forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 10:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Идат ли?

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 10:53 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Вече форона преговаря за играчи и скаутва :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 10:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 29, 2017 4:03 pm
Мнения: 419
Hulk написа:
Нашият живот написа:
Няма нищо вярно в това за Дренте :smt023


Не :smt006

Прикачени файлове:
Screenshot_20190122-160423.jpg


:smt031

Някой от клуба се е свързал с него през IG? Няма как да стане, Кирил Вангелов може да работи само с youtube :bigok

_________________
" Отбор роден в мечтите детски в сърцата ни разпръска светлина. Един апостол, светло име Левски - идея, пример и борба"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 27, 2014 5:25 pm
Мнения: 2609
gosh написа:
Ако играча не иска да подпише с другия клуб, няма какво да направят


Има си мениджъри, които ще го убедят да подпише.
Жоазиньо едно време ревеше като го засилиха...

_________________
Моите снимки @ www.NonchoILiev.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
velkov914 написа:
Трима българи щели да подпишат в следващите дни. И още петима идвали от лятото.

От къде тази информация?
Представям си как по крилото е Габриел Обертан, а плътно зад него действа Калин Щърков. :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
noncho написа:

Има си мениджъри, които ще го убедят да подпише.
Жоазиньо едно време ревеше като го засилиха...


Но там откри любовта и сега е женен мъж с любяща съпруга. :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Тя не е такава! Харесала е вътрешната му красота, не доларите. :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 12:27 am
Мнения: 6114
Местоположение: Оркистан
Ако има нещо вярно в това, което пишат, дано вземем този младия защитник от Ботев.

_________________
Мило Борисов, краен собственик на генералния спонсор на ПФК Левски - благодарим Ви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
На мен досега ми е правил добро впечатление... освен в последния им мач срещу нас, когато Костов на няколко пъти го развинти :lol:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1631
"На този етап Дерменджиев искал мак­симално да се предпази от грешки и ще насочи усилията си най-вече на българския па­зар. Ако се стигне до сделка за футболист от чужбина, това значи, че той е добре познат на треньора и изобщо няма да гледа на живо някой от по­мощниците му, или пък, как­то беше досега - да се гледат негови мачове на запис."

Не знам що рЕзко ми се присра и ми замириса на златни ристювци :loser2

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Съгласен съм. Не съм съгласен "само бАлгарчета" да играят, но съм съгласен да са основни и да се надгражда с чужденци, които сме следили и гледали достатъчно. По-добре, от това разни коло-коло да дойдат сега и после след 6 месеца да се чудим как да ги махнем само с 3 заплати.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Има само един факт, който сред ирониите и глупостите тука се забравя.

Левски е силен, когато в основата на отбора има българи. Ако искате отбор от 11 чужденци и черен до черния, Лудогорец е вашето място.
Левски е отборът на народа, независимо дали бием или падаме. Ако сте зажаднели за отборче тип частен проект на Домус ага, значи тотално сте загубили всякаква представа какво е Левски и какво трябва да бъде.

Има хора, които уж подкрепят Левски, а са готови на срамни крайности само и само да видят някое тенекенце. Даже след назначаването на Дерменджиев в една от малоумните фейсбук групи имаше сериозен коментар "като говорите за добри български специалисти, защо зачерквате Стойчо Младенов?" :ohmygod2


В публиката няма чест и идеали, вие искате да има във футболисти/треньори/ръководство.

Направете си reality check какво искате и какво очаквате. Аз Левски с 11 Тиамовци не искам, ако ще да са боговете на футбола.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
BraToC! написа:
Вече форона преговаря за играчи и скаутва :smt005

Еми като нЕма кой...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
BraToC! написа:
Вече форона преговаря за играчи и скаутва :smt005


