forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 9:11 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372 ... 374  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Цитат:
Общо около 9 са двубоите, които прокуратурата в Испания разследва по съмнение в нередности, съобщават местните медии. Най-скорошният от тях е от изминалия последен кръг в Ла Лига между Валядолид и Валенсия, твърдят от предаването “Espejo Publico” по Antena3.

Както е известно, тази сутрин полицията извърши куп арести и обискира офиси като част от работата си по разбиването на организирана престъпна група, занимаваща се с уреждане на футболни мачове, нелегални залози и пране на пари. За нейн лидер е сочен бившият футболист на Реал Мадрид Раул Браво.

Въпросната среща между Валядоли и Валенсия беше спечелена от гостите с 2:0, с което те се класираха за участие в Шампионската лига. Домакините пък вече се бяха спасили от изпадане и не играеха за нищо. Един от арестуваните е Борха Фернандес, за когото това беше последен мач в кариерата му. 38-годишният полузащитник беше титуляр и изкара 84 минути. Antena3 уточнява, че евентуалното уреждане на двубоя е било осъществено между самите играчи без знанието на клубовете.


Какви хубави боНби имат на запад хората :( А нашите боНби тука за нищо не стават, бедняшка работа.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
“Сега разбрахте ли доказателството? Какво стана с Дюлгеров? Върнат е защото е ухото на шефовете в заверата. Още като са ги били на 22.05 Дюлгерчето кляка и решава да съдейства. Само, че мутро-ченгетата от ДС ТИМ не са аматьори и оставят къртицата си сред хванатата групичка. Грешата веднага ги викнал в София на фалшивия полиграф и ги убеждава в разговор да мълчат и, че всичко ще се размине без доказателства. Ама Дюлгерчето записва всичко! Още като му изчезна името от надорочените вчера и всички микренски мишлета Гриша, Стойкас се изпокриха. Разбраха колко дълбоко влиза сега със записите на Дюлгера. Чак сега научаваме. Направо дъртите ченгета от ТИМ доказаха себе си и школата на ДС. Бати Кольо Дамянов се хили под мустак на оня свят. лит(*кс-етрополе и Гришко заминава”


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:40 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2620
Това откъде?

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:40 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Фев 12, 2019 6:02 pm
Мнения: 146
:smt007 :smt007 :smt007

Медец! Нека, ЩЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Кога??!!?????

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3738
Лелелелеле е тва ако е истина :smt007 :smt007

Ебати хода, тия са ги матирали направо


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ми айде да видим, макар да не вярвам....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5296
Местоположение: София
Има пряка реч, но няма нищо от кухнята или за злите езици... :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 15, 2019 7:53 pm
Мнения: 1431
Звучи ми прекалено хубаво, за да е истина.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:46 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3081
Местоположение: Варна
В крайна сметка ще има ли цирк и кога, за да подготвим пуканките? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1633
Коги! Ако ще е посмъртно,Благодаря!

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 12:27 am
Мнения: 6117
Местоположение: Оркистан
Запис ли чууух? :smt007 :smt007 :smt007 Чакаме и сакаме, дано излезе по медиите! :smt005

_________________
Мило Борисов, краен собственик на генералния спонсор на ПФК Левски - благодарим Ви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3738
"Според мен нищо няма да стане, :smt035, не вярвам да стане :smt035 ама дано да ме опровергаят :smt035 , дано да греша, :smt035 , дано да ме облеят :smt035" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 22, 2019 4:50 pm
Мнения: 102
Дрън, дрън

_________________
... абе, толкова си бавен, че си се родил години, след като си бил направен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:07 pm
Мнения: 6794
Местоположение: София
Възможно е Ганчев да преговаря с ТИМ за цената, при която тирето да се измъкне от скандала.

_________________
数は数です

バンドーム


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 08, 2015 8:08 pm
Мнения: 404
В нашата мила държавица,дори и това да е вярно няма,да се случи нищо.Досега щом няма движение съм убеден,че всичко ще се потули и ще продължим,да си я караме по старо му.Единственото което може да стане е на Гришко да му набият канчето и от тук нататък,да е много по внимателен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13621
thegboy написа:
Цитат:
Общо около 9 са двубоите, които прокуратурата в Испания разследва по съмнение в нередности, съобщават местните медии. Най-скорошният от тях е от изминалия последен кръг в Ла Лига между Валядолид и Валенсия, твърдят от предаването “Espejo Publico” по Antena3.

Както е известно, тази сутрин полицията извърши куп арести и обискира офиси като част от работата си по разбиването на организирана престъпна група, занимаваща се с уреждане на футболни мачове, нелегални залози и пране на пари. За нейн лидер е сочен бившият футболист на Реал Мадрид Раул Браво.

Въпросната среща между Валядоли и Валенсия беше спечелена от гостите с 2:0, с което те се класираха за участие в Шампионската лига. Домакините пък вече се бяха спасили от изпадане и не играеха за нищо. Един от арестуваните е Борха Фернандес, за когото това беше последен мач в кариерата му. 38-годишният полузащитник беше титуляр и изкара 84 минути. Antena3 уточнява, че евентуалното уреждане на двубоя е било осъществено между самите играчи без знанието на клубовете.


