forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 7:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 374  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6168
ДипломатО написа:
Тоест искаш да ми кажеш, че на вторите домакинство срещу тумора, Лудогорец, Берое и Ботев ще има по-малко хора отколкото на единствените срещу Монтана, Пирин, Арда и Локо Горна, поради "пренасищане"? :smt042 Бахти логиката, бахти уникалните собственици :smt042
Май не ходиш много по мачове и всичките ти алабализми се въртят около това, че на петия мач с тирето имаше по-малко хора отколкото на първия и втория :smt115 Ябълки и круши сравняваш :loser2

Публика 2012/13
Средно на кръг (само един мач) - 6157;
Публика 2013/14
Първи етап средно - 3043;
Втори етап средно - 2647;
Публика 2014/15
Първи етап средно - 3254;
Втори етап - 654 (все пак втора 7);
Публика 2015/16
Средно 3726 (няма за по отделно за първи и втори мач, но освен Лудогорец всичко друго е надолу)
Публика 2016/17
Първи етап - средно 3216;
Втори етап - средно 3350;

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6168
hixxtam написа:
Zlostar_1111 написа:
Всички които пишат за намаляване на отборите много добре го знаете, но така ви изнася - проблемът да е някъде другаде!

Само един довод ще ти изтъкна и ако не се съгласиш с него, няма смисъл изобщо от диалог по темата - 4 мача с гората ако ги обърнем са + 12 т. и 4 мача с ловешкия полтъргайст + 12 точки са си цели 24 точки, като мачовете помежду им не е ясно как ще завършат.

Това ми идва малко като потенциалните асистенции на Обертан :lol: . Реалността от последните 2 сезона (преди това мога да сравнявам с Лудогорец, но не и с тумора):
2016/17
Левски - Лудогобахче 4-7т (3-3 след първите 2 мача)
Левски - тумор 4-7т (4-1 след първите 2 мача)
След първите 4 мача 7 от 12 възможни е доста добър актив за преки двубой. След това 1 от 12;
2017/18
Левски - Лудогорбахче - 2-8т (1-4 след първите 2 мача)
Левски - тумор 2-8т (1-4 след първите 2 мача)
В общи линии зле, но след още 2 мача удвояваме загубите;

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Всички имаме предвид конкурентен състав на Гело.
Ние загубихме доста точки срещу селяците, които дойдоха 11 в наказателното, което е противно на логиката. И не е добре за футбола по принцип. А ако един отбор се бори за нещо, не играе така. Тия дето върха на сезона им е мача с Левски си ги знаем - след това 1-ви кръг на УЕФА са чаЛ.
Парите от правата трябва да се обвързват по-добре с класирането.
Ларс Фредрик Рисп написа:
Тук още малко ще се изкара, че Домус ага капарира 36 мача :bigok

Няма какво да се изкарва, когато му трябва помощ я получава. Да вадим ли статистика как не смеят да им вдигат картончета на звездите му, включително и в мачовете срещу нас? Същото правеше Жожето цял сезон - Мангаланга е най-точния пример. Даже Бобката го заяви публично в момент на алкохолно опиянение.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6168
Adepta написа:
Що толкова се възбуждаш като пишем за намаляване на бройката на отборите в първенството :loser2

Просто ми е интересно дали може да паднеш по гръб и да се спечели спор с теб. Все едно да бутна царя :loser2
Иначе сериозно навремето и аз мислех като теб. Просто достатъчно време следя БГ футбол и това никога не е довело до нещо добро. Не може да се повтаря една и съща глупост и да се очаква различен резултат. По-нагоре може да видиш и като посещаемост и като резултати, че група с 10 отбора или плейофи за нас не е добър вариант. Виж за Разград е перфе - каквото са похабили есента на пролет си наваксват.
Adepta написа:
Ми не. Гело знаем как го прави - купува си първенството, за да си осигурява промоция за ШЛ и за да не си мори звездите в истински мачове.

Чакай тук съвсем се оплете. Нали намалявахме групата, за да вдигнем качеството и отборите ни да се представят по-добре в ЕКТ. Как така Киро си реди първенството, отборът му не влиза в сериозни мачове, а пък правят пробиви в Европа? Не трябваше ли да първо да направим група от 8 отбора и всеки мач да се играе на кръв и чак тогава да се чака някой да пробие? Нали не парите, а конкуренцията правеха качеството?

