forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:37 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 4:39 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Нойзи, бе, човек :lol: :lol: :lol:
Плача...

Изключете Диемата и живейте в реалния свят!

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 5:11 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30180
С Нойзи ви делят един вагон книги. Разбираемо е да не го харесваш.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3738
Тъмносин в спорта и политиката. Одобрява се :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
New Order написа:
С Нойзи ви делят един вагон книги. Разбираемо е да не го харесваш.
И мен ме радва Нойзи, но в кои футболни клубове е бил директор преди Левски? Иначе да идват Радан и Командира, недоволни няма да има :smt005.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:07 pm
Мнения: 6794
Местоположение: София
celeronhater написа:
New Order написа:
С Нойзи ви делят един вагон книги. Разбираемо е да не го харесваш.
И мен ме радва Нойзи, но в кои футболни клубове е бил директор преди Левски? Иначе да идват Радан и Командира, недоволни няма да има :smt005.


Става въпрос за администрационна работа. Няма да избира треньор и играчи.

_________________
数は数です

バンドーム


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 5:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15679
Местоположение: Sofia
Като се започне това с книгите и това превъзходство над другите, направо ми се ебава майката....
Може да е изчел всичко възможно и да не става за този пост. Може да е чел Венета Райкова :bigok
Като изключим тези простотии, имам наблюдения над този пичага, изглежда да е в час, ще видим ако дойде при нас как ще се справи, защото много хора вече плакаха.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 6:45 pm
Мнения: 1879
Нойзи поне ще громи оранжевата тиня.

_________________
I woke up this morning, I got myself a beer
The future is uncertain, and the end is always near.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 6:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Само аз ли не схващам кой е Нойзи?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Да.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 6:08 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30180
Нойзи знае повече за футбола от 99% от форона, и познава футболни хора за които форонът дори не е чувал. Най-важното е, че е приятел с точния човек за свалянето на проклятието
Изображение

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
И сестра му беше читава :bigok

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
konvoec написа:
Като се започне това с книгите и това превъзходство над другите, направо ми се ебава майката....
Може да е изчел всичко възможно и да не става за този пост. Може да е чел Венета Райкова :bigok
Като изключим тези простотии, имам наблюдения над този пичага, изглежда да е в час, ще видим ако дойде при нас как ще се справи, защото много хора вече плакаха.


Интелигентният, начетен и ерудиран човек може да се справи с ВСИЧКО и без опит, вкл. и със смяна на дограма. Нойзи е древногръцки полубог. Точка.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15679
Местоположение: Sofia
И книгите, които е прочел в случая нямат общо с интелигентността му. Както казах, този изглежда да е пичага, дали ще се справи, ще го видим ако дойде. Поне от моя гледна точка радващото е, че са някакви нови хора, старите само ги ротирахме и ги видяхме как се справят.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 15, 2019 7:53 pm
Мнения: 1431
New Order написа:
Нойзи знае повече за футбола от 99% от форона, и познава футболни хора за които форонът дори не е чувал. Най-важното е, че е приятел с точния човек за свалянето на проклятието
Изображение

Бааааааааа да идвааааа


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 6:56 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 21, 2016 5:28 pm
Мнения: 1400
Ferio написа:
Само аз ли не схващам кой е Нойзи?


Не.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 6:57 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Би трябвало да се справи. Все пак ще се занимава с административна дейност, не със спортни решения. Сещам се за едно позабравено име, което беше администратор на отбора-Пенчо Ковачев. Този човек има с Левски поне 6 титли и 7 купи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 7:01 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
New Order написа:
С Нойзи ви делят един вагон книги. Разбираемо е да не го харесваш.


Пуснах сълза. Като не ме познаваш за какви вагони приказваш, бе, пич!? Като си толкова информиран, моля те изброй всички книги които аз съм прочел и след това всички книги, които той е прочел и да смятаме.

Тука не е фейсбук, лайкове за коментари няма.

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 7:19 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 10003
Нойзи - директор, Командира - старши треньор и Георги Жеков - шеф на ДЮШ :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 11:56 pm 
Форума обсъди ли експертизата на Нойзи вече, че не ми се чете? Станислав Иванов как игра? И понеже видях, че чешем за Раковски - ако построят нещо различно от небостъргачи, ще съм ей така - :shock:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
konvoec написа:
Казвам, че няма проблем за мен лично, стига да се работи правилно. От 10 години правилно ли се работи? И титла може да спечелим още първата година, редно е да я гоним, но не е редно да правим драми ако не я спечелим. Или не си съгласен?


С кое дали съм съгласен? И какво значи да се работи правилно? По какво ще се различават следващи, по следващия, по по следващия сезон...от този, предния, по предния ако няма успехи, титла, добро представяне в турнири? Не е ли именно това резултата от правилната работа? А относно драмата макс 2000К не драматизираме, останалите просто спират да ходят на мач, което в това ни състояние ще е меко казано драма за самия клуб.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 12:08 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 11:55 am
Мнения: 10398
Много ме е яд за изгубения сезон и време с Гошо Шубата. Качеството е ден и нощ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 12:28 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
New Order написа:
Нойзи знае повече за футбола от 99% от форона, и познава футболни хора за които форонът дори не е чувал.


