forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 9:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
Jorgihnio написа:
Това не важеше ли само ако си играл за повече от 2 отбора в календарната година? Дани Кики е играл само в Локо, така че това няма да е проблем :bigok

Ако е разтрогнал СЛЕД затваряне на трансферния прозорец, няма право да бъде картотекиран до началото на следващия трансферен прозорец. Няма значение дали е играл или не.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2014 2:21 pm
Мнения: 722
Не мисля, че е така. Това все едно да те уволнят и ти да нямаш право да започнеш работа защото са те уволнили. Или да не ти плащат заплата 3-4 месеца, да се махнеш и пак да не можеш да започнеш работа. Някак не ми изглежда логично. След разтрогване (да кажем по взаимно съгласие) то той става свободен агент. Не виждам причина да не може да подпише с друг отбор.


Последна промяна Jorgihnio на Чет Сеп 14, 2017 2:18 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 2:18 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Цитат:
Бабатунде Адениджи не иска да играе повече в България, разкриха близки до футболиста. Той е силно разочарован от Левски и от отношението към него в последно време.

На "Герена" също са бесни на нападателя, който отказа оферта от Шкендербеу, както и предложение за разтрогване на договора. Очевидно вече и Тунде няма особено желание да играе за "сините", след като отнесе критики за дългия си период без гол. Нигериецът е бил категоричен, че не иска да се мести и в друг тим от родното първенство.

По информация на "Меридиан мач" Адениджи е искал да напусне "Герена" само в една посока и точно заради това е отказал офертите от други клубове. Нападателят има амбиция да отиде в молдовския Шериф Тираспол и да се събере с доскорошния си съотборник при "сините" Джереми де Ноойер. Такава сделка на този етап няма как да има.

Трансферният прозорец вече е затворен в 90 процента от шампионатите и дори да разтрогне, той няма да може да премине в друг отбор до зимата.

Същото важи и за Кики. :smt006

ПС-Иначе,добре е,че франсето ни е отказал.Кабрал е по-добрата опция за крилото. :8)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2014 2:21 pm
Мнения: 722
To Първо и тоя ни е отказал, но след това се е съгласил, което е супер.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
Показали са му снимки с вдигнатите яки и се е навил


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
velkov914 написа:
Показали са му снимки с вдигнатите яки и се е навил

По-скоро всички други оферти от по-нормални отбори са окапали. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 4:24 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Франсето май не ни е пял окончателно? :D В гонг и спортал написаха за него :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Diabolik написа:
Франсето май не ни е пял окончателно? :D В гонг и спортал написаха за него :strkstrk

Е много ясно, нали някой трябва да им чете тъпите преписки. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Какви са тия 32- годишни крила, които другото лято да ни пеят ? Няма никакъв смисъл от подобни трансфери, когато се гради един отбор...

П.С: Във Франция си пише, че ни е отказал учтиво :D

_________________
7-1 7-2 5-0


Последна промяна celeronhater на Чет Сеп 14, 2017 4:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Именно. Колко ще издържа това крило на 32? :loser2

Ние търсим крило за AirBUS :smt059 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 20, 2014 7:46 pm
Мнения: 217
Няма стари и млади, има можещи и неможещи. :bigok Виждал съм играчи на 35 да бягат и играят повече от 24 годишни. :loser2

_________________
Изображение
Тим , любим - единствен на света, той се казва Левски София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Къв е тоя? Пропилял си е кариерата в селското френско първенство! вАн!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13150
Местоположение: Града
Гледам, че Хероу е оставил Мисиджан извън групата. Другото лято му изтича договора, деСПАСито да почва да го лъже от сега :bigok

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 7:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15679
Местоположение: Sofia
THE BLUE BEAST написа:
Гледам, че Хероу е оставил Мисиджан извън групата. Другото лято му изтича договора, деСПАСито да почва да го лъже от сега :bigok

