forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:28 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Дарко Тасевски: Правя голям ход напред с идването в Левски

17 юни 2007 | 17:32 | Агенция "Фокус"

София. Правя голям ход напред с идването в Левски. Това заяви на пресконференция македонският национал Дарко Тасевски, предаде репортер на Агенция "Фокус". "Мисля, че няма да имам проблеми заради липсата на игрова практика. Вярно е, че през последните 6 месеца не играх в украинския Металург, но поддържах форма в дублиращия отбор и тренирах много усърдно. Ще направя всичко възможно, за да има нови успехи в Левски", заяви Тасевски. Той се бе договорил с ръководството на Левски още преди Нова година, но от Металург поискаха голяма трансферна сума. Тасевски ще играе при шампионите с №22.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 5:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
ТуристО написа:
Днес забранявам да се говори лошо за Б1 и Б2 .........имаме 2 нови попълнения.Честито говеда.ЩЕ МАЧКАМЕ :!: 8)


Тасевски като че ли много се въ,нуваше - доста притеснен изглеждаше , или просто си е срамежлив. Веднъж не се усмихна.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Аз видях в очите му ,че ще мачка.Има поглед на убиец......просто е роден за Левски 8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
It`s a kind of magic

Избрах за заглавие на тази статия името на тази песен на Куин, тъй като това, което се случва в краля на българските клубове си е направо манна небесна за сините фенове. Толкова рядно се случва в последните години Левски да направи трансфер, че тези два днес са си направо някакво уникално чудо. След като удари кьоравото с Игор Томашич и Седрик Бардон, щабът на сините сякаш забрави какво значи думичката трансфер, а сякаш джобовете на дуото Батков- Баждеков бяха зашити. Но нека да обърнем внимание на двамата решили да приемат предизвикателството наречено български футбол – Шакиб Бензукан и Дарко Тасевски.
Мароканецът, ако вярваме на слуховете, е един от най-перспективните млади играчи на тази държава, а името му сякаш е на хиена от Цар Лъв и всички се надяват да разкъса противниковите нападатели в подстъпите на Шампионската лига. Още повече, че е вероятно Бензукан да си има дружка, защото се очаква в Левски да пристигне още един мароканец, капитан на младежкия отбор на име Юсеф Рабе. С две думи Топчо и Игор вече ще си имат замяна, въпреки че универсалът Станислав Ангелов няма да го има.
Но нека да отидем на гения, на македонския Пеле – Дарко Тасевски. Оказа се, че Дарко все пак съществува и навлече фланелка номер 22. По едно време въпросът: „Абе къде е Дарко” беше много актуален, защото македонецът все трябваше да идва и все не идваше. А българската аудитория го чакаше по-нетърпеливо от посещенията на Буш и папата, Бог да го прости, взети заедно, като някакъв МЕСИя(дано да не тръгва да вкарва с ръка, защото в Левски достойнството и честта са преди всичко). Впрочем между прическите на двамата наистина има някаква прилика. Ако и в качествата е така, то Левски пак ще са уцелили десетката със затворени очи.
И накрая, вече сините фенове имат доверие в треньора Стоилов, а щом той ги иска, значи са добри. Остава само да го покажат и на терена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
ТуристО написа:
Аз видях в очите му ,че ще мачка.Има поглед на убиец......просто е роден за Левски 8)


... пък и синьото му отива 8) :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:11 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 17, 2006 11:53 am
Мнения: 190
Но чухте какво сподели Батков - работи се по продажбата на няколко наши играчи. Вероятно ще се разделим с Топчо и Валери, а може би и Ричард. Коприваров и Ем. Ангелов също могат да напуснат отбора.

_________________
South Front


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
San4o написа:
Но чухте какво сподели Батков - работи се по продажбата на няколко наши играчи. Вероятно ще се разделим с Топчо и Валери, а може би и Ричард. Коприваров и Ем. Ангелов също могат да напуснат отбора.


