forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 8:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 374  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 10:33 am 
Online

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3099
Местоположение: Варна
10 oтбора, играят по четири пъти помежду си и т'ва. Тогава отбори като Верея няма въобще да фигурират в "А" група...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6190
Ще...Дали ще са Верея, Монтана (с.2015/16) или някой друг винаги ще има боксова круша. Дори и в прехваления кораб попадат отбори като Дарби К, Хъдърсфийлд и тн. Няма как да очаквате при съвременната комерсиализация на футбола всички отбори да са с равни възможности. Отделно, че именно тая Верея дето до месец два приключва кураса беше на 1 дузпа да ни изхвърли от Европа преди 2 сезона.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 04, 2014 4:05 pm
Мнения: 1073
Верея е третото от четирите ментета "спуснати отгоре" в Дришата лига. Мастер (Бургас) със зелени екипи, Локо Горна, които нямаше и да помиришат "елита", отдавна са в групи, които по им подхождат. Въпрос на време беше да се случи и с Верея. Остава само още едно менте, но то е с държавни протекции... Все пак вярвам, че справедливостта ще възтържествува и за тях :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 10:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Какъвто и формат да измислят у нас, ментета винаги ще има, след като "нормалните" отбори (с много условности) са точно 6, айде 7, всичко друго е тотален ташак.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Да го направят формата с 6 отбора тогава или 7, макар че аз не виждам нормални отбори.

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1637
А някой с връзки ,може ли да натегне където трябва и гнусния бордюр да пропусне мача с жълчичи заради плюМката по Васчук. За Жиката се самосезираха много бързо и го спряха за рязаните по запис,да видим за байкуРшенко ще има ли справедливост :bigok

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 1:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15151
FLAME написа:
Цитат:
Наставникът на Верея Иван Вутов направи доста любопитно изказване след поражението от Етър с 0:3. Известният специалист обяви в прав текст, че клубът от Стара Загора няма да получи лиценз за професионалния футбол и от лятото ще "слезе" при аматьорите. Вутов, който спечели титлата с Левски през 1993 година, добави, че кара последните си месеци във футбола.

"Бих помолил медиите да не ме мъчат с такива интервюта. Просто след такива мачове човек няма какво да каже, затова ще бъда кратък, за което извинявайте. Ще се постарая да избягвам клишетата. Заслужена победа за Етър, през тази година Балъков направи много силен отбор и му желая класиране за евротурнирите. Трудно е да се залага само на юноши, които не са играли в мъжкия футбол. Трудно е, защото има голяма разлика. Радваме се, когато видим, че има добри наченки у някои млади играчи. Във Верея има няколко добри момчетата - Вили отляво, Божидар отдясно. Ще се опитаме да дадем път на 2-3 момчета. Ще бъдем щастливи, ако успеят да се наложат. Без Иво Иванов на терена е много трудно. Отборът трябва да се готви за по-долните групи, така ми казаха. Доколкото знам няма да вземем лиценз за Втора лига, но това не е моя работа, това са последните ми месеци във футбола", заяви Вутов след срещата в Стара Загора.


Иван Вутов е скаутнал за нас 2 момчета (Велизар Ганев -май е ляв бек, а Божидар Христов мисля че е дясно крило). Скаутите ни направо да се свързват с него за повече инфо и ако имат някакъв потенциал направо да ги вземаме и да им ги преотстъпим да се обиграват.
Вутов е силно наш човек (бувш футболист и треньор, а и мой съсед в Зарата) и няма да ни подведе.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 1:15 pm 
Online

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3099
Местоположение: Варна
Wildkid написа:
Какъвто и формат да измислят у нас, ментета винаги ще има, след като "нормалните" отбори (с много условности) са точно 6, айде 7, всичко друго е тотален ташак.