КАКВООО???!?! Абе я :sm_horse :sm_horse :sm_horse за този!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 14, 2017 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
THE BLUE BEAST написа:
Гледам, че Хероу е оставил Мисиджан извън групата. Другото лято му изтича договора, деСПАСито да почва да го лъже от сега :bigok

Ние другата година ще взимаме като минимум играчи класа над Обертан, какъв е тоя неизвестен мангал Мисиджан :bigok :sm_cigar

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 9:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 1:16 pm
Мнения: 3184
Всеки да се тагне кой е на снимката. Разкрити сте, форумни мишуенца :loser2


Прикачени файлове:
IMG_20170915_092304.jpg
IMG_20170915_092304.jpg [ 3.02 MiB | Прегледано 6532 пъти ]

_________________
С духа на Гунди, с полета на Списаревски, 100 години носим гордо името на Левски!
Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 9:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Там съм! :loser2 :strkstrk

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15679
Местоположение: Sofia
Нямам нищо против да използват моите скромни анализи. Ако желаят, може да се свържат с мен, срещу скромна сума, ще им позволя да ми отделят колонка в лайняите им вестници. За щастие на хората, които виждат, на снимката ме няма!
Та, наистина, никак няма да е зле да се активизират още от сега и да преговарят за привличане на още един вратар през зимата. Знам, че ще им е трудно да бъдат, но Любенов и Шейтанов, ще е добре да бъдат мъже, поне през зимната пауза, после пак може да си станат ... мхм...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 1:16 pm
Мнения: 3184
Снимката е от говното тема спорт, което и без друго получавам на работа с куп други изтривалки. Иначе и 5 стинки не бих дал за тая помия :)

Вратар със сигурност ни трябва. Само с Божката не става. Става, ако не е цел да направим нещо сериозно. Ако някой в тоя клуб и най-вече Срас иска да направи нещо значимо, трябва зимата да се върне Кръстев, а през лятото да се намери вратар от класата на тея, които взехме за полеви футболисти. Иначе всичко губи смисъл...

Ако ще фалираме, може и само с Божката :)

_________________
С духа на Гунди, с полета на Списаревски, 100 години носим гордо името на Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 10:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Кръстев е пратен под наем за да играе почти всеки мач, стига с това връщане. Много по-добре е да играе от колкото да търка пейката. При евентуално по голямо отсъствие на Митрев, може да се прекрати наема и да се върне, но за два мача е несериозно. И за него и за нас е по-добре да е титуляр под наем и да трупа игрови опит, защото талант видяхме, че има, но му е нужен опит.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 11:16 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Кръстев дотук е резерва в Ботев Враца :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
По повод трупането на опит, искам да изкажа впечатленията си за Георги Янев, който е под наем в Радомир. Гледах му първия мач срещу Локо София. Радомир победиха с 2-1, като Локомотив бяха на 1во място до този момент. Янев го използваха на лявото крило, което не е неговата позиция, но ми се понрави с много добрия дрибъл и голямото самочувствие с което действаше. Поемаше топката на тъча и смело се врязваше към центъра на терена и вратата на противника. Изработи доста добри неща, скрити пасове, добри центрирания, като за капак на доброто си представяне вкара победния гол за 2-1 в 85 минута.
От друга страна Илия Димитров беше титуляр за Локомотив и не впечатли с нищо, въпреки смея да твърдя слабата защита на Радомир.

Та оттук си правя извода, че за такива футболисти е по-добре да трупат опит в отбори, където със сигурност ще са титуляри. Освен игрово време, ще се натрупа и самочувствие, което е много важно за младите футболисти. Разбира се ситуацията с Кръстев е много по-различна. При положение, че се знаеше от около 6 месеца, че Боян е аут от отбора, а Кръстев колкото и да е се готвеше за титуляр преди да получи контузията, да вземеш Сашко Любенов, който с цялото ми уважение към него е с доста спорни качества ( без да имам претенции да съм му гледал мачове докато е бил под наем ) е меко казано престъпление от страна на цялото ръководство.

