forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:14 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2175 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: ТРАНСФЕРИ
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Само със слуховете ще си останем :evil: Мустака напълни гушата и само за трансфери си мисли сега!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 3:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
само да ви кажа че договора на Списич изтича лятото и съм 100000000% сигурен че пари за него няма да дадем... или поне не над 200К както предполагат в тая статия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 07, 2005 1:45 pm
Мнения: 118
До момента :D

1 - Дарко Тасевски
2 - Aлексей Вишнаков
3 - Омоко
4 - Виктор Софрониев
5 - Ододжи
6 - Уелингтон Аморим
7 - Марилия Марсело Луиз Хонорио - Тейо
8 - Николай Домакинов
9 - Небойша Йеленкович
10 - Oрлин Старокин
11 - Дарко Тасевски
12 - Maриян Христов
13 - Крум Бибишков
14 - Виктор Списич


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
-Mytag- написа:
До момента :D

1 - Дарко Тасевски
2 - Aлексей Вишнаков
3 - Омоко
4 - Виктор Софрониев
5 - Ододжи
6 - Уелингтон Аморим
7 - Марилия Марсело Луиз Хонорио - Тейо
8 - Николай Домакинов
9 - Небойша Йеленкович
10 - Oрлин Старокин
11 - Дарко Тасевски
12 - Maриян Христов
13 - Крум Бибишков
14 - Виктор Списич

Дарко Тасевски се повтаря два пъти!!! :wink: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:17 pm
Мнения: 477
а къде забравихте тея двамата бразилци (незнам дали ги има в списъка защото не им знам имената де ;) ) голям удар ще е с тях ;) :)

_________________
НЕЗАВИСИМ ПРЕДСТАВИТЕЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
епа Ододжи е луд мен много ме кефи :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 7:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1241
тръгна слух че ЛЕВСКИ иска да купи Лилчо Арсов :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
След коледа ше заема 90 процента от вратата така че ше си е трансферен удар :) А сериозно си е доста добър вратар може би наи-добрия след Гошо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
само като си представям централния ни нападател да е с номер 1 на гърба и ми призлява :shock:
С Арсов на вратата ще е доста забавно. Кефи ме как откача тоя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 06, 2006 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
babnik написа:
само като си представям централния ни нападател да е с номер 1 на гърба и ми призлява :shock:
С Арсов на вратата ще е доста забавно. Кефи ме как откача тоя
:D :D :D Братле те ще му сложат друг номер, иначе Ододжи е добър :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
Темата е не само кои 6е доиде а и кои 6е си отиде!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 07, 2006 11:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 01, 2006 2:18 pm
Мнения: 37
Имам лошото предчуствие че Мечо и Бижутера ще си пръгнат :oops:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 08, 2006 3:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Bubbles написа:
Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов вече е намерилвариант за заместник на Георги Петков. Вратарят на "сините", който днес ще преподпише с клуба, най-вероятно ще бъде продаден в чужбина през зимната пауза. Поне такава е уговорката на стражът с ръководството на Левски, смята "Меридиан мач".

Мъри е решил да спасява положението откъм вратарите със стража на Хасково Илия Николов. Младокът, който попада в младежкия национален отбор е препоръчан от треньора на Хасково Стамен Белчев, който е добър приятел на Стоилов. Очаква се Илия Николов да подпише с Левски през зимната пауза, като това моментално ще го превърне в титуляр на вратата, ако Петков напусна, твърди още вестникът. Овен от "сините", младият вратар е желан и от Черноморец (Бургас).



Е тва вече ще да е опашата лъжа :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 08, 2006 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:17 pm
Мнения: 477
о с това момче се чуствам МНОГО по сигурен!

_________________
НЕЗАВИСИМ ПРЕДСТАВИТЕЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 10, 2006 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4549
Цитат:
Левски привлича племенника на Лечков
Шампионите на България Левски вече си осигуриха първото попълнение за сезона, информира днешната преса. Става дума за халфа на втородивизионния Сливен 2001 и племенник на Йордан Лечков Иван Стоянов. Полузащитникът, към когото „сините” проявяваха интерес и преди началото на сезона, е бил следен и от лит(*кс-етрополе, но в крайна сметка ще се озове на „Герена”. Смята се, че основен пръст в трансфера на Стоянов в квартал Подуяне има изпълнителният директор на 24-кратните шампиони Наско Сираков. Именном, след като се убедил лично в качествата на бившия младежки национал по време на мача Несебър – Сливен от турнира за Купата на България, Сираков дал съгласието си за осъществяването на трансфера.
Според информация на вестник „Меридиан Мач”, привличането на Стоянов е само част от мащабен проект на синьото ръководство за привличането на едни от най-перспективните таланти от родната ни „Б” Група. След взимането на младия Сърмов от Нафтекс, се очаква на стадион „Георги Аспарухов” да акостират неговият бивш съотборник и сегашен играч на Черноморец 919 Орлин Старокин и вратарят на Хасково Илия Николов.