Ако щяхме да се разделяме с Валери,щяхме да го продадем на Айндховен така че...Ричард не ми се вярва да го продадем...Топчо като че ли със сигурност си тръгва :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:21 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 17, 2006 11:53 am
Мнения: 190
B`TG написа:
San4o написа:
Но чухте какво сподели Батков - работи се по продажбата на няколко наши играчи. Вероятно ще се разделим с Топчо и Валери, а може би и Ричард. Коприваров и Ем. Ангелов също могат да напуснат отбора.


Ако щяхме да се разделяме с Валери,щяхме да го продадем на Айндховен така че...Ричард не ми се вярва да го продадем...Топчо като че ли със сигурност си тръгва :cry:

Офертата за Валери е била миналата година, а за Ричард се чака да си изкара българско гражданство, понеже интереса от Англия е сериозен :wink:

_________________
South Front


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:26 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Тоя Рабе,ако дойде ще е супер... Капитан е на младежкия национален отбор на Мароко. Явно е доста добър.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:32 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 17, 2006 11:53 am
Мнения: 190
Сан Бабила написа:
Тоя Рабе,ако дойде ще е супер... Капитан е на младежкия национален отбор на Мароко. Явно е доста добър.

Някой в предните страници на темата беше дал линк с негови изяви и от тогава ми грабнa окото 8) Но не съм сигурен дали ще го вземем, защото главна цел на този етап е нападател ...

_________________
South Front


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 17, 2006 11:53 am
Мнения: 190
Тодор Батков: Не се интересуваме от играчи от България
17 юни 2007 | 18:31 | Агенция "Фокус"

Собственикът на Левски Тодор Батков заяви на пресконференция на клубния стадион “Г. Аспарухов”, че тимът няма интерес към играчи от българското първенство, предаде репортер на Агенция “Фокус”. “Няма да спираме никой от нашите играчи от трансфер в европейски отбори. Трансферната сума за Бензукан е сериозна. Няма да разкрия каква е тя, но е в порядъка на половин милион евро. Утре ще я платим и ще получим жълтата му карта. В план максимум ще се разделим с петима играчи и ще вземем четирима, един от които е Даниел Боримиров, който подписа нов договор”, коментира Батков.
Собственикът на шампионите разкри, че е имало запитване от Сион и Олимпик Марсилия за Станислав Ангелов, а по време на финала за Купата е имало пратеници на Енерги (Котбус), които са наблюдавали изявите му. “Ангелов и днес не беше на тренировката на тима и втори ден е в нарушение на контракта си с Левски. Неговият договор с клуба е подновен през 2005 г”, допълни Батков.

_________________
South Front


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
БАРДОН: МОГА ДА ЗАВЪРША КАРИЕРАТА СИ В ЛЕВСКИ
Иво Стефанов 17 юни 2007 18:32


Френският футболист на Левски Седрик Бардон заяви, че може да завърши кариерата си в Левски. „През моите 20 дни почивка не съм мислил много за футбол. Започнахме рано подготовка, защото ще участваме във втория предварителен кръг на Шампионската лига. Очакват ме пет седмици тренировки. Аз наистина спечелих много от това, че заиграх в България”, каза французинът.

„За да напусна Левски трябва да имам много сериозна оферта, която и да е в същото време предизвикателство за мен, защото не бих се върнал във френската Лига 2. Моят агент следи за оферти към мен и в това отношение съм спокоен. Разбира се, че мога да завърша футболната си кариера в Левски. Имам договор за още две години и засега няма причина да напусна Левски. Предполагам, че ако някой отбор иска да ме купи ще трябва да плати 1 милион евро за мен”, добави Седрик в специално интервю за френския сайт football365.


