forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 4:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
Най-вероятно ситуацията е такава:
Diabolik написа:
Според мен основното е,че Удинезе не са отстъпили и са си настоявали за трансферна сума.Безумно е да се плаща и 10 лева за Вутов,така че....правилно се отказваме от него.Отделно е и супер безполезен.

Като цяло това, че няма да остане за мен е добра новина, но това също е вярно (с малко корекции от мен, че така е написано, че...) -
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
:bigok
Решаваш - трябва ли ти или не? Да - взимаш го. Не - връщаш го в Удине. Ние решихме, че ни трябва и проведе подготовка с нас. В един момент обаче преценихме, че вече пък няма да ни трябва. Не знам дали осъзнавате колко аматьорско е всичко.. отново

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Сравнението на Вутов и Прохазка ме приключи...

Прохазка след първия слаб сезон го пратихме под наем, наблюдавахме го и затова го върнахме. Вутката дотук е пълна трагедия, а преди това не беше особено силен и в Ботев, но при нас върна още назад. Очевадно е, че не му понася отговорността да играе в голям отбор с големи очаквания. Отделно очевидно има и други проблеми, така че е напълно нормално да се маха.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 3:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13642
Niki4a написа:
Трансфери ще има, но ние не сме първа опция на добрите футболисти. Работи се и се чакат отговори. Работи се само с чужди агенти, а не с бг такива (има много недоволни от това).

Вутов се провали. Както на терена, така и извън него. Съвсем нормално няма да му плащат трансферната сума (колкото и малка да беше).

Запазихме гръбнака на отбора, Павката се възстановява по-бързо от очакваното и ще има опция на резервната скамейка за първите мачове.

Те докато ни изберат за опция,ще сме приключили в ЛЕ,и пак ще се чудим как сме на 10 точки от Разград след 10 кръга.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Wildkid написа:
Сравнението на Вутов и Прохазка ме приключи...

Прохазка след първия слаб сезон го пратихме под наем, наблюдавахме го и затова го върнахме. Вутката дотук е пълна трагедия, а преди това не беше особено силен и в Ботев, но при нас върна още назад. Очевадно е, че не му понася отговорността да играе в голям отбор с големи очаквания. Отделно очевидно има и други проблеми, така че е напълно нормално да се маха.


Върнахме го, защото му изтече наемът и щяхме да го разкараме, ако не беше Мурсия. Това не са митове. Гонзо го каза тогава още на първата тренировка, на която бях. Това така или иначе са детайли.

Факт е, че този сезон на Вутов е по-силен от онзи на Прохазка и като цифри и като всичко. Естествено отчитайки, че и двата на са били особено успешни.

Но все едно, аз ще си пея за избирателната търпомост, докато тя съществува. Хубавото е, че ще има едно оправдание по-малко за църквата.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Някои хора пак не искате да осъзнаете, че се махат хора, които са били титуляри и се оставят хора, които са били дълбоки резерви и ще се наложи скоро да са титуляри. Ако надграждаш - като имаш титуляр Вутов и негова резерва Кабрал (примерно) - махаш Кабрал, взимаш по-добър от Вутов и Вутов става резерва на по-добрия. Но да махнеш Вутов, за да пускаш Кабрал титуляр, с надеждата, че ще дойде по-добър е идиотско. Пък нека не гледам тренировките им. Същият пример мога да дам с Белмонт и Панайотов.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Естествено, че ще има "избирателна търпимост". Едни хора има смисъл да се търпят, други - не. Вутката, примерно, няма смисъл да се търпи, защото не е мръднал 3 санта напред в развитието си. Горанов зимата беше кандидат № 1 да бъде мъж, но стисна зъби, напъна се и показа прогрес, с който не само си заслужи търпяне, ами дори пребори играч, докаран специално да го замени. В същата ситуация е Митрев в момента, впрочем (макар че аз него хич не бих го търпял, защото също показва само регрес, а и тъпо отношение, но както и да е). Николай Митов няма смисъл да бъде търпян, защото....е на всички е ясно защо, ако на някого не му е, да ходи да си го търпи в Септември. Панайотов имаше смисъл да се търпи, но му изтичаше договора, а ние имаме твърде много играчи на тая позиция и нямаше как да подновяваме договор на резерва. Прохазка имаше смисъл да се търпи от гледна точка на заслуги, сантименти, универсалност, но от чисто бизнес-гледна точка - нямаше смисъл да получи такъв договор, какъвто търси (и му беше предложен от Виктория), затова си тръгна. Станислав Костов няма смисъл да бъде търпян, защото няма необходимите качества, но явно ще бъде, защото нямаме привлечена алтернатива. Ривалдиньо - също. Твай....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:24 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30181
Дивото дете не е човек. Има нерви на будистки монах изкарал около 50 години в медитация.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Някои хора пак не искате да осъзнаете, че се махат хора, които са били титуляри и се оставят хора, които са били дълбоки резерви и ще се наложи скоро да са титуляри. Ако надграждаш - като имаш титуляр Вутов и негова резерва Кабрал (примерно) - махаш Кабрал, взимаш по-добър от Вутов и Вутов става резерва на по-добрия. Но да махнеш Вутов, за да пускаш Кабрал титуляр, с надеждата, че ще дойде по-добър е идиотско. Пък нека не гледам тренировките им. Същият пример мога да дам с Белмонт и Панайотов.