Левски, Лудогорец, Тире, Ботев Пловдив, Локомотив Пловдив, Черно Море, Берое, Славия - 8 броя. Като естествено това е идеалният случай, в който някой от чорбаджиите не реши да си бие шута и отборът да увисне :loser2 .

Към тия 8 добавяш два "асансьора" от сорта на Ботев Враца, Монтана примерно и ги имаш 10-те отбора.

Една идея по-добре изглежда подобен формат лично за мен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 1:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Последният път като имаше 10 отбора, Литекс не завършиха сезона, а Монтана спряха да играят след зимата, защото знаеха, че няма да изпаднат и имат всичко на всичко един мач (тогава им беше баража, който спечелиха).


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2015 7:10 pm
Мнения: 1637
Пичове знам че се повтарям,но който може нека да натяга за Байкушенкото,щото ако го няма а вместо него е селфи кенефния пор,минимум гол за жълчичи е гарантиран :loser2

_________________
"БИЙ МЕНТЕТО СЪС ТИРЕТО БИЙ БИЙ БИЙ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 2:35 pm 
vratar4eto написа:
Верея е третото от четирите ментета "спуснати отгоре" в Дришата лига. Мастер (Бургас) със зелени екипи, Локо Горна, които нямаше и да помиришат "елита", отдавна са в групи, които по им подхождат. Въпрос на време беше да се случи и с Верея. Остава само още едно менте, но то е с държавни протекции... Все пак вярвам, че справедливостта ще възтържествува и за тях :pastor


Нефтохимик-Мастер се счупиха от тото тогава, така че мощно одобрявам да има такива отбори :strkstrk Не да ги вкарват служебно, разбира се, а да са еднодневки с една единствена цел :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
JustDoIt написа:
Wildkid написа:
Какъвто и формат да измислят у нас, ментета винаги ще има, след като "нормалните" отбори (с много условности) са точно 6, айде 7, всичко друго е тотален ташак.


Левски, Лудогорец, Тире, Ботев Пловдив, Локомотив Пловдив, Черно Море, Берое, Славия - 8 броя. Като естествено това е идеалният случай, в който някой от чорбаджиите не реши да си бие шута и отборът да увисне :loser2 .

Към тия 8 добавяш два "асансьора" от сорта на Ботев Враца, Монтана примерно и ги имаш 10-те отбора.

Една идея по-добре изглежда подобен формат лично за мен.


Туморът на българската държава от Ловеч идва в повече

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 3:08 pm 
martata1 написа:
Пичове знам че се повтарям,но който може нека да натяга за Байкушенкото,щото ако го няма а вместо него е селфи кенефния пор,минимум гол за жълчичи е гарантиран :loser2

Секретар на комисията е Николета Вълкова. nikoleta.valkova@bfunion.bg 02/9810030.
Не ми е удобно да пратя видеото в момента, но ако някой има възможност да го прати. Може да копира и Байкушенко в него с много поздрави от мен!
ПП: Мейла на шефчето в университета в Търново - y.kouchev@ts.uni-vt.bg
Личен - kuchev@abv.bg


Последна промяна dobrevche на Пон Апр 22, 2019 3:11 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 3:10 pm 
Ето го формата. Отдавна вече е измислен.


Прикачени файлове:
509F8439-BF62-46FC-8C3F-D4CFD43463C7.jpeg
509F8439-BF62-46FC-8C3F-D4CFD43463C7.jpeg [ 169.36 KiB | Прегледано 3492 пъти ]
Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6190
И почти всеки сезон отборите им отпадат още в първи кръг. Изобщо форматът няма толкова голямо значение и не в него е проблема. Всичко опира до пари и правилното им използване. В Чехия например са 16 отбора, но това не пречи Славия да играе на 1/4 финал за ЛЕ. Сезон 2005/06 А група е с 16 отбора, като Пирин е изваден още след 2ри кръг, но това също не ни попречи за 1/4 финал с Жалке. 2006/07 пък Черноморец Бургас (София) завършва сезона с -2т., но играхме ШЛ.
Оправим ли си нашата градинка форматът е без значение.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
10 отбора макс, всичко друго е изкуствено раздута работа.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Последна промяна blue heart на Пон Апр 22, 2019 3:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
maxsupport написа:
JustDoIt написа:
Wildkid написа:
Какъвто и формат да измислят у нас, ментета винаги ще има, след като "нормалните" отбори (с много условности) са точно 6, айде 7, всичко друго е тотален ташак.


