forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 12:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Факт е, че са доведени от Митов и Боримиров и сега са ни от най-стабилните футболисти.

Бъдете обективни, дейба.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5177
Местоположение: нЕма
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
С какво толкова ни разбиха не разбирам..


Самият факт, че разгони един отбор, за да доведе нов :smt006 Малко ли е? Да не говорим какви играчи бяха натирени....Костадинов - супер халф, който търчеше много, вкарваше и задено с Де Нойер бяха най-добрата двойка централни халфове от доста време насам. Бурабия - страхотна форма миналата пролет, въпреки Жадното. Йорга, да го споменавам ли? Ако щеш и Аниете, който въпреки че нямаше кой знае колко силен сезон, е страшно креативен и в мачове, като финала оня ден винаги можеше да измисли нещо интересно :smt006

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Това е ясно, затова и казвам, че няма как да кажа нищо добро за Боримиров.. Ама е интересно как си изтрил всичко друго от мнението ми, което не съвпада с твоята позиция :bigok :bigok Казвал съм го и преди. Както сега може да се оправдаваме с Митов, така и Митов може да се оправдава с Топчо преди него.

tzvetan_22 написа:
Факт е, че са доведени от Митов и Боримиров и сега са ни от най-стабилните футболисти.

Бъдете обективни, дейба.


И двамата удобно го пропускат. Съвсем скоро предполагам, че ще стана трол/платен трол на Митов. :bigok Крайност е да се обвинява само Митов, бюджета и съдиите за евентуалното 3-то място, както е и крайност да се обвинява само Роси.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:11 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
Афонсо е напуснал


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
И какво да се направи? Да махнем Роси и да назначим Митов? И след 6 месеца пак - чужденец на мястото на Нитов. Не разбирам какво трябва да се доказва и сравнява. Лично на мен ми харесва как играе Левски. Знам какъв е бюджета и го сравнявам с на Агите и на Микренци. Виждам те как играят и ние.

Фактите са видими за всички. Всеки си прави изводи на базата на тях.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
И на мен в последния месец Левски ми харесва ! Номер 1 и 9 липсват, но идва лято, ще се вземат.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 960
Жалко за Жорди, мачовете в които беше титуляр играехме доста по-стабилно в защита.
Афонсо няма да ми липсва грам, нищо запомнящо се от него.

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 23, 2014 10:44 pm
Мнения: 652
Кво става бе... сезонът ни все още не е приключил?! Докога са тия договори?! Не са ли до края на май?

Имаме 3 мача за 6 дни, един от тях вече мина, и просто така си скъсяваме скамейката? В най-добрия случай ни остават още 4 мача до края на първенството, а някой може да се контузи или да пропусне заради картони.................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5177
Местоположение: нЕма
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Това е ясно, затова и казвам, че няма как да кажа нищо добро за Боримиров.. Ама е интересно как си изтрил всичко друго от мнението ми, което не съвпада с твоята позиция :bigok :bigok



Щом е ясно, значи вече си разбрал как Боримиров ни е разбил отбора? :bigok Иначе с останалото съм съгласен, затова съм го изтрил :wink:

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
KostadinNikolaev написа:
Кво става бе... сезонът ни все още не е приключил?! Докога са тия договори?! Не са ли до края на май?

Имаме 3 мача за 6 дни, един от тях вече мина, и просто така си скъсяваме скамейката? В най-добрия случай ни остават още 4 мача до края на първенството, а някой може да се контузи или да пропусне заради картони.................
Жорди е наказан, а и ще остане до лрая на сезона, а Афонсо е контузен.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:42 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9450
Щом е дадена трицифрена сума значи е сериозна работата. : bigok

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 23, 2014 10:44 pm
Мнения: 652
Да, да, имаше лек пристъп на паника. :oops: И все пак поне Гомес трябваше да задържим. Сега пак трябва да търсим някой на негово място, а е малка вероятността новият да е по-добър... Пак ще трябва поне половин отбор нови.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:49 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Нищо добро за Боримиров няма да кажа, ама реално при него дойдоха Горанов, Цветкович, Мапуку, Рошу, Панайотов. Гомез да го пишем на Спас Русев. С какво толкова ни разбиха не разбирам..


Нека да изброим и останалите, които дойдоха по времето на Митов (не коментираме в случая кого е довел Спас, кого Букарев и кого чистачката, само казвам кои дойдоха по това време): Обертан, Буш, Вутов, Ангелов.