Това са пълни глупости. Като имаш двама, и ще взимаш по-добър, не оставяш по-слабия, който и досега е бил резерва, а разкарваш по-слабия (особено след като му изтича договора). Така по-добрия има по-добра резерва и надграждаш и в двата случая. Ако оставиш по-смотания (при това - го привлечеш наново, щото той е с изтекъл договор, т.е. вероятно трябва дори да му вдигнеш парите), при всяко наказание/контузия се връщаш в първи клас. Или, за да е същия пример. Имаме Кабрал, който играе титуляр (примерно), имаме Вутката, който е резерва и е по-слаб от Кабрал (примерно казвам пак). Кабрал има договор, Вутката няма. Ще взимаме по-добър и от двамата, за да е титуляр. Абсолютна идиотщина е да подновиш договора на Вутката, да прекратиш тоя на Кабрал (т.е. - неустойка вероятно) и слабата резерва на слабия титуляр да стане слаба резерва на по-добрия титуляр. Още повече, че кво праим ако новодошлия, не е по-добър от титуляра (в случая ПРИМЕРНО Кабрал :bigok )? Така поне ще имаш пак титуляр Кабрал и една малко по-добра резерва (освен ако не си тотален идиот да вземеш някой, по-слаб и от Вутката, но ако си направил това е все тая кого си махнал, щото си идиот :bigok )....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 12:59 pm
Мнения: 2562
Ще ги взимаме тия по-добри, къде ще ходят?! След потенциалните асистенции имаме и потенциално-хипотетични надграждащи трансфери. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 02, 2017 7:40 pm
Мнения: 939
Правилно, най-много ме е яд че разкарахме Мапуку заради тия двамката. Ривалдиньо има някакви данни, но е крачки назад в сравнение с Жуниор. Не виждам каква е основателната причина да се изгони такъв играч, защото искал да е титуляр и да играе повече минути. За мен това означава, че има хъс и иска да играе. Точно когато му потръгна и разчитахме на него в офанзивен план го изритахме за да вземем недоказан талант и изгонен лимитиран играч от Берое, Ботев и отбора на БКП.
Погледнете този клип и сравнете отиграванията в него с тези на Ривалдиньо и Костов.

Между другото си е качил снимка на фланелката от Левски в Instagram преди ден :D


Прикачени файлове:
mapuku.png
mapuku.png [ 223.43 KiB | Прегледано 2820 пъти ]


Последна промяна garry.rodriguez на Пон Юли 09, 2018 4:40 pm, променена общо 2 пъти
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
? :bigok

Не знам как аз казах нещо по-различно :bigok Цял сезон Кабрал е резерва на Вутов. Както и Белмонт на Панайотов.

В моя пример Вутов е по-добър от Кабрал. Тоя ще го гоните с камъни точно след 55 часа.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13642
Добро изритване за 500к евро,дано така изритаме и Неможката.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Еми не вярвам някой да прави трансфери с цел да регресира.... Това, че се получават и глупости е друг въпрос и там отговорността трябва да си я носи тоя, който се е осрал. Уж в последно време намалихме гредите в трансферите...пък да видим, винаги има как да се върнем на стария, добре утъпкан път на трансферните провали :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
? :bigok

Не знам как аз казах нещо по-различно :bigok Цял сезон Кабрал е резерва на Вутов. Както и Белмонт на Панайотов.

