forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 3:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21376
Alek написа:
niki92 написа:
Абе не е всеки. Вуцан и неговата реконтра атака ни костваше нови групи в ШЛ и групи в ЛЕ :ohmygod


Това ни беше един от най-силните мачове. А, Бате бяха много, много силен отбор.


БАТЕ бяха абсолютно елементарни дангалаци, които трябваше да отстраним. Изпуснахме ги и двата мача, като и досега съм убеден, че в реванша, ако вместо Хичо беше играл Жо, щяхме да ги отстраним. За първия мач въобще не ми се говори.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13390
Абсолютно елементарни дангалаци, които преди това отстраниха Айндховен, а след това си излезнаха от групата :bigok Следващите им 5-6 години дори няма да ги коментирам :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21376
Отстраниха Андерлехт и останаха 4ти в групата си. Следващите години и аз няма да ги коментирам.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:13 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13621
Ебахти лайното са пуснали ММ... :smt005

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:22 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
FLAME написа:
Отстраниха Андерлехт и останаха 4ти в групата си. Следващите години и аз няма да ги коментирам.



А, може ли да ни кажеш резултатите им от групата в ШЛ? Към тях прибави и отстраняването на Андерлехт. И много удобно пропускаш следващите годините със СЪЩИЯТ състав какви неща постигнаха. Именно това е разковничето, никой от нас не очакваше, че тези могат да имат такъв добър проект с млад треньор. Също както и Оксер, Марсилия и т.н. едва ли са очаквали от нас... ;)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1832
БАТЕ като ни отстраниха си бяха абсолютни трактористи с добър треньор, след това вече направиха отбор. Изпусната дузпа от Гонзо в София и там с човек повече почти цял мач, като Кокала нарави смяна Веско Минев намястото на Лусио Вагнер вместо Жо.

Иначе ММач с голямо лайно. Ясно е, че Делио им е бръкнал дълбоко в гъза на разни схемаджии и мениджъри.


Последна промяна levskar_dokrai на Сря Яну 17, 2018 10:39 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
Сега ще ви шокирам, но този бразилец го гледах срещу Керала преди две седмици, защото даваха мача на запис и нямаше какво да правя, а ми беше интересно какъв ташак е индийското. Пичове, пред блока играем по-професионално, а половината чужденци там са някакви пълни ретарди и бавняри. Та този Марселиньо се открояваше от всички и минаваше по 5-6 индийчета при всяка атака. Абе сереше им на путките, докато Берба, който вече е опорен халф ни най-малко не беше заинтересован да го спира. :D

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13390
FLAME написа:
Отстраниха Андерлехт и останаха 4ти в групата си. Следващите години и аз няма да ги коментирам.


Така де, нещо с "А" беше :bigok


А треньор тогава ни беше овчата глава. Дано никой не се засегне от начина, по който наричам бащата на реконтра атаката :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:43 am 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13621
Цветан ако се засегне,другите няма шанс. :loser2

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:44 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Аххх, колко ги обичате чорбарските опорни точки. :smt017 Перуки, резерви, трактори, за всичко! ЧОРБАЛИЗАЦИЯ, ОТВРАТИТЕЛНА ПРИ ТОВА!
Същите тези трактористи, отстраниха година по-рано СТЯУА, в същата година когато НАС - АНДЕРЛЕХТ! В групите взеха ДВА РАВНИ ОТ ЮВЕНТУС! ( ние все още си се хвалим с равен на Деле Алпи, в безсмислен реванш ) и един от ЗЕНИТ! От РЕАЛ МАДРИД ПАДНАХА с 2-0 и 1-0! СЪЩИТЕ ТЕЗИ ТРАКТОРИСТИ!
А, знаете ли с кой се подсилиха след мачове с нас? С ВЛАДИСЛАВ МИРЧЕВ! Този феноменален футболист игра на Бернабеу. Ето това им беше подсилването за следващите години. Следващият сезон купуват един добър бразилец Ренан Брешан и продават Сергей Криветс, който им беше от звездите на Лех Познан, това е им е подсивлането. С две думи - отборът който отстрани Стяуа, Андерлехт и нас е същият който в следващите 5 години ставаше шампион ( а, и все още ), участваше поредни години в ШЛ и групи на УЕФА. ПРЕСТАНЕТЕ С ТИЯ ЧОРБАРСКИ ПРИКАЗКИ. За Тампере давайте колкото искате, да се ебавате с отборът ни.


