forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
Wildkid написа:
200 даже, на месец...



Обикновен левскар (7 милиона) - 20 лева на месец. Ч. - 200. :bigok

Разградах ли плана за дългосрочно устойчиво развитие на ПФК-то ?

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
martata1 написа:
0 tolerance написа:
Ч.=20. Кое не е ясно?


Не е ясно кога ще да е това и масовият левскар ще бъде ли жив да го дочака

Срас се дърпа нещо или кукловодите му. Но е писано да стане все пак. :bigok

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ако някой си мисли, че при нас ще дойде човек, който ще почне да налива милиони - жестоко се лъже, няма как да стане. Ако имаше такъв - отдавна да е изразил желание, но няма. А всеки спуснат отнякъде, ще се държи като Спас. Не виждам защо някой си мисли, че ако ни натресат Чандъров, ще е различно. Или пък че тоя има безумните пари, та да ги размята като шума....

Аз чух неща, които хич не ме обнадеждават за положителна промяна, но дори не мога да кажа колко са достоверни. Касаят Черепа (който е отказал като е чул колко трябва да дава на година, а не са изобщо 20) и Чандъров, който се навил, щото иначе му отказвали бизнес, за много по-малко от исканите от Черепа. Смятам го за партенка, но и да е - пак е показателно, че цифрите, дето ги сънувате, са смешни...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Нищо не разбрах от това дето написа,ама все тая.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Толкова ли няма още един Домус в таз шибана страна. И то не такъв талибан като него, а някой нормален човек, дето просто иска да извади пари от вложенията си. Убеден съм, че ако се намери такъв, нещата ще станат. Просто искам да му пука за парите дето влага, ако ще да са по 100к на месец, което е ние сме с Млякотоо бааа. А не да остави Усмивката, Преливката и заливката да мажат квото могат и когато могат... :ohmygod :ohmygod2

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
БялоСини написа:
Нищо не разбрах от това дето написа,ама все тая.


Ще перифразирам :bigok :bigok :bigok

1. Човек с много пари няма да дойде в Левски по собствено желание да ги налива в бездънна яма. Едиснтвен вариант за такъв е някой наистина болен левскар, който да го приеме като делото на живота си и да го направи с пълното съзнание колк се набутва. Такъв, за мен, няма, ако имаше - отдавна да е изявил поне желание. А всеки, който доиде "по принуда", както Спас, че и предните - ще се държи като тях и ще гледа да се отърве с минимални разходи, което значи, че ситуацията ще си е същата, малко или много.

2. Не разбирам защо някой чака Чандъров като месия, като той нито има безумно много пари, нито има намерение да ги дава за нас. Т.е. ако дойде, ще е същотот като при Спас.

3. Слухове за Чандъров и Черепа чух, като и на двамата им е било казано колко пари трябва да дават годишно ако дойдат при нас. На Черепа сумата е била 3 пъти по-голяма, отколкото на Чандъров,, той се е отказал (и не, не е 20, дори 10 милиона не е). Чандъров уж не е отказал, защото са му казали, че трябва да се съгласи, ако не иска бизнес проблеми. Уж го чакаме да дойде, цитирам "вече бил сложил шалчето на стената в кабинета".

Пак казвам, че не вярвам на тоя слух, просто защото не е от източник, който смятам за достоверен, макар друг път да е давал и точна информация (но и друг път е грешал). Иначе е уж "от първа ръка", едва ли не.

Сега ясно ли е? :bigok :bigok :bigok :loser2

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Според мен нито Тонев, нито Русев са дали една стотинка за Левски, затова не очаквам и Чандъров евентуално да даде. Единствена разлика може да има ако на Чандъров му се занимава да направи адекватна управленска структура. На Русев очевидно му е през кура.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Дивото дете е абсолютно прав. Единственият шанс е някой много болен левскар да го приеме за делото на живота си, да разсрочи с погасителен план каквото може, да набие едни пари с идеята да покрие неотложни задължения, плюс едни други пари за да реоганизира клуба и се опита да го направи самоиздържащ се. Тоест да жертва едни 20-30 милиона (минимум) и поне 5 години нерви. Шансът това да се случи клони към нула, защото дори и да се намери такъв Дон Кихот, масовия левскар не иска да издържа клуба а пита за друг Домусчиев.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
То ако тоя направи адекватна управленска структура и сложи некви хора дето знаят кво правят и с 2 пъти по-малък бюджет ще се справим. И в тва съм 100% убеден. :levski

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Когато липсва стратегия и парите се харчат от идиоти и 200 милиона да има е все тая.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:52 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Почва да ми липсва родопския...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Реално СС тандема + голяма доза късмет, разбира се, точно това направи. Батков им каза - тука има едни 2 милиона или колкото бяха, скъсал съм торбата - оправяйте се. И с Коприваров, Домовчийски, Калин Щърков копелета и дедо Боре направихме толкова, колкото не можахме с Жорди Гомеш, Габриел Обертан и последния да затвори вратата.