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Zlostar_1111 написа:
Това ми идва малко като потенциалните асистенции на Обертан :lol: . Реалността от последните 2 сезона (преди това мога да сравнявам с Лудогорец, но не и с тумора):
2016/17
Левски - Лудогобахче 4-7т (3-3 след първите 2 мача)
Левски - тумор 4-7т (4-1 след първите 2 мача)
След първите 4 мача 7 от 12 възможни е доста добър актив за преки двубой. След това 1 от 12;
2017/18
Левски - Лудогорбахче - 2-8т (1-4 след първите 2 мача)
Левски - тумор 2-8т (1-4 след първите 2 мача)
В общи линии зле, но след още 2 мача удвояваме загубите;

Да ти го кажа тогава по такъъв начин, щото не може да се набие - като не печелиш срещу преките си конкуренти, къде си тръгнал и за какво? Винаги може да се издъниш и срещу последния, ако първенството е дори от 40 отбора. Това не вдига класа, а е една безконечна мъка. Чета постовете ти от много време и не виждам никакъв, абсолютно никакъв резон и реален довод за увеличение на отборите. Според мен единствения начин да се намалят подмолните влияния в първенството, е именно намаляване на отборите до такава степен, че изборът да е - продаваш и си заминаваш. Да ти кажа и друго - това място не е статистически форум, а и да е, всичко което е било в период преди повече от година, няма нищо общо с това, което е в момента.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30134
Б група догодина ще е отровна. Един от участниците преговаря с 5-6 човека от Верея. И да ме питате откъде знам няма да кажа.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7086
Местоположение: София
А кой е участникът поне? Искаме to4no info.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14832
Може би Арда?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Zlostar_1111 написа:
Чакай тук съвсем се оплете. Нали намалявахме групата, за да вдигнем качеството и отборите ни да се представят по-добре в ЕКТ. Как така Киро си реди първенството, отборът му не влиза в сериозни мачове, а пък правят пробиви в Европа? Не трябваше ли да първо да направим група от 8 отбора и всеки мач да се играе на кръв и чак тогава да се чака някой да пробие? Нали не парите, а конкуренцията правеха качеството?

Значи, първо лесните задачи вкъщи дават възможност на футбалерите да се концентрират върху ЕКТ. Второ, отбори от далеч по-малко "футболни" нации и с по-малък бюджет влязоха преди Гело в ШЛ. Въпроса е колко отбори от тези първенства правят нещо в ЕКТ и за какъв период от време. Ако едно първенство е силно, постоянни различни отбори от него ще участват в ЕКТ на някаква фаза различна от елиминационните кръгове. Това е мерилото за класа, а не един (ведомствен) отбор.
А относно парите и конкуренцията - и двете ги няма в Кафевата лига (не броим резанспор). Не знам кой го е написал, че не парите правели качеството, аз написах че повечето отбори пари нЕмат и това е проблем :smt006 .
А ти не знам колко време седиш български футбол, ама аз ходя на мачове повече от 20 години.
Защо толкова даваш за пример Киро (който доказано не е полезен за българския футбол) за мен си направо съмнително :loser2

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Suum cuique написа:
Може би Арда?



Арда вече договориха двама от Верея, говори се, че са тръгнали да взимат някакви бразилци, а и по принцип никак не им е зле отборчето и в момента. Топчо им е треньор, така че автоматично им стискам палци :lol: нищо чудно наистина да смъкнат половината отбор на Верея, а и то си личи, че по принцип не стягат тим за Б, а за А група. И стадиона си оправиха и всичко.

По принцип никога не съм се интересувал от Б група, но наистина догодина се очаква да е доста по-интересно отколкото в А, където най-вероятно отново Крейзитата ще си бъдат шампион, ние и Литекс ще се чепкаме за второто място, а зад нас никой не му пука кой къде ще се класира.

Виж в Б група е пълно с тимчета, дето ще ръгат за А и ще се рита на кръв :strkstrk Освен това очаквам доволни изпълнения от Вуцан и от Коце лаптопЯ :smt005 . Да не говорим какъв купон ще е на мача Чорба-Число - новото Литекс (не помня кое село там преименуваха).

