forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 3:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 374  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49162
Местоположение: ШОПландия
Абе откъде решихте че Кирчо ще се мести на Софията, бе? :lol:

Бизнеса си му е там, инвестициите са му там. Той ако се откаже от един провал в Европа, трябва да е ебати глупака. Просто това със Сухия ни идва дюшеш и трябва да бием във всеки мач до зимата, когато го махнат и врътнал един-два хикса, въпреки че те може да си бият и по инерция с тоя състав.

Малоумните припознавачи, ако нещо стане с Литекс, единствен вариант им е Числото на Гoведото Череп. Как си представяте Кирчо Домуса и Черепа на едно място и за какво им е?

Важното е че ТО СИ ИДВА У ДОМА!
:lsfc4 :lsfc3

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 16, 2018 9:27 am
Мнения: 102
Оставете тирето - нема смисъл да се гадае - предстои да видим...
Според мен, по-интересна е ситуацията в Разград, където май се случи сериозно земетресение. Не съм вътре в нещата, но от това което излиза в пресата ми се струва, че в перспектива ще излязат от играта.
Назначаването на Аутори, още от самото начало ми се струваше рисков ход.
Идеята впрочем, хич не беше лоша - Аутори беше по-скоро мениджър, тип Арсен Венгер или Фергюсън - да отговаря за мениджмънта (стратегия за развитие, трансфери и т.н.) а потната работа по подготовката на отбора пада върху треньорите, които мениджърът си подбира. Тая схема е много добра, но единствено в дългосрочен план.
Рискът обаче, идва оттам, че при подаване на оставка или освобождаване на силния човек (както става сега), цялата структура отива на кино (доколкото знам, само Тони Здравков е българин).
Как беше досега - спортния щаб не се пипаше - сменяш чичо Гошо със Стойчо Стоев, а след това обратно - но всички останали са си там. Включително и Томанов, който според мен е мозъка на проекта Лудогорец (а не Киро).
Доколкото чета, преди оставката на Аутори е освободен Томанов.
Което, ако съм прав досега, е логично - неговите функции се предполага, че ще бъдат изпълнявани от Аутори - нема смисъл от дублиране, а и все някой трябва да го отнесе заради постното представяне на "проекта" досега.
Тук обаче, Аутори (изненадващо според мен) хвърля оставка. Мотивите - едва ли и той самия ги знае - южноамериканците са импулсивни, а рационалното им е чуждо.
На практика, проекта Лудогорец е обезглавен - досегашната схема - връщане на чичо Гошо ще сработи трудно - щабът вече е друг.
Само да обясня защо Томанов е важен - не знам кога и как ги е добил, но този човек очевидно има сериозни познания по мениджмънт, както и сериозни връзки, което за тая позиция е безценно. Бих казал дори, че това е човека за нас, но за съжаление има минало, заради което не е редно да го вземем. Но той дълго няма да остане без работа...
ми това е в общи линии.
не ща да го казвам на глас, но... дойде момента :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
IT'S COOOOOOMING HOME, IT'S COOOOOOMING HOME, IT'S COOOOOOMING! :lsfc3 :lsfc4 :lsfc3 :lsfc4 :lsfc3

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2018 2:32 pm
Мнения: 391
Кирчо е бесен на Томанов, че назначили Аутори. Неустойката му е била огромна и са се чудели как да се отърват, доброволното му напускане им идва дюшеш. Втора черна точка за Томанов е трансфера на Брандао, който струва по милион и половина на година, а първите впечатления са притеснителни. Зимата очаквайте някой като Рутенщайнер в Разград. Шансът ни е да си бием наред, а през това време Сухия фотбол да даде своето, защото няма съмнение, че тоя ще ги закопае, докато намерят друг.

