forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 2:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1033 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 2:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
И на мен ми е много интересно къде толкова гледахте Павел Панов. Аз на Гонзо съм му проследил цялата кариера в Левски и за мен той е най-великият ни играч в последните 20 години. Харизматичен, лидер и голмайстор.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 2:17 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
И на мен ми беше герой от детството до степен на митологизиране. Ще остане завинаги любимия ми футболист на Левски, просто не съм гледал Панов, Гибона и Сираков :/.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 2:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
На мен ще ми е интересно да прочета мнения на хора гледали Божидар Искренов (не е иронично :bigok ) или да се покажат по-дълги клипове.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Последна промяна maxsupport на Сря Фев 06, 2019 2:32 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 2:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4631
Не може ли да се направи нещо и да се натиснат педалите от бнт да дадат достъп до архивите им?

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 2:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
То и много малко мачове са излъчени или съществуват по-дълги архиви.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 2:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Аз специално съм гледал от архива на БНТ неща, които не са пускани, покрай практиките в уни-то. Потресаващо е колко добри записи се пазят там и какво историческо богатство има, а не е широко достъпно.

В интернет може да се намерят все пак неща, като се разровиш.
Пример:
https://www.youtube.com/watch?v=zxXp9fLqAZM - Левски - мъртъвци 4:3 от 76-та, тук има гол от пряк свободен на Панов
https://www.youtube.com/watch?v=cSLE1MgGoa4 - Левски - Аякс 2:1 , Панов с 2 гола
https://www.youtube.com/watch?v=zDpcheTgJ3g - Левски - Барселона 5:4, най-великия български мач в Европа. Едва ли някой не е гледал.
https://www.youtube.com/watch?v=R_aCVSR8pug - Левски - Рейпас 12:2, Панов има 2-3 гола тука :bigok :bigok :bigok
https://www.youtube.com/watch?v=FeupJWooe3g - Левски - Боависта 2:0, Панов с гол
https://www.youtube.com/watch?v=Tee1NSjortU - България - Франция 2:2, Панов с втория гол, Бонев изпуска дузпа накрая :@ :@ :@ https://www.youtube.com/watch?v=TaFmi5yWSec - тук го има по-голямата част от мача


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 2:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Е тея всички сме ги гледали :) :levski

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 2:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
В БНТ ако има хора с акъл, ще съберат едно DVD с моменти от БГ футбола от тогава. Убеден съм, че ще се продава доста.
Аз съм сигурен, че ПФК-то може да поиска пълен достъп до архивите и да се издаде нещо в памет на Панов примерно. Всякакви неща свързани с историята на Левски ще предизвикат голям интерес. В БНТ се пазят цели мачове, както и репортажи.

Иначе покрай това, видях и https://www.youtube.com/watch?v=Hxi7sTkdk4E мачът с Байерн 94-та. Потресаващо е какъв брутален футбол сме играли :shock: Имам чувството понякога, че от години насам практикуваме в България някакъв различен спорт. Произлязъл от футбола, ама деградирал до "ритане" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 4:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3095
Niki4a написа:
П.п. Аз спомени от Павел Панов нямам, та не зная как по-млади от мен твърдят, че имат и сравняват, ама знае ли човек.

Не виждам кой от по-младите твърди, че го е гледал, извън споменатите видеа.
То болшинството от нас и на Гунди не сме били съвременници, за огромна жалост, ама да се съмняваме в малкото видяно и многото чуто и прочетено ли?
От баща ми, дядо ми и от стари наши и чорбарски футболисти съм слушал много и за двамата(Гунди и Панов), като съм избрал да се доверя на мнението им.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 7:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Bellamy написа:
В БНТ ако има хора с акъл, ще съберат едно DVD с моменти от БГ футбола от тогава. Убеден съм, че ще се продава доста.
Аз съм сигурен, че ПФК-то може да поиска пълен достъп до архивите и да се издаде нещо в памет на Панов примерно. Всякакви неща свързани с историята на Левски ще предизвикат голям интерес. В БНТ се пазят цели мачове, както и репортажи.

Иначе покрай това, видях и https://www.youtube.com/watch?v=Hxi7sTkdk4E мачът с Байерн 94-та. Потресаващо е какъв брутален футбол сме играли :shock: Имам чувството понякога, че от години насам практикуваме в България някакъв различен спорт. Произлязъл от футбола, ама деградирал до "ритане" :bigok

Покрай юбилея имаше запитване за този прословут архив, ама от телевизията майка бяха обявили ебаси цифрата за него. :evil:

