forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 3:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Къв бил тоя Обертан? :smt005 Ванка, тва е същият този дето в мачовете само на него чакате да направи нещо. :smt006

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 2:20 pm
Мнения: 6977
Местоположение: София
Знаех си ,че заплатата на Огретен ще развали дисциплината,манталитета си ни е такъв ,някой като взима повече от теб и се почва мрънкането и неиграенето нарочно,а впоследствие видяхме и резултатите на края.

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 7:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 1:37 pm
Мнения: 609
На мен пък ми казаха, че Обертан недоволствал от високата заплата на Ники Кръстеви пред неговши биви съотборници в Нюкасъл е казвал къв е тоя Кръстев. :smt031 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 11:07 pm
Мнения: 3510
Някой може ли да каже колко точно получава Обертан, защото ако е вярно това за €45,000 на месец с право се сърдят.

_________________
Омлет се прави с айца - Турчо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26571
Местоположение: София
Горанов да пали свещи за Боримитов или там който го върна в Левски, че иначе в момента щеше да поритва за здраве във Верея. Впрочем и на талянското менте, че му даде шанс да влезе във форма.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6494
Местоположение: София
Нямат никакво право да се сърдят, защото не им влиза в работата. Все едно Обертан се е договарял за техните заплати.

Отделно не разбирам защо продължава да се втълпява, че "пак сме с трагична селекция"... за последната година и половина привлчените са:

- Обертан, Паулиньо, Гомез, Кабрал, Костов, Мапуку, Ейлофсон, Цветко, Тиам, Реиш, Мариани. С изключение на Гари Родригес толкова добри трансфери не сме имали сумарно за последните 8 години.

- Слабите трансфери са много малко, а като никога успяхме да шитнем някои от ненужните под наем.

И какво е това напрежение за бАлгарчета и тези, които искал Славиша, като може да се окаже вярно, че Славиша е подписал 3 годишен договор с Латвия? Направо 10, които си хареса да вземем, пък ще мисли следващият?

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 1701
Пискането за бАлгарчетата е защото стана ясно колко скъпа се оказа тази селекция що се отнася до заплатите, а сме на ръба с всичките дългове и задължения. И аз искам Обертан в отбора, обаче ако останалите ще се цупят, по-добре да го продадем докато е време. Хем ще освободен огромен бюджет за заплати, хем ще изкараме пари и за покриване на задълженията (друг е въпроса дали наистина така ще бъдат използвани).


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21371
От Обертан се очаква много повече от това, което дава за момента. Той не е играч, който ни решава мачовете.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
tzvetan_22 написа:
Нямат никакво право да се сърдят, защото не им влиза в работата. Все едно Обертан се е договарял за техните заплати.

Отделно не разбирам защо продължава да се втълпява, че "пак сме с трагична селекция"... за последната година и половина привлчените са:

- Обертан, Паулиньо, Гомез, Кабрал, Костов, Мапуку, Ейлофсон, Цветко, Тиам, Реиш, Мариани. С изключение на Гари Родригес толкова добри трансфери не сме имали сумарно за последните 8 години.

- Слабите трансфери са много малко, а като никога успяхме да шитнем някои от ненужните под наем.

И какво е това напрежение за бАлгарчета и тези, които искал Славиша, като може да се окаже вярно, че Славиша е подписал 3 годишен договор с Латвия? Направо 10, които си хареса да вземем, пък ще мисли следващият?


Забрави Ривалдиньо, Виана, Нашименто, Рошу, Полачек, Белаид, Буш, Георги Ангелов, Белмонт, които бяха и са тотал щета.

От изброените от теб Паулиньо и Кабрал засега имат по един силен полусезон и по един ТРАГИЧЕН, Жорди беше неубедителен на фона на възможностите и класата си, Мариани е посредствен играч на 27 години със заплата х5 на Цонев, който е също толкова посредствен, но поне е по-млад, Реиш засега е далеч от убедителен титулярен централен защитник, Цветкович е ТОТАЛ ЩЕТА цял полусезон и реве за двойна заплата, защото лошия Обертан взимал 50к ойро, а с Мапуку изкарахме зверски късмет и се отървахме от една безполезна и недисциплинирана маймунка.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6494
Местоположение: София
Едни дават 500 хил. евро за нападател, за тебе е недисциплинирана маймуна. Ок.

Не знаех, че като някой се контузи става мигновено ТОТАЛ ЩЕТА. Визирам главно Паулиньо, но и Буш и Нашименто. За Гомез не ми се спори. Твай.

Отделно не мисля, че като вземем три бАлгарчета за сметка на заплатата на Обертан/Холмар ще вдигнем нивото. За бройката е ясно.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Тая тема изглежда по същия начин както всяка такава тема от 10+ години насам.

Кога ще започнем да обсъждаме масов протест срещу малоумното управление и целенасочено загробване на Левски? Или когато "г-н Русев" обяви фалита и бяга, ще се правим на изненадани?
Всичко в тоя клуб е счупено, огромната заплата на Обертан е само черешката на тортата.
Нямаше да пиша такива неща ако имаше поне 1 реално и стабилно позитивно нещо за което да се хвана. Ама няма такова бе, няма. Тука хора се базират на половин добро полувреме в Разград, за да дадат тежест на мнението "споко, играем футбол!". Други пък се базират на "щом има кинти за заплата, няма как да фалираме".