_________________
Габриел Обертан:
Цитат:
Ако феновете продължат да ни подкрепят на стадиона, ще ни помогнат по пътя към титлата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Според мен нещата са много по-прозаични. От началото на годината резаните страдат яко на терена, и на гела му писна и изрита Томанов, който доведе Аутуори. Гела разкарва Томанов и Аутуори вижда, че единствения му гръб си заминава, и решава да си вдигне чукалата - и той сам усеща, че тука никой няма да го търпи да не мачка във всеки мач. Отделно, ако има и вариант да продължи в Южна Америка, на познато, му идва дюшеш.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 3:59 pm
Мнения: 2546
Някак не ми се връзва това да е причината Аутуори да се махне. Най-малкото му заминава неустойката на вятъра.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Според мен на него му се иска да се разкара от повече от месец (още след осирането за ШЛ). И не му дреме за неустойката.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13146
Местоположение: Града
Забравих им бройката на пътите в които уж тия „излизат от играта”, а всяка година са си шампиони и си ритат по еУропата. Просто домуса ще си смени хората, които не му вършат работа в момента, с такива които ще. Даже в много точен момент се усети да го направи, когато има конкуренция в наше лице, че дори и от микренци ако щете. Сменя си кадрите просто. Не мисля, че ще има някакви катаклизми при тия, еле пък че щяли да ”излизат от играта”

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
А колко пъти Левски, микре, покойната чурка и странични фактори в бфс връщат кирчо в играта?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Wildkid написа:
Според мен на него му се иска да се разкара от повече от месец (още след осирането за ШЛ). И не му дреме за неустойката.


Е ШЛ беше голямата цел, факт, ама ЛЕ пак си е стабилно. Разбирам да е било осиране на плейофа с Кутаиси примерно, ама те си влязоха с лекота в групите, в първенството са на 2 точки и още със следващия могат да си станат първи, напред за Купата, взеха Суперкупата, в играта са за всичко и хоп-кур. Много странно ми се вижда всичко тва, дори нямам предположение какво ще става.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14180
Местоположение: София
Надали му харесва Разград, предпочита си в Южна Америка и е видял начин да се чупи. Кво толкова...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Цел беше, ама нямат точка след два мача и това яко вдигна напрежението там. За мен на Аутуори му се иска да се маха и използва момента. Резаните същоа не го искат вече.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 3:59 pm
Мнения: 2546
Дори да приемем, че Аутуори е искал да се махне и Домуса не го харесва, пак си мисля, че щеше да го остави до зимата (или там докато не намери адекватни заместници). Прекалено голям риск е да оставя Сухия да се оправя сам. За мен това е най-необяснимото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Възможно е, само че е решил да маха Томанов (подозирам, че е имало и скандал). А с махането на Томанов, Аутуори е видял идеална възможност да фъсне сам (особено ако е имал контакти от латиносите). Гела пък е видял също възможност да се отърве безболезнено, и се е навил.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 05, 2005 7:53 pm
Мнения: 1226
Аутуори още като го представяха писах, че е туряга - сменил е около 8 клуба за последните 8 години, а е спечелил 4 купи - Шампион на Бразилия 94/95, Копа Либертадорес 96/97 и 04/05, както и ФИФА световно клубно първенство 05/06. След това - НИЩО.
При него Лудогорец играеха скандално, налага само бразилци, тия полските национали не ги пускаше, напълно нормално е да го махнат.
Сега гледам в transfermarkt пише, че от днес е в Атлетико Национал.
Най-вероятно е станало точно така - махнали са човека, дето го е довел, той е имал добра оферта от топ отбор от Колумбия и си бие фала.
Лично аз не мисля, че това е добра новина за нас, защото с него не играеха много добре и не бяха чак толкова стабилни. Ясно е, че Кирчо няма да назначи български треньор за постоянно, преди седмица и малко в Домът на футбола каза, че ще търси чужди треньори за вбъдеще:
Цитат:
- Може би няма такъв български треньор, който да е работил на такова ниво, аз поне не се сещам, говорим за ниво гранд в Европа?

- Нямаме такъв треньор.

- В крайна сметка сте принудени вече оттук-нататък Лудогорец да назначава само чуждестранни треньори. Това ли виждате като път?

- Ами ако искаме да се мерим с големи клубове от големи страни, явно това е пътят. Виждате, че и други наши отбори назначават чужденци за треньори и търсят някакво развитие. Явно това е пътят.


Дано пак нацелят някой Рибейро или Аутуори, за да имаме шанс за нещо, но в плейофите резаните вече са отпаднали от Европа и си бият наред. Единствените пъти, когато гелосаните са свършвали близко до втория са били точно когато е нямало плейофи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 977
Странна беше цялата хронология с Аутори.