Но най-вече чакам цирка покрай Числото. В момента са доста симпатични лаладжии, обаче Гришата явно си плати на който трябва и освен Спортал никой друг не обелва и дума за тях. Само че във В група е лесно да се правиш, че не съществуват, но влязат ли в Б вече щат не щат, ще трябва да ги отразяват. И тогава съм убеден, че доста от чорбарите, които сега са припознавачи, набързо ще обърнат палачинката. Еле пък ако Тирето изтърве някой и друг по-важен мач, а числото удари някой здрав резултат. :blass А ако Емо Гъргоров остане да рита при тях, няма да се изненадам и да влязат догодина в А. Бадема и на тия години няма кой да раздава пасове като него по нашите ниви, кой кво ще да ми казва. Малей тогава къв ще е цирк :bii_chorbata

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6168
Adepta написа:
Ние загубихме доста точки срещу селяците, които дойдоха 11 в наказателното, което е противно на логиката. И не е добре за футбола по принцип. А ако един отбор се бори за нещо, не играе така. Тия дето върха на сезона им е мача с Левски си ги знаем - след това 1-ви кръг на УЕФА са чаЛ.

Де тия дето са 11 в наказателното да са ни най-големия проблем за футбола. Знаеш Калчополи до какво доведе. Дали Интер щеше да спечели 5 поредни титли (1 служебна) ако бяха го отнесли само Фиорентина, Лацио, Реджина и Сиена? Дали в някои от мачовете с.2009/10 в ШЛ не играха точно като "селяци с 11 в наказателното" и след това бяха чаЛ? Дали отслабената конкуренция им попречи да спечеля ШЛ? Не знам защо си мислиш, че силният става по- силен като порежеш малките.
hixxtam написа:
Да ти го кажа тогава по такъъв начин, щото не може да се набие - като не печелиш срещу преките си конкуренти, къде си тръгнал и за какво? Винаги може да се издъниш и срещу последния, ако първенството е дори от 40 отбора. Това не вдига класа, а е една безконечна мъка. Чета постовете ти от много време и не виждам никакъв, абсолютно никакъв резон и реален довод за увеличение на отборите. Според мен единствения начин да се намалят подмолните влияния в първенството, е именно намаляване на отборите до такава степен, че изборът да е - продаваш и си заминаваш. Да ти кажа и друго - това място не е статистически форум, а и да е, всичко което е било в период преди повече от година, няма нищо общо с това, което е в момента.

"Титла се печели срещу малките отбори, а не в дербита" - изтъркано, но вярно :smt006 Примерът който съм дал по-горе на Адепта важи и тук. Не знам защо мислиш, че с тия пари дето изкарва Гелата от ЕКТ и играчите които копува, можем да го бутнем в 4 мача. Да ги излъжем веднъж и да ги захиксим както първите 2 мача предния сезон - да, но при 4 мача винаги ще сме от грешната страна на кура. Защо ли ако това да играем 4 мача с Разград е в ущърб на Гелата още не се е преминало към формат с 16 отбора при всичкия комфорт който му се осигурява от БФС. :smt031
И да това не е статистически форум и всеки си има мнение, но статистиката показва каква е реалността. Като имаш идея правиш проучване, подлагаш го на статистическа обработка, преценяваш плюсовете и минусите и чак ако плюсовете са повече преминаваш към проект за осъществяването и. Всичко друго е хаос и в повечето случай ще се търпи неуспех.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 9:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10721
Лаптопа е в А група бе


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Да бе, верно ... но бат Вуци ще е в Б и очаквам епика :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Жалко, пререканията между Лаптопа и Вуцов-Джуниър щяха да са епични :strkstrk

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6168
Adepta написа:
Zlostar_1111 написа:
Чакай тук съвсем се оплете. Нали намалявахме групата, за да вдигнем качеството и отборите ни да се представят по-добре в ЕКТ. Как така Киро си реди първенството, отборът му не влиза в сериозни мачове, а пък правят пробиви в Европа? Не трябваше ли да първо да направим група от 8 отбора и всеки мач да се играе на кръв и чак тогава да се чака някой да пробие? Нали не парите, а конкуренцията правеха качеството?