Левски, Лудогорец, Тире, Ботев Пловдив, Локомотив Пловдив, Черно Море, Берое, Славия - 8 броя. Като естествено това е идеалният случай, в който някой от чорбаджиите не реши да си бие шута и отборът да увисне :loser2 .

Към тия 8 добавяш два "асансьора" от сорта на Ботев Враца, Монтана примерно и ги имаш 10-те отбора.

Една идея по-добре изглежда подобен формат лично за мен.


Туморът на българската държава от Ловеч идва в повече


То ако почнем да гледаме тумори, няма да останат много отбори, ама това е съвсем отделен въпрос, там трябва да се говори за разни морални категории, няма смисъл.

Въпросът е, че дори в тия изброени 8, реално има максимум 5, които се борят за нещо в първенството - ние, реазните и тирето за титлата, плюс чорбое и Сопот за ЕКТ. Останалите - еклерите и Локото - за нищо, а Слагия - да се спаси рано от изпадане (и да е задълже в долната част), за да може Венци да си прави 3:5 и подобни. Реално чаршафите, ако имаме нромално първенство без тотален пълнеж, ще изпаднат и отдавна трябваше да са изпаднали! Без тях остават 7 отбора, на половината от които основното им достойнство е, че не се притесняваме дали ще завършат първенството изобщо. Основния проблем с другите отбори, които ще влизат, е точно това - че или ще са боксови круши, или няма да завършат, щото нямат пари (стадиони и прочее изобщо не коментираме). И това важи за, кажи-речи, всички останали отбори у нас. Така че и да ги направим 10, ще има поне 2 отбора тоталки, като за почти всеки новодошъл от Б група ще е борба за физическо оцеляване (не за запазване на място). Нещо повече - критериите, щем-не щем ще се вдигат всяка година, и скоро не е ясно как дори отбори като нас и тирето ще ги спазват, какво остава за по-надолу. Стадионите навсякъде са някакви руини и няма никакъв шанс да стават по-добри. Единствените, които имат поне теоретичен шанс да построят стадион, сме ние и тирето (реазните си имат). Всичко друго, евентуално, ще чака на държавата да им построи стадион в селото, което ще се случи точно никога, а и да се случи, след 2 години пак ще е руина, щото поддръжката му ще е чудовищно непосилна. Така че ще става все по-трудно да имаме 8-10 отбора, които изобщо да могат да си позволят да участват, заеби дали ще могат да се борят за нещо....

Иначе, да, за мен реално форматът трябва да е 10 отбора и по 4 мача, но с 2-ма сигурни изпадащи, седми играе бараж. Ама няма как да се случи.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Морал, законност, престъпност клубът от Ловеч не трябва да има нищо общо с българския футбол

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6190
Ако ще само с резаните и помашкото тире да играем като сме такъв разграден двор както в момента няма как и 1 отбор да отстраним, освен ако не се паднем с някое Тре Пени от Сан Марино.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 4:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 1:16 pm
Мнения: 3184
Това,си зависи много от подготовката на Тре Пене :)

_________________
С духа на Гунди, с полета на Списаревски, 100 години носим гордо името на Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 5:12 pm 
Zlostar_1111 написа:
И почти всеки сезон отборите им отпадат още в първи кръг. Изобщо форматът няма толкова голямо значение и не в него е проблема. Всичко опира до пари и правилното им използване. В Чехия например са 16 отбора, но това не пречи Славия да играе на 1/4 финал за ЛЕ. Сезон 2005/06 А група е с 16 отбора, като Пирин е изваден още след 2ри кръг, но това също не ни попречи за 1/4 финал с Жалке. 2006/07 пък Черноморец Бургас (София) завършва сезона с -2т., но играхме ШЛ.
Оправим ли си нашата градинка форматът е без значение.