„Знам, че през следващата година още двама французи ще играят в България. Буарен и Камбон ще са в Литекс. Много е важно, ако си чужденец и идваш за първи път в България да знаеш, че извън София е много различно. Жан-Филип Кайе беше в Литекс и за града може да питате него”, завърши Бардон.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Една новина и сто пъти да я пуснете,няма да направи повече нито мароканците,нито трансферите,не е лошо да хвърляте по едно око и назад в темите

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Може ли некой да разясни кава е тая мода, футболист на когото му се поднови договора да се обяви за "нов", въпреки че започва примерно десети сезон в отбора...Аз ли нещо не съм в час или тва е пълна подигравка... :? :oops: :roll:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
eбрее, доживЕхме! :lol:

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
onephake написа:
eбрее, доживЕхме! :lol:

Изображение


Мамини хубавци :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:00 pm 
STALKER написа:
Може ли некой да разясни кава е тая мода, футболист на когото му се поднови договора да се обяви за "нов", въпреки че започва примерно десети сезон в отбора...Аз ли нещо не съм в час или тва е пълна подигравка... :? :oops: :roll:


И аз това си помислих.Според мен Батков се базикаше нещо... :roll:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
На въпрос, ще уволнявали Константин Баждеков? Тодор Батков отговори така: „ Не, няма да уволнявам, чичо Скрудж, както го нарича един вестник. Футболистите се радват много повече, когато видят него, отколкото мен
:smt046

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Между Мечо и Тасевски има много прилики - прическата, фамилията
Т-ски и двамата, а и Гризли в началото играеше с 22. :wink: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 5:58 am
Мнения: 196
Местоположение: КАРЛОВО
trippin написа:
нищо не каза за наш Станиславчо... А онзи дето се изказа при Крум , не го чух какъв е ... ама май подучух че зет му бил... ако има късмета да стъпи на Герена ще трябва да му извием врата на 360 градуса... ебаси путката беше


Наистина кум му бил ама не можах да го изтърпа тоя капот и смених канала :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:06 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 17, 2006 11:53 am
Мнения: 190
Ето аудио от пресконференцията --> http://gong.bg/uploads/audio/200706/path_1544.mp3

_________________
South Front


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 11:37 am
Мнения: 175
А бе тоя мароканец требва да се хване да науче малко БГ ако иска да е титуляр особенно централен защитник....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
А новите екипи видя ли се нещо от тях ?

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 2:34 am
Мнения: 2197
Местоположение: Русе
Нека да пожелаем на Дарко Тасевски и Шакиб Бензукан много успехи с екипа на Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
тва за rabe е сигурно, идва


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39188
Местоположение: Фаноса ти
Аз съм доволен - взехме двама настоящи национали, млади и перспективни играчи. Щом Мъри ги е искал, значи са добри, да видим до 1-2 дни третото попълнение кое е. Радва ме, че момчетата идват съвсем навреме, ще се сработят с останалите. Арабите имат много френски зачатъци в играта си, знаете защо, така че очаквам елегантно отиграване на топките в защита. А Дарко... е куче, гледал съм го срещу Хърватска и братушките - тича много и има точен пас, поглед върху играта и много хъс. Сметам си представяте халфовата линия - Седрик, Дарко, Ричи, Борето... малиииииии... Размечтах се като Мустака за некой скорошен голЕм финал...

Едит: Няма и няколко часа от представянето на отбора и новите попълнения, и ето какво излиза в Уики за сините бандити. Фанелките са раздадени :lol:


Последна промяна 0 tolerance на Нед Юни 17, 2007 7:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Тая година финал на УЕФА 8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39188
Местоположение: Фаноса ти
ТуристО написа:
Тая година финал на УЕФА 8)


От твоите уста - в божиите уши :D . С тия трансфери забравихме да мечтаем.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Не бързайте да се радвайте, че Батков каза, че мисията на Мъри е 1/2 в Лигата или финал в Уефа...Дотогава щял да е 100% в Левски :D Мъри, не Батков... :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Юни 17, 2007 7:57 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 3:07 pm
Мнения: 21
knave написа:
тва за rabe е сигурно, идва


???

_________________
САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2175 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 159 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com