Значи, първо лесните задачи вкъщи дават възможност на футбалерите да се концентрират върху ЕКТ. Второ, отбори от далеч по-малко "футболни" нации и с по-малък бюджет влязоха преди Гело в ШЛ. Въпроса е колко отбори от тези първенства правят нещо в ЕКТ и за какъв период от време. Ако едно първенство е силно, постоянни различни отбори от него ще участват в ЕКТ на някаква фаза различна от елиминационните кръгове. Това е мерилото за класа, а не един (ведомствен) отбор.
А относно парите и конкуренцията - и двете ги няма в Кафевата лига (не броим резанспор). Не знам кой го е написал, че не парите правели качеството, аз написах че повечето отбори пари нЕмат и това е проблем :smt006 .
А ти не знам колко време седиш български футбол, ама аз ходя на мачове повече от 20 години.
Защо толкова даваш за пример Киро (който доказано не е полезен за българския футбол) за мен си направо съмнително :loser2


Признавам те, добър си :smt023
Така скачаш от едно в друго, та чак се обърках и трябваше 2-3 пъти да го препрочета, за да мога да ти отговоря някак :oops:
Само да видя дали съм те разбрал правилно. Твърдиш, че парите правят класата. Също така твърдиш, че повечето отбори пари немат. И същевременно мислиш, че без пари ако само се бутне малко регламента на шампионата до 8-10 отбора ще се повиши конкуренцията в шампионата, а с това и класата на отборите. От това следва логичен извод, че отбори като Черно море, Берое, Локо Пд (или който и да е там дето е излъгал останалите селяци за последната квота) вече няма да са само до първи-втори кръг в ЕКТ.
Ако правилно съм те разбрал страшно си противоречиш! Ако изводът ми е грешен, то тогава защо толкова искаш намаляване на отборите?

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30134
Suum cuique написа:
Може би Арда?
Не :лорискариус
Май ще има неочакван злодей, но да видим дали ще им се подредят нещата.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Zlostar_1111 написа:
Само да видя дали съм те разбрал правилно. Твърдиш, че парите правят класата. Също така твърдиш, че повечето отбори пари немат. И същевременно мислиш, че без пари ако само се бутне малко регламента на шампионата до 8-10 отбора ще се повиши конкуренцията в шампионата, а с това и класата на отборите. От това следва логичен извод, че отбори като Черно море, Берое, Локо Пд (или който и да е там дето е излъгал останалите селяци за последната квота) вече няма да са само до първи-втори кръг в ЕКТ.
Ако правилно съм те разбрал страшно си противоречиш! Ако изводът ми е грешен, то тогава защо толкова искаш намаляване на отборите?

8 отбора ще разпределят парите от тв права които взимат както вие предлагате 14-16 отбора. Това е двойно. А толкова много отбори с достатъчно финанси в момента няма и скоро няма да има. В България може да се намери финансиране на 5-6 провинциални отбора, но двойно са много и това е видимо.При 8 vs 8 ще има доволно конкуренция ако изпадат поне 2, защото продаването ще означава изпадане. В момента разни фирмаджии са натиснати да спонсорират отбори и резултата е плачевен. Ако обаче отбора ти има шанс да влезе стабилно в ЕКТ и да се пъчиш е друго :wink:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1831
Цитат:
"Бистришките тигри" шампиони при ветераните, Бойко Борисов с хеттрик. Премиерът на България реализира първия си гол в 47-ата минута след точно изпълнение на спорна дузпа. В 71-ата минута Борисов вкара втория си гол в мача, а две минути по-късно футболистът на Витоша оформи своя хеттрик на опразнена врата. Почетните попадения за Нефтофимик бяха дело на Милен Христов и Диян Петков, като футболистите на Станчо Цонев реализираха още четири попадения, но всички бяха отменени.

:smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 7:28 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Adepta написа:
Няма какво да се изкарва, когато му трябва помощ я получава. Да вадим ли статистика как не смеят да им вдигат картончета на звездите му, включително и в мачовете срещу нас? Същото правеше Жожето цял сезон - Мангаланга е най-точния пример. Даже Бобката го заяви публично в момент на алкохолно опиянение.


Едно време и на Левски се удряше рамо, ама много удобно се забравя това, защото беше преди 10+ години. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 8:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1072
levskar_dokrai написа:
Цитат:
"Бистришките тигри" шампиони при ветераните, Бойко Борисов с хеттрик. Премиерът на България реализира първия си гол в 47-ата минута след точно изпълнение на спорна дузпа. В 71-ата минута Борисов вкара втория си гол в мача, а две минути по-късно футболистът на Витоша оформи своя хеттрик на опразнена врата. Почетните попадения за Нефтофимик бяха дело на Милен Христов и Диян Петков, като футболистите на Станчо Цонев реализираха още четири попадения, но всички бяха отменени.