Аз си правех ташак. Арменците са полуаматьори, ама ги настигаме вече :bigok А Чехия не е ок пример, щото първо, че са много богата държава и второ, че школите там са силни и бълват много играчи. Тоест те могат да поддържат доста отбори. Ние ако се върнем на формат 16 отбора, то половината отбори ще играят само с некви маймуни от Първа Доминиканска и Висша лига на Тринидад и Тобаго, защото няма играчи и пари. А и отминаха времената, в които мутрите не знаеха кво да си правят чувалите с пари и ги изсипваха във футбола.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
dobrevche написа:
martata1 написа:
Пичове знам че се повтарям,но който може нека да натяга за Байкушенкото,щото ако го няма а вместо него е селфи кенефния пор,минимум гол за жълчичи е гарантиран :loser2

Секретар на комисията е Николета Вълкова. nikoleta.valkova@bfunion.bg 02/9810030.
Не ми е удобно да пратя видеото в момента, но ако някой има възможност да го прати. Може да копира и Байкушенко в него с много поздрави от мен!
ПП: Мейла на шефчето в университета в Търново - y.kouchev@ts.uni-vt.bg
Личен - kuchev@abv.bg


Това не е лошо. Дайте видеото и да изпращам.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 5:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 05, 2017 5:26 pm
Мнения: 2227
Местоположение: Sofia - Enschede, NL
10 отбора или смърт!

Това е най-готиният формат. 2015-16 беше ебати спокойния сезон, имаше си гостувания в Ловеч, водехме 7 точки на турците с детския състав на Стойчо Стоев, а гнусните чорбари гниеха по В група. Пожелавам същата участ и на ГМО-то, което подкрепят сега :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 6:05 pm 
Niki4a написа:
dobrevche написа:
martata1 написа:
Пичове знам че се повтарям,но който може нека да натяга за Байкушенкото,щото ако го няма а вместо него е селфи кенефния пор,минимум гол за жълчичи е гарантиран :loser2

Секретар на комисията е Николета Вълкова. nikoleta.valkova@bfunion.bg 02/9810030.
Не ми е удобно да пратя видеото в момента, но ако някой има възможност да го прати. Може да копира и Байкушенко в него с много поздрави от мен!
ПП: Мейла на шефчето в университета в Търново - y.kouchev@ts.uni-vt.bg
Личен - kuchev@abv.bg


Това не е лошо. Дайте видеото и да изпращам.

Пълни глупости, ако питаш мен, но аз им писах, като копирах за всеки случай и вицето на БФС. Г-н Кучев ми е върнал отговор, че писмото ми е регистрирано в базата данни на СДВР-БХФ. :strkstrk Умирам си, честно! :smt005


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44293
Местоположение: София
K-1 написа:
Ето го формата. Отдавна вече е измислен.
Тия по колко пъти играят бе


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
16 отбора е най-доброто

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
20 odbora! Sasipaha futbolnite centrowe waw balgariq!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 6:13 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20675
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Екстра е 16, и до зимата 2-3 ще са пред фалит :bigok

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 6:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
А Чича ви Венци ще си удари гъза в тавана! Той откога натега да се "връща" стария формат, та още в десети кръг да е сигурен за оставане и да отваря сергията...Че и ще има поне 6 отбора, дето с кеф ще му помагат в далаверата :smt005 :smt005 :smt005

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 22, 2019 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44293
Местоположение: София
И от тия 16 поне 4 ще цъкат на националния нали?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11195 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 374  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 163 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com