forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ivan63 написа:
Ей да ебеш ,пак хореографии,пак мангизи,пак Баждеков,на нас на времето как смятате,дали са ни давали мангизи за да обичаме и подкрепяме Левски,сигурно е много трудно да си направите организация,да не ходите една събота на дискотека и да си съберете мангизи,но не ставате пичове,трябва ви някой с мангизи,а вие после да се надувате,че сте най-великите,това е,трябва си сърце,трябва си душа,даже и малко лудост.....а иначе за днес,след 15-та минута имаше една агитка


напълно споделям и подкрепям...по точно не може да се каже....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Kryten написа:
Еми нали в Благоевград имаше нещо като хорео. Ако се вдигне мащаба с една идея и всичко е супер. Но с полупразните стадиони на Герена и над 50% от влизащите след началото на мача някакси странно звучи
Разбира се,аз все си мисля,че повечето растат,но това не съвсем така,на стадион се ходи за да подкрепяш отбора си,ако се наложи идеите си,приятелите си,всичко това ти дава възможност да се забавляваш ,а не да мислиш дали някакво кюбме ще даде мангизи и дали не можеш да работиш като фен

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
:smt076

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Много добре се получи днес !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 10:57 pm 
Wooden Pints написа:
:smt076


:smt011


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
До първия гол ви надвикаха........после не съм ги чул.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Ivan63 написа:
Ей да ебеш ,пак хореографии,пак мангизи,пак Баждеков,на нас на времето как смятате,дали са ни давали мангизи за да обичаме и подкрепяме Левски,сигурно е много трудно да си направите организация,да не ходите една събота на дискотека и да си съберете мангизи,но не ставате пичове,трябва ви някой с мангизи,а вие после да се надувате,че сте най-великите,това е,трябва си сърце,трябва си душа,даже и малко лудост.....а иначе за днес,след 15-та минута имаше една агитка


Идеята ми е,че аз мога да си ги събера кинтите и ще се организира тука едно- две неща,ама повечето чакат,точно това искам да се промени. ;) А и става дума за нещо по-мащабно :винк: :ролл:
Мичо-а според тебе тия прословути знаменца от членския внос на милионите членове на НФК ли са направени? А твоята идея ще се работи и за нея за Надежда. :wink:


Последна промяна Suum cuique на Сря Май 09, 2007 11:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Майните режат гърла, бият, наказват и целят с факли през оградите... мноо отворени дееба, СМЪРТ!

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 10:59 pm 
Quis Separabit написа:
Майните режат гърла, бият, наказват и целят с факли през оградите... мноо отворени дееба, СМЪРТ!


И прескачат огради...у-у-у-у :lol:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 11:00 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:50 pm
Мнения: 53
Местоположение: София
и мятат минерални води по нас :lol:

_________________
i love police


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Много бяха надъхани особено дебелака :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 11:03 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:50 pm
Мнения: 53
Местоположение: София
чак некъв мангал почна да заплашва че няма да си тръгнем живи... ама бързо бързо се изнесе :!:

_________________
i love police


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Тоя дебелака не го чувствам, сигурно много се е депресирал, тва половината ни публика да го псува ще да е доста травмиращо :lol: Ние в последните 10-тина минути го обърнахме на луда ебавка...ама само тва "Всички при Жоро" не ми хареса, щото се сещам за подобен чорбарски транспарант за нас... :?

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Играем в София...има ли значение :?: :!: Щом сме домакини ако ще да сложат Буфон на вратата + Неста и Канаваро пред него нямат шанс...никой отбор досега не е имал, едва ли точно те ще са първите...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Дори и да играят открито с 18-19 годишна централна защита няма как да не получиш 3 гола :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Нещо се бяха помислили майничките че са ни от класата, бяха полетели в небесата, щели да съсредоточават Мъри в първенството... :lol:

Още откакто си продадоха отбора и ги треснахме 4:0 на националния като можеше и 10:0 да свърши оня мач е ясно че в момента са средняшки отбор от млади момчета които ако хванат място в 6-тицата ще е успех...къде просто се окрилиха че имат някакъв шанс срещу нас ми е чудно...Истината е че можехме да решим мача до 20-тата минута или ако нямахме много важни мачове за първенство да ги разгромим 6-7:0...те нямаха реално голово положение от игра до 3:0 - 2 статични и един сватбарски шут у гредата ;)...бяхме си точно 2 класи над тях по всички части от терена...имат късмет че Йовов трудно вкарва от игра :lol: иначе незнам...много добър мач за Ричард и дори Мьечо игра много добре....естественно пак не ни свириха дузпа която пак беше важен момент, но и да бяхме паднали пак нямаше да се оправдаем с тва за разлика от други...чакаме ФИНАЛА!