https://en.wikipedia.org/wiki/FC_BATE_Borisov

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21376
Аз гледах и двата мача, първия на стадиона, и видях един отбор, който трябваше да отстраним. Солиден тактически и физически, но по никакъв начин не ни превъзхождащ. Съдбата ни даде достатъчно шансове и в двата мача, но ние се провалихме в типичен стил. После не знам дали щяхме да направим два равни на Ювентус, но ТРЯБВАШЕ да влезем в групите.
Виж, с Тампере е друга история - там бяхме напълно безпомощни и много слаби, поне в реванша, мача във Финландия не съм го гледал.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13390
Не мисля, че някой спори затова дали бяхме по-добри в двата мача. Хващаме се за това, че едва ли не ни биха и се замозакриха. Аз не си спомням друг мач от Европа, в който така да сме превъзхождали другия отбор.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:04 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
FLAME написа:
Аз гледах и двата мача, първия на стадиона, и видях един отбор, който трябваше да отстраним. Солиден тактически и физически, но по никакъв начин не ни превъзхождащ. Съдбата ни даде достатъчно шансове и в двата мача, но ние се провалихме в типичен стил. После не знам дали щяхме да направим два равни на Ювентус, но ТРЯБВАШЕ да влезем в групите.
Виж, с Тампере е друга история - там бяхме напълно безпомощни и много слаби, поне в реванша, мача във Финландия не съм го гледал.



Трябваше, играхме много по-добре от един изключително силен отбор, който незнайно защо дори години по-късно не оценихме! Ние бяхме непоставени на жребият и единственият "преодолим" отбор тогава беше БАТЕ, взел коефициента на Андерлехт, аз правех кълбета в нас като ни се паднаха, и доста сълзи имаше след реванша. Нормално е тогава да го оценим като грандиозен провал, но години след това, след всичко което видяхме и до ДЕН ДНЕШЕН виждам, няма как да ме е срам, че сме отпаднали от този отбор. Проблемът е, че през годините с абсолютно нищо не надградихме, за да се върнем отново към битки с тях. Срам е Тампере, при все, че тогава финландският национален отбор правеше своебразен бум и т.н. тези наистина бяха "скиори" ( да вляза и аз в чорбарската демагогия ) и освен, че бяха такива, както каза и ти, ние бяхме жалки.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Последна промяна Alek на Сря Яну 17, 2018 11:06 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Тъжната истина с БАТЕ е, че тия бяха "трактористи" около 5-6 години преди мача с нас. Тогава бяха тъпан и всички ги дънеха, забавляваха основно с името на отбора. Само че те, вместо да се смеят, лека полека си бачкаха и се развиваха. Когато играха с нас си бяха едно типично грамотно отборче, което си знаеш възможностите, залага на това, което работи, и си чака шанса да поднесе някоя изненада. Изненадани бяхме основно ние, защото по незнайни пътища си мислехме, че те продължават да са трактористи и ще се бият сами, понеже им било смешно името и били от Беларус. А те не направиха нищо такова, просто ни хванаха неподготвени и по бели гащи. Да, трябваше да ги бием, и вероятно можехме, ако бяхме подходили сериозно към мачовете. Под сериозно имам предвид да си бяхме дали сметка кои всъщност са, и че не са пълните дървари, т.е. да подходим с необходимия респект и подготовка. Ние и там заложихме на "ние сме Левски, баааа", а тия не бяха разбрали кои сме и решиха, че няма да се бият сами. А като стана белята, вече беше късно да се събуждаме. Отделно имахме и съществена липса на качество, особено откъм треньор.... Както и да е, това са стари неща....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:16 am 
Нещо такова се случи и с Антибиотик ФК :D