п.п. Да не забравя Емо Ангелов Вековний, който еба Динамо Букурещ, Артмедия и кой ли още не :bigok

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
akela написа:
То ако тоя направи адекватна управленска структура и сложи некви хора дето знаят кво правят и с 2 пъти по-малък бюджет ще се справим. И в тва съм 100% убеден. :levski


Аз затова искам просто човек/хора, които да работят за доброто на клуба без зависимости. Не са необходими много пари. Дето се вика може да се продадат няколко играча и два сезона да бутаме със скромен състав докато се изчистят задълженията. В сегашната ситуация дори не съм сигурен, че ако Левски влезе в ЛЕ/ШЛ няма да заминат парите по разни места както стана при Батков.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 4:56 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Изобщо не е задължително да дойде човек,който е "Левскар от малък".Достатъчно е да дойде някой,който приема Левски като бизнес.Да вложи едни пари(по-малко от 20 млн.) и да му се занимава.Футболът освен финанси ще докара и огромен престиж и авторитет на евентуален такъв собственик.А това не е за пренебрегване.В лицето на левскарите,собственик който докара Левски до групи на ЛЕ би се приел като божество. :loser2
Гелата едва ли е започнал с 20 млн....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 5:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Wildkid написа:
БялоСини написа:
Нищо не разбрах от това дето написа,ама все тая.


Ще перифразирам :bigok :bigok :bigok

1. Човек с много пари няма да дойде в Левски по собствено желание да ги налива в бездънна яма. Едиснтвен вариант за такъв е някой наистина болен левскар, който да го приеме като делото на живота си и да го направи с пълното съзнание колк се набутва. Такъв, за мен, няма, ако имаше - отдавна да е изявил поне желание. А всеки, който доиде "по принуда", както Спас, че и предните - ще се държи като тях и ще гледа да се отърве с минимални разходи, което значи, че ситуацията ще си е същата, малко или много.

2. Не разбирам защо някой чака Чандъров като месия, като той нито има безумно много пари, нито има намерение да ги дава за нас. Т.е. ако дойде, ще е същотот като при Спас.

3. Слухове за Чандъров и Черепа чух, като и на двамата им е било казано колко пари трябва да дават годишно ако дойдат при нас. На Черепа сумата е била 3 пъти по-голяма, отколкото на Чандъров,, той се е отказал (и не, не е 20, дори 10 милиона не е). Чандъров уж не е отказал, защото са му казали, че трябва да се съгласи, ако не иска бизнес проблеми. Уж го чакаме да дойде, цитирам "вече бил сложил шалчето на стената в кабинета".

Пак казвам, че не вярвам на тоя слух, просто защото не е от източник, който смятам за достоверен, макар друг път да е давал и точна информация (но и друг път е грешал). Иначе е уж "от първа ръка", едва ли не.

Сега ясно ли е? :bigok :bigok :bigok :loser2

Стана ми ясно,благодаря за разяснението. :smt023

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 5:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1828
Това, за което всички ИТК говорят е Чандъров в Левски, като плановете му са да залагаме предимно на бг играчи и бюджет наполовина от настоящия като Виваком се оттегли.

Не виждам това с какво ще подобри настоящата ситуация. А и не вярвам това да стане, при положение, че продължава да се търси директор, на който да се повери цялата власт в клуба от лятото и това ще е чужденец.

Друго ИТК е, че има конфликт между футболистите и Иван Горанов разправя нагоре и надолу, че Обертан не е никакъв да взима повече пари от останалите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Аз не вярвам да се появи някой при положение, че на най-богатия му свидят мижави проценти от цялото му състояние въпреки, че няма да си го качи в катафалката или няма да го изхарчи в следващите няколко години докато живурка. Просто на тия с милиардите психологията им не е, като на масите. Те пари за нещо различно от собствения гъз няма да дадат затова забравете сценарий, в който идва месията и заживяваме щастливо. По-вероятно сина му да изпръсква 50 000 евро всяка сутрин на 10 каси Моет след ставане за късмет, а вечер да си пали камината с 500 еврови банкноти, отколкото да налива в Левски. От друга страна ако незнайно как се намери Дон Кихот милиардера съм склонен да се обзаложа, че докато вземе да рине лайната и да прави структура още на втората година ще го гонят с довода "Аз 15 години чакам писна ми вече!" понеже не сме с купа и титла на момента.
За мен сме в патова ситуация и само чудо може да ни измъкне от нея, това веднъж се случи с Мъри и ние се изсрахме на късмета си та не вярвам в близките години това да се повтори, че дори да ни дойде акъла да го развием и надградим. В тоя ред на мисли Батков е реалния палач на Левски защото затри ЕДИНСТВЕНИЯ ни шанс за нормално съществуване и унищожи парите дето му паднаха от небето за отрицателно време.