Смисъл, защо не виждате целия малоумен цирк, който за n-та година се случва с Левски? Омраз обяснява тука как след един слаб мач се сещаме за проблемите. Аз пък да питам - защо след един силен мач и всичко се забравя? Като ни лъснат скъсаните гащи, се дискутира вяло, че клубът е циркова трупа.
Като избутаме някоя победа срещу тире или някое равенство в Разград, всичко става идеално и никой не бива да се обажда.

Какво си мислите, хора, че пролетта ще мачкаме? Че Никито ще се окаже велик вратар пред Неможо? Че изведнъж ще привлечем някакви страхотни играчи, а Обертан ще вкара 10 гола и ще направи 10 асистенции? Че ще дойде някой голям треньор и ще пробием в Европа?

Еми няма да стане. И нищо няма да се оправи докато феновете на се надигнат. Да се чуе глас на протест, глас в полза на Левски.
Ако се налага да се обяви фалит и да се играе в аматьорските групи докато се намери решение - за мене е по-добре. Всичко е по-добре от тоя цирк, който бавно но сигурно ни води към тире или друга мафиотска далавера.

Е тия неща трябва да се обсъждат, не дали ще дойде месията да ни заведе на 1/4 финал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21371
Интересна статия. Някои ги помня, за други не се сещам.
https://topsport.bg/levski/ot-maliyskiy ... evski.html

_________________
Работа и честност!


Последна промяна FLAME на Сря Яну 16, 2019 10:24 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 10:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15136
Не мисля че тук има толкова глупави хора, които да вярват, че селекцията ни трябва да се състои само от българи или само от чужденци.

За това никой не реве за нищо. Просто няколко човека се мъчат да намалят собственото си напрежение като превръщат в проблеми неща за които никой не мисли дори.

С оглед на финансовото ни положение, селекцията ни трябва да се състои предимно от евтини играчи с потенциал за развиване, чиито качества познаваме. Няма значение какви са по народност и от коя дивизия на кое първенство идват.

Искам само да напомня, че ако сегашните тенденции не се променят, на края всички ще плачем. :smt006

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Сря Яну 16, 2019 10:33 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 05, 2015 8:47 pm
Мнения: 1656
Bellamy написа:
Тая тема изглежда по същия начин както всяка такава тема от 10+ години насам.
Нямаше да пиша такива неща ако имаше поне 1 реално и стабилно позитивно нещо за което да се хвана. Ама няма такова бе, няма. Тука хора се базират на половин добро полувреме в Разград, за да дадат тежест на мнението "споко, играем футбол!". Други пък се базират на "щом има кинти за заплата, няма как да фалираме".


Абе до мача с Хюмнето и даже дори преди няколкото малоумни представяния насред Герена срещу слабаци си имаше настроение и сред играчите и сред публиката. Ама след отпадането за Копа дел Бобката ко стана маму деба сичко си еба мамиту

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 10:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13618
Подкрепям мнението на Белами

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 11:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1632
SZ_FEN написа:
Не мисля че тук има толкова глупави хора, които да вярват, че селекцията ни трябва да се състои само от българи или само от чужденци.

За това никой не реве за нищо. Просто няколко човека се мъчат да намалят собственото си напрежение като превръщат в проблеми неща за които никой не мисли дори.

С оглед на финансовото ни положение, селекцията ни трябва да се състои предимно от евтини играчи с потенциал за развиване, чиито качества познаваме. Няма значение какви са по народност и от коя дивизия на кое първенство идват.

Искам само да напомня, че ако сегашните тенденции не се променят, на края всички ще плачем. :smt006



Аз мисля че с оглед на финансовото ни положение, селекцията ни трябва да е ориентирана предимно към разпродаване на най-скъпоплатените ни играчи (Обертанката и т.н.) и на тези дето не искат да преподписват.Ако примъкнем някой доказал се в кафевата лига (без значение булгар или танганаец),е бонус,ако ли не кот такоа.И без това доиграваме по
Кубертеновия принцип :bigok

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Краткосрочните решения, тоест липса на дългосрочна стратегия водят до дългосрочни проблеми. Във всеки бизнес е така и футбола не прави изключение. Българчета, левскари пили мляко със сълзи на очите или Обертановци/Паулиньовци - все е тая ако няма визия какво трябва да се прави.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 2:56 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15136
Защо да няма дългосрочна визия в това което съм написал по-горе? Визията не е ли ясна?