Агитката беше страхотна.....много по-добра като качество от мача с Ботев както и други споменаха...на Локо агитката тотално се е скапала
сега усетиха какво е да ти навлезе як пълнеж в публиката само защото "сми били майна шампиони ний сме"......преди години и в най-голямото смазване 4-5:0 пееха докрай силно и организирано...сега им се чуваше само мегафона второто полувреме как се опитва да накара някой да вика...и то като домакини......срам....определено преди 4-5 години бяха много по-напред от жълтурите но сега са си сменили местата...
Нашите бяха много мощни, не спряха цял мач, браво на всички момчета 8)
...но ако трябва да бъда обективен, предишното гостуване на същия стадион за първенство бяхме ОЩЕ по-мощни.....но сега с оглед работния ден, като бройка и викане е повече от добре... :smt023

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 11:50 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Добро гостуване се получи 8) Надвикахме ги тотално , добре играха момчетата и можеше с 5 гола разлика да ги биеме ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 09, 2007 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:32 pm
Мнения: 23
Перфектния мач беше пътуването, времето, викането. Отдавна не бе се случвало да нямам глас, па чак и да имам желание да пиша в форума :roll: Яко си изкарах и дори отлкова се забавлявах, че са м ие кофти че всичко свърши.... "Дебел педерасТ , Дебел педераст " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде Само ЛЕВСКИ и в СТ ще пристигнем............


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 12:01 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2045
Местоположение: София
Браво днеска гостуването беше перфектно студена бира...хубава победа и страхотна агитка САМО ЛЕВСКИ

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 1:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
хубав мач,прекрасно време,мощнооо....толкова ми е кеф че чак си забравих проблемите които са ме налегнали 8)
е тва е
дано до неделя да ми се оправи гласа дееба :arrow:

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 8:59 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 5:58 am
Мнения: 196
Местоположение: КАРЛОВО
Quis Separabit написа:
Майните режат гърла, бият, наказват и целят с факли през оградите... мноо отворени дееба, СМЪРТ!


Видя ли кво му са случи на оня пич дето дойде да ми взима топката до нашия сектор :lol: PB нещо не ти чувам гласчето - кажи Честита Победа :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 9:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Остави ги, че като им гледам мненията на някои от тях и просто ги виждам как съвсем скоро може и те да запеят "курви сте, курви сте"... :? Като нищо това може да стане още на следващия ни погром над Лаута...то не бяха писания, че са ни легнали, то не беше "съмнително леката ни победа", то не беше чудо...а в крайна сметка ние просто си ги превъзхождахме по всички параграфи...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 10:05 am 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 14, 2005 10:48 am
Мнения: 107
Местоположение: София
Привет, Сини!

Евала на Отбора! Не знам защо така се получава, но на лайнута се оказва, че е едно от най-безпроблемните ни гостувания в България изобщо и това като се има предвид, че доковци са отявлен домакински отбор, почти всички падат там, независимо в кво състояние се намират, а и имат по сравнение с повечето нещастници в БГ прилична публика... :roll: И двата ни мача на тоя стадион, в тоя сезон, са най-качествените ни продукции в гостуванията ни тая година! 8) :roll: Пълна загадка, но нейсе, това да е проблема! 8)

