forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юли 05, 2020 8:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 791 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2020 2:28 pm 
Аватар

Мани, голяма трагедия заради тия с картите, ужас е :smt085

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2020 10:48 pm 
Аватар

За това което се случва в момента говорех.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 12:05 pm 
Аватар

Един неумен въпрос - има ли шанс карта от един сектор да бъде подновена за следващия сезон с такава от друг сектор.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 12:06 pm 
Аватар

PeaceKeeper написа:
Един неумен въпрос - има ли шанс карта от един сектор да бъде подновена за следващия сезон с такава от друг сектор.

Искаш да хванеш отстъпката, нали?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 12:09 pm 
Аватар

Да, в случая искам да сменя по-евтина карта, за по-скъпа, като ще си доплатя разликата

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 12:25 pm 
Аватар

Може, аз минах от А във В заради няколко приятели. Преди няколко години от Б в А. Отстъпката се смята от цената на новата карта, така че е все тая в кой сектор си бил предходния сезон.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 12:46 pm 
Аватар

Може, да, няма проблеми. Ще е хубаво да успеем някак да направим нещо и хора, които си взеха карти просто за да помагат на клуба (за което - евала), да могат да "освободят" хубавите места за такива, които искат да ходят на мачове и просто да подновят за други места, ако са съгласни, разбира се. Примерно имаш от скъпите карти в 7777, но си в чужбина и не ходиш, а тук има човек, които иска да ходи и иска да си поднови в 7777, обаче не може, защото няма места. Не виждам нищо лошо да си ги "разменят" образно казано, и готините места да се ползват. Вчера отново тоя сектор, който е изцяло продаден на карти, беше полупразен.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 12:56 pm 
Аватар

Мисли ли се за по-тесен контакт с феновете в чужбина? Биха били много полезни за Клуб 1914, ако се реализира. Осъзнавам, че сега има страшно много задачи и малко хора и трябва да се приоритизира, но бихме могли да сформираме доброволческа бригада, която да положи някакви основи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 1:15 pm 
Аватар

Евентуално като се изчерпа капацитета на схемата не знам дали не може да се продават някаква бройка билети без места и като се види кои не са заети, просто да си се заемат. Ясно, че е рисково откъм скандали за места и може да стане Марио Метушев на някой по-посетен мач, но едни 500 човека отгоре спокойно могат да се вместят.

Инициативата с пускането на мейл до клуба е най-цивилизованата и нормална към момента, но явно не всички са отговорни пичове и не отделят минута от времето си да пратят един мейл ден преди мача, когато в повечето случаи е ясно дали ще ходиш или не.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 1:25 pm 
Аватар

https://www.google.com/maps/d/u/0/edit? ... ykOQOjRKdg

Ставам досаден, ама като е отворена темата - дайте да натиснем с картата, убеден съм, че за чужбина ще има мотивиращ ефект... Ние тук сме си луди по принцип вече :bigok :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 2:28 pm 
Аватар

Wildkid написа:
Може, да, няма проблеми. Ще е хубаво да успеем някак да направим нещо и хора, които си взеха карти просто за да помагат на клуба (за което - евала), да могат да "освободят" хубавите места за такива, които искат да ходят на мачове и просто да подновят за други места, ако са съгласни, разбира се. Примерно имаш от скъпите карти в 7777, но си в чужбина и не ходиш, а тук има човек, които иска да ходи и иска да си поднови в 7777, обаче не може, защото няма места. Не виждам нищо лошо да си ги "разменят" образно казано, и готините места да се ползват. Вчера отново тоя сектор, който е изцяло продаден на карти, беше полупразен.

Трябва да върнат членството, така тези които не ходят на мачове да могат да си вземат членска карта, а не абонаментна.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 2:36 pm 
Аватар

То това членство тогава беше по 20лв на година или нещо от сорта. Би било добре да се измислят някакви варианти, от такъв символичен, до по-сериозни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 2:41 pm 
Аватар

Да да, да се доизмисли. Вече бяхме коментирали хубави идеи какво да включва тук във форума.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 2:45 pm 
Аватар

Иначе беше смешно и нелепо като говорехме че сектора ще е полупразен а ще има маса хора, които искат да влязат, но няма да има места... Някой продава ли си картата на кучето?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 2:53 pm 
Аватар

Продължава да е смешно и нелепо така както го представяш :bigok

Нито секторът е бил полупразен, нито хората, които са искали да отидат на мача не са могли да влязат. Благодарение на тези гадове с картите клубът получи супер важна финансова инжекция в супер тежък момент. Да, сигурено членска карта без място щеше да е по-добре, ама нещо не я виждам налична и днес като опция. Търси се вариант да влизат още пари в клуба с продажбата на повече билети, бонус ще е, че секторът ще изглежда по-пълен, това е.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 2:56 pm 
Аватар

gosh написа:
Иначе беше смешно и нелепо като говорехме че сектора ще е полупразен а ще има маса хора, които искат да влязат, но няма да има места... Някой продава ли си картата на кучето?