От всички изборени, само Ангелов е категоричен провал, лафът за левскарското мляко доколкото си спомням се наложи покрай трансферите на Горанката и Панайотов, които май се оказаха успешни в крайна сметка :roll:

А спешната селекция, за която говори Никича, включваше Кабрал, Белмонт и Холмар. Добре че е последният, че иначе щеше да е тотален провал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
KostadinNikolaev написа:
И все пак поне Гомес трябваше да задържим. Сега пак трябва да търсим някой на негово място, а е малка вероятността новият да е по-добър... Пак ще трябва поне половин отбор нови.


За Гомес не съм сигурен колко ни е задължително да търсим заместник. Все си мисля, че Роси подготвяше Белмонт точно за такъв. Дали ще става - не знам. А и Нашименто е там.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
А Рошу?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Ако Роси остане (паля свещи), силно се съмнявам Рошу да е тук следващия сезон.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
И аз ще дам моите 5ст. по ?а с кой кого доведе. Боримиров и Митов - Панайтов, Яблонски, Горанов, Цветкович...
Несериозно е да се твърди, че те са заслуга на някой друг. Също аргумента с това, че Роси им е вдигнал формата е валиден, толкова, колкото и аргумента, че първите 6м. не са се адаптирали.
Фактът, който е против Роси и не може да не бъде признат е, че Любко Петрович с една подготовка, с по-посредствени играчи, беше първи на 1-вия полусезон. Въпреки Лудогорец и техните милионни трансфери, въпреки умреляците. Отборът на Петрович, не играеше по-малко зле в защита. Самият Петрович, вероятно е взимал много по-малко пари от Роси и имаше за директор...Станислав Ангелов, който нон стоп го сменяше след всеки мач, чрез медиите.
Роси за таз заплата дето взима, трябва да има повече резултати. Играчите, които има изискват повече резултати. Има подобрение в края на полусезона от 4-5 мача. Същевременно за купата се класирахме с гол в 111 минута на...Вутов срещу Ботев Враца или квито бяха там. Това са само факти и те са такива, каквито са.
Роси може би в последните мачове има повече живец, но пък някак си не можах да разбера някои негови решения във финала. Защо Обертан стоя 120м. на терена? Защо Гомеш стоя 120м на терена? Защо направи смяна в 119 минута, за да пусне Кабрал? Ей тва направо ме разкова, а даже не му даде да бие дузпа. Напълно необяснимо. Никак не е лош треньор и въпреки горните неща трябва да остане още един сезон, за да се направи отбор (надявам се да се запази гръбнака на текущия). Важно ми е Панайотов и Роман да останат. ЦЗ и тримата. Нов вратар ни трябва и нова 9-ка дето да е класа.

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
akela написа:
И аз ще дам моите 5ст. по ?а с кой кого доведе. Боримиров и Митов - Панайтов, Яблонски, Горанов, Цветкович...
Несериозно е да се твърди, че те са заслуга на някой друг. Също аргумента с това, че Роси им е вдигнал формата е валиден, толкова, колкото и аргумента, че първите 6м. не са се адаптирали.
Фактът, който е против Роси и не може да не бъде признат е, че Любко Петрович с една подготовка, с по-посредствени играчи, беше първи на 1-вия полусезон. Въпреки Лудогорец и техните милионни трансфери, въпреки умреляците. Отборът на Петрович, не играеше по-малко зле в защита. Самият Петрович, вероятно е взимал много по-малко пари от Роси и имаше за директор...Станислав Ангелов, който нон стоп го сменяше след всеки мач, чрез медиите.
Роси за таз заплата дето взима, трябва да има повече резултати. Играчите, които има изискват повече резултати. Има подобрение в края на полусезона от 4-5 мача. Същевременно за купата се класирахме с гол в 111 минута на...Вутов срещу Ботев Враца или квито бяха там. Това са само факти и те са такива, каквито са.
Роси може би в последните мачове има повече живец, но пък някак си не можах да разбера някои негови решения във финала. Защо Обертан стоя 120м. на терена? Защо Гомеш стоя 120м на терена? Защо направи смяна в 119 минута, за да пусне Кабрал? Ей тва направо ме разкова, а даже не му даде да бие дузпа. Напълно необяснимо. Никак не е лош треньор и въпреки горните неща трябва да остане още един сезон, за да се направи отбор (надявам се да се запази гръбнака на текущия). Важно ми е Панайотов и Роман да останат. ЦЗ и тримата. Нов вратар ни трябва и нова 9-ка дето да е класа.