Ако наистина има такъв трансфер и въобще такъв план аз не съм много въодушевен.
Цитат:
Всеки футболист иска да играе в силен клуб. Симпатизирам на лит(*кс-етрополе, но нямам нищо против да премина на Герена - заяви пред "7 дни спорт" Стоянов.

:evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 10, 2006 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
И аз чух за това момче щом има талант да идва

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 10, 2006 10:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Smirnoff написа:
Bubbles написа:
Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов вече е намерилвариант за заместник на Георги Петков. Вратарят на "сините", който днес ще преподпише с клуба, най-вероятно ще бъде продаден в чужбина през зимната пауза. Поне такава е уговорката на стражът с ръководството на Левски, смята "Меридиан мач".

Мъри е решил да спасява положението откъм вратарите със стража на Хасково Илия Николов. Младокът, който попада в младежкия национален отбор е препоръчан от треньора на Хасково Стамен Белчев, който е добър приятел на Стоилов. Очаква се Илия Николов да подпише с Левски през зимната пауза, като това моментално ще го превърне в титуляр на вратата, ако Петков напусна, твърди още вестникът. Овен от "сините", младият вратар е желан и от Черноморец (Бургас).



Е тва вече ще да е опашата лъжа :lol: :lol: :lol:
смята "Меридиан мач" , щом смятат ще си останат само със сметките

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 11, 2006 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4549
Цитат:
Станимир Стоилов: Селекцията ни ще бъде ориентирана около един или двама футболисти
Focus Sport - 11 Ноември 14:39
“Зимната ни селекция ще бъде ориентирана около един или двама, но качествени играчи“, обяви старши треньорът на Левски Станимир Стоилов, предаде репортер на Агенция Фокус.“Наблюдаваме доста играчи и мачове. Всичко е въпрос на разговори обаче. Важно е и доколко ще ни харесат набелязаните футболисти. Нивото на Левски се повиши през последните 2 години. Претенциите се вдигнаха към играчите на Левски, така че ни трябват футболисти с изключително високи качества. Другият вариант е да търсим млади футболисти, които да развиваме“, обясни Стоилов на пресконференция преди мача с Локо (Пд).

Ясно е, че са общи приказки, но реших да ги пейстна. То когато стане един трансфер има смисъл да се говори и пише, другото си е клатене на въздуха и чешане на пръстите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 13, 2006 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4549
Цитат:
Тодор Батков: Ще продадем трима футболисти през зимата, купуваме двама
13 ноември 2006 | 16:27 | Агенция "Фокус"
София. Левски може да продаде трима титуляри през зимния трансферен прозорец, обяви президентът на клуба Тодор Батков, предаде репортер на Агенция Фокус. “Няма непродаваеми футболисти. След като на 31 октомври стана ясно, че няма да продължим напролет в турнира за Купата на УЕФА, сме тотови да продадем трима от титулярите, за които получим най-добри оферти за самите футболисти и за клуба. Уведомили сме мениджъри и заинтересовани клубове за цените на футболистите, от които се интересуват. Ще търсим да купим двама футболисти – централен защитник и офанзивен халф. И двамата са чужденци, като с единия всичко е уговорено, а с другия преговорите продължават”, обясни Тодор Батков в Актуално студио “Дерби”.

А като всичко е уговорено с единия защо не го съобщат ?!?!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 13, 2006 9:09 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 14, 2006 7:49 pm
Мнения: 8
angysarmy написа:
И аз чух за това момче щом има талант да идва


Абе да не е същия талант като Борко Стойчев???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 13, 2006 10:16 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 14, 2006 7:49 pm
Мнения: 8
Bubbles написа:
даскала написа:
angysarmy написа:
И аз чух за това момче щом има талант да идва


Абе да не е същия талант като Борко Стойчев???


Какво му е на Борко Стойчев?

Еее, как какво му е - слабичак е още за Левски си мисля?!? Според мен е наложително Борко да бъде изпратен за няколко пъти по 6 месеца в Родопа да се обиграва. Да си говорим честно на този етап не става.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 13, 2006 10:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
Стойчев в Левски не е играл на поста си. Пускат го обикновено по принуда като десен бек. Това НЕ МУ Е ПОСТЪТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 13, 2006 10:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 11:15 am
Мнения: 36
Местоположение: Paradise City
даскала написа:
Bubbles написа:
даскала написа:
angysarmy написа:
И аз чух за това момче щом има талант да идва


Абе да не е същия талант като Борко Стойчев???


Какво му е на Борко Стойчев?

Еее, как какво му е - слабичак е още за Левски си мисля?!? Според мен е наложително Борко да бъде изпратен за няколко пъти по 6 месеца в Родопа да се обиграва. Да си говорим честно на този етап не става.


абе не съм съгласен. В мачовете, които съм гледал, където Борко Стойчев си играеше централен защитник ми направи много добро впечатление - точни отигравания и игра със самочуствие. Не знам защо Мъри реши да го пуска десен бек, личи си че не му е там мястото и затова прави грешки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 14, 2006 11:08 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Ехх много искам Ододжи в отбора..според слуховете нещата се връзват..Гошо напуска...Ододжи идва в Левски...и взима Номер 1-с такъв играе във Вихрен...това са не само слухове.... :lol:

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 14, 2006 11:25 am 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 14, 2006 7:49 pm
Мнения: 8
Geno написа:
даскала написа:
Bubbles написа:
даскала написа:
angysarmy написа:
И аз чух за това момче щом има талант да идва


Абе да не е същия талант като Борко Стойчев???