:smt005 :smt005


Като си вкарал само 6 гола, не може да очакваш да победиш :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 8:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Ларс Фредрик Рисп написа:
Adepta написа:
Няма какво да се изкарва, когато му трябва помощ я получава. Да вадим ли статистика как не смеят да им вдигат картончета на звездите му, включително и в мачовете срещу нас? Същото правеше Жожето цял сезон - Мангаланга е най-точния пример. Даже Бобката го заяви публично в момент на алкохолно опиянение.


Едно време и на Левски се удряше рамо, ама много удобно се забравя това, защото беше преди 10+ години. :smt006


Доста бедно мнение :bigok преди 10 години направо са ни давали по 3 гола аванта да не се мъчим много :smt005 Продължавай да балансираш!

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 8:08 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3080
Местоположение: Варна
От Спортал :bigok :

Цитат:
Сериозни промени по формата на Първа лига се готвят от сезон 2019/2020 година. Новата кампания (2018/19) е последната от 3-годишния договор с холандската фирма, която изготви плейофната система. Тя ще бъде запазена, но се очакват корекции по отношение на изпадането и баража за Лига Европа. именно това предизвика сериозно недоволство у клубовете, голяма част от които не са съгласни с настоящия формат, въпреки че подписаха договора през лятото на 2016 година.

Един от сериозните противници на настоящия вид на първенството е босът на Славия Венци Стефанов. Той на няколко пъти агитира за връщането на стария вариант с 16 отбора и 30 кръга.

Очаква се до средата на юни да има сбирка на Изпълкома, на която да бъде обсъден именно форматът и какви промени е възможно да бъдат направени.

Новият сезон ще остане по досегашната формула, защото в договора има сериозни неустойки, ако бъде променян форматът.

Рокади се готвят и във Втора лига. Те бяха опция още за това лято, но в БФС не са имали готовност за реално действие. Очаква се от сезон 2019/20 вторият ни ешелон да бъде увеличен на 20 отбора. В момента той е от 16 тима при 30 кръга. Ще се умува дали тези 20 тима да не бъдат разделени на две групи по 10.

Очаква се някои от отборите в елита да вкарат в новата Втора лига свои дублиращи състави. Такива обмислят Берое, Ботев (Пловдив) и Левски.

Всички тези варианти обаче ще трябва да минат през гласуване на Изпълкома, но някои членове не са съгласни с промените и се очаква да има сериозни дебати по въпроса. Повече яснота ще има в края на годината.

“Тема спорт”



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 8:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Как няма да се натиска Венци за формат 16 отбора, при положение, че там спокойно може да си върти далаверите, без да се притеснява от изпадане както беше този сезон.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 8:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
В сегашния формат за изпадане можеш да се притесняваш чак май месец.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 8:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
New Order написа:
Suum cuique написа:
Може би Арда?
Не :лорискариус
Май ще има неочакван злодей, но да видим дали ще им се подредят нещата.

Числото

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 8:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6500
Местоположение: София
Аз мисля, че дали един формат е добър не следва да зависи от това дали имаме по-голям шанс да "Бутнем гелата"... :ohmygod2

Според мен сегашният формат е интересен, играят се повече важни мачове, а гледам даже и плейофите на дъното, които си бяха епични. :bigok

16 отбора е тотал щета - 2,3 изпадат още зимата и докрая доиграват. Някой от тях по традиция и фалира. Пълна пародия, но това е положението.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 9:14 am 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 10:00 pm
Мнения: 549
Местоположение: София
10 отбора по 4 мача. От 3 до 6 играят баражи за едно място в Лига Европа. Десетият изпада директно, а девети и осми играят баражи с втори и трети от Втора кафева лига. Който иска да е в играта - да стяга стадион и да инвестира, иначе да си цъка за здраве надолу. И така, докато ганьовците не си променят разбиранията за футбол. :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Сигурен съм, че сегашният холандски "модел" не е дъното. Тепърва има нови дъна за покоряване.
За нашият клет български футбол, няма дъно!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Не е. В Белгия в баражите за ЛЕ играят отбори от "Б" група. :strkstrk

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15643
Местоположение: Sofia
Аз пък искам с 20 отбора. Искам села като Гълъбово, с гочита и разни подобни. Искам кафяви гостувания по села и паланки. Аграрна атмосфера и люти битки с расови селяци :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 374  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com