Чандъров според мен ще е нива под Спас в ръководенето на клуба. Дано не съм прав и се бъркам.

Това ако е вярно за Горанов, трябва да се реши на момента защото ще гледаме страхотни лайна пролетта. Със сигурност стана нещо след подновяването на договора на Огретена и със сигурност климата в съблекалнята се наруши.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
Цитат:
Те пари за нещо различно от собствения гъз няма да дадат затова забравете сценарий, в който идва месията и заживяваме щастливо.



Не е невъзможно да печелиш от футбол, или ако не да печелиш, поне да си си на нулата с някаква минимална печалба. Дришата примерно, още отпреди да се премести в София, имаше доста далновидна трансферна политика. Криво ляво продаваше по един-двама играчи на сезон с които връзваше бюджета. За да стане това, все пак, трябва да си поне малко далновиден и да имаш желанието да печелиш :bigok А при нас, както уточнихме едва ли "собствениците" ни дават свои пари, от там нататък нямат много интерес тия пари да се управляват правилно.

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Последна промяна tones на Сря Яну 16, 2019 5:40 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Живко написа:
Чандъров според мен ще е нива под Спас в ръководенето на клуба. Дано не съм прав и се бъркам.

Кажи ми едно негово действие, което да е помогнало на организацията на клуба. Финансовият му директор е нула, не може вече втора година да намери спортен мениджър. Тъкмо да го похвалим, че е променил трансферната политика, но пак се върнахме на познатата порочна схема с чужденците на кило.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 5:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 29, 2017 4:03 pm
Мнения: 419
Нека не забравяме и аутсорсването, че и този ход му е в топ 5 :ohmygod2

_________________
" Отбор роден в мечтите детски в сърцата ни разпръска светлина. Един апостол, светло име Левски - идея, пример и борба"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 5:57 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Това за Обертан е очаквано с оглед играта напоследък. Явно много информация изтича от клуба, защото май вече всеки знае защо Яблонски, Милош и Кабрал не искат да преподписват. Аз затова се надявах да продадем Обертан и да се кротнат малко тия путки, но едва ли...

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
При положение, че няма административен капацитет да си управлява маркетинга, не виждам как това по някакъв начин е навредило на Левски при положение, че преди клубът влагаше нула ресурс в продукти и съответно получаваше нула приход. Сега пак влага нула ресурси, но получава някаква възвръщаемост и не поема никакъв риск. Ако нещата потръгнат е добре за всички, ако не, клубът се връща в изходна позиция, тоест други ще го ядат.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 6:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Kryten написа:
Живко написа:
Чандъров според мен ще е нива под Спас в ръководенето на клуба. Дано не съм прав и се бъркам.

Кажи ми едно негово действие, което да е помогнало на организацията на клуба. Финансовият му директор е нула, не може вече втора година да намери спортен мениджър. Тъкмо да го похвалим, че е променил трансферната политика, но пак се върнахме на познатата порочна схема с чужденците на кило.

Това, че Чандъров ще е зле според мен не значи, че Спас е добре просто искам да кажа, че според мен ще е по-зле от Спас и толкова. А ако си мислите, че няма как да сме по-зле от сега :bigok изчакайте Митов и сина на Чандъров да дойдат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Както си казах, че окончателно ще реша за $пас, като видя кво ще стане с Павел Колев, сега тоя Ч. като дойде ще стане ясно,в момента в който назначи управленска структура, какво ще се случва с Левски.

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Този достатъчно черен ли е за нас :bigok
Играл за Интер на проби в Берое

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
0 tolerance написа:
Ч.=20. Кое не е ясно?


Не е ясно до кога ще ни будалкаш? :bigok

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1631
Да,защото както ти сам казваш ,нещата съм ви казал октомври ли беше или ноември,не помня точно
:loser2

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:49 pm
Мнения: 698
Моля ви се, затаил съм дъх :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2018 2:32 pm
Мнения: 391
И аз знам, че Горанов недоволства от заплатата на Обертан и пред неговши биви съотборници в Локо Пд е казвал къв е тоя Обертан.
Да му напомня: бивш играч на Манчестър Юнанайтед. Тва е все едно някой в Барса да протестира, защото Меси взима повече от него. Не знам да има отбор в света, където всички да взимат по равно.

_________________
Габриел Обертан:
Цитат:
Ако феновете продължат да ни подкрепят на стадиона, ще ни помогнат по пътя към титлата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2019 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 12:59 pm
Мнения: 2559
Не съм го очаквал точно от Горанов...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com