Какво му е на Борко Стойчев?

Еее, как какво му е - слабичак е още за Левски си мисля?!? Според мен е наложително Борко да бъде изпратен за няколко пъти по 6 месеца в Родопа да се обиграва. Да си говорим честно на този етап не става.


абе не съм съгласен. В мачовете, които съм гледал, където Борко Стойчев си играеше централен защитник ми направи много добро впечатление - точни отигравания и игра със самочуствие. Не знам защо Мъри реши да го пуска десен бек, личи си че не му е там мястото и затова прави грешки.

Виж, дали е централен защитник или бек мисля няма толкова голямо значение що се отнася до това да се прецени дали един футболист има качества или не.Сигурно Борко ще стане добър защитник,но не е такъв на този етап.С неговите възможности мисля ,че имахме и от школата-например Димов или Тодоров.Друг е въпроса,ако Борко беше с класи над тях.Та мисълта ми е ,че нямахме нужда от него при положение, че имаме собствени юноши,които в момента са в Родопа на "заточение"?!?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 14, 2006 1:17 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 4:42 pm
Мнения: 3
МЪРИ СПОДЕЛИ,ЧЕ ПРЕЗ ЛЯТОТО ПРЕД ТРАНСФЕР В ЛЕВСКИ СА БИЛИ НОВАКОВИЧ(1 200 000),ЧАВДАР ЯНКОВ (500 000),ХИДИУЕД, НО ТОДОР МУСТАКА НЕ ПОЖЕЛАЛ ДА ПЛАТИ,ВЪПРЕКИ ЧЕ ОБЕЩАЛ...НАЙ-КОМИЧНО СЕ ПРОВАЛИЛ ТРАНСФЕРА НА НОВАКОВИЧ-Г.ГАНЧЕВ ТЪРСИЛ ДО ПОСЛЕДНО МУСТАКА,АМА ОНЗИ СЕ ПОКРИЛ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 14, 2006 3:07 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 4:42 pm
Мнения: 3
...както видях нямаше писания за провалените трансфери,затова си позволих да попиша,госпожице.поздрави от варна. :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Ное 14, 2006 3:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 11:15 am
Мнения: 36
Местоположение: Paradise City
даскала написа:
Geno написа:
даскала написа:
Bubbles написа:
даскала написа:
angysarmy написа:
И аз чух за това момче щом има талант да идва


Абе да не е същия талант като Борко Стойчев???


Какво му е на Борко Стойчев?

Еее, как какво му е - слабичак е още за Левски си мисля?!? Според мен е наложително Борко да бъде изпратен за няколко пъти по 6 месеца в Родопа да се обиграва. Да си говорим честно на този етап не става.


абе не съм съгласен. В мачовете, които съм гледал, където Борко Стойчев си играеше централен защитник ми направи много добро впечатление - точни отигравания и игра със самочуствие. Не знам защо Мъри реши да го пуска десен бек, личи си че не му е там мястото и затова прави грешки.

Виж, дали е централен защитник или бек мисля няма толкова голямо значение що се отнася до това да се прецени дали един футболист има качества или не.Сигурно Борко ще стане добър защитник,но не е такъв на този етап.С неговите възможности мисля ,че имахме и от школата-например Димов или Тодоров.Друг е въпроса,ако Борко беше с класи над тях.Та мисълта ми е ,че нямахме нужда от него при положение, че имаме собствени юноши,които в момента са в Родопа на "заточение"?!?!


Идеята ми беше, че Борко играе много добре като централен защитник, а понеже е още доста млад и няма много опит не се справя добре като бек. Сигурен, че ще стане много добър защитник след 1-2 сезона, защото има потенциал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 15, 2006 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
7 дни спорт:

Левски пробва евреин на 15 г.
15 - годишният грузинец от еврейски произход Ели Зизов е най - вероятното ново попълнение в Левски. Халфът, който пристигна в България в неделя,беше изпробван във вчерашната контрола с Хасково, завършила 2:0 за сините.
- Зизов е записан в школата и тренира там от няколко дни. Тепърва ще трупа впечатления от играта му - коментира треньорът на сините Станимир Стоилов.
Семейството на Зизов напуснало Грузия заради нестабилната политическа обстановка.
- До края на шампионата ще организирам още две-три контроли, за да видя нивото на младите играчи. Мисля да взема много от тях на лагерите в Израел и Кипър. Ако Зизов покаже качества може дадойде с нас. Коментира Станимир Стоилов.

Статията е преписана със съкращения.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Ное 15, 2006 2:14 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 3:07 pm
Мнения: 21
Дано да е вярно това за Тасевски.До колкото съм чувал е много добър

_________________
САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2175 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com