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15679
Местоположение: Sofia
Diabolik написа:
Кръстев дотук е резерва в Ботев Враца :strkstrk

Важното е да се развива момчето. Под наем, яко развитие.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Вратар се става с мачове, не с тренировки, Любенов е взет за дълбока резерва (така предполагам) друг е въпроса дали той е трябвало да бъде взет или някой друг. Ако Кръстев не играе редовно в Ботев Враца, то тогава наема е безсмислен и е по-добре да се даде в отбор в който ще играе, но да се връща да стои резерва на Митрев също е безсмислено. Би трябвало като даваш някой под наем да настояваш той да е титуляр през повечето време, ако не е прекъсваш наема и другаде. Смисъл от такива наеми няма.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2014 2:21 pm
Мнения: 722
bii chorbata написа:
По повод трупането на опит, искам да изкажа впечатленията си за Георги Янев, който е под наем в Радомир. Гледах му първия мач срещу Локо София. Радомир победиха с 2-1, като Локомотив бяха на 1во място до този момент. Янев го използваха на лявото крило, което не е неговата позиция, но ми се понрави с много добрия дрибъл и голямото самочувствие с което действаше. Поемаше топката на тъча и смело се врязваше към центъра на терена и вратата на противника. Изработи доста добри неща, скрити пасове, добри центрирания, като за капак на доброто си представяне вкара победния гол за 2-1 в 85 минута.
От друга страна Илия Димитров беше титуляр за Локомотив и не впечатли с нищо, въпреки смея да твърдя слабата защита на Радомир.

Та оттук си правя извода, че за такива футболисти е по-добре да трупат опит в отбори, където със сигурност ще са титуляри. Освен игрово време, ще се натрупа и самочувствие, което е много важно за младите футболисти. Разбира се ситуацията с Кръстев е много по-различна. При положение, че се знаеше от около 6 месеца, че Боян е аут от отбора, а Кръстев колкото и да е се готвеше за титуляр преди да получи контузията, да вземеш Сашко Любенов, който с цялото ми уважение към него е с доста спорни качества ( без да имам претенции да съм му гледал мачове докато е бил под наем ) е меко казано престъпление от страна на цялото ръководство.


За Янев говоря от поне 2 години, че в това момче има много, амам много хляб. Има физиката и техниката да мачка по нашите терени. Същото сега го казвам и за Начев, но той е още много малък, а и не вярвам да остане при нас още много време.

Колкото до Кръстев, то няма как от днес за утре да стане титулярен вратар, пък било и то във 2ра лига. Трябват му поне 10 тренировки със защитниците, за да стане номера. Не може от днес за утре, но ако след месец продължи тенденцията, то тогава може да обявите преотстъпването му за глупаво.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 1:16 pm
Мнения: 3184
Предлагам да пуснем анкета и да излезем с декларация :bigok Лично според мен е добре да пратим Кръстев в Арсенал за полусезона, че тоя Давид Оспина вчера осра треварата на Емиратите...

_________________
С духа на Гунди, с полета на Списаревски, 100 години носим гордо името на Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
На Кръстев мечтата му е да играр в Челси и е сигурен, че някой ден това ще се случи :D

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
Време е значи деСПАСито да пуска пипалата и да осъществи мечтата на момчето. Знам, че замяната на Кръстев с Куртоа би породила много негативни емоции у форумО, но съм готов да ги преглътна единствено и само заради мечтата на Кръстев :bigok

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 20, 2014 7:46 pm
Мнения: 217
Не знам дали е за тук и колко е вярно, но поне да се посмеем. :smt005
Цитат:
Спортно-техническото ръководство на Лудогорец е очаровано от представянето на новата звезда на Левски Габриел Обертан. Шефовете на "орлите" дори възнамеряват да се опитат да привлекат французина през зимата, разкриха пред ТОПСПОРТ източници от разградския клуб.

_________________
Изображение
Тим , любим - единствен на света, той се казва Левски София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2017
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 15, 2017 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Гела не можа да вземе Гари, когато Батков беше супер скъсан вече, ама сега ще взима Габриел :bigok

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 138 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com