като Мечо,Валери,Пелето,Емил Ангелов не могат да се развиват в Левски.Колкото по-бързо Домовчийски замине за зпадна европа толкова по-добре,но ние сме алчни разнира се-искаме 4 милиона :shock: Колкото и да е талантливо момчето за всички е ясно,че струва двойно по-малко.Вече го няма хъса от мачове преди 1-2 години,няма го вдъхновението.През тази пролет Левски няма силен мач(махам смешните победи с 8/10-0),не веднъж се измъкваме на косъм в мачове,в които би трябвало да мачкаме(срещу Спартак Варна,трите мача за купата,Беласица,чорбата....).Нужни са доста неща за нови подвизи в Европа и едно от тях е селекция и проаджба на младите футболисти-Валери и Ричи,плюс продажба на поне още 2-3 от ветераните в клуба


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 29, 2007 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Бяхме много като бройка, но на викане можем доста повече, слабички бяхме днес 8)

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 306 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 148 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com