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Това е изключително важно да се направи и според мене. Тия кадри ще изчезнат скоро предполагам заради доброто стопанисване на БНТ и ще изгубим много. Трябва да се дигитализират и разпространят за поколенията. Сигурен съм, че много хора ще купят DVD-та или други носители с цели мачове на Гунди, Котков, Панов, Гибона и т.н. легенди през годините. В Ютуб циркулират само някакви изрязани клипчета с ужасно качество и от минимално количество мачове. А тия от БНТ ако бяха професионалисти щяха да са направили такива DVD-та за всички отбори дето имат повече от 10 000 фена и щяха да се продават дори и само онлайн.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7253
Като всяко държавно учреждение и за там си трябва връзка плюс съответните бутилки и ще станат нещата. Покойниците май някаква подобна схема бяха направили и имат повечко стари мачове в тубата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11772
Несъществуващия вече отбор има сумати мачове в тубата от 80те и то някой са 15 минутни разширени репортажи, с оригиналния коментар, а ние нямаме почти нощо :ohmygod2 Толкова ли не може някой да натисне от ръководство или френските организации...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2018 2:32 pm
Мнения: 391
Bellamy написа:
В БНТ ако има хора с акъл, ще съберат едно DVD с моменти от БГ футбола от тогава. Убеден съм, че ще се продава доста.
Аз съм сигурен, че ПФК-то може да поиска пълен достъп до архивите и да се издаде нещо в памет на Панов примерно. Всякакви неща свързани с историята на Левски ще предизвикат голям интерес. В БНТ се пазят цели мачове, както и репортажи.

Иначе покрай това, видях и https://www.youtube.com/watch?v=Hxi7sTkdk4E мачът с Байерн 94-та. Потресаващо е какъв брутален футбол сме играли :shock: Имам чувството понякога, че от години насам практикуваме в България някакъв различен спорт. Произлязъл от футбола, ама деградирал до "ритане" :bigok

В един момент от мача Касабов каза, че пролетта на същата година на най-слабо посетения ни домакински мач е имало 15 000 зрители и го отчете като негативно, че имало толкова малко публика. Ебаси, как стигнахме до тук?! :shock:

_________________
Габриел Обертан:
Цитат:
Ако феновете продължат да ни подкрепят на стадиона, ще ни помогнат по пътя към титлата.


Последна промяна The End на Сря Фев 06, 2019 11:55 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14198
Местоположение: София
Нямаше толкова много концерти в тия години. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30180
И интернет

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15681
Местоположение: Sofia
И не всички нормални хора са живели и мечтали само за да емигрират в Германия или Англия. А другите, които са искали, са ги разстрелвали :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 06, 2019 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2018 2:32 pm
Мнения: 391
Аз мисля, че причината е аматьорското ниво на футбола ни днес, както и отровната атмосфера на стадионите.

_________________
Габриел Обертан:
Цитат:
Ако феновете продължат да ни подкрепят на стадиона, ще ни помогнат по пътя към титлата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21391
Цитат:
Ръководството на Левски уреди специална контрола с руския УФА, която ще се състои днес от 14:30 часа на стадион "Г.С.З." в Ларнака. Проверката беше специално пожелана от наставника Георги Дерменджиев, който иска да даде възможност на юношите и футболистите, които няма да бъдат титуляри през пролетта, да натрупат игрови минути.

Както е известно, на 8 февруари срещу Чукарички е последната проверка на "сините" преди старта на сезона в Първа лига на 17 февруари срещу Локомотив (Пловдив). Срещу сърбите треньорът ще заложи на своите титуляри, от които повечето ще играят 90 минути.

Именно поради това бившият треньор на Лудогорец искаше от организаторите да намерят съперник за 7 февруари. На тази дата първоначалните планове беше да има тренировки, но 64-годишният пловдивчанин бил категоричен, че иска да даде шанс на младите си играчи, които ще играят цял мач. Треньорът иска да види футболистите в по-дълго игрово време, от това, което им дава в предвидените проверки. Имаше възможност двубоят да бъде срещу втория тим на Йънг Бойс, но наставникът взел решение да бъде срещу УФА, въпреки че класата на руснаците е доста по-голяма. Причината е, че ще може младите му футболисти да се изправят срещу мъжки състав, който е по-силен и ще бъде по-трудно препятствие за талантите на столичани, които имат нужда от трупане на самочувствие в мачове срещу добри съперници. Единствено Жерсон Кабрал от титулярите се очаква да играе 45 минути, тъй като пропусна последните мачове поради травма. Крилото ще запише и минути ден по-късно.

Както е известно, именно УФА беше първият съперник на Левски тази зима в Кипър. Това се случи на 19 януари, когато двата тима завършиха 1:1, а мачът беше последен за треньора Славиша Стоянович.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6495
Местоположение: София
Ще дават ли тоя шедьовър?

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
В канала на руснаците май пак ще го пуснат.

Цитат:
Николай Кръстев
Ивайло Найденов
Деян Иванов
Томислав Папазов
Луи Нганиони
Антони Белмонт
Мартин Райнов
Мартин Д. Петков
Жерсон Кабрал
Станислав Костов
Богдан Вашчук

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако с тоя състав вземем да бием ще е kraqt na wsi4ko, spiraite zemiata iskam da slqza :smt005

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Виждам го 5:4 за нас с 8 гола на Ники Кръстев и един на Костов. :8)

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30180
Не ме радва, че Луи ще бъде резерва на старта на сезона.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 9:24 pm
Мнения: 4087
Мартин Д. Петков Меси ли е?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 3:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Да.


_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 3:18 pm 
Фичо написа:
Мартин Д. Петков Меси ли е?

Не


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
:strkstrk


Прикачени файлове:
Clipboard02.jpg
Clipboard02.jpg [ 127.42 KiB | Прегледано 5559 пъти ]

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Има и "уфа=ислям". :strkstrk

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Фев 07, 2019 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 23, 2008 10:05 pm
Мнения: 217
shalala написа:
Да.


Имате ли звук?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1033 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 35  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 143 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com