Люпко не е бил първи на полусезона, напусна още октомври месец. Стойчо Стоев и Гонзо бяха, преди БФС да ни вземе точките от мачовете с Лоеч.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
Пак сравнявате носител на КЕШ с Роси. Други нива е Люпко, но няма да му простя как ни отеба.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1833
Чудна селекция направиха БориМитов. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26697
Уж ще гледаме бъдеще... стратегия.. програма и развитие, а още страдаме по един дядо, който е всичко друго, но не и бъдещето.

Каквото направил Люпко Петрович, направил.

Единствената ни препратка в миналото и то близкото, трябва да ни е само това, какво щеше да е сега, ако нивото ни, като публика беше на нивото от 2012-а... 2013-а... 2014-а... А какво ли щеше да е, ако просто се надграждаше от тогава до днес? Ама явно ние си обичаме "рестарта". Лигата ни рестартираха, клуба си рестартираме всяка година, та публиката ли няма да рестартираме...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Niki4a написа:
Последните 6 месеца играта се стабилизира, играхме на финал за купата (не я взехме защото не вкарахме, но играхме повече от прилично), наебахме тиретата (за мен това е повече от достатъчно, че да определя последните 6 месеца като успешни), спряхме ги за титлата, опаткахме марулите с 4:0 (никога не сме били с толкова). Ами да, за мен това е добра основа за бъдещ силен сезон.


Играта не се стабилизира последните 6 месеца, а последния 1 месец. Преди това беше отвратителна, а резултатите също не бяха добри.

Според мен нещо се промени на почивката на оня мач с тирето. След това заиграхме като Левски и Роси започна да се държи като треньор на Левски. Изобщо не мисля че в случая става въпрос за сработеност, защото подходът към мачовете беше различен, нямаше я оная влудяваща апатия, имаше си левскарски дух отвсякъде. Ако Роси беше подходил по този начин от самото начало, първо че нямаше да ги има хиксовете с Бистрица, Етър и подобни, второ че изобщо нямаше да го има това недоверие към него, и трето сега нямаше да треперим за третото място, а щяхме да сме си сигурни за Европа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
Глупости. Това да не е баница, че да стане готова за един час. И да, от поне 6 месеца се вижда стабилизиране на играта.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1833
Преди почивката на въпросния мач с Тирето, имахме друг с тях, в който ги бихме категорично. А в сравнение с играта срещу Сутиеска, Хайдук, Локо пд, Дунав и Верея, то десйтвително играта при Роси се стабилизира. Факт е, че имаше и определени спадове, факт е и загубеният финал, но е безумно да се сравнява разрухата при БориМитов със сегашното състояние на клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12665
Niki4a написа:
Глупости. Това да не е баница, че да стане готова за един час. И да, от поне 6 месеца се вижда стабилизиране на играта.
След подготовката бяхме дори по-слаби от есента. Допускахме лесни голове, напред пълна трагедия и мъка, но след онова 2-2 нещата тръгнаха.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1833
Стига с тая лъжа, че сме тръгнали след мача за 2-2, преди това ги разпиляхме в първия полуфинал. Също така да не забравяме гостуването във Варна. Реално имахме два трагични мача - срещу Берое и Етър, които също можехме да си ги вземем(изпусната дузпа).


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30447
Местоположение: гр. Голямото село
Niki4a написа:
Глупости. Това да не е баница, че да стане готова за един час. И да, от поне 6 месеца се вижда стабилизиране на играта.

Брат, съвсем са ти изгърмели бушоните :bigok Утре гледам го дават убаво времето в овчеландия. Вземи малко поизлез с детето, та да ти попроветри главата :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
Пуснете си мач с Митов и тогава приказвайте.

П.п. за два дена разбрах, че съм бил станал припознавач, а сега и са ми били изгърмели бушоните.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30447
Местоположение: гр. Голямото село
Не се пали, ми кажи довечера кво виски да си взема :bigok Да е евтино, разбира се :loser2

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 11, 2018 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
И аз имам проблем с бушоните, защото съм играл футбол и съм наясно, че е абсолютно невъзможно да си промениш нагласата за мач на полувремето. Очевидно подобрение в цялостното представяне на отбора получихме точно когато ни беше необходимо, но за да се получи това с 20 нови в отбора, трябва цял сезон здрава работа.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 161 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com