Какви хубави боНби имат на запад хората :( А нашите боНби тука за нищо не стават, бедняшка работа.

Тоя мач го гледах,Фернандес беше направо скандален в пасовете.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Последна промяна БялоСини на Вто Май 28, 2019 3:57 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 5:28 pm
Мнения: 626
Местоположение: Sofia
и аз не вярвам да го заковат публично, но жоже сигурно ще олекне някак :strkstrk

а иначе и обеззъбената дърпатка чакала декларация:

"Абе кво стана с декларацията на Черно море дето щеше да излиза вчера? Питам, че ме глождят едни въпроси към ръководството на варненския клуб ..."

_________________
-1914-


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Аз залагам, че това е доста добър трол. :bigok

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 29, 2017 4:03 pm
Мнения: 419
Преди 2 минути Валенсия излезе с декларация, че не са замесени в уговорени мачове!

ТИМ, къде ви е декларацията ? :bigok

_________________
" Отбор роден в мечтите детски в сърцата ни разпръска светлина. Един апостол, светло име Левски - идея, пример и борба"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Значи сто процента проверено инфо: записът на Дюлгеров е много хубав, виждат се лица и уши, с Huawei P30 Pro е правен, звукът е кристал Все едно си в студио, така се чува. За да не попречи ГГ на нещата, е свален на флашка от 32 GB и е пренесен на дъното на спортен сак Адивнас от София до Варна. Няма да споменавам на коя филма е автобуса, само ще кажа, че е с най-голямото гише на автогарата, вие си правете сметката. Във Варна, в едно мазе на лично мой познат, много стабилно момче, записът е мултиплициран на множество (не една и две!) mini SD карти марка SanDisc, докарани от алиекспрес миналия месец. Сега тези карти пътуват по най-различни начини за където трябва. Една е към УЕФА, две са към ФИФА, на Боби Михайлов лично е пратена една по Преслава (ако не вярвате - много лесно може да се направи справка къде е пяла във Варна тия дни) и една в момента към братя Домусчиеви по пощенски гълъб, специално трениран да лети на зиг-заг, за да не може да бъде отстрелян по време на полет. Ясно е, че когато гълъбът Златин стигне до Домуса, следващото нещо е да се пусне записът в Спортал и ГОНГ и тогава вече ще става мазало. Няма как да се затрият нещата.

Тия от вас, дето ме познават, много добре знаят кой съм, че няма как да си ги измислям тия неща. Подписвам се с две ръце, че циркът е гарантиран. Да не се казвам Любомир, ако всичко не излезе на яве до утре, най-късно до петък.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5296
Местоположение: София
Орлицата Ферхунда ще опука гълъба и запис йок... :smt089


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6500
Местоположение: София
Само да не е пратил оригинала по Златин, щото чувам, че са го свалили... Флашките от Алиепсрес са ментак и сигурно няма да тръгнат на лаптопите в УЕФА... Преебаха ни. :ohmygod2

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 11:07 pm
Мнения: 3512
mi11er написа:
и аз не вярвам да го заковат публично, но жоже сигурно ще олекне някак :strkstrk

а иначе и обеззъбената дърпатка чакала декларация:

"Абе кво стана с декларацията на Черно море дето щеше да излиза вчера? Питам, че ме глождят едни въпроси към ръководството на варненския клуб ..."


Що не иде да ги пита лично :strkstrk Тоя палячо е много смел зад компютъра, но не осъзнава как си е създал доста врагове и скоро някой ще го приключи.

_________________
Омлет се прави с айца - Турчо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 12:59 pm
Мнения: 2562
И аз мисля, че сега се преговаря за цената. Жожето ще плати и всичко ще се размине, а имах по-големи надежди за цирка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6489
Местоположение: София
Има ли какво да се вземе на късокракия? Литекс? Петрол? Фалиралия завод за китайски коли?

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 3:07 pm
Мнения: 6794
Местоположение: София
Roshko написа:
И аз мисля, че сега се преговаря за цената. Жожето ще плати и всичко ще се размине, а имах по-големи надежди за цирка.


Вероятно е така, но от друга страна да се дърви така Дърпатката, значи има нещо друго.

_________________
数は数です

バンドーム


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26582
Местоположение: София
Беззъбият урод многократно е доказвал, че изобщо не е навътре в нещата. Изобщо не знам някой брои ли тая путка слънчасала за нещо.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 4:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
За хората, които ме взимат на подбив и не вярват на инфото ми (отново казвам - сто процента сигурен е източника, мой много близък приятел. Никога не би ме излъгал!)- ЛИНК, за да видите, че не си измислям. От тук е Златин, пише си и на обявата, че е внос от Румъния и си има причина цената да му десет пъти по-голяма. :wink: Тренировките са зверски и само най-добрите биват продавани.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2019 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10352
Първият полиграф е бил ден или два след мача с ЧМ. - от футболист на ЧМ

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 366, 367, 368, 369, 370, 371, 372 ... 374  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com