Да се изпрати скрийншот на Киро Вангелов, за да види как го правят професионалистите. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Някои хора май забравят, че преди всичко Левски е футболен отбор, а най-важното нещо за един футболен отбор е да печели титли и купи, за да може да радва феновете, а те от своя страна да пълният стадиона. Тея приказки за идеалите и за това как видиш ли не ни трябват титли, защото сме отбора на народа са пълни глупости. :smt006 Примете един път завинаги, че  95 % от хората, които следят Левски искат титли и купи и това е напълно нормално, защото от един футболен клуб се изисква точно това. Никой не му дреме за идеалите и за това дали играем с 10 черни или 8 бели. Това изобщо няма значение, стига въпросните черни или бели да правят това, което се иска от тях. Призовавам хората, които говорят постоянно как титлите не са всичко да се замислят дали е нормално да израства едно цяло поколение, което е виждало от Левски само загуби и резили. Вече ми се изчерпаха идеите, за това как да обяснявам на по-малките си братовчеди,които спадат към посоченото по-горе поколение, защо Левски отновно не са спечелили. Приемете, най-сетне, че за да потръгнат нещата ни трябва купа възможно най-скоро и независимо по какъв точно начин е постигната. Децата не се запалват по идеали и парфюмирани призиви, а по победи и титли, за това и все по-често из София се срещат деца с екипи на гората. Съжалявам за неправославното мнение, но мисля, че reality check-a е необходим за тези с идеалите,а не на тези, които искат титли и купи. И не, не съм спрял да съм от Левски последните десет години, няма и да се откажа, но на отбора му е крайно необходима една шибана купа и това е абсолютен факт :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 1:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
То хубаво да не взимаме никого, ама това ще означава баш на лято да сменим две трети от целия отбор. Просто дори след разкарването на някои от туристите, си оставаме брутално небалансиран отбор, без реални алтернативи на половината постове. Имахме 5-ма нападатели, сега са 3-ма, ама реално имаме половин нападател (когото може и да продадем, даже...). Имаме един централен защитник (от 4-ма даже 5-ма, ако броим и Рейш там, щото явно ще трябва той да пълни) и той лятото си тръгва (айде, да речем, че Холмар се връща), един дефанзивен халф (от 3-ма, ако броим и Рейш, ама той не може да се разкъса...), по един бек и единия от тях евентуално си тръгва лятото, един вратар, който е много съмнително, че ще е решение....

Имаме още много плява и номинално на бройка го докарваме, но като качество нещата са зле. Реално имаме сигурно 10 човека, които са просто бройка. Да, можем да изкараме с тях полусезона, в който се борим за бараж и да не падаме от тирето и резаните, но реално тия хора нямат място в отбора, ако искаме да постигнем нещо. Така че не е зле да разкараме някаква плява и да помислим за привличане на нови, дори да са просто адекватни резерви, както и (доколкото е възможно) за решаване на належащи проблеми. Иначе лятото пак ще увиснем с 10 дупки за запълване.

Нямам нищо против да взимаме българи, стига да са на адекватно за клуба и целите му ниво. Да, естествено, че е по-добре вместо Белмонт да имаме българин. Въпросът е, че ако тоя българин е на ниво Белмонт, е все тая (единствено може би ще бъде по-евтин, което не е лошо, ама целта ни не може да е само да махнем скъпите - иначе на лято ще трябва да махаме и евтиното българче, защото не става също както и Белмонт не става, и да търсим нов...).

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Подкрепям горните 2 мнения. :levski

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2018 12:53 pm
Мнения: 1503
Не е нормално да започваме полусезона с трима човека чийто договори изтичат след няколко месеца и са твърди титуляри. На всичкото отгоре нямат и алтернатива. Помните ли преди 2 години какво се случи при подобна ситуация с Георги Костадинов, Де Ноер, Лукин, Аниете, Ал. Александров и май имаше още някой с изтичащ договор тогава. Бяхме ебаси цирка. Не са прави тези които казват, че понеже нямало за какво да се борим не трябвало да взимаме нови играчи. Има за какво да се борим, този отбор трябва да започва да възвръща доверието на феновете веднага. Трябва да избегнем баража защото той ебава майката на лятната подготовка. Трябва да обиграваме състав който да е на 80% сглобен за ЕКТ и новия сезон. Тримата с изтичащи договори трябваше да бъдат разкарани още сега щом не искат да преподпишат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 1701
Стига с тия трима човека с изтичащи договори. Сигурно от 18 твои мнения, 15 ги споменават тях тримата. Няма да рева за никой от тях, особено като се има предвид как играха в последните 5-6 мача, а явно се дърпат и за пари. Взимаме този К Димитров на мястото на Яблонски и търсим заместници на Цветко. Той беше ужасяващ последните мачове и за да направи една истинска асистенция му трябват 15 опита.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2018 12:53 pm
Мнения: 1503
significantone написа:
Стига с тия трима човека с изтичащи договори. Сигурно от 18 твои мнения, 15 ги споменават тях тримата.


Хубаво си разгледал мненията ми, но явно не си успял да ги разбереш. Нито рева за въпросните трима, нито искам да бъдат задържани. Интересува ме това, че се повтарят грешки от предходни години. И, че думата "професионализъм" от прекалено дълго време е непозната в любимия ми клуб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Добро утро. :loser2

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Цитат:
„Малко е необичайно за мен, има много млади. Винаги съм бил най-младият, сега след Петков съм най-възрастен“, разказа Тасевски.„Бързо се разбрахме с Венци Стефанов. Нямаше други опции. Левски не бе сред тях. Моето желание бе да се върна там (бел.ред. - Левски), но нещата не се получиха и не се сърдя. Сега съм в Славия и искам да играя на добро ниво“, коментира още плеймейкърът.


:bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Айде няма нужда да го връщаме,стана на 40,ние тепърва да разчитаме на него.Пожелавам му късмет при Венци Свинята и това е.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
В интерес на истината е за предпочитане пред колоси, като онези двамата, които се "движеха само в пакет". Макар и все още да са млади надежди на по 23 години. :bigok
Имаме и една млада надежда на 31, която никога не се товари в подготовки, защото са за балъци. :bigok

..но да видим порцията българчета. Нали чакаме 8 броя. Вторник или сряда.. най-късно в петък. :loser2 :strkstrk :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 10, 2018 4:59 pm
Мнения: 49
СамоСините написа:
Някои хора май забравят, че преди всичко Левски е футболен отбор, а най-важното нещо за един футболен отбор е да печели титли и купи, за да може да радва феновете, а те от своя страна да пълният стадиона. Тея приказки за идеалите и за това как видиш ли не ни трябват титли, защото сме отбора на народа са пълни глупости. :smt006 Примете един път завинаги, че  95 % от хората, които следят Левски искат титли и купи и това е напълно нормално, защото от един футболен клуб се изисква точно това. Никой не му дреме за идеалите и за това дали играем с 10 черни или 8 бели. Това изобщо няма значение, стига въпросните черни или бели да правят това, което се иска от тях. Призовавам хората, които говорят постоянно как титлите не са всичко да се замислят дали е нормално да израства едно цяло поколение, което е виждало от Левски само загуби и резили. Вече ми се изчерпаха идеите, за това как да обяснявам на по-малките си братовчеди,които спадат към посоченото по-горе поколение, защо Левски отновно не са спечелили. Приемете, най-сетне, че за да потръгнат нещата ни трябва купа възможно най-скоро и независимо по какъв точно начин е постигната. Децата не се запалват по идеали и парфюмирани призиви, а по победи и титли, за това и все по-често из София се срещат деца с екипи на гората. Съжалявам за неправославното мнение, но мисля, че reality check-a е необходим за тези с идеалите,а не на тези, които искат титли и купи. И не, не съм спрял да съм от Левски последните десет години, няма и да се откажа, но на отбора му е крайно необходима една шибана купа и това е абсолютен факт :!:


Здравейте, мен също ме хвана новата вълна на одобрения на регистрации, чакащи от само 3-4 години :D Та избухвам с първо мнение, въпреки че се чувствам член на форума от години, откакто чета всички достъпни без регистрация теми.
Та само искам да кажа, че напълно съм съгласен с това мнение и само ще добавя едно. На злополучния финал в Бургас исках да заведа 3-годишния ми племенник да гледаме мача заедно. Брат ми не го пусна, защото беше голяма тъпканица и го хвана шубето да се загуби или нещо такова. Както и да е, преди този мач успях да запаля малчугана да стане от Левски, като му пеех през цялото време "Купата е синя" и го разхождах из морската градина сред останалите левскари. Той се запали супер много, хареса му и всеки път като се видим от тогава, се поздравяваме с "Купата е синя". Само че малчуганът вече започна да разбира и ме пита защо съм го направил левскар, защото искал да е от отбор, който печели. Какво да му обясня на детето, още е рано да си говорим за идеали и чистосърдечна любов, то иска да гледа как отборът му бие. Даже останалите дечица от предучилищната го бъзикали, че е от Левски, а те били вече от Лудогорец. Доживяхме време да те бъзикат, че си левскар... Та, мисълта ми е, че за да запалим все повече малчугани по синята идея, трябва спешно да спечелим нещо. Иначе не знам колко още ще са тези, дето ще палят близките си деца само с едната идея. Макар че аз съм непоправим случай и вече уча дъщеря ми първата ѝ дума да е Левски, а не "мамо". Жена ми е бясна, ама май ще имам успех, защото вече малката гледа мачове, а като ѝ покажа емблемата на Левски, ръкопляска и се опитва да каже "Левски" :D