Първо го доведоха да бъде мениджър на Херо (поне за пред медиите), след което Херо се махна и още същия ден казаха, че бразилчето ще бъде новия сър Алекс в Разград. Като цяло ми е чудно дали от самото начало са се надявали да стане точно така.
Второ, да доведеш треньор на 60+ години да води сефте отбор в Европа е меко казано скандал. Още повече с идеята да развива дългосрочно клуба.
Бият ги като брашнен чувал из Европа, човека ухилен до уши, междувременно Домусчиев преди седмица или две излиза и обяснява колко велик треньор е и как пътят е с чуждестранни треньори.
Вчера го гонят заедно с Томанов...може би е логично да е станало точно така - махат Томанов и Аутори си тръгва сам, което се явява доста яка схема да се отървеш от треньор който не искаш без неустойка (която най-вероятно е била огромна за нашите стандарти).
И за капак назначават абсолютен физкултурник, вероятно с идеята да закрепи положението до нова година, когато да доведат поредния чужденец. Всичко това на теория ни идва супер, защото няма как да със сухия да заиграят супер футбол, а за следващия полусезон ако има нов чужденец бих се обзаложил че ще е или от западна Европа или от още по-далеч който я ще познава Гуардиола, я ще е бил на маса с Анчелоти.

Абе накратко няма как да не сме шампиони тая година :loser2

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Или Шубата се завръща на бял кон :bigok :bigok :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2017 1:03 pm
Мнения: 3128
Местоположение: Пред телевизора
Според мен ще назначат друг треньор още преди следващия им мач за ЛЕ, ако искат да имат шанс за излизане от групите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14180
Местоположение: София
Леле, леле как искам да ги треснем!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
Имам усещането, че гелата ще назначи един НЕсантиментален треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Wildkid написа:
Или Шубата се завръща на бял кон :bigok :bigok :bigok


Бе ние се ебаваме, ама при чичо Гошо играеха най-добър футбол.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 977
Абе единствената ни победа в Разград е със сухия. След 10 дена гостуваме и той пак ще е там.

Слочаенос? :bigok

ЕДИТ
Без ташак, най-кофти вариантът за нас е да върнат шубата.

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Последна промяна Soundlover на Сря Окт 10, 2018 11:22 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 3:59 pm
Мнения: 2546
Аз пък мисля, че ако не са отписали ЛЕ то със сигурност са наясно, че на 95% са чаЛ. Въпросът е какво ще направи Сухия в първенството. Жалко, че имат 2 лесни мача след нас, та дори да ги бием, едва ли ще влязат в някаква лоша серия.

Имайте предвид, че тези до сега са сменяли треньори и т.н., но за пръв път махат човека, който им отговаря за селекцията. Доста интересно е кой ще заеме тази позиция и дали ще случат на точен човек.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Рязаните не вярвам да имат проблеми за шампионата с който и да е треньор ако ще и сухия да остане до края. С тия играчи и съдийски комфорт дето имат даже без треньор са основен претендент за титлата.
Иначе ако Сухия иска да влезе в историята ни да пуска Моцие на вратата, да вади Кешеру и Марселиньо в дубъла и да си изкара червен картон още в първата минута след псувня по съдията и да влезе в нашия сектор :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
За жалост паузата в първенството ще им даде време да изяснят някои неща, далеч по-добре щеше да е, ако тази събота играехме с тях. Да го забраняват вече тоя малоумен национален отбор.

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
Вместо да се смеете на тиретата, вие се занимавате с нa Агата глупостите. Вчера слушах внимателно оня бастун Вълчев от Гонг-и той си каза нещата - Аутуори си е търсил причина да се махне (за 2pи път му се случвало в рамките на последния месец). Намерил повод в махането нa Томанов. Томанов е махнат защото последните 2 години селекцията била слаба и футболистите били ялови (Агата му бил ядосан и само го чакал да види и последната селекция). От тук нататък всички позиции щели да бъдат за чужденци.

Какво толкова ви интересуват тия, не мога да разбера?

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 1701
Домуса играе някакви игрички на дребно. Обстоятелствата около Херо бяха АБСОЛЮТНО същите. И той и бразилейрото се оправдаха с махането на еди-кой си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15632
Местоположение: Sofia
Може да не им е кеф да им купуват мачовете :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49162
Местоположение: ШОПландия
Soundlover написа:
Второ, да доведеш треньор на 60+ години да води сефте отбор в Източна Европа е меко казано скандал.

Добавих само една дума и веднага ми напомни за някого това. :blass

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Окт 10, 2018 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
И Аутори ли разкрихме? Ел Маестро май излезна прав :loser2

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 374  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com