forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 8:22 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 1:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 10:14 am
Мнения: 2946

Еми клипчето му е по-добро от на Бабатунде. :bigok Не е необходимо да е световна класа за да мачка в Перуковата лига. :bigok

_________________
"Глупакът има голямо предимство пред образования човек: той винаги е доволен от себе си".-Наполеон


Последна промяна Сини_шампиони_1914 на Пон Яну 15, 2018 2:03 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 1:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2016 11:45 pm
Мнения: 6804
Тайно се надявам Ривалдиньо,ако подпише да облее целия форум и да вкара повече голове отколкото досега в цялата си кариера


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 2:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2465
Със сигурност Ривалдиньо изглежда по-добър нападател от Умар Диаби, Китамбала, Курдов, Ларсен Туре и други знайни и незнайни герои, така че нека му дадем шанса, щом Роси го е харесал. Като стил на игра ми напомня на Жоао Силва от престоя му при нас, но дано вкара повече голове от него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 2:56 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
madball написа:
Именно.Що сме сигурни,че не иска бразилската мангала?


Е как що. Щом форумът не харесва някой трансфер, тогава е 1000% сигурно, че Букарев лично го е направил и Декио няма никаква представа за него, камо ли да е съгласен с него. Ако случайно пък се направи добър трансфер, тогава автоматично ще е ясно, че Роси се е намесил и е станал въпреки Букарев :)

На мен ми е по-странно че според масовото мнение тук Роси няма никаква представа кой е Костов, не го познава и няма как да има мнение за него. При положение че откакто Делио е тук сме играли с всички отбори от групата, според мен е съвсем естествено да се очаква, че той познава футболистите им. При положение че срещу Пирин сме играли даже два пъти, не знам каква може да е причината Делио да не познава голмайстора им?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 4:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
Главният проблем на ПФК-то се състои в това: "You cannot expect to triumph if you expect the world’s most gifted to be standing outside your door with a job application form in their hand. The world doesn’t work like that. You have to go and hunt for talent". Думи на дъртия шотландски пияница. Няма как да стане нещо, като работещите вътре не ги ебе. Заплатата си върви, отбива се номер и времето минава.

Лошото, е че (както написа отгоре бачи Акримон) ще трябва да сапунисваме. А въобще не ми се иска, да'еба.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 5:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11359
На мен ми е интересно колко души от форона да гледали 5 цели мача на тоя Ривалдиньо, че го разкрихте даже преди да е дошъл ? Или го оценяваме като скаутите, на по 2 клипа в тубата ?
Какви играчи очаквате да се вземат, като знаете, че финансите не са ни като на Делиормана ? Белаид мисля че си е добур играч.На Костов пък дисциплината му пречела.. И как го разбрахте ? Заедно живеете с него ли ? Знам, че не е лесно като мина мача на Роналдо и вече няма какво да обсъждаме, ама успокойте топката.. Не знам дали имаме ЕДИН трансфер, който като се е заговорил за него, тука да се е написало - Ее най-сетне добро решение, тоя е много класен. Тука и Меси да докарат, ще плюем че не е взет ляв бек, или че заплатата му е 15 бона..

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 5:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Ако вместо заплати и кеш пара при подписване, плащахме на скаутчетата само ако даден футболист се препродаде (или евентуално изпълни някакви условия в клуба за дадени сезони), дали нямаше да водят само нормални футболисти :bigok

Няма как да стане това де, но не е лошо на тия да им се дава минималната заплата (вместо не знам си колко хиляди на подпис) и ако вземат да водят само можещи футболисти тогава да им се изплащат бонуси.

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 5:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Ankel написа:
Ако вместо заплати и кеш пара при подписване, плащахме на скаутчетата само ако даден футболист се препродаде (или евентуално изпълни някакви условия в клуба за дадени сезони), дали нямаше да водят само нормални футболисти :bigok

Няма как да стане това де, но не е лошо на тия да им се дава минималната заплата (вместо не знам си колко хиляди на подпис) и ако вземат да водят само можещи футболисти тогава да им се изплащат бонуси.
Много бездарност показваме при скаутинга, чак ме е яд как искаме такива като Ривалдиньо, вместо да си докараме ние оригинална мангала от фавелите като тия в Металик или на тирето южноамериканците.

П.С: Ривалдиньо си е качил как е на кино в инстаграмата и си е в Букурещ. Според мен са партенки тия прегледи и трипчета до София.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 9:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Едно е сигурно, дойде ли “тая мангала е най-слабият трансфер в историята! Torn acl имидиътли!”, излезне ли партенка - “Ривалдиньо е ебати футболиста, как можахме да го изпуснем, Спас на въжето!” :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 9:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44296
Местоположение: София
BluePrideBg написа:
На мен ми е интересно колко души от форона да гледали 5 цели мача на тоя Ривалдиньо, че го разкрихте даже преди да е дошъл ? Или го оценяваме като скаутите, на по 2 клипа в тубата ?
Какви играчи очаквате да се вземат, като знаете, че финансите не са ни като на Делиормана ? Белаид мисля че си е добур играч.На Костов пък дисциплината му пречела.. И как го разбрахте ? Заедно живеете с него ли ? Знам, че не е лесно като мина мача на Роналдо и вече няма какво да обсъждаме, ама успокойте топката.. Не знам дали имаме ЕДИН трансфер, който като се е заговорил за него, тука да се е написало - Ее най-сетне добро решение, тоя е много класен. Тука и Меси да докарат, ще плюем че не е взет ляв бек, или че заплатата му е 15 бона..
Аз съм питал приятел, фен на Динамо, който му е гледал всичките 50 мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
Сини_шампиони_1914 написа:

Еми клипчето му е по-добро от на Бабатунде. :bigok Не е необходимо да е световна класа за да мачка в Перуковата лига. :bigok


Някой обърна ли внимание, че клипа е качен от потребител miroP10. Сло4аенос?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 977
Не е проблем, че никой от форона не му е гледал цял мач. Проблемът е, че и никой от ПФК-то не е.