_________________
Дърпутка, умри в лайната си!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
СамоСините написа:
Някои хора май забравят, че преди всичко Левски е футболен отбор, а най-важното нещо за един футболен отбор е да печели титли и купи, за да може да радва феновете, а те от своя страна да пълният стадиона. Тея приказки за идеалите и за това как видиш ли не ни трябват титли, защото сме отбора на народа са пълни глупости. :smt006 Примете един път завинаги, че  95 % от хората, които следят Левски искат титли и купи и това е напълно нормално, защото от един футболен клуб се изисква точно това. Никой не му дреме за идеалите и за това дали играем с 10 черни или 8 бели. Това изобщо няма значение, стига въпросните черни или бели да правят това, което се иска от тях. Призовавам хората, които говорят постоянно как титлите не са всичко да се замислят дали е нормално да израства едно цяло поколение, което е виждало от Левски само загуби и резили. Вече ми се изчерпаха идеите, за това как да обяснявам на по-малките си братовчеди,които спадат към посоченото по-горе поколение, защо Левски отновно не са спечелили. Приемете, най-сетне, че за да потръгнат нещата ни трябва купа възможно най-скоро и независимо по какъв точно начин е постигната. Децата не се запалват по идеали и парфюмирани призиви, а по победи и титли, за това и все по-често из София се срещат деца с екипи на гората. Съжалявам за неправославното мнение, но мисля, че reality check-a е необходим за тези с идеалите,а не на тези, които искат титли и купи. И не, не съм спрял да съм от Левски последните десет години, няма и да се откажа, но на отбора му е крайно необходима една шибана купа и това е абсолютен факт :!:



Казваш купичка искатИ? Ми да видим кои отбори за разлика от Левски със скъпите чужденци имат купички...

12/13 = Берое - на финала с 6-ма българи в титулярния състав. Апропо, тогава Левски също имаше 6-7 българи в титулярите. И стигнахме до финал + изпуснахме титлата като нещастници. При всички положения ни беше "най-успешен сезон" за последните 10 години. Като в състава преобладаваха българи - слочайнос?

13/14 = Лудогорец - дори и страшилището на чужбинските трансфери спечели купата тогава с 5-ма българи в титулярния състав + още един влизащ като смяна.

14/15 = Черно море - 6-ма българи в титулярния състав.

15/16 = дори и не се налага да говоря за мъртвите и всичките им юношки от В група. Ама с купа, нали? С мечтата на 95% от синята публика. :smt006

16/17 = Ботев взима купата след победа над Лудогорец, имайки 8 българи в титулярния състав. Половината от тия българи не става за Левски - ама имат купа, нали? Мечтата на 95% от синята публика. :smt006

17/18 = Славия с 11 българи. Въобще не ми се и приказва за тоя мач.


От всичко това какво излиза? Левски в калта, налага чужденци, прави десетки трансфери на знайни и незнайни бели и черни от цял свят. И духаме.
Единственият сезон в който за малко да се доберем до титла и купа, е сезонът в който отборът се състои основно от българи.

На мен ли ми трябва reality check според теб? Или на всички, които не можете да си отворите очите как момчета като Станислав Костов, Иван Горанов, Васко Панайотов преди да стане ненужен за сметка на Белмонт (да му се радваме), надскачат себе си и играят на 110% в името на Левски. Защо? Заради напарфюмираното ЗНАЯТ КАКВО Е ЛЕВСКИ!

Недопустимо е в Левски София да има двама българи титуляри. :smt006

И докато високомерно обяснявате кой става за Левски и кой не, ще си тънем в калта, а "юношките" и "пилите левскарско мляко" дето се ужасявате да играят за нас, ще постигат успехи. :smt006

Ако това, че Павел Колев е настоял да се преговаря с български играчи, е факт - евала! Стъпка в правилната посока.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4612
Като прочета, че Левски е бил силен само когато са играли българи и ми става лошо. Ние сме български отбор и най- нормалното нещо е да играят основно българи... Отделно, че по времето на комунизма не е било възможно да играят чужденци. :bigok

Искам някой да ми обясни кои са тези български играчи, които може да вземем и ще вдигнат нивото на настоящия отбор. :bigok
От националите може да вземем- Путколовски... Райнов, Гауин, Цонев, евентуално Краев, Георги Костадинов и Хичо. Честно казано предпочитам Белмондо и Кабралата :bigok Другите няма как да дойдат в отбора, заради дришата.

Георги Терзиев не е лош, но не вярвам, че зализаният ще го пусне, а и е много по- слаб от Яблонски и Холмър със сигурност.
Според мен Кристиян Димитров има бъдеще и се надявам го вземем. Също така за мен е задължително да върнем Божигол, защото в отбора няма лидер, а той е идеален за тази работа. Другият, за когото бих се радвал да вземем е Жиката(за да съберем зетя и сина на шефа на бефесето :bigok ).

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Последна промяна niki92 на Пон Яну 28, 2019 2:46 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Като сме почнали с налудничавите мнения, аз не разбирам какво му беше на тандема Боримитов, Борето играеше по времето на Мъри и съм 100% сигурен, че е искал да изкопира модела с левскари на всички нива. Ако прочетете книгата на Пепи "Синята приказка" и вие ще сте на това мнение.

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Тоя георги терзиев не е ли чорбар ?

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 28, 2019 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Не. Наш е.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com