Тотална жалка пасмина са станали тия по трибуните! Аз лично към тях досега винаги съм питаел лека симпатия, която идваше по линия на Гонзо, по линия на леко сходство по времето на комунизма по отношение на градския враг - каквото беше цдна на национално/софийско ниво, това беше тракия на филипополско ниво и както ние бяхме съсредоточие на опозиционно настроените спрямо режима на национално/софийско равнище, така у Пловдив да си от Локо е било в някъкъв смисъл анти-властови жест; питаел съм уважение към тия и заради това, че са били по принцип позитивна публика - първо и най-вече подкрепят своите, а след това са закачките с противника... Обаче, до тука с леките ми симпатии! Пълно падение, типично свински манталитет, типично свинска злоба и "подкрепа", крадване от свинския "репертоар", който пък е от нас краден, с обратен знак, което за папагалите е съвсем в реда на нещата, те са ясни, но за тия е падане от високо у калта! А и колко ми бяха смешни с тая уредба, която Е ОФИЦИАЛНАТА УРЕДБА НА СТАДИОНА, ТИЯ СЕЛЯНИ Я ПОЛЗВАХА ЦЯЛ МАЧ, ПО ВРЕМЕ НА МАЧА, А ТОВА ПО ВСИЧКИ ЦИВИЛИЗОВАНИ КРАИЩА НА СВЕТА, КАКТО ЗНАЕМ, Е ЗАБРАНЕНО! Ето ти двойните стандарти - за едни може, за други не! Ние с пълно право, щом имаме прецедент, можем да претендираме да си ползваме нашта озвучителна система на стадиона, която си е изключителна за наште стандарти! Смешното беше, че уредбата почти в целия мач ги надвикваше, дееба и отрепките са станали! Ушев и той боклука с двойни стандарти - навсякъде по прованса ги пускат легално да си вкарват факли (така беше и у Благоевград), само у София факлите са проблем... :x

Ебал съм ги у селяците - важното е, че на тоя етап ние сме господстващата агитка по гостуванията в България! 8) 8) 8)

_________________
Изображение
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Хубав мач, резонна победа!

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 4:45 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 22, 2006 3:08 pm
Мнения: 579
СВИНЬО ДЕБЕЛА .. хах .. много гавра накрая . тия мангали имат редовния номер да целат с факли , вчера пак , да го духат :!: Беше адска жега , обаче ги надвикахме ... И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ :wink:

_________________
:drinkb :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 5:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 10:14 am
Мнения: 116
Андриян написа:
каквото беше цдна на национално/софийско ниво, това беше тракия на филипополско ниво и както ние бяхме съсредоточие на опозиционно настроените спрямо режима на национално/софийско равнище, така у Пловдив да си от Локо е било в някъкъв смисъл анти-властови жест;


Абсолютна измислица на буферите. Разликата е от земята до небето. Много е лесно когато в по-голямата част от историята си си бил незначителен клуб сега да изкарваш някой друг за своята посредственост. Все пак когато ние сме били шампиони е нямало ни лит(*кс-етрополе, ни локомотив нито пък комунизъм.

Андриян написа:
Смешното беше, че уредбата почти в целия мач ги надвикваше, дееба и отрепките са станали!


Смешно е, но не е за пръв път...

_________________
http://rumen-petkov.hit.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 10:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Много доволно. Един от най-силните мачове за наште този сезон и то без да се напрягат много.. Бихме с класа и с резултат. Ако така играеме всеки път никъде няма да смеят да гъкнат срещу Левски,защото и от самолет се вижда,че сме най-добрият отбор в България в момента. И дубъла този сезон е най-резонното нещо...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
Сан Бабила написа:
Много доволно. Един от най-силните мачове за наште този сезон и то без да се напрягат много.. Бихме с класа и с резултат. Ако така играеме всеки път никъде няма да смеят да гъкнат срещу Левски,защото и от самолет се вижда,че сме най-добрият отбор в България в момента. И дубъла този сезон е най-резонното нещо...
Може да звучи нахално,ама защо не и требъл! :oops: 8)





micho_veseliaka написа:
Защото суперкупата се води от следващия сезон...За сезон 06/07 ,носител са свинете.
Да,вярно,не се замислих. :roll: :?

_________________
Изображение


Последна промяна Сините_в_Атака на Чет Май 10, 2007 10:20 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
К'во ти пука каква се води... три купи си искаме, другото си остава за статистиците...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 10, 2007 11:00 pm 
Е при евентуален дубъл с кой играем за СК?


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com