Хахаха, познавал футболни хора :lol: Бойко пък три папи са го галИли по главата, да му търсим нещо в светия синод освен :bigok

А не знам какво означава някой да знае за футбола - историята ли знае, статистики ли знае, от тактика ли разбира, от управление на отбори ли - но знам че най-близкият публичен досег на Нойзи с футбола е някоя и друга статия в Егоист и достигане на гросмайсторската граница от хиляда часа в студиото на Диема.

А книги че е чел е повече от очевидно, но винаги имам едно на ум за хора, които като пишат или говорят го правят по такъв начин, че демонстративно да покажат колко много са чели. Това между другото го прави и оригиналният автор на репликата за вагона книги :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7252
И аз имам едно наум за хора, които държат да са все контра и оригинални ;) Интересно ми е обаче кои са толкова великите алтернативи за административен директор, та се реве срещу Нойзи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 4:02 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3095
Нойзи-мойзи... Не мога да разбера защо едни пръскат в оргазъм, а други пък мрънкат.
Нито ще хуля, нито ще възхвалявам някой евентуален и нов в Левски, преди да съм го видял как си върши работата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 7:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15679
Местоположение: Sofia
Zlostar_1111 написа:
konvoec написа:
Казвам, че няма проблем за мен лично, стига да се работи правилно. От 10 години правилно ли се работи? И титла може да спечелим още първата година, редно е да я гоним, но не е редно да правим драми ако не я спечелим. Или не си съгласен?


С кое дали съм съгласен? И какво значи да се работи правилно? По какво ще се различават следващи, по следващия, по по следващия сезон...от този, предния, по предния ако няма успехи, титла, добро представяне в турнири? Не е ли именно това резултата от правилната работа? А относно драмата макс 2000К не драматизираме, останалите просто спират да ходят на мач, което в това ни състояние ще е меко казано драма за самия клуб.


Не знам дали това определя "правилно", но означава да НЕ правят нещата, които в последните 10 години други са правели. Да имат план за развитие на клуба и да го следват. Резултатите идват след това, не идват първо титлата и купата, а после многото правилна работа. Титла и купа щяхме да вземем през годините въпреки начина на управление в Левски, а не заради него. Цялата работа е на парче, затова и печелим на парче.
Най-малкото, да не подменяме половината отбор на всеки 6 месеца, мисля, че е добро начало към по-добро бъдеще.
Та така, работим и очакваме резултати. Ако дойдат на първата година, още по-добре. Ние нека гоним титла, купа и добро представяне, това е ясно, но не бива да повтаряме стари грешки.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 9:31 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 09, 2016 8:40 am
Мнения: 23498
Местоположение: Палма де Мостьорка
Административен директор не е ли ако имаме нещо администрация? Или назначаваме само директори :mrgreen: изп. директор, административен директор, маркетинг директор, спортно-технически директор, директор на юношеската школа. И под тях по един човек, да управляват. Не е необходимо да е различен за различните отдели :smt005 :smt005

_________________
Левски е по-жив от всякога
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
konvoec написа:

Не знам дали това определя "правилно", но означава да НЕ правят нещата, които в последните 10 години други са правели. Да имат план за развитие на клуба и да го следват. Резултатите идват след това, не идват първо титлата и купата, а после многото правилна работа. Титла и купа щяхме да вземем през годините въпреки начина на управление в Левски, а не заради него. Цялата работа е на парче, затова и печелим на парче.
Най-малкото, да не подменяме половината отбор на всеки 6 месеца, мисля, че е добро начало към по-добро бъдеще.
Та така, работим и очакваме резултати. Ако дойдат на първата година, още по-добре. Ние нека гоним титла, купа и добро представяне, това е ясно, но не бива да повтаряме стари грешки.


Колкото и алогично да звучи в момента ние играем най-смислен футбол от топ 3.
Глупостите на Спас със забавените заплати, желанието му да е комисионер и липсата на нормален вратар ни костваха отпадане от Вадуц. Контузията на Холмар, драмите около новите договори на Обертан, Цветко, Ябло и Кабрал + катаклизмите от зимата пък ни коставаха титла този сезон. Т.е предимно неща от не СТ характер, но малко желание от ръководството тогава.
Иначе аз съм един от малкото дето като чуя за входящ трансфер и се изприщвам. Иска ми се читавите ни играчи ако си тръгват да е с трансферна сума, а не защото не сме направили грам опит да ги задържим. Напълно споделям едно мнение на Геша, че ако бяхме запазили Гомес, Роман и Васко + да бяхме намерили вратар като Ники Михайлов лятото, то най-вероятно още средата на април щяхме да сме шампиони още този сезон.
И за клуба и за феновете титла следващия сезон е изключително важна.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
spurs написа:
А книги че е чел е повече от очевидно, но винаги имам едно на ум за хора, които като пишат или говорят го правят по такъв начин, че демонстративно да покажат колко много са чели. Това между другото го прави и оригиналният автор на репликата за вагона книги :wink:


Много ясно, само спек и терор без милост над низшите духом - от ученическия чин до гроба. :sm_cigar

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 11:03 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21391
Веднъж прочетох нещо разбираемо от Нойзи. :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 19, 2019 11:18 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30180
Фактът, че споменаването на Нойзи докарва психическа травма на шпората и някои други потребители го прави идеален за поста административен директор.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 165 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com