Прочети пак подчертания текст и помисли.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15632
Местоположение: Sofia
Аз мисля, че непоследователността е огромният проблем. Можем с наличния отбор + попълнения да постигаме успехи, можем и с пили мляко и по-"скромни" футболисти. Въпросът е, че се действа на парче. Първо Роси ще прави отбор, после ще го махаме. После спортен директор ще има, ама няма да има. После Славиша ще е, ама само за малко. Не става така. И преподписва Обертан, другите не. Не можеш да си задържиш двамата от най-важните ти играчи, селекцията ти винаги закъснява. Треньорът ти иска защитник, водят му някакъв от втора дивизия на Азербайджан. Всичко това ми намирисва на "трябва да се разделим с тези играчи, за да може да доведем други и комисионните да текат". Това ни е селекцията. Ако наистина ни пукаше, нямаше да вземем някакви, които сега да махаме с по 3-6 заплати, а щяхме да си купим, примерно, Райнов и толкоз. Не да хрантутим Божки една година. Защото заплатата на тоя безполезник за една година, сигурно е повече от откупната клауза. И така... аз малко се отказвам от Левски. Тоест, ще ходя на мачовете, ще съм си за нас винаги, ще се интересувам, но няма да си късам нервите и да очаквам нещо хубаво. Ако имам някаква възможност да помогна, ако имате идеи и организация - окей, с две ръце. Тръстове, кръстове, макар да не мисля, че феновете можем да се справим, пак бих опитал. Но иначе, да очаквам Ч. и 20-те милиона, айде нема нужда! И ако Киро Вангелския ги изразходва, селекцията ще е същата. Само ще се дават повече трансферни суми, резултат - съшия! :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 (повече личица за тъпотия).

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21371
konvoec написа:
Аз мисля, че непоследователността е огромният проблем.

:bigok
Цитат:
Конгоанецът с френски паспорт Жордан Нкололо прави трети опит да си уреди трансфер в Левски, разкриха запознати. Крилото, което може да играе и като втори нападател, е бил предлаган и в миналото на “сините”. Това е станало още като играч на Клермон Фуут. До този момент обаче на “Герена” всеки път са го отхвърляли, защото визитката му не е успявала да ги впечатли.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 2:20 pm
Мнения: 6977
Местоположение: София
Абсолютно съм съгласен с конвоеца, но отказване от Левски няма как да стане! :lsfc4

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 1701
Мен са ми интересни мненията на хора, които смятат, че със сегашната селекция трябва да се стремим към надграждане. Какво надграждане като сме на косъм от фалит? Селекцията изобщо не трябва да е приоритет в момента.

Дългосрочната политика трябва да започне с финансово стабилизиране и да продължи с правилни попълнения в треньорския екип и най-вече в ръководството. Ако през този период спечелим пари от продажби на някои от скъпите ни играчи, още по-добре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6300
Айде, браДя, тръгна!!! 1ви март идва
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6494
Местоположение: София
Шанс да дойде според мен има, ама по-добре да не идва ... Поне докато не се изясни дали Спас остава и дали ще играем в Европа...

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 1:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Според мен шансът е минимален, защото това, което той ще поиска като гаранции, е доста повече от това, което е поискал Павел Колев. А и му е напълно ясно, че няма да ги получи. И изобщо не става дума за пари, според мен....

И да, по-добре е да не идва.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2541
Според мен пък е добре да дойде, но само ако получи тези гаранции, които ще поиска. Дойде ли, това ще е знак, че има надежда за Левски, защото ще е ясно, че той вярва в бъдещето на Левски. Но с него трябва да дойдат и други хора, иначе нищо няма да се промени. Ново ръководство и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30130
Мъри може да иска гаранции защото е доказал какво може. За П.К вече си казах мнението.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 2:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Станимир Стоилов е най-доброто решение в средно и дългосрочен план. Нещо повече. Визитката на Мъри, след Левски, е дори по-впечатляваща отколкото след като си тръгна. Надградил е.

Привличането му ще успокои всички. От Легендите и Митовете, през орките и елфите, до враговете ни.

Нека, ще !

Не изключвам варианта да отиде в Гората. Парите ще са повече, спокойствието в работата също ще е налице. Европа, ШЛ, групи ... герап-У. Надявам се да не го прокълнат всички. Мисля, че не го заслужава.


Последна промяна Seldon на Чет Яну 17, 2019 2:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 1:03 am
Мнения: 285
Лично аз се зарадвах, че Павел Колев не дойде. Всички глупости около формирането на Дришата лига и припознаването се случиха с негово дейно участие. Дори в интервюто, в което се обясняваше за Левски, изтърси куп глупости за гмо-то.
Ако има човек, който може да получи време за работа от публика и общественост то това е Мъри... но все се надявам да е без Насо. Цялата спортно-техническа власт да му се даде и той да си формира екип за работа. Имаме крещяща нужда от някакъв ред и мисъл в ръководенето на клуба, за да можем някак да изплуваме от блатото.
Друг е въпросът дали той има желанието и волята да се случат нещата при това ръководство и тоталната аматьорщина в клуба от години. Все се надявам да има хъс да се докаже въпреки всичко :levski

_________________
"Кажи им, че има една страна България, и в тази страна България има един отбор Левски, може и да не са чували за него. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2019 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1964
Идването на Мъри ще успокои орките и елфите точно за 2-3 месеца, после ще почнат плюнките и по него и ще го изгоним :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com