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Споко, няма да идва. Търсим следващ неможач, който да громим виртуално!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Почвам да паля свещи за ляв бек! :pastor

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 2:36 pm
Мнения: 688
И се окаже, че бека е Алвеша или Веско Вековень а защо не и Мюлдер... :bigok

_________________
Верен на отбора си докрай, аз не ще го предада, за нищо на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 11:09 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6492
Местоположение: Х Х Х
Мюлдер не беше ли десен?
Аз нямам против да се върне Нуно Пинто. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Як подпис, Министре. :smt023

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Втори опит за траснфер получаваме сериозно рамо "от горе" :strkstrk
Палнете по някоя свещ за благодарност!

За тия дето говорят от къде сме знаели, дали Роси не бил настоял за Рибалдиньо или за Костов... да, не знаем понеже едва ли някой от тука е преводача на Роси или е инсталирал микрофон в анцунга му, ама когато тренера излиза на пресконференция и ти казва, че няма нужда да му носят плява, а само качествени играчи и ако не му донесат качество няма как да имаме претенции за класиране говори, че малко се разминават нещата между селекция и треньор. Няма никаква логика треньора да си набелязва играчите и да е замесен в селекцията и да каже това, което каза.

Аз лично свързвам думите на Боримиров, че Роси има цялата власт и опитите да се носи плява за много пари.

Дано вземем ляв бек!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Цитат:
Финансовият директор на Левски Красимир Иванов призна, че в клуба са пристигнали оферти за нападателя на "сините" Жуниор Мапуку.

"Оферти за Мапуку има, но ние няма да го продаваме. Това, което се пише за бразилския футболист Ривалдиньо е в сферата на спекулациите. Той не е идвал в София на прегледи. Нямаме оферти за други футболисти от нашия отбор. Преговаряме с различни играчи. Транферният прозорец в Европа е отворен, а в Българие все още не е, така че ни чака интересен месец и половина", коментира Иванов.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 11:45 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 10:20 pm
Мнения: 89
Кога пък отваря трансферния прозорец в България, че тука не бил отворил още ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 10:33 pm
Мнения: 1701
Let There Be Rock написа:
Едно е сигурно, дойде ли “тая мангала е най-слабият трансфер в историята! Torn acl имидиътли!”, излезне ли партенка - “Ривалдиньо е ебати футболиста, как можахме да го изпуснем, Спас на въжето!” :bigok


Снощи от Гонг пуснаха новина, че изгонения от Левски Санти Нгом вчера играл срещу ПСЖ. Под поста във фейсбук към тая статия веднага изскочи следния коментар:

"Още едно трагично решение от плачевното ни ръководство в последните 10 години! Още тогава в Левски показа потенциал, но инженера разбра, че няма да има комисионна и го изгони, за да доведе онова недоразумение Аденижи!"

Бах на косъм да се самоубия след като го прочетох. А лошото е, че форума също постепенно се изпълва с подобни мнения, просто за да се мрънка нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 12:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Чакаме следващия.
Като разберем кой е и му гледаме клипа, ще преценим дали го води Букарев или Роси. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
guga написа:
Кога пък отваря трансферния прозорец в България, че тука не бил отворил още ?


01.02 - 28.02

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 12:21 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 10:20 pm
Мнения: 89
Ехе, защо си мислих, че отваря на 01.01.2018 г.. Ние сега демек не можем да купуваме футболисти, а чакаме да отвори джама значи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 12:29 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49316
Местоположение: ШОПландия
Дали Роси е водил или одобрил някого ще се проличи веднага след започване на полусезона. Едва ли ще търпи дълго разни пиявици и връзкари и ще изригне в един момент, ако нещата се засерат.

Сегашния ни състав не е толкова лош. Аз бих бил доволен на един бек и евентуално един класен вратар. Другите, ако ги задържат може да бъдат обиграни и превърнати в машини при една добра подготовка с бат Дельо и с-ие.

Не мисля че нито Рошу, нито Буш са лоши играчи, че даже и Вутката. Само малко шамарена фабрика и сериозни тренировки им трябват. Памуку има нужда от къса каишка и тояга (или електрошок), защото има проблем с главата. Иначе има качества, ама е тегаво да се цивилизова.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Пон Яну 15, 2018 12:50 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Напълно съгласен, дори само адекватен бек да вземем без вратар е достатъчно, ако запазим останалите. Ако тоя швед беше избрал нас пред американците щеше да е перфектно, дано намерим подобен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Ляв бек и евентуално крило. Нищо повече. Другите са добри играчи. Да ги тренира бат Делю в Малта, да се сплотят на тоя лагер и току виж, имаме сработен отбор с добри футболисти и добър треньор, който трябва да се надгражда с максимум 1-2 попълнения на трансферен прозорец.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 12:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Абе как ще е февруари трансферния прозорец у нас ? Досега винаги е бил януари месец ?

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Нали направихме рестарт :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 15, 2018 1:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13642
Как 01.02 ще отваря трансферния прозорец :lol:
Винаги е януари месец

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 150 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com