Не е сега моментът за безмислени и безпочвени заяждания. Охлади страстите, само Левски, кур за агата и те така. :8) :smt026

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 2:57 pm 
Аватар

Проблем ще е ако остане така. Засега не е проблем и е хубаво, че се изкупиха много карти, разбира се. И все пак го говорехме, че ще стане така. Примерно, даже Wildkid го лафеше, че седмиците сектора е продаден, а нЕма никой. Сега не е никакъв проблем, но ако хипотетично всичко е разпродадено за мача ни за шампионат с тия, а има 1000 свободни места, би било тъпо, не мислиш ли?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 3:00 pm 
Аватар

Задължително като направят членството, а вярвам че това ще стане да го направят така, че членовете все пак да са с предимство при покупка на билети за гостувания и домакинства.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 3:01 pm 
Аватар

Проблем ще е ако всички места на стадиона са заети и вярно някой не може да гледа Левски на живо. Другото е малко лиготия, ама това да са ни проблемите верно :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 3:07 pm 
Аватар

Виж, човек, аз ги мисля хипотетично нещата и че ЩЕ е проблем, когато имаме пълен стадион, а се очертава сега за купата да имаме тази възможност, плюс мача с домусагаспор за първенство. Да не говорим ако ги бием и останат някакви дори илюзорни шансове, че и други мачове може да напълним всичко. И е съвсем принципен въпросът. Та, затова ги мисля нещата, а и като цяло за левскарите, да няма останали отвън, а вътре - празни места. Иначе, аз карта си имам и ме боли кура, ако си го гледам само за себе си.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 3:10 pm 
Аватар

Нероден Петко

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 3:18 pm 
Аватар

Само да питам бачи wildkid (май той е връзката форум-клуб ), дали ще може да се номерират местата във В сектор, че взех карта. Досега бях гаден билетаджия. Не че седя на мач ама все пак да си знам мястото а никой не може да ми каже от къде се броят местата. Мисля за другия сезон да я подновявам и все пак да си знам коя седалчица си е моя. Става въпрос за блок16 на В сектор.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 3:19 pm 
Аватар

Затова се надявам да ни се падне тирето за 1/2-финал. Мачове на националния и 20000 наши. После финала е ясно че пак е там, ама приходите не отиват при нас.

А проблемът не е че няма как да влязат хората, а че сектора стои рехав. Иначе тия които закъсняха, ходиха във В, то е ясно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 3:21 pm 

konvoec, няма никакъв шанс да останат левскари извън стадиона :bigok Гарантирам ти.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 3:38 pm 
Аватар

gosh написа:

Така описано е не по-малко смешно и сега. Нито беше полупразен сектора, нито е имало маса хора, за които не е имало места. И във В и в Б имаше предостатъчно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 4:31 pm 

gosh написа:
Затова се надявам да ни се падне тирето за 1/2-финал. Мачове на националния и 20000 наши. После финала е ясно че пак е там, ама приходите не отиват при нас.

А проблемът не е че няма как да влязат хората, а че сектора стои рехав. Иначе тия които закъсняха, ходиха във В, то е ясно.

Имаше достатъчно места за който е искал. Отделно още и се освободиха от картодържатели които няма да ходят. Виж ако някой е чакал последният момент си е негов проблем.
И все пак не мислиш ли че тия места е по-добре да стоят празни но продадени, пред това просто да стоят празни. Айде кротни се вече.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 4:46 pm 
Аватар

Предпочитам пълен стадион на Герена, ама няма как да стане :smt006

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 5:03 pm 
Аватар

Стига е, човек, нали затова има опция картодържателите да си освободят местата за съответния мач, в който няма да присъстват? В ситуация, в която Клубът трябваше да се действа светкавично, 4500 човека за 1 месец постигнаха рекорд за България. Нормално е да има пропуски, но те ще бъдат изкоренени с времето, бъди сигурен, работи се.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 5:08 pm 

Няколко причина има за празните места вчера ( в сектор А ):

1. Работен ден - хора дайте си сметка, че това отказа много народ. Особено за идващите на мачове, които НЕ работят в София.

2. Лошото време. Наистина си беше студено и хората са си дали сметка, че с тоя грип може да стане голяма беля.

3. Лошата игра със Славия преди 4 дни също демотивира левскарите.

Въпреки тези 3 фактора, 90% беше пълен :) Според мен е повече от добре ... Ако бием във Враца, срещу гората ще се напълни на 100% и няма да има такива коментари.

Даже аз лично мисля, че там ще напълним и Б и В, ама да видим.

Последна промяна Seldon на Пет Мар 06, 2020 5:15 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 06, 2020 5:13 pm 
Аватар

За 30 години винаги съм успявал да си купя билет за мач, на който искам да отида. Не виждам драма. Най-големият зор за билет с огромен аванс пред другите лично за мен беше на Левски-Милан.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 791 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]