В моя пример Вутов е по-добър от Кабрал. Тоя ще го гоните с камъни точно след 55 часа.


My bad, прочел съм обратното :loser2 Само че, за съжаление, Вутката не е по-добър от Кабрал :loser2 А Кабрал е реално резерва на Паулиньо. Вутката беше резерва на Обертан/Гомес....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
:bigok

Кабрал е около 38 пъти по-слаб от Вутов :bigok Иначе говорим за флангови футболисти.Понякога сме с обърнати крила, понякога не, защото Обертан може само с десния, а пък Кабрал само с левия. Доста предвидими сме като цяло. При Панайотов-Белмонт това, което обяснявам важи на 100%, и няма как някой да ми даде логична причина за случващото се.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе вутката си беше баш титуляр. Абсолютно си е за гонене, а голяма част от пишещите сте напълно изгърмели. Разберете най-накрая, че нови няма как да дойдат навреме при положене че търсим качествени свободни агенти, защото НЯМА ПАРИ. А в тази ситуация Гонзо и компания биха взели първия Нар, Диаби, Китамбала и пр. Похвално е, че Русев и ко се опитват да направят нещата по-различно. И въпреки това няма как успеваемостта да е 100%, справка Кабрал.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7051
И Нашименто е издънка като Кабрал...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Нашименто си е играч, изигра слаб полусезон, но очаквам да мачка тоя сезон :8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Ех, мамка му стара, не е вкарал 25 гола и 60 асистенции, за да е доволен форум.левски.бг

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 4:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
Нашименто няма и 5 силни минути тоя полусезон, ще го видим през новия като се очертава резерва на Мариани и Жорди.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 5:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Е при Панайотов му изтече договора, а Белмонт има договор.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Той Белмонт нека си го има, ама не мисля, че ще играе някога през този сезон, освен когато всички са контузени/наказани/изгонени/пребити

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Зависи колко мача изиграем и каква тактическа постройка пробва Делио. Щом е оставил франсето, значи според него има потенциал. Какъв и дали ще го реализира тепърва ще разберем. Вутов е разкаран или заради трансферна сума или има случая на Панайотката - искаме го за да не мрънкат феновете. Щом толкова реве агента му, значи има нещо :wink:
Аз лично не видях успех в сезона за Вутов. Направи един супер мач, който осра с червен картон, и един добър срещу Лудогорец, който можеше да реши и ако го беше направил сезона щеше да е различен, ама квот-такова. Явно сме гледали различни мачове :wink: .

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
Wildkid написа:
Е при Панайотов му изтече договора, а Белмонт има договор.....


Да и при 5ти ЖК картон на Тиам ще се чудим кой да играе на негово място, щото от 6те халф дето ги имаме 5 са офанзивни. Предвид и последният мач с тирето май-май в момента Юруков би трябвало да му е резерва. Въпреки че Юруков направи добър мач на тази позиция за мен това е абсурдно.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Според мен в такава ситуация там ще играе Жорди.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
Т.е. ще преебем 2 поста, щото нито Гомес може да замести Тиам, нито тоя дето ще играе на позицията на Гомес ще е на неговото ниво :smt006

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10357
Ще си върнем от бирой Георги Ангелов и сме готови. :boisw

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 7:43 pm 
Online

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15156
Точно за моменти като този можеше да вземем например Меледже за заместник на Тиам. Не. Нямаше да е надграждане, но щеше да даде дълбочина на състава и резервен дефанзивен халф щеше да заеме мястото на титулярния такъв (Аз също каресвам например дефанзивните халфове на Ювентус, но май не са ни по джоба). :bigok

Иначе Юруков го очаква ярко бъдеще като централен полузащитник. Килата и годините не му достигат за дефанзивен халф.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
Или просто можеше да оставим Панайот вместо тоя безполезник Белмондо, или пък като те напускат 2ма деф. халфа взимаш дефанзивен, а не още едно Нашименто...

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2018 8:05 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Дали е възможно Панайотов да е подведен/излъган от мениджъри? :wink: На мен цялата история ми е много съмнителна.Уж го искаха из Норвегия,Кипър и не знам си къде,а все така си стои без отбор.Ако е така ще бъде много жалко.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 150 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com