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21376
Крайно време е да се появи някоя трансферна новина, която да обсъждаме, че се върнахме в началните години на Края от нямане за какво да се разправяме. :loser2

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Тъкмо щех и аз да ви хейтна за това, че всеки път като натисна ЕФ ПЕТ има ново мнение и си казвам: "Край, ето го левия бек" и вместо лев бек Тампере, бащата на реконтра атаката, бащата на грубия секс. Стига с тоя патриархат, давайте трансферите, ебаси...

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Е как да подходим сериозно за мача с БАТЕ, когато треньор ни беше Реконтрата, колко по-несериозно можеше да бъде?
БАТЕ можеше и щяхме да ги отстраним АКО имахме треньор. Когато се срещнаха с нас бяха дисциплиниран отбор с физическа и тактическа грамотност, но без самочувствие, опит и класа, които ние имахме тогава. Липсата на треньор при нас и класа и опит при тях изравни везните, но в конкретния случай липсата на треньор при нас се оказа по-фатална, може и да беше малшанс с пропуснатата дузпа от Гонзо ама все тая. Основна вина за краха след ШЛ лига носи Батков, защото е пълен дебил.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
На реванша, бате играха без вратар, така че няма оправдания. Първия мач го изиграхме много силно, но... липса на малшанс.
А Вуцан беше направил стратегически няколко трансферни грешки, които, разбира се, бяха в основата на неуспеха (липса на халф и слагането на Гонзо там, липсата на вратар и взимането на Даниел Фиш)

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12659
ДипломатО да се намеси - без повече БАТЕ в Трансфери, моля ви се... :( А, може и Kryten ;D

А по темата, изгледах клиБчета на този Марселиньо - бая е играч пичагата, но е на 30.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Това не е по темата. Темата е БАТЕ :D :D :D

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Момчето е ок, като качества за Индия ама тука не знам дали ще му се получи. А това с плащане на 750 000 евро :lol:
Тая статия да не е писана за някой чужд отбор и нашите драскачи да са я взели и само да сменили отбора :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:50 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10721
Kryten написа:
На реванша, бате играха без вратар

Ние също :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21376
Историята с индийския бразилец ми прилича на пълна измислица, а това изречение:
Цитат:
Италианецът вече е дал зелена светлина за евентуалния трансфер, като преговорите преговорите може и да минат много гладко, тъй като голмайсторът има договор с индийския си клуб, а местното първенство е в разгара си.

го прочетох 10 пъти без да мога да му разбера логиката.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
:smt005 :smt005 Е кое не разбра?
Преговорите ще минат гладко понеже оня има перфектен договор с тях и им е основен играч в разгара на сезона :loser2 т.е. няма начин да не ни го продадат.
Представих си и Роси как вдига палката, като на началник гара със зеленото кръгче към Букарев, който е във влака за Индия и се е подал на половина през прозореца, чакайки сигнала.


Последна промяна Живко на Сря Яну 17, 2018 11:58 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Кои преговори? Първите или вторите, че има два... :smt017

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 12:05 pm 
Ние верно имаме ли некви скаути в момента или поне някой, който да ходи да ги гледа? :smt005


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
K-1 написа:
Ние верно имаме ли некви скаути в момента или поне някой, който да ходи да ги гледа? :smt005


Да, тоя специално го е гледал Барбуков, който нали ще ни оправи футбола и прави невъзможното от Индия

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Гледането в youtube е безплатно, бре! :smt006
Как така ще ходим да гледаме някой? :bii_chorbata


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 17, 2018 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Да ти кажа аз на ютубата много ѝ разбирам и мога да го бачкам това бих бил перфектния скаут :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com